Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (20 μέλη και 270 επισκέπτες)

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Στο Ιάσωνος 19 όροφος, έχει σημειωθεί από αρκετούς συναδελφους ότι τελευταία η Έμ(μ)α το παίζει ολίγον εως πολύ ντίβα... :booty:
Έ!!! όχι!!!
Είπαμε ότι είναι συμπαθητική κοπέλα με γλυκά χαρακτηριστικά και καλές σωματικές αναλογίες, αλλά δεν μπορούμε να πούμε ότι είναι η θεσπέσια γκόμενα που μας αφήνει άφωνους με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να την ξεχάσουμε, συνυπολογίζοντας ότι δεν μπορούμε να ξεχάσουμε τα βυζιά της δεδομένου ότι είναι από χαμένα έως εξαφανισμένα...
Σύντροφοι πριν καμιά βδομάδα πήγα και εγώ να δω την κοπέλα και ημουν προετοιμσμένος να εισέλθω. Με το που βγαίνει από το δωμάτιο βλέπω ένα γνωριμο στυλ, 1000ων καρδυναλίων. Την κοπάνησα. Έχω φάει πολλές φόλες, αλλά μετά από 14 χρόνια μπουρδελότσαρκας εχω μάθει και κάτι.
Δεν ανέφερα κάτι, γιατί φοβόμουν μην γίνω γραφικός.
Λυπάμαι που επιβεβαιώνεται η κατάσταση...
Σε αυτές τις περιπτώσεις ισχύει ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης. όΣο βρίσκει ΄θύματα που θα μπαίνουν τόσο θα ρίχνει τις υπηρεσίες της. Μόλις εξαφανιστούμε όλοι κανα 10ήμερο, θα στώσει παλι η κατάσταση.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
για μεταξι ειναι τοπ εμφανιση η εμμα,το εχει καταλαβει και η ιδια γι'αυτο
συμπεριφερεται ετσι νομιζω...φανταστειται να εδινε εξτρα...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Η πρωτη επισκεψη μου στην ΕΜΜΑ ηταν αρχες μαρτη παρεα με τον αξιοτιμο φιλο γκανγκ 13...ηταν αρκετα δεκτικη και περιποιητικη...ειχε ενα υφος ντιβας αλλα μεσα στο δωματιο ολα μια χαρα και με ευγενεια.Απο τις ελαχιστες ιεροδουλες που βγαζουν το προφυλακτικο μετα το τελος της συνουσιας.Ξαναπηγα 3 με 4 φορες απο τοτε που τη πρωτοσυναντησα στο ιασ 1.Τελευταια φορα πριν απο λιγο καιρο...εκανε οτι και τη πρωτη φορα αλλα χωρις να δειχνει οτι της αρεσει...καπως μηχανικα και διεκπαιρεωτικα.Οποτε παμε για αλλα...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Σε αυτά που λες σε εμπιστεύομαι. Οπότε, θα πάω με ξανθιά και με κοντά μαλλιά...
...έστω και απο περιέργεια
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Σε αυτά που λες σε εμπιστεύομαι. Οπότε, θα πάω με ξανθιά και με κοντά μαλλιά...
...έστω και απο περιέργεια

πετυχα τη παρασκευη το βραδυ στο ιασ 19 πανω μια ΒΛΚΠ με μαυρο μακρυ μαλλι...δεν ηταν η εμμα εκει αλλα ουτε η ΜΑΡΙΑ που ειχες συνευρεθει...ομορφη και εκφυλη εδειχνε....3η μεταμεσονυχτια.Λογικα ειναι ρεπατζου της ΕΜΜΑΣ.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Βρε Spiderdom γιατί το κάνεις αυτό βραδιάτικα;
Θέλουμε να αγιάσουμε και πας και μας κολάζεις ...  :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Τελικά...
Μόνο οι ρεπατζούδες... "θα μας σώσουν"  :)
 

Επισκέπτης
Σύντροφοι πριν καμιά βδομάδα πήγα και εγώ να δω την κοπέλα και ημουν προετοιμσμένος να εισέλθω. Με το που βγαίνει από το δωμάτιο βλέπω ένα γνωριμο στυλ, 1000ων καρδυναλίων. Την κοπάνησα. Έχω φάει πολλές φόλες, αλλά μετά από 14 χρόνια μπουρδελότσαρκας εχω μάθει και κάτι.
Δεν ανέφερα κάτι, γιατί φοβόμουν μην γίνω γραφικός.
Λυπάμαι που επιβεβαιώνεται η κατάσταση...
Σε αυτές τις περιπτώσεις ισχύει ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης. όΣο βρίσκει ΄θύματα που θα μπαίνουν τόσο θα ρίχνει τις υπηρεσίες της. Μόλις εξαφανιστούμε όλοι κανα 10ήμερο, θα στώσει παλι η κατάσταση.
Να αναφέρεις αμέσως και ας νομίζουν κάποιοι οτι γίνεσαι γραφικός.Αργά η γρήγορα θα εκτιμήσουν την ακρίβεια των αναφορών σου.
"Μόλις εξαφανιστούμε όλοι κανα 10ήμερο, θα στρώσει παλι η κατάσταση." :thumbsup:

Στο Ιάσωνος 1Β αριστερά (όπως ανεβαίνουμε την δίριχτη σκάλα), διαπίστωσα ότι και όταν δούλευε η Μαριάννα (έχει περιγραφεί παραπάνω) σε μεσημεριανή βράδια, η τσατσά με τα σφιγμένα χείλη κτύπησε την πόρτα τουλάχιστον πέντε φορές μέσα σε τρία λεπτά (!!!)
Αναφέρεσαι στην ξανθιά, ολίγον ευτραφή τσατσά με το κοντό καρέ μαλλί και το περίεργο μουντό ύφος που εναλλάσσεται με υποκριτική ευγένεια και χαμόγελο;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
πετυχα τη παρασκευη το βραδυ στο ιασ 19 πανω μια ΒΛΚΠ με μαυρο μακρυ μαλλι...δεν ηταν η εμμα εκει αλλα ουτε η ΜΑΡΙΑ που ειχες συνευρεθει...ομορφη και εκφυλη εδειχνε....3η μεταμεσονυχτια.Λογικα ειναι ρεπατζου της ΕΜΜΑΣ.
Μπορεί να ήταν η Κατερίνα (νέα ρεπατζού) που σουλατσάρει με την Μαρία (αυτήν που είδαμε στο Ιάσωνος 19 πάνω πριν απο δυο εβδομάδες περίπου) και το Κατερινάκι που δουλεύει στο Ιάσωνος 1Γ.
Αυτη η Κατερίνα δουλεύει και στο Ιάσωνος 46 όροφος στην 3η μεταμεσονύχτια βάρδια.
Είναι στα υπόψη...
Την "γλύτωσε" δυο φορές παρα τρίχα...  :cheesy:
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Πότε δουλεύει αυτή; Γενικά Διδύμου παίζει τίποτα καλό;
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
αυτη ηταν φρικοπουρο ακομα και για τα δικα μου γουστα τυποι μου :2funny:

Τύπε είναι για τους πολύ τολμηρούς Gilf-ολάτρες :2funny:

[Πότε δουλεύει αυτή; Γενικά Διδύμου παίζει τίποτα καλό;]

αν θες vfm χωρίς να κολλάς και πολύ στην εμφάνηση να πηγαίνεις Διδύμου σε όλες τις βάρδιες, αν και μερικές είναι κ ομορφούλες εδώ που τα λέμε και όχι κατ' ανάγκη πουρα ;)
       
       
 

devotion2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
farkeli,jockerx,spiderdom,hardcoras ειμαι ο panzek αλλα κατι εγινε και εχασα τον κωδικο μου οταν αλλαξε το site και τωρα ονομαζομαι devotion2
τα θερμα χαιρετισματα μου
 

devotion2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η μονη που παραμενει αψογη και ενταξει χαρακτηρας απο τις παλιες,και δεν υπαρχει προβλημα βιασυνης και ξεπετας απο μερους τις,ειναι η σοφια απο ιασωνος 1α
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
γεια σου και παλι τυπε και καλες ενημερωσεις να εχεις...
 

Επισκέπτης
θελω να επισημανω τα δυο σπιτια (μεταξουργιο)της ξεπετας [...] το πρωτο σπιτι ειναι το ιασωνος 1β με την ζανετ (καζακστανη) [...]

H οποια Ζανετ να σημειωθει οτι ζηταει 20 ευρω (δεν τα εδινα με τιποτα για Καζακστανη), οπως 20 ευρω ζηταει πλεον και η Ερρικα στο Ιασωνος 1Γ. Συγνωμη αλλα στα σπιτια της Ιασωνος 1 με την τραγικη εικονα των ναρκομανων να βαρανε ενεσεις απ' εξω δεν τολμας να ζητησεις 20 ευρω. Η Ερρικα ειναι ομορφη και οπουδηποτε αλλου θα αξιζε τα 20 αλλα στο συγκεκριμενο σπιτι οπου 3 μετρα πιο περα οι αλλοι βαρανε ενεσεις... ε οχι!  :(
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Ρε παιδιά, στα 3 μαγαζάκια στην Ιασωνος 1, δεν εχω πάει ποτε. Παρόλο που εδω και χρόνια κατεβαίνω συχνά. Ξέρετε γιατί;
Γιατί λυπάμαι το αμάξι μου. Με το που πλησιάζω εκεί γύρω να παρκάρω, το κοιτάνε τα πρεζόνια σαν ξερολούκουμο.
Γενικο το πρόβλημα στο Μετάξυ, ειδικά τον τελευταιο καιρό, αλλά εκεί ένα παραπάνω...
Και πιο μακρα να παρκάρω δεν πάω ως εκεί. Πολλές κολόφατσες. Δεν εχω όρεξη.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, στα 3 μαγαζάκια στην Ιασωνος 1, δεν εχω πάει ποτε. Παρόλο που εδω και χρόνια κατεβαίνω συχνά. Ξέρετε γιατί;
Γιατί λυπάμαι το αμάξι μου. Με το που πλησιάζω εκεί γύρω να παρκάρω, το κοιτάνε τα πρεζόνια σαν ξερολούκουμο.
Γενικο το πρόβλημα στο Μετάξυ, ειδικά τον τελευταιο καιρό, αλλά εκεί ένα παραπάνω...
Και πιο μακρα να παρκάρω δεν πάω ως εκεί. Πολλές κολόφατσες. Δεν εχω όρεξη.

και το δικο μου παντος το εχουν σπασει.....

ξενυχτι, ξυδια 4 το πρωι στο μεταξυ και 4.30 να γυρναω και να το βλεπω με σπασμενο τζαμι και να λειπουν τα παντα απο cd εως εγγραφα .... γαματα

απαγορευμενη περιοχη.

δοκιμασα απο τοτε αλλη μια φορα να παω με τη μηχανη και την ωρα που εσπρωχνα ακουω το συναγερμο να βαραει ..... ξεκουμποτος βγηκα εξω , ευτυχως η μηχανη ηταν ακομα εκει.

μακριαααααα
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Μεσημέρι, Αλκαμένους 117, σε αναζήτηση της Τζούλιας.
Αντ' αυτής, η Εύα.
Πρέπει να ήταν συμφοιτήτριες στην Ανωτάτη Πεοθηλαστική...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom