Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 107 άτομα (13 μέλη και 94 επισκέπτες)

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Ξερει κανεις μια αντριαννα απο διδυμου 18α τι βαρδια την βρισκουμε?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πρωινή εξόρμηση στα γνωστά λημέρια. Αυτή την φορά αποτύχαμε δις!
Ας κακοσχολιάσω και εγώ επιτέλους καμία.
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι θα αντιμετωπίστε και εσείς τα ίδια φαινόμενα.
Αλλά κάτι μου λέει ότι είναι φόλες αγύριστες.

Έχουμε και λέμε:

Φυλ. 40: Η Ιωάννα με το φουλ
Φυλ. 66: Η Λάουρα με το ακα
Φυλ. 71β: Η Μαρία η ξανθιά καλίγραμμη Ρωσσίδα με το κωλαράκι της. Η Καινούργια Ιολένα έχει διαρροή υδραυλικών.
Φυλ. 136: Η Ρωξάνη
Φυλ. 134 υπ.: Η Πάολα
Φυλ. 54β: Μια καλλίγραμμη κουκλίτσα με κόκκινα μαλλάκι μέχρι τους ώμους. Εδώ η πρώτη φόλα. Την είχα σταμπάρει καιρό και είπα να κάνω το τεστ ντράιβ. Τί το ήθελα? Ανταγωνίζεται άξια την Κλαούντια από Φ.86. Θα την δείτε να χαμογελάει μόνο στο σαλόνι, μέσα στο δωμάτιο ψυχρή και ανάποδη. Έχει όμορφη επιδερμίδα και μεγάλους φυσικούς στητούς βύζους. Ε και? Βγάζει το σουτιέν και κάθεται κάθετα προς εμέ για πεο-χειρομάλαξη, με τέτοιο τρόπο που δεν μπορείς να χαρείς τα κάλλη της. Την βάζω να ξαπλώσει μπας και θηλάσουμε λιγάκι, αλλά εκείνη έκατσε στους αγκώνες καμπουριάζοντας μπροστά και με λυγισμένο το ένα πόδι, οπότε όποια προσπάθεια προσέγγισης αυτού του αλαβάστρινου κορμιού προέβαινε άκαρπη. Η κοπέλα άκαμπτη, αγέλαστη, κούτσουρο απλά παρακολουθούσε την προσπάθεια μου να σπάσω τον πάγο , αλλά και να ερεθιστώ. Σε κάποια στιγμή από μόνη της σηκώθηκε, έβγαλε το στρινγκάκι, έβαλε κρε΄μα στο νιμού και ξαναήρθε κάθετα για στοματικό. Εφόσον δεν με άφηνε να πιάσω το γατάκι της, αλλά και δεν έβλεπα να μου σηκώνετε με το έπιπλο αυτό, την έδιωξα. Κρίμα , γιατί είναι ωραία κοπέλα. Από μένα απορρίπτεται.

Συνεχίζουμε:

Φωκ. 27: Μαριάννα
Φωκ. 22: Τζέννη και Άννα μετά φούλ
Φωκ. 17 άνω: Ένα καινούργιο μπάζο
Φωκ. 17 κάτω: η Τζούλια
Φωκ. 19: Ένα Ρουμανάκι καλλίγραμμο μακρυμάλλικο με πρωκτικό. Δεύτερη φολίτσα: Μπαίνω στο δωμάτιο και την περιμένω. Λέω από μέσα μου ότι θα ρεφάρω με κώλο, ύστερα από την πρώτη φόλα, αν και δεν είμαι οπαδός. Αυτήν την γλυκιά εκδίκηση σκεπτόμουν και είχα ήδη καυλώσει. Με το που μπαίνει η κοπελιά, δείχνει το πέος μου και μου λέει ότι είναι πολύ μεγάλο. όπως καλά καταλάβατε ήταν το σύνθημα για ΜΗ αξιοποίησης του πρωκτικού, παρόλο που είμαι στο μέσον όρο (μην πώ και πιό κάτω). Έχε χάρη που την είχα ξαναπάρει παλιότερα στο Φωκ. 17 πάνω (δεν έδινε κουλούρι τότε) και δεν πέρασα άσχημα, οπότε λέω ας αρχίσουμε τα νορμάλ και μετά βλέπουμε. Όντως. ξεκινήσαμε τα χαδάκια, στοματικό, ιεραποστολικό και προς το τέλος της ζήτησα κώλο. Ενώ μέχρι εκείνη την ώρα μιλάγαμε στα Αγγλικά, δεν καταλάβαινε τι της έλεγα. Την λέξη "κώλο" όμως την ήξερε. Και φυσικά μου ξανα-είπε το γνωστό ποίημα. Ε, κάπου εκεί κατάλαβα πως δεν είναι η μέρα μου, έπεσε η "όρεξη" και την έστειλα και αυτή.

Οπότε μηδέν εις το πηλίκο.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε αναπαυλα στουντιοτσαρκας στο Αγκυρας 12Α η Ζανα !!!!!

:pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Ξερει κανεις μια αντριαννα απο διδυμου 18α τι βαρδια την βρισκουμε?

Αν δεν κάνω λάθος και εννοείς τη μιλφ Αντριάνα, που παίρνει εκπληκτικό τσιμπούκι και τελειωτικό, εγώ, αν και πιπινολάτρης, έχω καταθέσει σε αυτή δύο φορές, και τις δύο το μεσημέρι 15:00-16:00.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ξερει κανεις μια αντριαννα απο διδυμου 18α τι βαρδια την βρισκουμε?

Αν δεν κάνω λάθος και εννοείς τη μιλφ Αντριάνα, που παίρνει εκπληκτικό τσιμπούκι και τελειωτικό, εγώ, αν και πιπινολάτρης, έχω καταθέσει σε αυτή δύο φορές, και τις δύο το μεσημέρι 15:00-16:00.

Γενικότερα πρωινές ώρες, απ'όσο γνωρίζω. Κοινώς, πρώτη βάρδια
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Συγχαρητήρια συναγωνιστή για την εκτεταμένη ενημέρωση που μας πρόσφερες, η οποία επιπροσθέτως εμπεριείχε και στοιχεία κριτικής ως η παράθεση ακολούθως.

...
...
Κωλοκυνθούς 38α επάνω ήταν η άσχημη φαφούτα κοπέλα που είχα τιμήσει πριν 2 εβδομάδες στην Αχιλλεως 48 ισόγειο.Πάντως τώρα που την ξαναείδα απο σώμα καπώς τρώγεται.
Στο Κωλοκυνθούς 38β ισόγειο έγινε η κατάθεση σε ένα καινούριο όμορφο μελαχρινό γκομενάκι με πύκνα με όγκο μαύρα μαλλιά.Η γκόμενα ήταν ψαρωμένη και απογοητευμένη
που η τύχη της την έριξε σε 'ενα τέτοιο άθλιο σπίτι να ανακουφίζει ψωλές πακιστανών.Μπήκα στο δωμάτιο και δυνάμωσα απο τον ροοστάτη λίγο το φως καθότι ήταν πολύ σκοτεινό,Μπαίνωντας η κοπέλα ,που δεν ξέρει καθόλου ελληνικά ούτε Αγγλικά χαμηλώνει αρκετά το φως.Τελικά μετά απο επαναλαμβανόμενες αρνήσεις και νοήματα κατάφερα να δυναμώσω λίγο το φως.Η κοπέλα αφήνει προκαταρκτικά χωρίς να συμμετέχει η ίδια απλά επιτρέπει γλύψιμο και 69.Πίπα κάνει ακάποτη μέτρια με πολύ χέρι
και κώλο τον αποφεύγει κάνωντας νόημα οτι είναι μεγάλο γι αυτήν.Δηλαδή αν είχε τον LΕΧΙNGTON STEEL  απεναντί της τι θα έκανε?Την πήρα απο επάνω ιεραποστολικά
και πισοκωλητό οπού εκεί εφάρμοσε το κλασικό κόλπο της κόντρα λεκάνης.Τελείωσα ελεύθερα στην κοιλιά της.Την προτείνω για την ομορφιά της και για τα extra της αλλά
συνίστω καθοδήγηση αλλιώς να μην κάνετε τον κόπο γιατί είναι λιγάκι έπιπλο.Το ονομα της είναι Αλίνα.
...
...

Όντως το συγκεκριμένο γκομενάκι είναι έπιπλο και με εντελώς ξυνισμένη έκφραση. Η έλλειψη όμως πείρας δικαιολογεί εν μέρει αυτή τη συμπεριφορά. Φαντάζομαι ότι με την κατάλληλη εκπαίδευση από τους συναγωνιστές που ξέρουν να χειρίζονται αυτές τις καταστάσεις (καρότο και μαστίγιο), το πιπινάκι αυτό θα έχει καλώς υποσχόμενο μέλλον. Αν βρω χρόνο το βράδυ θα γράψω κριτική.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Συγχαρητήρια συναγωνιστή για την εκτεταμένη ενημέρωση που μας πρόσφερες, η οποία επιπροσθέτως εμπεριείχε και στοιχεία κριτικής ως η παράθεση ακολούθως.

Όντως το συγκεκριμένο γκομενάκι είναι έπιπλο και με εντελώς ξυνισμένη έκφραση. Η έλλειψη όμως πείρας δικαιολογεί εν μέρει αυτή τη συμπεριφορά. Φαντάζομαι ότι με την κατάλληλη εκπαίδευση από τους συναγωνιστές που ξέρουν να χειρίζονται αυτές τις καταστάσεις (καρότο και μαστίγιο), το πιπινάκι αυτό θα έχει καλώς υποσχόμενο μέλλον. Αν βρω χρόνο το βράδυ θα γράψω κριτική.
Προσπαθώ πάντα να γίνομαι κατατοπιστικός  για το καλό και των υπολοίπων συναγωνιστών.ΤΗΑΝΚS.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Πρωινή εξόρμηση στα γνωστά λημέρια. Αυτή την φορά αποτύχαμε δις!
Ας κακοσχολιάσω και εγώ επιτέλους καμία.
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι θα αντιμετωπίστε και εσείς τα ίδια φαινόμενα.
Αλλά κάτι μου λέει ότι είναι φόλες αγύριστες.

Έχουμε και λέμε:

Φυλ. 40: Η Ιωάννα με το φουλ
Φυλ. 66: Η Λάουρα με το ακα
Φυλ. 71β: Η Μαρία η ξανθιά καλίγραμμη Ρωσσίδα με το κωλαράκι της. Η Καινούργια Ιολένα έχει διαρροή υδραυλικών.
Φυλ. 136: Η Ρωξάνη
Φυλ. 134 υπ.: Η Πάολα
Φυλ. 54β: Μια καλλίγραμμη κουκλίτσα με κόκκινα μαλλάκι μέχρι τους ώμους. Εδώ η πρώτη φόλα. Την είχα σταμπάρει καιρό και είπα να κάνω το τεστ ντράιβ. Τί το ήθελα? Ανταγωνίζεται άξια την Κλαούντια από Φ.86. Θα την δείτε να χαμογελάει μόνο στο σαλόνι, μέσα στο δωμάτιο ψυχρή και ανάποδη. Έχει όμορφη επιδερμίδα και μεγάλους φυσικούς στητούς βύζους. Ε και? Βγάζει το σουτιέν και κάθεται κάθετα προς εμέ για πεο-χειρομάλαξη, με τέτοιο τρόπο που δεν μπορείς να χαρείς τα κάλλη της. Την βάζω να ξαπλώσει μπας και θηλάσουμε λιγάκι, αλλά εκείνη έκατσε στους αγκώνες καμπουριάζοντας μπροστά και με λυγισμένο το ένα πόδι, οπότε όποια προσπάθεια προσέγγισης αυτού του αλαβάστρινου κορμιού προέβαινε άκαρπη. Η κοπέλα άκαμπτη, αγέλαστη, κούτσουρο απλά παρακολουθούσε την προσπάθεια μου να σπάσω τον πάγο , αλλά και να ερεθιστώ. Σε κάποια στιγμή από μόνη της σηκώθηκε, έβγαλε το στρινγκάκι, έβαλε κρε΄μα στο νιμού και ξαναήρθε κάθετα για στοματικό. Εφόσον δεν με άφηνε να πιάσω το γατάκι της, αλλά και δεν έβλεπα να μου σηκώνετε με το έπιπλο αυτό, την έδιωξα. Κρίμα , γιατί είναι ωραία κοπέλα. Από μένα απορρίπτεται.

Συνεχίζουμε:

Φωκ. 27: Μαριάννα
Φωκ. 22: Τζέννη και Άννα μετά φούλ
Φωκ. 17 άνω: Ένα καινούργιο μπάζο
Φωκ. 17 κάτω: η Τζούλια
Φωκ. 19: Ένα Ρουμανάκι καλλίγραμμο μακρυμάλλικο με πρωκτικό. Δεύτερη φολίτσα: Μπαίνω στο δωμάτιο και την περιμένω. Λέω από μέσα μου ότι θα ρεφάρω με κώλο, ύστερα από την πρώτη φόλα, αν και δεν είμαι οπαδός. Αυτήν την γλυκιά εκδίκηση σκεπτόμουν και είχα ήδη καυλώσει. Με το που μπαίνει η κοπελιά, δείχνει το πέος μου και μου λέει ότι είναι πολύ μεγάλο. όπως καλά καταλάβατε ήταν το σύνθημα για ΜΗ αξιοποίησης του πρωκτικού, παρόλο που είμαι στο μέσον όρο (μην πώ και πιό κάτω). Έχε χάρη που την είχα ξαναπάρει παλιότερα στο Φωκ. 17 πάνω (δεν έδινε κουλούρι τότε) και δεν πέρασα άσχημα, οπότε λέω ας αρχίσουμε τα νορμάλ και μετά βλέπουμε. Όντως. ξεκινήσαμε τα χαδάκια, στοματικό, ιεραποστολικό και προς το τέλος της ζήτησα κώλο. Ενώ μέχρι εκείνη την ώρα μιλάγαμε στα Αγγλικά, δεν καταλάβαινε τι της έλεγα. Την λέξη "κώλο" όμως την ήξερε. Και φυσικά μου ξανα-είπε το γνωστό ποίημα. Ε, κάπου εκεί κατάλαβα πως δεν είναι η μέρα μου, έπεσε η "όρεξη" και την έστειλα και αυτή.

Οπότε μηδέν εις το πηλίκο.
Όντως η κοπέλα του Φυλής 54 όροφος η πρωινή είναι πολύ μουνάρα και επιλέγει και sexy εσώρουχα.Και τις δύο τελευταίες φορές που είχα περάσει απο τον οίκο εμφανίζονταν ιδιαίτερα ομιλητική στο σαλόνι με κολακευτικά σχόλια και χαμόγελα.Εγώ δεν πέρασα γιατί οπώς μου είπε προσφέρει κανονικό πρόγραμμα.Όμως μέσα στο μυαλό μου μου είχε σφηνωθεί η ιδέα να της κάνω ένα test drive.Δεν γίνεται όμως να ερεθιστείς χωρίς ελεύθερα πιασίματα και γλύψιμο οπότε καλό είναι να τα ρωτάς αυτά πριν μπείσ στο δωμάτιο μαζί της.Η κριτική σου ήταν ιδιαίτερα κακατοπιστική και με βοήθησε αρκετά στο να μην την τιμήσω τελικά.Ποιο είναι το ονομά της και απο που σου είπε οτι είναι;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
κατατοπιστική συγγνώμη.
 

Επισκέπτης
Βάσει στατιστικών:
Πρωινή εξόρμηση στα γνωστά λημέρια. Αυτή την φορά αποτύχαμε δις!
Φυλ. 66: Η Λάουρα με το ακα
Λογικά η εκκολαφθείσα, επανεξετασθείσα και απορριφθείσα.Από Φώκαιας 17 άνω.Στα 7 λεπτά παίρνει άδεια από την σημαία και φεύγει.

Φυλ. 71β: Η Μαρία η ξανθιά καλίγραμμη Ρωσσίδα με το κωλαράκι της. Η Καινούργια Ιολένα έχει διαρροή υδραυλικών.
Η προσεγμένη μεσήλικη από Φώκαιας 22 άνω και Παρασίου 36 για κάποιο διάστημα.

Φωκ. 19: Ένα Ρουμανάκι καλλίγραμμο μακρυμάλλικο με πρωκτικό. Δεύτερη φολίτσα: Μπαίνω στο δωμάτιο και την περιμένω. Λέω από μέσα μου ότι θα ρεφάρω με κώλο, ύστερα από την πρώτη φόλα, αν και δεν είμαι οπαδός. Αυτήν την γλυκιά εκδίκηση σκεπτόμουν και είχα ήδη καυλώσει. Με το που μπαίνει η κοπελιά, δείχνει το πέος μου και μου λέει ότι είναι πολύ μεγάλο. όπως καλά καταλάβατε ήταν το σύνθημα για ΜΗ αξιοποίησης του πρωκτικού, παρόλο που είμαι στο μέσον όρο (μην πώ και πιό κάτω). Έχε χάρη που την είχα ξαναπάρει παλιότερα στο Φωκ. 17 πάνω (δεν έδινε κουλούρι τότε) και δεν πέρασα άσχημα, οπότε λέω ας αρχίσουμε τα νορμάλ και μετά βλέπουμε. Όντως. ξεκινήσαμε τα χαδάκια, στοματικό, ιεραποστολικό και προς το τέλος της ζήτησα κώλο. Ενώ μέχρι εκείνη την ώρα μιλάγαμε στα Αγγλικά, δεν καταλάβαινε τι της έλεγα. Την λέξη "κώλο" όμως την ήξερε. Και φυσικά μου ξανα-είπε το γνωστό ποίημα. Ε, κάπου εκεί κατάλαβα πως δεν είναι η μέρα μου, έπεσε η "όρεξη" και την έστειλα και αυτή.
Οπότε μηδέν εις το πηλίκο.
Τότε στο Φώκαιας 17 άνω, έκανε ακάποτο;.Άννα το όνομά της;
Πεταμένα 40 ευρώ... :headbang: :headbang: :headbang:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Τότε στο Φώκαιας 17 άνω, έκανε ακάποτο;.Άννα το όνομά της;
Πεταμένα 40 ευρώ... :headbang: :headbang: :headbang:

Νομίζω ότι την λέγανε Άννα. Δεν είμαι σίγουρος.
Όχι. Δεν έκανε τότε, ούτε τώρα ακα.

 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλη συνεχεια των ρεπορταζ απο συναγωνιστες...
Επιστροφη απο μεταξη μερια πριν καμμια ωρα και αν με πιστευεται ενα μαυρο χαλι μπαζα και τιποτ το αξιολογο για Κυριακη βραδυ απο 9 εως και τις 11 περιπου...
τσαμπα κουραση χαμενος χρονος.αυτα και καλη εβδομαδα πιστευω με καλυτερα τεμαχεια..οχι οπως τα σημερινα!!! :s&m_1: :S
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Περί την ώρα 21:00, στον επί της οδού Αλκαμένους αρ. 117 Οίκο, εντοπίσαμε να εκδίδεται η ημεδαπή Έλενα.
Εισήλθαμε πάραυτα προς γενετήσια εξυπηρέτηση.

Πρόκειται για σχετικά βραχύσωμη milf.
Φυσιογνωμία και συμπεριφορά φιλική, ευγενική και πρόθυμη.
Χαρακτηριστική πλούσια περιφέρεια και μηροί Γραικύλης.
Μαστοί με φυσιολογική απώλεια στήριξης, προϊόντος του χρόνου.
Κόμη μακρυά, καστανόξανθη.

Επιδόθηκε σε μέτριας τεχνικής πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδος.
Ενώ νετάραμε στο αριστερό της μάγουλο και ετοιμαζόμαστε να κλειδώσουμε το στόχο, η εκδιδόμενη διέκοψε την πράξη της, εφάρμοσε περικαυλίδα  και ετοιμάστηκε να υποδεχθεί διείσδυση.
Πιθανολογούμε τα εξής:
 Είτε πρόκειται για τυχαίο συμβάν.
 Είτε προφυλάχθηκε επειδή είναι γνωστές με την www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/alkamenous-113/]Τάνια[/url] και την προειδοποίησε.
 Είτε προφυλάχθηκε επειδή μελετά τον ιστότοπο.

Η διείσδυση ήταν ευχάριστη και η κορύφωση επήλθε σχετικά σύντομα, κυρίως λόγω των μαλάξεών μας επί του αιδοίου της, των πλούσιων μηρών και χορταστικών γλουτών της.

Η σύνταξη των προτάσεών της και η ακρίβεια των λέξεών της δείχνει μορφωτικό επίπεδο τουλάχιστον δευτεροβάθμιας Γραικυλικής εκπαίδευσης.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Συνήθως δουλεύει πρωινή βάρδια εκτός Κυρ (και κάποια Σαβ). Από τις καθημερινές δεν δουλεύει (αν θυμάμαι καλά) Τρίτες...  :think:


Πάντως υπάρχουν ορισμένοι συνάδελφοι (η άποψη τους είναι σεβαστή) που δεν είναι ευχαριστημένοι από την Μαρίνα. Διάβασε το ποστ 20770 του αξιόλογου συνάδελφου psolaras78. Εγώ (όπως το έχω σημειώσει) έχω μείνει ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της.

Ευχαριστω πολυ! :)

Φωκ. 19: Ένα Ρουμανάκι καλλίγραμμο μακρυμάλλικο με πρωκτικό. Δεύτερη φολίτσα: Μπαίνω στο δωμάτιο και την περιμένω. Λέω από μέσα μου ότι θα ρεφάρω με κώλο, ύστερα από την πρώτη φόλα, αν και δεν είμαι οπαδός. Αυτήν την γλυκιά εκδίκηση σκεπτόμουν και είχα ήδη καυλώσει. Με το που μπαίνει η κοπελιά, δείχνει το πέος μου και μου λέει ότι είναι πολύ μεγάλο. όπως καλά καταλάβατε ήταν το σύνθημα για ΜΗ αξιοποίησης του πρωκτικού, παρόλο που είμαι στο μέσον όρο (μην πώ και πιό κάτω). Έχε χάρη που την είχα ξαναπάρει παλιότερα στο Φωκ. 17 πάνω (δεν έδινε κουλούρι τότε) και δεν πέρασα άσχημα, οπότε λέω ας αρχίσουμε τα νορμάλ και μετά βλέπουμε. Όντως. ξεκινήσαμε τα χαδάκια, στοματικό, ιεραποστολικό και προς το τέλος της ζήτησα κώλο. Ενώ μέχρι εκείνη την ώρα μιλάγαμε στα Αγγλικά, δεν καταλάβαινε τι της έλεγα. Την λέξη "κώλο" όμως την ήξερε. Και φυσικά μου ξανα-είπε το γνωστό ποίημα. Ε, κάπου εκεί κατάλαβα πως δεν είναι η μέρα μου, έπεσε η "όρεξη" και την έστειλα και αυτή.

Οπότε μηδέν εις το πηλίκο.
να φανταστώ οτι δεν αναφέρεσε στην μαρίνα που σε ρωτούσα χτες...

 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Άσχετο: παίζει ακόμα αυτή;
Φ80 Μία αρσιβαρίστρια δεν εξηγείται αλλιώς αυτό το πράγμα που είδα! Μιλάμε κάτι πλάτες ανοιχτές με ποντίκια στα χέρια και κάτι ποδάρες σαν του Πύρρου Δήμα σηκώθηκα και έφυγα μην φάμε κανα ξύλο! χα χα χα αυτή για νταβά έπρεπε να την φέρουν όχι για πουτάνα!

Απόψε περνώντας (τυχαία, είπαμε) από 'κει δεν είδα το θέαμα που περιγράφει ο συναγωνιστής.
 

mitsikelis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερώτηση παίδες την Έλενα από φυλής 200- Περγαμου 1 μελαχρινή ρωσσίδα την εχει δει κανεις?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
στη καρδιτσα δουλευε φιλε για πολλους μηνες,νομιζω hot villa λεγεται,7o km περιπου καρδιτας αθηνας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom