Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (18 μέλη και 286 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
καλημερα παιδια ειμαι καινουργιος εδω αλλα θα ηθελα να μαθω ποιο απο τα μπουρδελλα τησ βριλλησου αξιζει να επισκεφτω.αν εχει κανει κανεις καμια μπουρδελοτσαρκα προσφατα περιμενω γνωμες  ευχαριστω

12 & 57.

Στα στουντιο συγκαταλεγονται, οπερ σημαινει καλυτερος χωρος, περισσοτερος χρονος και οι τιμη ξεκιναει απο 40-50Ε. 
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
αρχοντο γαμιάδες γεια σας ... θα σας πω για μερικά μουνάκια που γεύτηκα τις τελευταίες 2 βδομάδες... λοιπον το Χριστινάκι στο μπουρδελάκι επί της φυλής που ανεβαίνεις σκάλες και είναι με το που στρίβουμε από φερρών... πολύ ωραία γκόμενα καθόταν και την πιλάτεψα όσο ήθελα αλλά γενικά νομιζε πως θα την χαιδεψω και δεν θα την γαμήσω και όταν αρχίσαν τα ζόρια ψιλοχαλάστηκε ... μήπως νομιζε πως δεν θα της τον βάλουν τόσο βαθιά???
στο 66 είδα το Μαράκι όμως μου φάνηκε πολύ αγριοτσίμπουκο για τα γούστα μου ... ο τσάτσος μου λέει.. ελα να μας αφήσεις το σπέρμα σου!! χεχε!! άλλη στιγμή πάω ακόμα μια στην Κατερινα στα καινούργια της Φωκαίας .... αλλα ήταν και η τελευταία γιατί η κοπέλα βαριέται και ενώ ειναι καβλιάρικο δεν ανεβαίνει πια από πάνω καιγενικά σου δίνει τη αισθηση της ανίας!! το μελαχρινό πουτανάκι στο 65 (διπλα στο βενζινάδικο ) είναι πολύ ομορφο με καταπληκτικά βυζια 
τα οποία δεν τα προσφέρει για γλύψιμο και γενικα δεν της αρέσει αυτό που κάνει αδιαφορη μαλακία και πιπα μονο λιγο 
όταν της τον χώνεις ανοιγει τα μάτια ... έχει και ένα ξανθο εκει που μάλλον ειναι πιο πρόθυμο!!!   
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Το μελαχρινο που λες φιλε ειναι μαλλον η ρενατα που χει συζητηθει παρα πολυ εδω περα.και σημερα το βραδυ αυτη ηταν.απιστευτη γκομενα αλλα λογω προτερης βαρετης εμπειριας και αλλων σχολιων την απεφυγα αν και στο σαλονι εδειχνε πιο ζωντανη σημερα.στο φ71 ηταν η αννα την οποια ευχαριστως θα κουτουπωνα αλλα ειχε πολυ μα πολυ ουρα.φυλης 57 ενα μπαζο μα πολυ μπαζο...φυλης 86 πανω ενα ξανθο βαριεστημενο και κατεθεσα φυλης 84 σε ενα ξανθο οχι ιδιαιτερα εντυπωσιακο που χα ξαναδει.πολυ καλη βασανιστικα αργη και βαθια πιπα με ταυτοχρονο παιξιμο στα μπαλακια.η καλυτερη που μου χουν παρει σε μπουρδελο.στασεις κλασικα και απο πανω μου.καλη συμμετοχη και πολ ευγενικη.value for money
 

afouts1

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι,
Υπάρχει καμία πρόταση να "ξεδιψάσουμε" το μεσημεράκι;
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Χθες βραδάκι, επίσκεψη στην Άννα Φ71. Θεωρώ πως είναι ο,τι καλύτερο αυτό το διάστημα στο 20αρικο, σαν σύνολο. (Ενδεχομένως να βρείτε πιο όμορφη ή με καλύτερη απόδοση, αλλά σαν συνδυασμό και των 2 πιστεύω πως είναι κορυφή)
Στα μείον ο χώρος (εντάξει καθαρά είναι αλλά ρε πούστη μου μια παντόφλα για να πας μέχρι το νιπτήρα μετά δεν είναι και τίποτα) και φυσικά ο πολύς κόσμος.
Α, για όσους δεν την ξέρουν, απόγευμα και μετά παίζει.
 

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
φιλοι προσοχη,μεγαλη προσοχη
 

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
στη γωνια κολονου στο 32,διαγωνια απο ενα καφενειο την στηνει ενα καμακι,ο κωστασ με το γυαλινο αριστερο ματι.ταζει στουντιο με καλεσ τιμεσ.την πατησα !!!!!!!!
 

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
με πηγε σε ενα μπαρ μου εφαγαν 115 ευρω δεν γαμ.και περιμενα σαν τον μαλακα 1 1/2 ωρεσ την κοπελα να σχολασει.στα 10 λεπτα μου εφαγαν 115 ευρω φιλοι.πιο βλαχο και απο βλαχο με πιασανε
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
τι να σου πς ρε παλικαρι!!!!!εμπιστευεσαι ευκολα....
 

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
αν υπαρχουν και αλλα θυματα,γιατι ειμαι θυμα,να μου στειλουν pm να μαζευτουμε να σπαζουμε το μπαρ και τον αληθορο και τη βρωμα και τον αλητη,
 

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
μεγαλο θρασοσ φιλοι μου σε 10 λεπτα χωρισ υπερβολεσ.θα τον σκισω τον αληθορο
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.618
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.325
Πόντοι
14.565

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
αντε να σε δω πως???αυτοι ειναι μαφιες.....
 

mavrospete

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα, κατάθεση στην Άννα Φ71 (κάτω) σήμερα το απόγευμα. Χαμός από κόσμο ως συνήθως και με την τσατσά ομιλητικότατη και φιλική...Η κοπέλλα εμφανισιακά είναι ότι καλύτερο υπάρχει στη Φυλής αυτή την περίοδο (μαζί με τη Ρενάτα). Στο κρεβάτι όμως μερικές πρακτικές της είναι παρακινδυνευμένες πχ Πριν μου βάλει την καπότα έβαλε στο δάχτυλό της σάλιο και χάιδεψε την τομή της βάλανου με τον κορμό του πέους. Εντάξει οι πιθανότητες να συμβεί κάτι είναι μικρές αλλά γιατί να να το διακινδυνεύσει κανείς? Δεν ξέρω αν την πρόλαβα, αλλά φαινόταν σε κάποια φάση να ετοιμάζεται να κάνει το άλμα και να με πάρει ασκούφωτο στο στόμα της, για αυτό και "κλώτσησα" αμέσως. Με χάλασε που ήταν τόσο απρόσεκτη, δεν νομίζω ότι θα ξαναπάω... Τώρα για τους συναγωνιστές που δεν πτοούνται από τέτοιες πρακτικές, η συμπεριφορά στο κρεβάτι είναι λίαν συμμετοχική. GFE πάντως δεν ήταν...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Ασκουφωτο δεν παιρνει κανεναν-Μην φοβασαι-Τακτικες να καυλωσουμε γρηγοροτερα ειναι
Αφλογιστια παντως επεσε καλοκαιριατικα και μετα απο μια βολτιτσα εχουμε και λεμε
Φ71 πανω Σαρα-Κοκκινη Καρτα για ''τυπικο''σερβις στο παρελθον
Φ84 η Σαλινα η κλαρινιτζου οπου και κατεθεσα
Φ65 κατω Χριστινα ή αλλιως ξεσκιστρω της Φυλης-
Φ59 κατω ενα μουνι για τσιμπουκωματα μεχρι κλαματος(για γαμησι οχι)
Φ59 πανω-Απιστευτης καυλας και ομορφιας ψιλολιγνο μελαχροινο μωρο,τη ρωτησα πως τη λενε και με μουρατο υφακι μου λεει ''Αλεξανδρα'',λεω να περασω 25€ λεει η τσατσα-Στραβωνω και εφυγα εφ`οσον αν δειτε συμπεριφορα και στυλ η γκομενα''επιπλο''φαινεται
65 πανω Ρενατα και σε μια φαση το σαλονι ειχε 9 ατομα
Φ80 ενα κοριτσακι που ο σγουρομαλλης με βυζια τσατσος παρουσιασε οτι ειναι απο Τουρκια(η γκομενα εν τω μεταξυ εδειχνε 100% Βαλκανια)Μπαζο
Βολτα μετα σε Φωκαιας στα 3 πρωτα αριστερα οπως κατεβαινουμε(απο Φυλης)
Στο ενα ειδικα η γκομενα ηταν φρικη μαπα και για πολλες μπουνιες-Απαραδεκτη με σπυρια στον λοκο που πας μωρη ψωλογαμιολα να βγαλεις €€€?
Αυτα για σημερα και πολλα ηταν-Θελει ανανεωση το ροστερ-

Επισης ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ φτιαξτε τα κωλο air condition (τα Κινεζικα φτηνιαρικα)γιατι σε ολα τα πεζοδρομια της Φυλης εσταζαν νερα απο τα μπουρδελακια σας
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
Μην κολλας ρε φιλε παρακινδυνευμενο και λαλακιες,δεν κολλας τιποτα...
Αφου γουσταρει η κοπελα να σου προσφερει "υπηρεσιες" γιατι κολωνεις?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Ξεχασα να αναφερω οτι η Αλεξανδρα του Φ59 πανω δεν ειναι η γνωστη μας πιτσιρικα που ειναι στο 65 κατω-Αν καποιος εχει παρει για  crash test ή γνωριζει αν ειναι η ιδια με της Δροσοπουλου 95 ας ενημερωσει-Ωραιο μουνι αλλα βαρεμαρα style
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Συνάδελφοι σε ποιο μπουρδελάκι/ στούντιο μπορώ να κλείσω prive? Αν είδα καλά σε Κολωνού 30 και Βριλήσσου 12?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom