Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 176 άτομα (11 μέλη και 165 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Έκτακτη απογευματινή κάθοδος:

Βουλοκέρι το πρωί στα της Ιάσωνος 1, κανονικά λειτουργούντα το ίδιο απόγευμα:
Ιάσωνος 1Α κάτω-Ισχνή κοντή καστανή.
Ιάσωνος 1Β αριστερά-Άσια η κάπως έτσι.Ξανθιά αδιάφορη παχουλή Βουλγάρα.
Ιάσωνος 1Β δεξιά-Μόνικα από Ιάσωνος 19 άνω.Ξανθιά ωραία λεπτή Ρωσίδα.
Ιάσωνος 1Γ-Μαρία πρέπει να την είπε.Όχι η γνωστή Μαρία με το ακάποτο.Μία που έμοιαζε πολύ και ίσως ήταν η Λύκα από Πιπίνου 65.Ισχνή άβυζη με το κοντό μαλλί.Χωρίς εξτρά.
Ιάσωνος 19 άνω-Χριστίνα από Ιάσωνος 1Β δεξιά.Ξανθιά κανονικού πάχους με ευρύ σωματότυπο.Αδιάφορη.

Ιάσωνος 19 κάτω-Μαρία σταθερά.Ξανθιά λεπτή κοπέλα.Όποιος έχει άποψη να πει.

Ιάσωνος 20 ισόγειο-Μελαχροινή με κόμμωση Κλεοπάτρας.Η Έλενα μάλλον ήταν από Ιάσωνος 37 κάτω.
Ιάσωνος 44-Αδιάφορο καστανό ευτραφές κορίτσι .

Διδύμου 8 κάτω-Γιάννα η Μολδαβή από Φ134υπ-Πιπίνου 65-Φ109 κάτω.Τιμήθηκε από τον γράφοντα και τον κ.Μπάκαλη.Κριτικές υπάρχουν.
Φώκαιας 24-Μελαχροινό αδιάφορο με μακρύ μαλλί και ευρεία περιφέρεια.Χωρίς εξτρά.
Φώκαιας 19.Η γνωστή ευτραφής μελαχροινή που φέρνει λίγο στην Ζωζώ Σαπουντζάκη προς το παχουλό βέβαια.
Φώκαιας 27 ισ-Μαύρα χάλια
Φώκαιας 27 όροφος-Κλειστή πόρτα-αναμένη λάμπα:Τζάμπα καίει η λάμπα; !*to
Φυλής 59 άνω-Σκουρόχρωμη αδιάφορη κοπέλα.Ήταν τουλάχιστον 8 λεπτά στο δωμάτιο και τα αληθοφανή βογγητά της ακούγονταν μέχρι το σαλόνι.Η υπηρεσία, σαν να την αποκάλεσε "Ντίνα" η "Τίνα".Χωρίς εξτρά.
Φυλής 59 κάτω-Η γνωστή επιπλοειδής πονήρω Σαμπρίνα με ακάποτο στα 20 ευρώ.
Φυλής 80-Μαρία η Βουλγάρα σκεπτική χωρίς χαμόγελο.
Φυλής 65 κάτω-Καστανόξανθη μέτρια κοπέλα με καλό σωματάκι.
Φυλής 67-Νέλη είπε ο τσάτσος.
Φυλής 71 άνω-Η γνωστή μελαχροινή νταρντάνα χωρίς εμφανή πάχια, φορούσα το κομπινεζόν.Ακάποτο στα 20.
Φυλής 134 ισ-Σιμόνα από Φ200.
Φυλής 134 1ος-Πάολα από Περγάμου 1 κάτω.Μελαχροινό πιπίνι με λαχταριστό προεξέχον κωλαράκι.
Φυλής 109 κάτω-Μιχαέλα η βυζαρού από Φ80-65άνω.
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Έκτακτη απογευματινή κάθοδος:

Ιάσωνος 19 κάτω-Μαρία σταθερά.Ξανθιά λεπτή κοπέλα.Όποιος έχει άποψη να πει.


Φίλε jockerx πρέπει να μιλάς για την κλασσική Μαρία :tits:, που είναι μήνες εκεί, και 2+ χρόνια στο Μετάξι. Τα πρωινά αυτή τη στιγμή δουλεύει στο Κολωνού 27Α (πάνω δεξιά) και στο παρελθόν ήταν για καιρό στο Λεωνίδου 28 (το κάτω δεξιά). Η διπλοβάρδια στάνταρ εδώ και καιρό...

Για κάποιο λόγο μου κάνει ένα κλικ και την έχω πάρει πολλές φορές (too many θα έλεγα). Μου είχε δηλώσει Ρουμάνα αρχικά, σε κριτικές βλέπω να δηλώνει σε άλλους και Πολωνή. Δεν θα με εξέπληττε αν στην πραγματικότητα ήταν Αλβανίδα, τέλος πάντων...

Εχουν γραφεί αρκετές κριτικές για αυτή (πάντα με το όνομα Μαρία) που κυμαίνονται στο μέσο όρο της περιοχής. Η περισσότεροι την χαρακτηρίζουν από υποτονική έως κατατονική στο δωμάτιο. Δεν θα διαφωνήσω. Επίσης στις κριτικές, οι περισσότεροι φαίνεται να έχουν περάσει μάλλον συμπαθητικά μαζί της. Ούτε εδώ θα διαφωνήσω...

Δεν παίρνει πρωτοβουλίες, αλλά δέχεται οδηγίες (μέσα στα όριά της) χωρίς αντιρρήσεις (ή τουλάχιστον εγώ την έχω μάθει). Αυτό, σε συνδυασμό με το καλό της σώμα και το πολύ καλό της στήθος, μάλλον είναι που κάνουν κλικ σε εμένα προσωπικά.

Δεν κάνει εξτραδάκια (εκτός αν θεωρείς ότι το 69 με κοπέλα του Μεταξουργείου θα εμπλουτίσει με κάποιο τρόπο την όλη εμπειρία) και σε καμιά περίπτωση δε βάζει φωτιά στο κρεββάτι με τις επιδόσεις της. Πρέπει να την πάρεις λίγο με το μαλακό και δεν θα αισθανόμουν άνετα να την συστήσω σε κάποιον γιατί πιστεύω δεν είναι εγγυημένο ότι θα περάσει καλά.

Από την άλλη, δες το και λίγο σαν τουρίστας που έρχεται στην Αθήνα... Δεν θα πας στο μουσείο της Ακρόπολης; Θα πας, δεν το αποφεύγεις! Ε, και η Μαρία για Μεταξουργείο είναι τόσο κλασσική που όλο και σε κάποιο σπίτι θα την πετυχαίνεις.

Επειδή πάντως βλέπω ότι τώρα τελευταία τραβιέσαι (όπως και πολλοί άλλοι) προς Μετάξι μεριά θα σου συνιστούσα να κάνεις μια επίσκεψη στην Αντριάνα. Την έχω πετύχει απογευματινή βάρδια στο Κολωνού 30Β (κόκκινη είσοδος, με σκαλιά, δίπλα στης Κατερίνας) και μεταμεσονύκτια στο Κολωνού 32Α (πράσινη είσοδος, επίσης με σκαλιά). Ομορφη, ξανθιά με κάπως κοντό μαλί, 24 ετών, από Ρουμανία, 1,75 ύψος, με φοβερό σώμα και καλή διάθεση. Από τις κοπέλες που λες, αξίζει να κάνω μια τσάρκα στην περιοχή και ας είναι μέσα στην παρακμή.
 

john_sexy

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έκτακτη απογευματινή κάθοδος:
Φυλής 59 κάτω-Η γνωστή επιπλοειδής πονήρω Σαμπρίνα με ακάποτο στα 20 ευρώ.
ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Σπανια γραφω εδω επειδη πολυ σπανια παω σε μπουρδελο. Αυτη τη φορα ειχα κατι δουλειες εκει γυρω κ ειπα να κανω μια βολτα. Ο μαλακας δεν ειχα διαβασει κριτικες! Βλεπω τη Σαμπρινα λεω ενταξει ωραια φαινεται.
Μπαινω σα μαλακας στο δωματιο κ αρχιζει ενα αθλιο τσιμπουκι με τα χιλια ζορια μου σηκωθηκε και την εβαλα στα 4. Εκει με το που της τον βαζω μου λεει σταματα ποναω κ μαλακιες. Εγω συνεχισα και τραβιεται σηκωνεται ορθια και λεει ολοι μαλακιες κανετε κ σηκωθηκε κ εφυγε, φυσικα χωρις να εχω χυσει. Δεν πρεπει να καθησε στο δωματιο πανω απο 3 λεπτα.
Φευγοντας ζητησα τα λεφτα μου πισω και μου λεει η καριολα η τσατσα δε γινεται αυτο τσιμπουκι δε σου εκανε? Λεω ναι δωσε μου 10 να ειμαστε πιο δικαιοι 10 εγω 10 εσυ. Μου λεει οχι η κοπελα καθισε στο δωματιο οσο επρεπε και εφυγε δε σου δινω τιποτα. Ακομα κλαιω τα λεφτα μου και σκεφτομαι να μην ξαναπατησω σε μπουρδελο με τις μαλακιες που γινονται!
Η καριολα τσατσα δεν επρεπε να μου δωσει πισω τουλαχιστον τα 10 ευρω αφου η κοπελα εφυγε αμεσως κ χωρις να χυσω?
Φευγοντας ειπα σε κατι μαγκες που περιμεναν στο σαλονι να μην περασουν στην καριολα και κλαινε κ αυτοι τα λεφτα τους!
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΣΤΟ Φ59 κατω και ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΣΑΤΣΑ ΤΗΣ!!!
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
.............
Διδύμου 8 κάτω-Γιάννα η Μολδαβή από Φ134υπ-Πιπίνου 65-Φ109 κάτω.Τιμήθηκε από τον γράφοντα και τον κ.Μπάκαλη.Κριτικές υπάρχουν.

Μου αρέσει πολύ! Να την πάρω ή όχι? :) (αν και διάβασα τις κριτικές)


Φώκαιας 19.Η γνωστή ευτραφής μελαχροινή που φέρνει λίγο στην Ζωζώ Σαπουντζάκη προς το παχουλό βέβαια.

ε όχι ρε φιλαράκι τώρα μου μάτωσες την ψυχή :2funny: αν εννοείς για την Σελένα την νταρντανομουνάρα με το 5+αρι στήθος


Φυλής 71 άνω-Η γνωστή μελαχροινή νταρντάνα χωρίς εμφανή πάχια, φορούσα το κομπινεζόν.Ακάποτο στα 20.

και αυτή θέλω να πάρω είναι η Μόνικα λογικά καμιά ιδέα κανείς? κριτικές δεν βλέπω ρε παιδιά βάλτε καμια ακριτική έστω και 3 γραμμές για να ξέρουμε!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
να συμπληρωσω στις πορνο-αναφορες/ενημερωσεις:
Γενικα το 59 πανω κ κατω το εχω γειωσει προ καιρου :thefinge:,βραδυνη εφοδος οπου κατεγραφησαν τα εξης
Φυλης 69 το Χριστινακι οπου ετιμηθη οπως πρεπει,ηταν 2 μερες στη ΓΑΔΑ αφου τη δεσανε :jerking: :think:,προφανως κ γι`αυτο αναφερθηκε οτι χθες η :knockinb:ταν κλειστο το 69,
συνεχεια Μονης Προδρομου επανω η Ρωξαννα,αδυνατη μινιατουροειδης Ρουμανα που μπηκε στο σαλονακι της με τα εσωρουχα στο χερι ως αλλη πορνη  :2on1:απο την ''ιστορια της Ο΄΄
Στο κατω ενα μπαζακι αδιαφορο για τα γουστα μου,στο Φυλης 92 με ενα καροτσι (!!!) :think: :2funny: :rockon:κατι ξεφορτωνανε 2 ατομα κ δεν μπηκα,
Φυλης 66 ενα βαριεστημενο μελαχροινο κ μπινελικι απο την τσατσα''αντε φυγε τωρα''οταν δεν μπηκα κ η απαντηση μου''ξυπνα,κοιμασαι ορθια΄΄ :thefinge: :thefinge:
Φωκαιας 27 στο κατω το σκηνικο της βραδιας(@@ δηλαδη)
Στο σαλονι παρουσιαζει ο τσατσος το μελαχροινο που δουλευε στο επανω με προγραμμα φουλ ον :knockinb: :2on1: :cum: στο 20αρι,την ειχα τεσταρει κ στο πανω κ ειναι απολυτο vfm,σε μισο λεπτο μου χτυπαει την πορτα ο τσατσος αφου ειχα πληρωσει κ λεει΄΄προβλημα με αστυνομια να φυγεις ,τα λεφτα σου πισω΄΄ οκ μαν του λεω κ βγαινοντας ενα παλικαρι της ασφαλειας περιμενε με το αμαξι χυμα παρατημενο χωρις αλαρμ αρχη Φωκαιας κ μια μηχανη να κορναρει κανα 4λεπτο...
:think: :jerking: :2funny: :o :sunglasses: :huh:Στο Φυλης 61 κατεληξα μετα αφου εφυγα απο κατω κ εμφανιστηκε ενα μελαχροινο με μπαμπατσικια κωλαρα,απο σερβις δεν γνωριζω
Με τσαμπουκα στο φιναλε για αναζητηση milf αφου με ξενερωσαν 2-3 σκηνικα around κ καταληξη στο Αγκυρας 12 στην ξανθια 50αρα Λευκορωσιδα Ολγα με τις βυζαρες κ την κωλαρα,ομορφη πορνοφατσα κ πολυ καλο σφιχτο σωμα για τα κυβικα της,στα 4 γουσταρε αγριαδες το μιλφιδιο,δεν την ειχα ξαναπαρει,εργαζεται κ Καλυμνου αποτι μου ειπε(απο το ''καποτε'')
 

Επισκέπτης
Φωκαιας 27 στο κατω το σκηνικο της βραδιας(@@ δηλαδη)
Στο σαλονι παρουσιαζει ο τσατσος το μελαχροινο που δουλευε στο επανω με προγραμμα φουλ ον    στο 20αρι,την ειχα τεσταρει κ στο πανω κ ειναι απολυτο vfm
Μπήκες σ'αυτό το χάλι;

"Διδύμου 8 κάτω-Γιάννα η Μολδαβή από Φ134υπ-Πιπίνου 65-Φ109 κάτω.Τιμήθηκε από τον γράφοντα και τον κ.Μπάκαλη.Κριτικές υπάρχουν."
Mastoratzas:Μου αρέσει πολύ! Να την πάρω ή όχι?  (αν και διάβασα τις κριτικές)
Αφού σ'αρέσει...με την ευχή μας :priest:,πάρ'την!.
Και στο γάμο, κουμπάροι  :2on1: θα είμαστε εγώ και ο bakalhs!
Δοκίμασέ την και πες μας αν βελτιώθηκε.Σε δύο σημεία.Προκ/κά και πισωκολλητό.
Αν σημείωσε πρόοδο, οι κουμπάροι εδώ είμαστε...μάχιμοι  :fuck1:

"Φώκαιας 19.Η γνωστή ευτραφής μελαχροινή που φέρνει λίγο στην Ζωζώ Σαπουντζάκη προς το παχουλό βέβαια."
Mastoratzas: ε όχι ρε φιλαράκι τώρα μου μάτωσες την ψυχή  αν εννοείς για την Σελένα την νταρντανομουνάρα με το 5+αρι στήθος
Η Σελένα δεν δούλευε στο Φώκαιας 17 άνω;.Μία σκουρόχρωμη με σαρκώδη χείλη;
Και εν πάσει περιπτώσει γιατί σου μάτωσα την ψυχή;.Και άλλη υποψήφια νύφη;
Πες τα όλα στους κουμπάρους! :2funny: 
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Αγαπητοι Συναγωνιστες,

Παρακαλεισθε, οπως ψάχνετε για την Αννούλα του 65 άνω, αν πετύχετε την Βικτώρια από Χωματιανού 11 άνω, παρακαλώ να με ενημερώσετε.

Η Ρωσσίδα αυτή καλλονή δούλευε στην 3η βάρδια. Δυστυχώς, λόγω πρακτικών δυσκολιών, την πέτυχα μόνο μία φορά, από τότε που εκλεκτοί συνάδελφοι ανέφεραν που/πότε δουλεύει. Σε μια πρόσφατη αναζήτησή μου, η τσα2 είπε ότι δεν δουλευει πλεον εκει & δεν γνωρίζει αν & ποτε θα επιστρεψει.

Αν την πετύχετε πουθενα, θα χαρω πολύ να το μάθω.

Ευχαριστώ.

  :helpplea:
 

Επισκέπτης
Παρασκευή πρωί:
Διδύμου 8 κάτω-Άννα η ξανθιά Μολδαβέζα από Φ134ισ.,109 κάτω,Ξανθίππης 2.
Πιπίνου 65-Μαρία.Καστανή λεπτή μεσήλικη.
Φυλής 109 κάτω-Αλίνα από Φώκαιας 24 και Περγάμου 1.
Φυλής 134 1ος-Ντενίσα ψηλή είπε η υπηρεσία.Προφανώς το ΙΚΕΑ.
Φυλής 136-Έλενα η Βουλγάρα από Φ200.

Φώκαιας 24,λαβύρινθος-Μαρία.Μελαχροινή χαριτωμένη λεπτή νεαρή με προεξέχοντα οπίσθια αξιοθέατα.Διερευνητέα περίπτωση.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Μπήκες σ'αυτό το χάλι;
Αφού σ'αρέσει...με την ευχή μας :priest:,πάρ'την!.
Και στο γάμο, κουμπάροι  :2on1: θα είμαστε εγώ και ο bakalhs!
Δοκίμασέ την και πες μας αν βελτιώθηκε.Σε δύο σημεία.Προκ/κά και πισωκολλητό.
Αν σημείωσε πρόοδο, οι κουμπάροι εδώ είμαστε...μάχιμοι  :fuck1:

Η Σελένα δεν δούλευε στο Φώκαιας 17 άνω;.Μία σκουρόχρωμη με σαρκώδη χείλη;
Και εν πάσει περιπτώσει γιατί σου μάτωσα την ψυχή;.Και άλλη υποψήφια νύφη;
Πες τα όλα στους κουμπάρους! :2funny: 

:2funny: :2funny:
Για την Γιάννα θα την δοκιμάσω αν και μου μυρίζει ότι είναι παλτό αλλά αξίζει μια δοκιμή λόγω ομορφιάς :headbang:

Για την δεύτερη έχεις δίκιο στο 17Α είναι η Σελένα βλακεία δικιά μου
άρα εννοείς για την Αλίνα η οποία είναι λίγο μπαμπάτσικη αλλά ομορφούλα και ψιλο-πιπίνι?
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
ρε παιδια η αννα απο φυλης 80 που χαθηκε .την εχει πετυχει κανεις αλλου;
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny:
Για την Γιάννα θα την δοκιμάσω αν και μου μυρίζει ότι είναι παλτό αλλά αξίζει μια δοκιμή λόγω ομορφιάς :headbang:

Για την δεύτερη έχεις δίκιο στο 17Α είναι η Σελένα βλακεία δικιά μου
άρα εννοείς για την Αλίνα η οποία είναι λίγο μπαμπάτσικη αλλά ομορφούλα και ψιλο-πιπίνι?
Η Γιάννα είχε πειστική συμμετοχή στο ιεραποστολικό.Να επιδιώξεις προκ/κά αν την δεις βιαστική.Υπακούει.Τουλάχιστον τότε.Πράγματι ήταν αρκετά αφροδισιακή την τελευταία φορά που την είδα στο Διδύμου 8 κάτω.

άρα εννοείς για την Αλίνα η οποία είναι λίγο μπαμπάτσικη
Μπεάτα Ασημακοπούλου + Ζωζώ Σαπουντζάκη=Μελαχροινή ευτραφής-Φώκαιας 19
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Κλασσικά σήμερα το καθιερωμένο ψάξιμο για τα ίχνη της Αννούλας. Τζίφος πάλι η δουλειά.
Το πιο πιθανό είναι να δουλεύει πλέον ρεπατζού, οπότε μόνο από τύχη μπορεί να την πετύχει κάποιος.

Στο μετάξι συνάντησα και πολλές γνώριμες φάτσες, τις οποίες έχω πληρώσει αρκετά λεφτά σε βάθος χρόνου.
Αναμνήσεις... όπως και σπίτια που έχω συνδέσει με συγκεκριμένες κοπέλες, οι περισσότερες των οποίων έχουν σταματήσει πλέον...

Για να μην πάει χαμένος βέβαια τόσος κόπος, τεστάρισα και 2 καινούργιες για μένα.

Ια20Β (το πάνω, πρωί) - ξανθιά σλαβόφατσα με λεπτό σώμα. Μικρή σε ηλικία. Την είχα σταμπάρει εδώ και τρεις μέρες.
Στο δωμάτιο ήταν αρκετά καλή, πολλές στάσεις χωρίς γκρίνια και βιασύνες. Συνολικά τίμια πρόταση.
Δεν μπορώ να καταλάβω βέβαια γιατί με φώναζε φασολάκι. Ντεκαβλέ τελείως.

Φυ65πα (πρωί) - πέταξαν με τις κλωτσιές την Μπουμπού και έφεραν την Μαρία.
Η Μαρία λοιπόν είναι κοπέλα από την Θεσσαλονίκη. Έχει καταγωγή και από Στουτγάρδη.
Μπορώ να πω ότι συγκινήθηκα - έχω πολύ καιρό να πηδήξω ελληνίδα σε μπουρδέλο.
Εμφανισιακά μου θύμισε την κλασσική προμίλφ θεία (μεταξύ των άντα) που ήθελες να πηδήξεις μικρός.
Σώμα με πιασίματα, βυζί τούμπανο, πρόσωπο λίγο γλυκό, λίγο σκυλέ. Καστανό βαμμένο μαλλί.
Ο τσάτσος είπε ότι έκανε πρεμιέρα, η ίδια όμως είπε ότι έχει δουλέψει σε FKK.
Μπορώ να πω ότι το έχει το κρεββάτι: καλά στησίματα και πολύ καλό attitude.
Επειδή ήμουν στο τρίτο πιτσίλισμα της ημέρας, είχα μειωμένη απόδοση, θα την τσεκάρω και μια φορά γεμάτος.
Στο τέλος τελείωμα στο στόμα (με καπότα), συζήτηση για τα 8,5 της Μέρκελ και φιλάκι στο βυζί για κατευόδιο...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Έκτακτη & μίνι επιδρομή στην Φυλής στα μεγάλα (τριψήφια νούμερα).

Φυλής 109: Η γνωστή Μικαέλα,
Φυλής 134α άνω: Η Πάολα από την Περγάμου. Κοντοπούτανο, με ωραίο κολάκι, αλλά πεσμένο βυζάκι. Έκανα το λάθος να το ξαναπάρω. Την είχα ξεχάσει πια ήταν. Και στην Περγάμου ήταν βαριεστημένο. Φαίνεται, ακολουθεί τον δρόμο της Ντενίζας. Προσοχή στο κομοδινάκι !
Φυλής 134β Ισ.: Η Νικολέτα από Μονής Προδρόμου Υπ., Φ.59, Φ.65 άνω. Μια μαυρομάλα, ψηλή, καλού μεγέθους στήθος (αν & λίγο πεζμένο), καλλίγραμμη με λίγη κοιλίτσα, αλλά βουκολικό πρόσωπο.
Φυλής 134γ κάτω: Δεν πήγα
Φυλής 136: Κάποια Μαριάννα, δεν την είδα γιατι αργούσε & βιαζόμουνα
Πιπίνου 65: Μια προ-μίλφ ξανθιά. Αυτο-παρουσιάστηκε αλλά μίλαγε πολύ σιγά & δεν άκουσα ούτε όνομα, ούτε σέρβις.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Χθες 16/4/2010 στη βραδινή βάρδια περίπου γύρω στις 20.30’

ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 11 ΙΣΟΓΕΙΟ
:zfuck:
Τζούλια μελαχρινή με κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους, αντιπροσωπευτικό πρόσωπο ποιμενικής αύρας, αρκετά γεμάτη, μάλλον μέτρια στο ύψος με σχεδόν τετράγωνο σωματότυπο

ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 13 ΟΡΟΦΟΣ
:dancing:
Άντζελα (μάλλον μεγαλοκοπέλα) καστανή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, έκφυλο πρόσωπο με έκφυλες διαθέσεις μέσα στο δωμάτιο, σχετικά μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα (όσο) χρειάζεται), στητά βυζιά και τουρλωτό υπερ-τροφοδοτούμενο κώ(ο)λο
Αν ξεπερασθεί το ζήτημα της ηλικίας, τότε μπορούμε να πούμε ότι αξίζει το 20άρικο...  ;)

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ (ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΕΙΟ)
:)
Άννα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή, μικρά προς μέτρια βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο
Συζητείται ότι οι υπηρεσίες της μέσα στο δωμάτιο δεν είναι ικανοποιητικές  :cool2:

ΦΩΚΑΙΑΣ 22 ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ ΙΣΟΓΕΙΟ
:sunglasses:
Στέλα ξανθιά με κοντά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά μέτρια προς κοντή στο ύψος, αρκετά λεπτή με μικρά βυζιά και άριστο κώ(ο)λο 
:kissass2:
Δεν θα διαπιστώσω ποτέ αν αυτά που λέγονται για περιορισμένες υπηρεσίες είναι αλήθεια ή όχι... 

 
 
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
παντα τετοια ανυαποκριση να χουμε!!!!
 

panzek

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλα τα πιπινια,αλλα μην ξεχναμε να απολαμβανουμε την ζωη
δεν ανηκουμε σε καμμια τους
ειμαστε ελευθεροι,εχουμε μια μικρη ζωη,δεν θα ζζησουμε για παντα!δεν χρειαζεται να ειμαστε μουνοδουλοι
ωραιο ειναι το θυλικο.αλλα γεννηθηκαμε περα απο την προσκολλησι
σας το αφιερωνω σαν παλιος dj


απολαυστε το!
 

panzek

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
και αλλη μια αφιερωση για μας το κλασσικο σεξ μασιν :rockon:


ασ το απολαυσο :rockon:υμε
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Σήμερα πρωί:

Πιπίνου 65: Η Μαρία, ξανθιά προμίλφ (έπαιζε & χτες απόγευμα)
Φυλής 136: Μαριάνα
Φυλής 134 Υπ.: Η Δώρα, ένα ξανθό με αχλαδοειδές κώλο.
Φυλής 134 Ισ.: Μια καστανόξανθη καμπυλόγραμμη
Φυλής 134 άνω: Η Ντενίζα
Φυλής 109 κάτω: Ένα γεματούλικο ατσούμπαλο γλυκούλη ξανθό.
Φυλής 71 κάτω: Ένα καινούργιο μακρυμάλικο καστανοξανθο, με ωραίες καμπύλες & παρεό.
Φυλής 67: Η Ξανθιά προμιλφ που δούλευε Φωκαίας 22 & Μον. Προδρόμου 1ο Οροφο.
Φυλής 65 άνω: Η ξανθιά προμίλφ με το περίεργο χτένισμα, που έπαιζε στο Φ. 59 άνω.
Φυλής 86 άνω: Η Λάουρα
Φωκαίας 22 κάτω: Η Μόνικα

Αυτά
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Σήμερα πρωί:

Πιπίνου 65: Η Μαρία, ξανθιά προμίλφ (έπαιζε & χτες απόγευμα)
Φυλής 136: Μαριάνα
Φυλής 134 Υπ.: Η Δώρα, ένα ξανθό με αχλαδοειδές κώλο.
Φυλής 134 Ισ.: Μια καστανόξανθη καμπυλόγραμμη
Φυλής 134 άνω: Η Ντενίζα
Φυλής 109 κάτω: Ένα γεματούλικο ατσούμπαλο γλυκούλη ξανθό.
Φυλής 71 κάτω: Ένα καινούργιο μακρυμάλικο καστανοξανθο, με ωραίες καμπύλες & παρεό.
Φυλής 67: Η Ξανθιά προμιλφ που δούλευε Φωκαίας 22 & Μον. Προδρόμου 1ο Οροφο.
Φυλής 65 άνω: Η ξανθιά προμίλφ με το περίεργο χτένισμα, που έπαιζε στο Φ. 59 άνω.
Φυλής 86 άνω: Η Λάουρα
Φωκαίας 22 κάτω: Η Μόνικα

Αυτά
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Σήμερα πρωί:

Πιπίνου 65: Η Μαρία, ξανθιά προμίλφ (έπαιζε & χτες απόγευμα)
Φυλής 136: Μαριάνα
Φυλής 134 Υπ.: Η Δώρα, ένα ξανθό με αχλαδοειδές κώλο.
Φυλής 134 Ισ.: Μια καστανόξανθη καμπυλόγραμμη
Φυλής 134 άνω: Η Ντενίζα
Φυλής 109 κάτω: Ένα γεματούλικο ατσούμπαλο γλυκούλη ξανθό.
Φυλής 71 κάτω: Ένα καινούργιο μακρυμάλικο καστανοξανθο, με ωραίες καμπύλες & παρεό.
Φυλής 67: Η Ξανθιά προμιλφ που δούλευε Φωκαίας 22 & Μον. Προδρόμου 1ο Οροφο.
Φυλής 65 άνω: Η ξανθιά προμίλφ με το περίεργο χτένισμα, που έπαιζε στο Φ. 59 άνω.
Φυλής 86 άνω: Η Λάουρα
Φωκαίας 22 κάτω: Η Μόνικα

Αυτά

Αγαπητέ Κύριε Amadeus, ένα hint: περιλάβετε στις περιηγήσεις σας και τον οίκο του Διδύμου 8Β ισόγειο,
χθές ακούστηκε οτι εκεί ήταν απογευματινή μια ψηλή μελαχρινή λεπτή κορμάρα μικρόβυζη Ρωσσίς ονόματι Βικτώρια,
ενώ σήμερα ακούγεται οτι ιερουργεί απογευματινή η ιέρεια της Αφροδίτης γνωστή δεσποινίδα ΡΕΝΑΤΑ εκ Μολδαβίας ορμώμενη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom