Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (3 μέλη και 55 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
σημερα πρωινη βαρδια αλκιβιαδου 16 α ελειπε η ντιανα με περιοδο και ηταν η κατερινα γωωστη μιλφ ελληνιδα με τα παντ ολα αλκιβιαδου 16 γ η γνωστη ξεπετατζου ευα
διδυμου 20 η ιβαννα με ακαπωτο τελειωτικο 18 υπογειο η ναταλυ με τα παντα ολα +5 εβραιουσ πρωκτικο.ελλης 3 η ισαβελλα γνωστη απο παλια με ολα τα παρελκομενα 25 euro.φωκαιας 27 ισογειο μια γυφτισσα βλκπ μικρη με μακρια μαλλια ασχημη με ακαποτο και 69.
φωκαιας 27 υπογειο ενα φρικουλο εφυγα τρεχοντας!!φωκαιας 22 υπογειο αννα ξανθο βουλγαρακι
με προστυχο κορμακι ξανθο εδω εγινε ι καταθεση σχετικα καλη +10 ακαποτο.φωκαιας 22 πανω η μονικα ξανθο βουλγαρακι καβλε με τατου αστερακια γνωστη και φορουσε string εντελως καβλα.
φωκαιας 25 ισογειο στρουμπουλη βλκπ και η τσατσα ναδιαφημιζει ακαποτο. φωκαιας 25 πανω πρεπει να ηταν η ποντικοπολωνεζα αννα με βιζια σιλικονατα εχω κατι χρονακια να την παρω χε!χε!φυλησ 59 πανω ενα καινουριο μελαμψο βλκπ στρουμπουλο με κωλαρα για μενα αδιαφορο.
το υπογειο διπλα ηταν κλειστο!!στην αγκυρας στα 2 κολλητα ηταν στο ενα η γνωστη ζανα και στο αλλο μια χοντροκολα νεαρη συλβια νομιζω την λεγανε!τελος ρεμουνδου 20 νομιζω στο πανω ηταν μια ρουμανα πετιτ με ακαποτο και πολλα παιχνιδια μεσα grf μεσα εντελως!εδω εγινε η δευτερη καταθεση περασα καλα εκανα και το 69 μου στο μονο μειον οτι ηταν αξυριστη στην κολοτρυπιδουλα της αλλα το παραβλεπω.επισης φορουσε και αλυσιδιτσα στο ενα ποδαρακι της αυτα!αν και χρονια σε αυτο το spor αυτο ειναι το πρωτο μου μινιμα ελπιζω να συνεβαλα!!!καλες μπουρδελοτσαρκες και καλα πιτσιλισματα!
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
να ρωτήσω.... ξέρουμε αν είναι και Σ/Κ εκεί;;

η Μαρία στο Ιάσονως 43 μέχρι και πριν 2 βδομάδες που είχα μιλήσει με την 50άρα τσατσά (όχι την γριά την άλλη που είναι στριμμένη) είναι κάθε μέρα εκεί και Σ/Κ 10-12 ή 12-12 κάτι τέτοιο..
το κακό που έχει ήδη ειπωθεί είναι ότι πέρνει από όλες τις φυλές και παίζει να είναι μαυρα τα μπροστινά της δόντια...ξενέρωμα στην πίπα :2funny:
όποιος πάει να ενημερώσει σχετικά γιατί στις κριτικές δεν αναφέρεται κάτι 
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
παντως σημερα (ιασωνος 43) το μεσημερι δεν ηταν η μαρια...στο σαλονι σημερα
μονο πακιστανοι περιμεναν και εγω (δυστυχως)...
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
παντως σημερα (ιασωνος 43) το μεσημερι δεν ηταν η μαρια...στο σαλονι σημερα
μονο πακιστανοι περιμεναν και εγω (δυστυχως)...

Ναι η τσατσά μας ειχε πει ότι λείπει μόνο οταν έχει περίοδο :)
αν και έχω διαβάσει εδώ μέσα ότι είναι ανακαινισμένο το μαγαζί δεν σε προδιαθέτει
εντάξει δεν πας με την γκόμενά σου να κάνεις έρωτα αλλά βάλε το ψιλο-σκοτάδι που επικρατεί και σε (μάλλον) όλα τα δωμάτια (έχω δει ένα δωμάτιο και είναι αρκετά χαμηλός ο φωτισμος) βάλε και τις φυλές οπότε καταλαβαίνεις....
Πάντως σε όποιον αρέσουν οι καμπύλες είναι must (μπούτια-λεκάνη-κόλος), μαλλί ξανθό περμαναν, νόστιμη στο πρόσωπο
έχω προγραμματίσει επίσκεψη αλλά μάλλον στα όρθια θα την πάρω στα σεντόνια δεν λέει...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
πριν κανα 2ωρο Φυλης
στο λαβυρινθο 24 Φωκ πολυ καλη περιποιηση με @@πινελο η Μικαελα
στο 59 επανω το σκηνικο της βραδιας,Νικολ,μελαχροινο με βυζαρες αλλα το σοου αρχιζει με το που μπαινει,να μην τα πολυλογω ατεχνη κ κακη πιπα που δεν διορθωσε με αποτελεσμα να τη διωξω κακην κακως,βγαινω μετα απο ενα λεπτο κ λεω στην σκατογρια τσατσα οτι δεν την πηδηξα παρα μονο ενα κακο τρομπονι,να μου δωσει 10ευρω πισω,ανενδοτη κ με φιλαργυρια η σκατοψυχη στην αρχη προσπαθησε να πει ψεμματα λεγοντας ''οτι ζητησα ακαποτο'',μετα τα γυρισε κ ελεγε''οταν μπει η καποτα ειναι 20 ευρω τελος'
Επειδη μου ηρθε να της σκασω κροσε στα ζυγωματικα βγαινω στο σαλονι οπου ευτυχως ειχε καμια 10αρια ατομα κ τους ενημερωσα για την παραμυθα.τελος παντων ΜΑΥΡΟ καταμαυρο στο ΦΥΛΗΣ 59  :jerking: :jerking:επανω με τα μπαζα κ τα επιπλα.Οσο για εσενα γαμογρια  :thefinge: :thefinge: :thefinge:χυμενες καποτες να σου πετανε στη μαπα μια ζωη
Τριτη καταθεση 20ρικου σε ασιατικο πορνιδιο απο Σιγκαπουρη,τι εκφυλο μουτρακι κ σωμα ειναι αυτο?θα φυγει σε ενα μηνα απο Ελλαδα μου ειπε,στο Φωκ19,δουλευε hair stylist σε κομμωτηριο στην Κηφισια η Μιμη(σωμα βελουδο κ ρωγα να κρεμασω το μπουφαν)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...
στο 59 επανω το σκηνικο της βραδιας, [size=16pt]Νικολ,[/size]

το' χει το όνομα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
άστα την έχουν πατήσει πολλοί...

...
ασιατικο πορνιδιο απο Σιγκαπουρη,τι εκφυλο μουτρακι κ σωμα ειναι αυτο?θα φυγει σε ενα μηνα απο Ελλαδα μου ειπε,στο Φωκ19,δουλευε hair stylist σε κομμωτηριο στην Κηφισια η Μιμη(σωμα βελουδο κ [size=16pt]ρωγα να κρεμασω το μπουφαν)[/size]

:thumbsup:

 

Επισκέπτης
πριν κανα 2ωρο Φυλης
στο 59 επανω το σκηνικο της βραδιας,Νικολ,μελαχροινο με βυζαρες
Επειδη μου ηρθε να της σκασω κροσε στα ζυγωματικα βγαινω στο σαλονι οπου ευτυχως ειχε καμια 10αρια ατομα κ τους ενημερωσα για την παραμυθα.τελος παντων ΜΑΥΡΟ καταμαυρο στο ΦΥΛΗΣ 59  :jerking: :jerking:επανω με τα μπαζα κ τα επιπλα.Οσο για εσενα γαμογρια  :thefinge: :thefinge: :thefinge:χυμενες καποτες να σου πετανε στη μαπα μια ζωη
Nομίζω οτι χθες το απόγευμα στο Φ59 άνω ήταν η Σορίνα η Σορένα.Με τον καινούργιο ευτραφή υπηρέτη.Λεπτή μελαγχροινή με μικρό βυζί.
Άρα υπάρχει 3η βάρδια, μεταμεσονύχτια.Μ'αυτήν την Νικόλ και το κοινότυπο δείγμα τσατσάς.
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
σημερα απογευμα στη φυλης.

80- Μαρία - η γνωστη κοπελαρα
71 κατω - ελενη-ιονελα
71 πανω- μελαχροινη νταρντανα
92 ξανθο - την εχω δει να βγαινει απο δωματιο χωρις να εχει τελειωσει ο συναγωνιστης που ατυχησε και μπηκε
134 υπογα  -πιπινακι ψιλοκαλο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Σημερα το απογευμα..
Φυλης 136
Πολυ σκαλι ρε πστ μου!!Η κοπελα αργουσε υπερβολικα κι εφυγα χωρις να δω
Φυλης 134 υπογειο
Μαυρομαλλικη μετριοτητα
Φυλης 134 ισογειο
Ναταλι η πουτσοφαγος!Κριμα το κορμι
Φυλης 134 ανω
Ψιλοσυμπαθητικη μαυρομαλλα με ελευθερο στοματικο στο 20αρικο
Φυλης 109 ανω
Συμπαθητικο ξανθουλι το οποιο μοιαζει να ειναι τιμια περιπτωση!Οποιος ξερει ας ενημερωσει
Φυλης 109 ισογειο
Μικαελα η γνωστη νταρντανοβουλγαρα
Φυλης 59 ισογειο
Σακιρα
Φυλης 61
Αννα..ξανθια χαμηλοκωλικη μετριοτητα με ελευθερο στοματικο στο 20αρικο
Τυχαια συναντηση με τον μεγιστο kokolongo και περασμα απο..
Φυλης 71 ισογειο
Ελενα η γνωστη γυρολογος με το φουλ προγραμμα(στο 20αρικο διαλεγεις κωλο ή ελευθερο στ.)!Καλυτερα τιποτα και το 20αρι στην τσεπη
Φυλης 69 ισογειο
Μετριογλυκουλι μελαχρινο με πολυ καλο σαλοναρισμα!Αν αυτη η γλυκα κι η τσαχπινια που βγαζει στο σαλονι συνεχιζεται και στο δωματιο ισως και να τιμηθει καποια στιγμη
Φυλής 67
Λουνα η κωλοξεπετα
Φυλης 80
Μαρια η βουλγαρα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Σημερα το απογευμα..
Φυλης 136
Πολυ σκαλι ρε πστ μου!!Η κοπελα αργουσε υπερβολικα κι εφυγα χωρις να δω
Φυλης 134 υπογειο
Μαυρομαλλικη μετριοτητα
Φυλης 134 ισογειο
Ναταλι η πουτσοφαγος!Κριμα το κορμι
Φυλης 134 ανω
Ψιλοσυμπαθητικη μαυρομαλλα με ελευθερο στοματικο στο 20αρικο
Φυλης 109 ανω
Συμπαθητικο ξανθουλι το οποιο μοιαζει να ειναι τιμια περιπτωση!Οποιος ξερει ας ενημερωσει
Φυλης 109 ισογειο
Μικαελα η γνωστη νταρντανοβουλγαρα
Φυλης 59 ισογειο
Σακιρα
Φυλης 61
Αννα..ξανθια χαμηλοκωλικη μετριοτητα με ελευθερο στοματικο στο 20αρικο
Τυχαια συναντηση με τον μεγιστο kokolongo και περασμα απο..
Φυλης 71 ισογειο
Ελενα η γνωστη γυρολογος με το φουλ προγραμμα(στο 20αρικο διαλεγεις κωλο ή ελευθερο στ.)!Καλυτερα τιποτα και το 20αρι στην τσεπη
Φυλης 69 ισογειο
Μετριογλυκουλι μελαχρινο με πολυ καλο σαλοναρισμα!Αν αυτη η γλυκα κι η τσαχπινια που βγαζει στο σαλονι συνεχιζεται και στο δωματιο ισως και να τιμηθει καποια στιγμη
Φυλής 67
Λουνα η κωλοξεπετα
Φυλης 80
Μαρια η βουλγαρα

σά δε ντρέπεσαι...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
φουλ πολεμικη ανταποκριση!!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
σά δε ντρέπεσαι...
Εχουμε... :bigdick: ψυχη και εμεις οι πορδελεοι  :tickedoff:

σημερα απογευμα στη φυλης.
92 ξανθο - την εχω δει να βγαινει απο δωματιο χωρις να εχει τελειωσει ο συναγωνιστης που ατυχησε και μπηκε
Τη νικολ τη μουναρα απο φωκαιας μηπως λες?
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Θυμηθηκα κι άλλα -
Φυλής 86 κάτω - μελαχρινό παρα πολυ αδυνατο
Φυλης 86 πανω - μελαχρινο ψιλοκαλο
Φυλης 84 πανω πανω - μετριοτητα
Φυλης 84 πανω - η γνωστη μελαμψη -παραλιγο να με πεισει 
Φυλης 84 ισογειο - Αννα ξανθια με καλο στηθος. Η Αννουλα η Βουλγαρα που ειναι????
Φυλης 40 - μελαχρινο με πολυ ωραιο προσωπο αλλα μετριότατο σωματακι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom