Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 157 άτομα (10 μέλη και 147 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Γίνε πιο σαφέστερος

Καλή και θετική συμπεριφορά αλλά δεν έχει την απαιτούμενη πουτανιά είτε στη πίπα είτε στην συμμετοχή για να μην κλάψεις το 20άρικο

Περισσότερο σαφέστερος ...δεν γίνεται  ;)
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Ευχαριστώ..
Αυτό δεν είναι και πάντα αρνητικό...
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Μέ έφερε και εμένα ο δρόμος απο τη Φυλής κατά τις 20:30 απόψε και είπα να κάνω μια βόλτα να δώ τι πάιζει. Όλη η Φυλής κλειστή όπως γράφεται και παραπάνω. Όπως περνούσα με το αμάξι το ένα μόνο φωτάκι που είδα αναμένο ήταν στην Φωκαίας στα ζυγά νούμερα (μάλλον αυτό που έγραψε ο συναγωνιστής παραπάνω). Και στη διδύμου απο όσο μπόρεσα να δώ απο τα αμάξι κλειστά. Μετά είπα να κατέβω προς λιοσίων για να φύγω. και εκεί τα ίδια. Όλα κλειστά και στη Λιοσίων αλλά και στα κάθετα στενά (Εξηκίου, Τροφωνίου κλπ). Αν και δεν είναι το αναλογο μέρος να το γράψω, επιστρέφοντας πέρασα απο Βριλησου. Το 55 ήταν ανοιχτό. Αλλά τα υπόλοιπα αν και δεν είδα καλά δεν ξέρω κατά πόσο δούλευαν. Έχω την εντύπωση οτι οι μεγάλες φωτεινές επιγραφές που βγάζουν μάτι στα ζυγά νούμερα ήταν σβηστές. Χωρίς να είμαι όμως σίγουρος μιας που ότι είδα οδηγόντας χωρίς να σταματήσω να πάω απο κοντά.
Στο ραδιόφονο εκείνη την ώρα άκουσα ειδήσεις. Έλεγε μεγάλη επιδρομή της αστυνομίας στο κέντρο, για σύλληψη παράνομων μεταναστών και παράνομη πορνεία. Μια επιδρομή το μεσημέρι και μία αυτή την ώρα. Πάντως η Φυλής ήταν γεμάτη απο μετανάστες όταν πέρασα, που βολτάριζαν ανενόχλητοι. Περισσότεροι και από όταν τα σπίτια είναι ανοιχτά...
και κατα τις 1-2 το βραδυ ισως ειμουν ο μονος λευκος σε ολη την αχαρνων :grin: μαυροι παντου να πηγαινουν περα δωθε. ουτε καν αλβανο δεν ειδα :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
και κατα τις 1-2 το βραδυ ισως ειμουν ο μονος λευκος σε ολη την αχαρνων :grin: μαυροι παντου να πηγαινουν περα δωθε. ουτε καν αλβανο δεν ειδα :grin:

Πράγματι έτσι είναι!

Κάποια νύκτα σκέφτηκα να βαφτώ μαύρος για να αισθάνομαι ..."άνετα"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=19pt]Χρυσοχοϊδη μ' ακούς???[/size]   :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
και κατα τις 1-2 το βραδυ ισως ειμουν ο μονος λευκος σε ολη την αχαρνων :grin: μαυροι παντου να πηγαινουν περα δωθε. ουτε καν αλβανο δεν ειδα :grin:
να συμπληρωσω...και πολλες μαυρουλες και ασιατισες αν και αργα.

υ.γ. επειδη δε μενω μονιμα αθηνα τα τελευταια χρονια και εχω χασει επεισοδια...πριν κανα τριμηνο παρκαρω επι της πατησιων ακριβως στη πλατεια αμερικης,κατω απο φωτα κλπ. για ασφαλεια και καλα :grin: 1-2 μεσανυχτα περιπου και παω να δω τι παιζει στο λελας.δεν καταθεσα οποτε στο 10λεπτο γυρναω. παραβιασμενο το οχημα :o κανω βολτιτσες γυρω γυρω στα στενακια να τσεκαρω για καμια περιεργη φατσα....μονο μαυροι .ελληνας,αλβανος,ρουμανος κλπ ουτε για δειγμα.
μιστερ φαρκελι αν στη νιγηρια οι γκομενες εχουν μακρυα μαλλια,ερχεσαι να μεταναστευσουμε προς τα εκει παρεα? μου μυριζει πως αυτος ο τοπος δεν ειναι πλεον για ελληνοπουλα... :sunglasses:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
μιστερ φαρκελι ...

Το παρακάμπτω γιατί (μάλλον) το άκουσες απο αλλού  ;)

μιστερ φαρκελι αν στη νιγηρια οι γκομενες εχουν μακρυα μαλλια,ερχεσαι να μεταναστευσουμε προς τα εκει παρεα?

Το θεωρώ τιμή μου να με προσκαλείς να μεταναστεύσουμε μαζί!!!  ;)

 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
o mister farkeli....θα ερθει ταυλανδη που οι περισσοτερες κοπελες εχουν μαλια μεχρι την μεση....εσεις κυριε νικο να στειλετε προταση για μεταναστευση στον φιλο μου τον γκανγκ 13. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Το παρακάμπτω γιατί (μάλλον) το άκουσες απο αλλού  ;)

Το θεωρώ τιμή μου να με προσκαλείς να μεταναστεύσουμε μαζί!!!  ;)
εκει πυροβολανε θα σας φανε λαχανο οι αραπαδες πολενιστες!!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
o mister farkeli....θα ερθει ταυλανδη που οι περισσοτερες κοπελες εχουν μαλια μεχρι την μεση....εσεις κυριε νικο να στειλετε προταση για μεταναστευση στον φιλο μου τον γκανγκ 13. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Βεβαίως και θα έρθω άρχοντα...  ;)

αρκεί να μην παρουσιασθούν καμμένοι στον εγκέφαλο και μας χαλάσουν την παρέα  ;)

μάλλον με καταλαβαίνεις...  ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
και θα σε παρακαλούσα να μην δέχεσαι συγκατοίκηση με ..."καμμένους"  ;)

δεν σου ταιριάζει  ;)
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:....αστους να ζησουν κι αυτους....τωρα περα απο ιστοτοπους με κυνηγαει το καρμα μου να συγκατοικω με καμμενους...μηπως φταιει η αγαπη μου για την φωτια;;;; ;) ;) ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Δεν γνωρίζω τόσα πολλά για να σου δώσω μια ικανοποιητική απάντηση...

Όμως γνωρίζω αρκετά για να σε βεβαιώσω ότι δεν αξίζεις να χάνεις ενέργεια και ζωή (και να συγκατοικείς) με διάφορους καμμένους  ;)

φιλικά  ;)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Δεν γνωρίζω τόσα πολλά για να σου δώσω μια ικανοποιητική απάντηση...

Όμως γνωρίζω αρκετά για να σε βεβαιώσω ότι δεν αξίζεις να χάνεις ενέργεια και ζωή (και να συγκατοικείς) με διάφορους καμμένους  ;)

φιλικά  ;)
στρατηγε καλημερα γερμανικο φυλαμε σημερα?χε!χε!
 

panzek

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Κι ομως... Δεν ειναι ολες ετσι, υπαρχουν καποιες που πραγματικα το εκτιμανε. Τοσα χρονια εχω μαθει να ξεχωριζω τις καθαρα επαγγελματιες απο αυτες που μου δειχνουν ειλικρινη συμπαθεια. Εχω τυχει ακομα και κοπελες που μου εχουν ζητησει μονες τους να βγουμε. Ισως τελικα κι εσυ να μην εχεις ψευδαισθησεις!
αν σου συνεβηκε αυτο τοτε πρεπει να ηαταν ωραιο,αλλα πως πηγε στη συνεχεια?
Γιατι πολλες φορες μου δινουν την εντυπωση οτι δεν θελουν να βγουν απο το λουκι που βρισκονται.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
αν σου συνεβηκε αυτο τοτε πρεπει να ηαταν ωραιο,αλλα πως πηγε στη συνεχεια?
Γιατι πολλες φορες μου δινουν την εντυπωση οτι δεν θελουν να βγουν απο το λουκι που βρισκονται.
Αν και είμαστε οφ-τοπικ, για τις πιο πολλές δεν είναι καθόλου λούκι. 
 

flg

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μια Κατερίνα που αναφέρατε οτι γύρισε στο Φυλής 200,δεν πάει πια απογεύματα στο Διδυμου 8Β?Το έκοψε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom