Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 221 άτομα (16 μέλη και 205 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Απογευματινο-βραδινή καταδρομική με εξω-φορουμικό λοκατζή στην γειτονιά της Φυλής σήμερα:

εντωμεταξύ οι περισσότερες κοπέλες αμίλητες αγέλαστες πως νομίζουν ότι θα προσελκύσουν πελάτες?
Exoyn βαρεσει κοκκινο τα νευρα τους απο την αφραγκια τους(μεχρι κι οι πακι χαθηκανε  :zfuck: :boobies: ), γιατι δεν εχει κοσμο αυτη την περιοδο και κανουνε μηδαμινες εισπραξεις.
ΚΙ ετσι για αλλη μια φορα την πληρωνουμε εμεις  :jerking: :jerking: .
Άκουσα μπινελικια εγω... :grin: . Μεχρι και η πουτσοπιαστρα αμαλια ειχε ορεξη για καβγα...

και το κορυφαίο στο Φ71 το κάτω της Εύας αποκλειστήκαμε για κανα 10λεπτο γιατί κατά πάσα πιθανότητα έγινε ντου απο στρουμφ στην αετοφωλιά/βαπόρι της Μονής Προδρόμου και μάζεψε λένε 3 κοπέλες (ελέγχετε η 100% εγκυρότητα για το τελευταίο)
Πάντως η Εύα τα επαιξε και μας κλείδωσε μέσα γιατί όντως είχαν έρθει οι πολιτσμάνοι και δεν την πείραξε καθόλου που κανείς από τους 10 συναγωνιστές που είμασταν δεν πήραν την κοπέλα (μια αδυνατούλα όμορφη) εμ πως να την πάρει κανείς με τέτοιο σαματά έπεσε ξενέρωμα :2funny:
την πηγε να :badair: :shit: την Ευάρα  :2funny: :2funny: .
Εμένα με ειχε κλειδωσει προσφατα η τσατσα μεσα στο φυλης92 το καινουριο  :idiot: :uglystupid: .
Όλα τα φωτα κλειστα οπως και αυτου του μπουρδελου, αλλά απο την χαραμαδα ειδα φωτα εσωτερικα και η πορτα ξεκλειδωτη και μπηκα μεσα...
Μετα μας κλειδωσε για κανα 20λεπτο μολις επεσε τηλεφωνο οτι ειχε μπατσονια απο εξω.
Και επειδη η βλαμμενη ειχε αφησει φωταγωγημενο τον οικο εσωτερικα  :headbang: :headbang: :boobies: αυτο ηταν ευδιακριτο απο εξω και δεν εφευγαν οι μπατσοι και χτυπουσαν την πορτα  :2funny: :2funny: .

Δυστηχως δουλευε ενα επιπλο, αλλιως θα εδινα το 20αρι να περασει ευχαριστα η ωρα  :zfuck: :2on1:
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Επισκεψη χθες τα ξημερωματα περιπου 4 το πρωι με ελαχιστο κοσμο φυλης και φωκαιας

Φωκαιας 25Α οροφος

Αννα. Ομορφη μελαχροινη με πολυ ωραιο κορμι μακρι μαυρο ισιο μαλλι, πολυ εντυπωσιακη παρουσια αλλα κατι μου ελεγε οτι ειναι ξεπετα και εφυγα.

Φυλης 134 οροφος καλο κορμι αλλα μολις χαμογελασε ειδα ενα μεγαλο κενο στα δοντια και εφυγα τρεχοντας.

Φυλης 134 ισογειο αδιαφορη

το υπογειο του 134 κλειστο.

Συνεχεια και πιτσιλισμα στο Φωκαιας 25Β μια αδιαφορη αλλα βαρεθηκα να κανω βολτες και μπηκα να πιτσιλισω με πιασιματακια next door girl η γειτονισα φαση κ ετσι.

Ονομα δεν καταλαβα τι μου ειπε, ισως χριστινα , με το που μπηκε στο δωματιο πηγε να μου σκασει γλωσσοφυλο γυρισα απο την αλλη να της δειξω οτι δεν επιθυμω κατι τετοιο.

υπομονετικη στο δωματιο με πολυ κρεμα ομως, μου πηρε αρκετη ωρα και 2 στασεις, σε ολη τη φαση προσπαθουσα να αποφυγω την επαφη με το προσωπο της μη μου ξανασκασει φιλι.

Οταν τελειοσα και μπορεσα να τη δω καλα στο προσωπο χωρις φοβο δεν ξερω αν ηταν καλα το κοριτσι ισως να ειχε πιει τιποτα...

Απλη καταθεση για τη δυσκολη ωρα. δεν ξαναπηγαινα παντος.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Exoyn βαρεσει κοκκινο τα νευρα τους απο την αφραγκια τους(μεχρι κι οι πακι χαθηκανε  :zfuck: :boobies: ), γιατι δεν εχει κοσμο αυτη την περιοδο και κανουνε μηδαμινες εισπραξεις.
ΚΙ ετσι για αλλη μια φορα την πληρωνουμε εμεις  :jerking: :jerking: .
Άκουσα μπινελικια εγω... :grin: . Μεχρι και η πουτσοπιαστρα αμαλια ειχε ορεξη για καβγα...

μπινελίκια? αχαχαχα καλό, πάντως εντυπωσιακή η Αμαλία αλλά μέσα ειναι λένε τυπικό-κρύα :)
Αλβανίδα είναι?
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Επισκεψη χθες τα ξημερωματα περιπου 4 το πρωι με ελαχιστο κοσμο φυλης και φωκαιας
Φωκαιας 25Α οροφος Αννα. Ομορφη μελαχροινη με πολυ ωραιο κορμι μακρι μαυρο ισιο μαλλι, πολυ εντυπωσιακη παρουσια αλλα κατι μου ελεγε οτι ειναι ξεπετα και εφυγα.
....

Φίλε μου μάλλον λέμε την ίδια Αννα η οποία όντως δουλεύει και στο πανω που την είδες εσυ αλλά κ στο κάτω που την πέτυχα εγώ στην προηγούμενη βάρδια οπότε καταλαβαίνεις κάνει 2βάρδια άντε μετά να έχει όρεξη κ για κανένα προκαταρτικό αχαχαχα το άλλο με το Τοτό το ξέρουμε?
Παντως είναι πολύ γλυκιά κοπέλα :smitten:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
:cum:στα αξιοσημείωτα μέχρι και κατασπασμένη 60άρα είδαμε σε έναν οίκο να εκδίδεται και όχι στην Ιουλιανού μαντέψτε που...

Ε.πες το ρε συ,θα μας σκασεις σαββατιατικα?

Άντζελα γύρω στα 60+- Διδύμου 18Β αυτό με την μπλέ πόρτα ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μπινελίκια? αχαχαχα καλό, πάντως εντυπωσιακή η Αμαλία αλλά μέσα ειναι λένε τυπικό-κρύα :)
Αλβανίδα είναι?
Ρουμανέτο ειναι, απο τα πολυ μεγαλα κομοδινα  :pipa3: .
Μου λεει γιατι δεν μπαινεις και κανεις μονο βολτες εδω, κανεναν πουστη ψαχνεις να γαμησεις? :2funny: :2funny:

Άμα δεν ηταν ξεπετα του κερατά, θα εμπαινα να παρω εκδικηση και να της δωσω το  :kissass2: στο πιατο :rockon: .
Στο σαλονι τη χουφτωνεις και λιγακι, στο δωματιο δεν αφηνει τπτ...ουστ.

Για την Αννούλα εχω κριτικη στις 29 αυγουστου 2009 εδω  :grin: :grin:


Κατεβειτε στη σελιδα. Η κριτικη ειναι επηρεασμενη απο ενα ασταθμητο παραγοντα.
Δηλαδή? Νωριτερα ειχα παρει μια βιζιτα με 160 ευρω στο ξενοδοχειο η οποία δεν τηρουσε τις υπηρεσιες που υποσχοταν και μου εκανε τα νευρα κρόσια...

Οπότε υπερεβαλλα για την Άννα γιατι μου εφτιαξε καπως τη βραδυα με την ωραια μουτσουνα της και την ευγενικη παρουσια της  :grin:... Ειναι ευγενικη, δεν ξυνιζει και ειναι και δεκτικη στις ορεξεις σας  :zfuck: :zfuck: .

Μην περιμενετε τρομερη συμμετοχη, ουτε φιλακια και λοιπα  :boobies:
 

Επισκέπτης
Χμμμ! Δεν το επαλήθευσα. Ας αρκεστούμε ότι (όλοι) οι αλλοδαποί δεν γνωρίζουν Ελληνικά και κατα συνέπεια δεν θα ζητούν ακάπωτο
Αυτήν την απάντηση μου είχε πει και κάποια τσατσά.Δεν μπορούν να είναι σίγουροι όμως.

farkeli:
Υπάρχουν αρκετές... "Άννες" οι οποίες είναι Ρουμάνες. Πιθανόν να είναι και αυτή. Πάντως αυτή την Άννα την έχω δει στα μπουρδέλα δυο-τρεις φορές τον τελευταίο μήνα..
Λογικά είδες χθες την Άννα την Ρουμάνα που δούλευε σήμερα το πρωί εκεί και αναφέρω στην ενημέρωσή μου.Σταθερά τα πρωϊνά.

Όντως φίλε μου το αρχοντική και ανεπιτήδευτη που λες πραγματικά τα λέει όλα!!
για έρωτα είναι η κοπέλα πάντως γάμισέ τα :kissass: δουλεύει κάπου αλλού όμως γιατί εκεί μέσα δεν...
και το Φ25 το άνω χρέπι δεν είναι? αλλά έχει ίσως πιο συμπαθή τσατσά αν θυμάμαι καλά? εντάξει αν είσαι καυλωμένος μπαίνεις αλλά εγώ χαλιέμαι προσωπικά αν ο χώρος δεν με εμπνέει...
Τα ίδια χάλια είναι και το άνω οίκημα-Φώκαιας 25 1ος.Αυτή η κοπέλα -Άννα- χαραμίζεται εκεί.
Κρίνοντας αποκλειστικά από την εμφάνισή της.Από υπηρεσίες δεν ξέρω τίποτα συγκεκριμένα εκτός του οτι κάνει τα βασικά.

Επιπρόσθετα για το πρωί:
Αγ.Πέτρου 7-Ελένη η μικρή αδελφούλα της Tracy Lord.Ρουμάνα, τιμημένη δις στο Φυλής 134 ισόγειο.
Είχα αποκομίσει καλές εντυπώσεις.Περιέργως απότομη στην συμπεριφορά της,μεταβαλλόταν-χαμογελούσε και δεχόταν χαδάκια και φιλάκια "εκτός από το στόμα" όπως εμφατικά διατυμπάνισε η ίδια στην αρχή της πρώτης συνεύρεσής μας.Δεν γλύφει αρχίδια.
Το στήσιμό της στα τέσσερα σε συνδιασμό με το πιπινοειδές του προσώπου της, μου θύμισαν ακαριαία την Tracy Lord να γαμιέται στα τέσσερα.Η εκσπερμάτωση ήταν θριαμβευτική και αλαλάζουσα!  
Δεν βιαζόταν στο Φυλής 134 ισόγειο.Αλλά εκεί και τις δύο φορές, οι κυρίες της υπηρεσίας ήταν δύο από καρδιάς ευγενικές και αξιόλογες γυναίκες.
Καμία σχέση με την υποκριτικά ευγενική, υποχθόνια, πονηρή, άκρως παραδόπιστη, βρωμερή (σεντόνια Αγ.Πέτρου 7), τσατσά Πωλίνα που ήταν σήμερα το πρωί εκεί μαζί με την Ελένη.
Μακρυά από το χρέπι-Αγ.Πέτρου 7.Δεν αλλάζουν σεντόνια και η τσατσά Πωλίνα κτυπά την πόρτα στα 6 λεπτά.Όπως και η πρωϊνή, ισχνή, βαμμένη ξανθιά γραία υπηρέτρια της Κατερίνας-Φυλής 200 που δυναμώνει την μουσική στα 10 λεπτά ενώ την έχω συλλάβει να δυναμώνει την μουσική και στα 7 λεπτά.
Το σχόλιο για το Φυλής 200 αφορά μόνο τον χρόνο.

Η Ελένη-Tracy Lord αξίζει δοκιμής.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Αχιλλέως 40

Στις 6/7/2010 είχα γράψει ότι το ιστορικό μπουρδέλο στην Αχιλλέως 40 σφραγίσθηκε...  :'(

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/65876510069774617101.jpg[/img[/URL]]


Χθες [color=green]22/8/2010[/color] στην βραδινή βάρδια (γύρω στις 22.30') το έιδαμε (πάλι) να λειτουργεί...  :dancing:

[img]http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/74263142347833927990.jpg[/img[/URL]]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ακορεστε γινεται αν εισαι στο δωματιο και ενω εχει κλειδωσει η Ευα λογω μπασκιναραδων να σε αφησει στο δωματιο για κανα 20λεπτο??? Οσο δηλαδη περιμενει να φυγουν?  :grin:

Λες να την εξαπατουσαμε στο ετσι??? χεχεχεχχε καλα θα ηταν
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
.....Για την Αννούλα εχω κριτικη στις 29 αυγουστου 2009 εδω  :grin: :grin:


Κατεβειτε στη σελιδα. Η κριτικη ειναι επηρεασμενη απο ενα ασταθμητο παραγοντα.
Δηλαδή? Νωριτερα ειχα παρει μια βιζιτα με 160 ευρω στο ξενοδοχειο η οποία δεν τηρουσε τις υπηρεσιες που υποσχοταν και μου εκανε τα νευρα κρόσια...

Οπότε υπερεβαλλα για την Άννα γιατι μου εφτιαξε καπως τη βραδυα με την ωραια μουτσουνα της και την ευγενικη παρουσια της  :grin:... Ειναι ευγενικη, δεν ξυνιζει και ειναι και δεκτικη στις ορεξεις σας  :zfuck: :zfuck: .

Μην περιμενετε τρομερη συμμετοχη, ουτε φιλακια και λοιπα  :boobies:


Μπράβο καλούτσικη την κόβω..και αρτσίδια καραμελώνει? αλλά δεν διευκρινίζεις αν το κάνει σε κουρεμένα ή σε μαλλιαρά  :2funny:

 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΙΔΥΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ?
 

flg

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κυριακή μεσάνυχτα ο δρόμος με έφερε προς Κολωνού.Κουρασμένος από ταξίδι δεν ήμουν για πολλά,μπήκα στο 1ο μετά το ξενοδοχείο τζέισον,μια πανύψηλη όχι πολύ θυληκή για τα γούστα μου κ το συγκεκριμένο το μπουρδελάκι το προσπέρασα γτι είχε σκάλες κ βαριόμουνα να ανεβαίνω.Τελικά όμως αφού απογοητεύτηκα απο 2,3 πρεζάκια που είδα είπα να το δοκιμάσω κ να ανέβω τις σκάλες.Μετά απ μεγάλη αναμονή στο γεμάτο κόσμο σαλόνι,(δεν έίχε πελάτη οπότε δεν καταλαβαίνω το λόγο)βγήκε και η ντόρα.Κοντό μαλλάκι απο το κομμωτήριο φτιαγμένο,ολόσωμη σέξυ μαύρη περιβολή κ πολύ γλυκό προσωπάκι  βγαίνει απο την κουρτίνα κ αμέσωσ ξαναμπαίνει με την όπισθεν.Ενώ όλοι λακίσανε είπα να μπω αφου κάτι μου έκανε.
  Μπαίνει το δωμάτιο ,συστηνόμαστε χωρίσ βιασύνες,από πού είναι(ρουμανία),έκανα πρακτική στα ρουμανικά μου κ μου ανέλυσε τα τατουάζ της(είχε μια ωραία πεταλούδα πάνω απο το δεξί κωλομέρι)ξεκινάει πίπα αλλα δε μου σηκώνεται κ πολυ.Τις λέω οτι θα βοηθούσε αν έβγαζε το ολόσωμο κ συμφωνεί.Το βγάζει,απίστευτα βυζιά κ κορμί.Συνεχίζει την πίπα κ αφού το πέτυχε στήνεται στα 4.Πέφτουν κ κατι χάδια-φιλιά στο ενδιάμεσο κ μετά πάλι στα 4 ώσπου τέλειωσα.Χτενίζεται καθώς την αναμάλλιασα κ φεύγει.Φεύγοντας της λέω να μην φοράει ολόκληρη κελεμπία όταν βγαίνει στο σαλόνι γτι πραγματικα έχει πολύ ωραίο σώμα κ μου απαντάει ότι έχει τέντα(εννοώντας κοιλιά),πράγμα που δεν ισχύει με τπτα!!!
  Εν κατακολωνού τα λεφτά τη άξιζε απλά θέλει καθοδήγηση με γλύκό κ ωραίο τρόπο,σαν τη δασκάλα στα πρωτάκια κ ενθάρρυνση
 

flg

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παρασκευή μεσάνυχτα σόρρυ!!!!έχω χάσει τις μέρες,,,οτι να ναι
 

devotion2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
θελω να επισημανω τα δυο σπιτια (μεταξουργιο)της ξεπετας,τα κοριτσια εκει εχουν συννενοηθει με τις τσατσαδες και σε ξεπετανε στα 6 λεπτα,η τσατσα στα 6 λεπτα κτυπαει την πορτα
Τα κοριτσια αυτα δουλευουν βραδυνες ωρες,το πρωτο σπιτι ειναι το ιασωνος 1β με την ζανετ (καζακστανη) και το δευτερο ιασωνος 19α 1ος οροφος με την εμμα (ουκρανη)Δεν μασανε σε τιποτα,για αυτο τα προτεινω στους γρηγορους,οσοι θελουν πανω απο 5 λεπτα ας κοιταξουν αλλου. :headbang:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
Πηγαίνοντας προς Ευνειδών έριξα και μια ματιά στα κάτωθι:

-Κωνσταντινουπόλεως 166 Β η ξανθιά ρωσίδα Μαρία που δούλευε στο Φωκαίας 22 άνω, κάποιος της έσκιζε το κωλαράκι και γινόταν χαμός στο σαλόνι.

-Αλκιβιάδους 16Β η Βικτώρια που αναφέρει συναγωνιστής στην κριτική του. Γλυκιά τσαπερδόνα με ακάποτο και άναλ.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
τελικα ειναι οντως φλαμανδη τυπε?
γιατι εγω ηξερα οτι ειναι γαλλοφωνη :think:
H κοπέλα είναι όντως φλαμανδή. Το έχω τσεκάρει προσωπικώς . Μου έκανε και μαθήματα προφοράς . Έχω ανεβάσει και κριτική. Ψιλοβιαζόταν από όσο θυμάμαι. Δεν την ξαναείδα
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
θελω να επισημανω τα δυο σπιτια (μεταξουργιο)της ξεπετας,τα κοριτσια εκει εχουν συννενοηθει με τις τσατσαδες και σε ξεπετανε στα 6 λεπτα,η τσατσα στα 6 λεπτα κτυπαει την πορτα
Τα κοριτσια αυτα δουλευουν βραδυνες ωρες,το πρωτο σπιτι ειναι το ιασωνος 1β με την ζανετ (καζακστανη) και το δευτερο ιασωνος 19α 1ος οροφος με την εμμα (ουκρανη)Δεν μασανε σε τιποτα,για αυτο τα προτεινω στους γρηγορους,οσοι θελουν πανω απο 5 λεπτα ας κοιταξουν αλλου. :headbang:
Στο Ιάσωνος 1Β αριστερά (όπως ανεβαίνουμε την δίριχτη σκάλα), διαπίστωσα ότι και όταν δούλευε η Μαριάννα (έχει περιγραφεί παραπάνω) σε μεσημεριανή βράδια, η τσατσά με τα σφιγμένα χείλη κτύπησε την πόρτα τουλάχιστον πέντε φορές μέσα σε τρία λεπτά (!!!) ενώ μέσα στο δωμάτιο ακούγονταν γέλια απο την Μαριάννα (προφανώς δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα με τον πελάτη). Η τσατσά όλο κακιασμένη με χαρμολύπη σχολίασε λέγοντας : "χμμμ...το φχαριστιέται φαίνεται"
Άρα μάλλον είναι "πολιτική του καταστήματος" το κτύπημα στα 6-7 λεπτά και όπως πάει θα διακόψουμε (και εμείς) τις διπλωματικές μας σχέσεις γιατί και εμείς έχουμε την πολιτική μας...

Στο Ιάσωνος 19 όροφος, έχει σημειωθεί από αρκετούς συναδελφους ότι τελευταία η Έμ(μ)α το παίζει ολίγον εως πολύ ντίβα... :booty:
Έ!!! όχι!!!
Είπαμε ότι είναι συμπαθητική κοπέλα με γλυκά χαρακτηριστικά και καλές σωματικές αναλογίες, αλλά δεν μπορούμε να πούμε ότι είναι η θεσπέσια γκόμενα που μας αφήνει άφωνους με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να την ξεχάσουμε, συνυπολογίζοντας ότι δεν μπορούμε να ξεχάσουμε τα βυζιά της δεδομένου ότι είναι από χαμένα έως εξαφανισμένα...
 

Επισκέπτης
Στο Ιάσωνος 1Β αριστερά (όπως ανεβαίνουμε την δίριχτη σκάλα), διαπίστωσα ότι και όταν δούλευε η Μαριάννα (έχει περιγραφεί παραπάνω) σε μεσημεριανή βράδια, η τσατσά με τα σφιγμένα χείλη κτύπησε την πόρτα τουλάχιστον πέντε φορές μέσα σε τρία λεπτά (!!!) ενώ μέσα στο δωμάτιο ακούγονταν γέλια απο την Μαριάννα (προφανώς δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα με τον πελάτη). Η τσατσά όλο κακιασμένη με χαρμολύπη σχολίασε λέγοντας : "χμμμ...το φχαριστιέται φαίνεται"
Άρα μάλλον είναι "πολιτική του καταστήματος" το κτύπημα στα 6-7 λεπτά και όπως πάει θα διακόψουμε (και εμείς) τις διπλωματικές μας σχέσεις γιατί και εμείς έχουμε την πολιτική μας...
Είχα δοκιμάσει την Μαριάννα.ΞΕΠΕΤΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ.
Στα πέντε λεπτά επιχειρώ να αλλάξουμε στάση.Από την πρώτη στην δεύτερη ενώ ήδη με είχε ξενερώσει το κακό και αποσυντονισμένο στήσιμό της.
Την στιγμή που βγαίνω από μέσα της για να αλλάξουμε στάση:
Μαριάννα-You finished, O.K., thanks!
Σηκώνεται, παίρνει την κυλότα να την φορέσει για να φύγει!
Την κράτησα στο δωμάτιο μόνο για να της ανταποδώσω το σπάσιμο.
 

devotion2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μπραβο βρε παιδια,χαρηκα τωρα ναι να κανουμε την αποχη μας σε σπιτια της ξεπετας
και οχι μονο η εμμα φουσκωσε σαν ντιβα αλλα και η καζακστανη ζανετ
τουλαχιστον η εμμα να ηξερε και πιπα να παιρνει ειναι ολο δοντι
ευτυχως που υπαρχει το φορουμ και τα λεμε,
:rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom