Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 357 άτομα (42 μέλη και 315 επισκέπτες)

loulis1975

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2007
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Περασα σημερα το πρωι κατα τις 11 απο την οδο Αλκαμενους και ηταν τα 2 γνωστα σπιτια σφραγισμενα κατοπιν ελεγχου της Δημ. Αστυνομιας καθως δεν διεθεταν αδεια...
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Δευτέρα πρωί, με το άγιο πνεύμα.

Κωνσταντινουπόλεως 166 κάτω.
Άντζελα (sic).
Αλλοδαπή με επιθετικό - αγριεμένο ύφος, ακανόνιστο σώμα.
Ύφος ανισσόροπο.

Κωνσταντινουπόλεως 166 άνω.
Μαρία.
Εύσωμο αλλοδαπό γυφταριό.
Ύφος προς το ηλίθιο.

Κωνσταντινουπόλεως 206.
Βοηθός γραία, κακισμένη, ξινισμένη, συφοριασμένη. Μας απεύθυνε το λόγο με ύφος σαν να αντίκριζε περιττώματα.
Εκδιδόμενη αλλοδαπή, ξανθοβαμμένη, με μικρούς μαστούς.

Ανεπανάληπτο ύφος και ακρίβεια...
Ανεπανάληπτος Πύραυλος...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
το μαρακι στο 80 γυρισε απο μυκονο?

απο εσενα περιμενω τζοκερ.

χθες βραδυ που περασα ειχε την μελαχροινη που λες αλλα εγω την βρηκα καπως παχια.
6-8 περιττα κιλα δλδ.

 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
να προσθεσω για την χθεσινη απογευματινη βαρδια

στο 65 κατω μελαχροινο νεαρο πιπινοειδες
κοντο 1,60- και λεπτο με μικρο στητο στηθος.
καλο λουκ για τους λατρεις των πετιτ.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
το μαρακι στο 80 γυρισε απο μυκονο?

απο εσενα περιμενω τζοκερ.
Αν δεν απατομαι γυρισε χτες!!!Αν βεβαια ειχε παει με την παρεα της!!!!
Γιατι η παρεα της γυρισε χτες απο Σαντορινη!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

το μαρακι στο 80 γυρισε απο μυκονο?

απο εσενα περιμενω τζοκερ.

χθες βραδυ που περασα ειχε την μελαχροινη που λες αλλα εγω την βρηκα καπως παχια.
6-8 περιττα κιλα δλδ.
Αύριο, μη βιάζεστε :2on1:
 

GrJuice

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
21
Like
56
Πόντοι
10
Παιδες χαρεται. Ειμαι καινουργιος στο site αλλα πελατης χρονια απο μικρο παιδι, κυριος Μεταξουργειου γιατι ειμαι και γειτονας. Η πιο προσφατη επισκεψη ηταν η Μονικα που αναφερει ο Farkeli στη Μ.Αλεξανδρου ειχα προσπαθησει να γραψω και κριτικη αλλα δεν ξερω γιατι δεν δημοσιευτηκε και παρεπιπτοντως το μωρο ηταν τουμπανο σε ολα. Ηθελα να ρωτησω επειδη περνουσα σημερα απο Κολωνου μπροστα απ τα πρωτα στο 11 μεσημερι, και ειδα μια χοντρη καυλιτσα κοντουλα ξανθια και μου φανηκε πως πηγαινε να πιασει βαρδια ξερει κανεις αν παιζει αυτο το καυλακι πουθενα στο 11 και τι ωρες?
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Παιδες χαρεται. Ειμαι καινουργιος στο site αλλα πελατης χρονια απο μικρο παιδι, κυριος Μεταξουργειου γιατι ειμαι και γειτονας. Η πιο προσφατη επισκεψη ηταν η Μονικα που αναφερει ο Farkeli στη Μ.Αλεξανδρου ειχα προσπαθησει να γραψω και κριτικη αλλα δεν ξερω γιατι δεν δημοσιευτηκε και παρεπιπτοντως το μωρο ηταν τουμπανο σε ολα. Ηθελα να ρωτησω επειδη περνουσα σημερα απο Κολωνου μπροστα απ τα πρωτα στο 11 μεσημερι, και ειδα μια χοντρη καυλιτσα κοντουλα ξανθια και μου φανηκε πως πηγαινε να πιασει βαρδια ξερει κανεις αν παιζει αυτο το καυλακι πουθενα στο 11 και τι ωρες?
και γιατι δε μπουκαρες να δεις να μας ενημερωσεις και εμας που ειμαστε μακρια ;) ;)
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
φίλοι συναθλητές,πριν λίγο επέστρεψα από καταδρομική στο <μετάξι..>όπου στέφθηκε από μεγάλη αποτυχία στο στίβο μάχης Ιάσωνος 46β......μακριά παιδιά....ακολουθεί  κριτική...
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
φίλοι συναθλητές,πριν λίγο επέστρεψα από καταδρομική στο <μετάξι..>όπου στέφθηκε από μεγάλη αποτυχία στο στίβο μάχης Ιάσωνος 46β......μακριά παιδιά....ακολουθεί  κριτική...
τοσο χαλι συναθλητη;
 

GrJuice

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
21
Like
56
Πόντοι
10
και γιατι δε μπουκαρες να δεις να μας ενημερωσεις και εμας που ειμαστε μακρια ;) ;)

Φιλε μαλλον αυτο θα κανω γιατι το μωρο που το ειδα στα πεταχτα και με ρουχα να φανταστεις με καυλωσε, αυτα τα χοντρα τα καλοσχιματισμενα, με τα καυλιαρικα πρσωπακια μου την δινουνε.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
τοσο χαλι συναθλητη;
Φιλαράκο..τι να σου πω..δεν μου χει ξανατύχει.., πολλά χρόνια στη γύρα και σε φτηνά και σε ακριβά...τέτοια ήττα ποτέ μου ..και να πεις ότι βρώμαγα...με τα αρώματά μου, να πεις σαμπρέλας ,σαπιοκοιλιάς...σχεδόν αγωνιστικός ρε φίλε...με τα gym μας,τα κόλπα μας....το φαρμάκι μας,τα μαυρίσματά μας....τα γράφω αυτά όχι για διαφήμιση ρε παιδιά  ,αλλά για να καταλάβεις ότι η κοπέλα ήταν άθλια....αλλού με το που βγαίνει το μπλουζάκι, ορμάνε.....
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Φιλε μαλλον αυτο θα κανω γιατι το μωρο που το ειδα στα πεταχτα και με ρουχα να φανταστεις με καυλωσε, αυτα τα χοντρα τα καλοσχιματισμενα, με τα καυλιαρικα πρσωπακια μου την δινουνε.
καλο;καυλιαρικο;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Απογευματινή βόλτα στο RLD της Φυλής.

Από πρόσφατη αναφορά του φίλτατου κ. Jockerx, μου γεννηθηκε η απορία για την αναδιαμόρφωση του προσωπικού που εργάζεται στην Φυλής & κυρίως στο Φ.134 με Φ.54.

Λοιπόν:

Φυλής 80: η Μαρία η Βουλγάρα
Φυλής 54 άνω: η Λάουρα του Φωκ. 17, με ξυνισμάνο ύφος. Φυσικό αν κάνει διπλοβάρδιες.
Φυλής 54 κάτω: η Ντενίζα-ΙΚΕΑ από Φ.134 άνω, κουρασμένη. Φυσικό αν κάνει διπλοβάριες.
Φωκαίας 22 άνω: Μια καινούργια ξανθιά κοντούλα, με πιασήματα. Αυτό το μαγαζί, αν & το λατρεύουν οι Πάκιδες, φέρνει πολλάνέα κομμάτια. Μέτρια όμως. Η ελπίδα για κάτι καλύτερο, πεθαίνει τελευταία.

Ελλέω έλειψης κάτι καινούργιου & καλού, αποφάσισα να δοκιμάσω την Βικτώρια στο Αλκιβιάδου. Δεν τρελάθηκα κι όλας. Είναι όπως τα περιγράφει ο κ. Jockerx. Από εμφάνιση δεν λέει & πολλά. Έχει ωραίο σώμα στο σκοτηνό σαλόνι, φόραγε ένα διχτυοτό. Στο δωμάτιο είναι χαμογελαστή, καλοσυνάτη, συνεργάσιμη, με κραυγούλες αληθοφανείς, νάζια, χαδάκια. Από σώμα μέτρια πράγματα. Ραγάδες, μικρό & ψιλο-πεσμένο στήθος, ακμή σε όλο της το σώμα. Μέτριο πρόσωπο. Δεν θα ξαναπήγαινα, αλλά μόνο λόγω εμφάνισης. Από εξυπηρέτηση μια χαρά.

Τίποτα καλό θα φανεί στον ορίζοντα ? ? ? ? ? ? 
 

Επισκέπτης
Πέμπτη πρωί:
Φυλής 134 υπόγειο-Στεφανία η γνωστή λεπτή ξανθή κοπέλα.
Φυλής 134 ισόγειο-Μελαγχροινή πολύ λεπτή,άβυζη,συμπαθούς προσώπου με ακάποτο στα 20 ευρώ.Από Μεταξουργείο.
Φυλής 134 1ος-Ντενίσα σταθερά.Δεν γινόσουν μοντέλο κορίτσι μου...Χαραμίζεσαι...

Πιπίνου 65-Λίλυ είπε η κυρία της υπηρεσίας.Από Κεραμεικού 15 άνω."Αντζελα Ζήλεια-1960"
Πληροφορίες spiderdom.

Φυλής 136-Μιχαέλα από Φ80,Φ109 κάτω.Σταθερή αξία.
Φώκαιας 24-Μπέλα.Η κοντή λεπτή Ασιάτισα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom