Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 207 άτομα (15 μέλη και 192 επισκέπτες)

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Εννοειτε  φιλε  μου  απλα  το  κολλησα  με  το  ονομα  του  φιλου του  μπακαλη  και  επαιξα  λιγο  με  το  ονομα
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Μήπως είχε κουφαθεί απ το τιτάνιο πυρακτωμενο όργανο αναπαραγωγής σου (ρουσούνι),με το οποίο,ως γνωστόν κρούεις τα χαριτωμένα πορνικα κεφαλάκια,όταν δεν αντιδρούν στις αιφνιδιαστικες σου ερωτήσεις;
Μήπως πήγες ντυμένος με την πορφύρα (με το γουνάκι το ασπρο) του Προφητάνακτα Εικονολάγνου και Κόμη Μπουρδελάτορα και θαμπώθηκε η καϊμένη και δε μπορουσε να αρθρώσει λέξη,μπροστα στο ανυπέρβλητο μεγαλείο σου;
Μίλα ωρε καθαρευουσιάνε προφέσορα,Πρωτοκανονικέ της καβλάντας και ρομαντικέ καβλοσκεπτικιστή.
Αποκάλυψε μας γιατι κουφάθηκε μπροστα σου το πουτανάκι το σκουλαρικάτο. :think:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Σήμερα 24/07/2009 Φυλής Πρωινή Βάρδια στο Φυλής 109Β Ισόγειο
δουλεύει το Κουκλάκι Πιπινάκι Μογγολάκι η Βικτώρια...
(Περιγραφή: γύρω στο 1.75 χωρίς τακούνια, μικρά εφηβικά βυζάκια με ρόγες ωραίες,
ΚΟΡΜΑΡΑ με στενή λεκάνη ΒορειοΕυρωπαική, Φατσούλα ΓΛΥΚΙΑ Μογγολοειδής, Μελανούρι
μαυρισμένο με πυκνά Μαύρα μαλλιά μέχρι την πλάτη, ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΔΙΑ-ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ-ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ
για μερακλήδες ποδολάγνους)

Εγώ πέρασα Φανταστικά (για δεύτερη φορά) σαν να το έκανα με τη γκόμενά μου πολύ καλή συμμετοχή...χεχεχε

ΣΗΚΩΘΗΤΕ από Ντιβάνια, Καναπέδες, Πολυθρόνες, Ανάκλιντρα, Σκαμπό και ΤΡΕΞΤΕ να το Προλάβετε
τώρα πρωί που είναι ξεκούραστο !!!

Υ.Γ. Τώρα που γάμησα κι ενημέρωσα μπορώ να πάω με ήσυχη την συνείδησή μου για Μπανάκι...χεχεχε

Υ.Γ.2. Έβαλα και κριτική κουφάλες αφού δεν ανεβάζατε οι υπόλοιποι ΜΟΝΑΧΟΦΑΗΔΕΣ...χεχεχε
      με τίτλο 'Βικτώρια το ΛΟΥΛΟΥΔΙ της Σοβιετικής Άπω Ανατολής' μόλις της ελέγξουν
      τα παιδιά του site θα την δείτε...χεχεχε
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
εγώ σηκώθηκα από το ντιβάνι και πήγα να καταθέσω στη Βικτώρια. Ωραίο κοριτσάκι όπως τα περιγράφει ο σκορπιός και δεν έκλαψα το εικοσαρικάκι, αντιθέτως γλίτωσα το 80αράκι που θα έσπρωχνα αλλού.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Σήμερα 24/07/2009 Φυλής Πρωινή Βάρδια στο Φυλής 109Β Ισόγειο
δουλεύει το Κουκλάκι Πιπινάκι Μογγολάκι η Βικτώρια...
(Περιγραφή: γύρω στο 1.75 χωρίς τακούνια, μικρά εφηβικά βυζάκια με ρόγες ωραίες,
ΚΟΡΜΑΡΑ με στενή λεκάνη ΒορειοΕυρωπαική, Φατσούλα ΓΛΥΚΙΑ Μογγολοειδής, Μελανούρι
μαυρισμένο με πυκνά Μαύρα μαλλιά μέχρι την πλάτη, ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΔΙΑ-ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ-ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ
για μερακλήδες ποδολάγνους)

Εγώ πέρασα Φανταστικά (για δεύτερη φορά) σαν να το έκανα με τη γκόμενά μου πολύ καλή συμμετοχή...χεχεχε

ΣΗΚΩΘΗΤΕ από Ντιβάνια, Καναπέδες, Πολυθρόνες, Ανάκλιντρα, Σκαμπό και ΤΡΕΞΤΕ να το Προλάβετε
τώρα πρωί που είναι ξεκούραστο !!!

Υ.Γ. Τώρα που γάμησα κι ενημέρωσα μπορώ να πάω με ήσυχη την συνείδησή μου για Μπανάκι...χεχεχε

Υ.Γ.2. Έβαλα και κριτική κουφάλες αφού δεν ανεβάζατε οι υπόλοιποι ΜΟΝΑΧΟΦΑΗΔΕΣ...χεχεχε
       με τίτλο 'Βικτώρια το ΛΟΥΛΟΥΔΙ της Σοβιετικής Άπω Ανατολής' μόλις της ελέγξουν
       τα παιδιά του site θα την δείτε...χεχεχε

Απόγευμα δουλεύει γιατί πήγα πριν λίγες μέρες και η τσατσα με έστειλε στο Πιπινου 65Β και βρήκα άλλη Βικτώρια , δεν πέρασα και άσχημα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
εγώ σηκώθηκα από το ντιβάνι και πήγα να καταθέσω στη Βικτώρια. Ωραίο κοριτσάκι όπως τα περιγράφει ο σκορπιός και δεν έκλαψα το εικοσαρικάκι, αντιθέτως γλίτωσα το 80αράκι που θα έσπρωχνα αλλού.

Εγώ την είδα χθες αλλά δεν με τρέλανε την είδα και στην αρχή και λέω ας πάω και πιο κάτω.
Από την απελπισία μου έφτασα πολύ κάτω έως Φωκαίας αλλά γύρισα Φυλής 59 είχε και ζέστη και σταμάτησα εκεί όπου και έκλαψα το 20αρικάκι μου :headbang: :headbang: :headbang:

Ενημέρωσε δεν ανέβασα λόγω χρόνου αλλά και φρίκης. Κάτω του μετρίου παντού.
Δεν διάβαζααααα εδώ καλά να πάθω.

 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
εγώ σηκώθηκα από το ντιβάνι και πήγα να καταθέσω στη Βικτώρια. Ωραίο κοριτσάκι όπως τα περιγράφει ο σκορπιός και δεν έκλαψα το εικοσαρικάκι, αντιθέτως γλίτωσα το 80αράκι που θα έσπρωχνα αλλού.

Kαι μια και λές και για 'Κινεζοφιλία' σε 'καλύπτει' και σε αυτόν τον τομέα το μωράκι,
και φόραγε και όμορφα παπουτσάκια αν πρόσεξες το νινί ...χεχεχε

Υ.Γ. Εγώ τελικά αντί για 'Θάλασσα' σήμερα 'παρασύρθηκα' και 'έριξα' όχι ένα αλλά 2 γκολάκια στο μωράκι...χεχεχε
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
'Βικτώρια το ΛΟΥΛΟΥΔΙ της Σοβιετικής Άπω Ανατολής' :rockon: :rockon: :rockon:

γιατι δε γραφεις ενα δοκιμιο?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εγώ την είδα χθες αλλά δεν με τρέλανε την είδα και στην αρχή και λέω ας πάω και πιο κάτω.
Από την απελπισία μου έφτασα πολύ κάτω έως Φωκαίας αλλά γύρισα Φυλής 59 είχε και ζέστη και σταμάτησα εκεί όπου και έκλαψα το 20αρικάκι μου :headbang: :headbang: :headbang:

Ενημέρωσε δεν ανέβασα λόγω χρόνου αλλά και φρίκης. Κάτω του μετρίου παντού.
Δεν διάβαζααααα εδώ καλά να πάθω.
Σαμπρινα?????
Ή μια μετρια βυζαρου???.....
 

tsirikapis

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2009
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επειδή έχω καιρό να κατέβω: η Χριστίνα απ' το 69Α είναι ακόμη σε υπηρεσία ή την έχει κάνει για ξεκούραση;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Τηρῶν ἀπαρεγκλίτως τὰ ἀνωτέρω, ἐβαθμολόγησα τὴν Μαρίαν κάτω τῆς βάσεως. Δὲν εἶναι δυνατὸν νὰ τὴν ἐπισκεφθῶ π.χ. 25 φορὰς ὥστε νὰ διενεργήσω ...στατιστικὴν ἀνάλυσιν. Τοῦτο ἀς γίνῃ ἐπὶ τοῦ συνόλου τῶν κριτικῶν (ἐν οἵς καὶ ἡ ἰδικὴ μου) ὑπὸ ὑποψηφίων πελατῶν. Αὐτὸς εἶναι καὶ ὁ κύριος λόγος ὑπάρξεως τοῦ ἱστοτόπου ἐξ ἄλλου.

μπακαλη κανεις δεν αμφισβητει  την κριτικη σου.

ισα ισα που εισαι και πολυ αξιοπιστος κ αντικειμενικος
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Σημερινή γύρα στις 11 το βράδυ.
Εφέσου: στο κάτω η παλιά γνώριμη Χριστίνα, την άφησα να μου κάνει ένα γρήγορο τσιμπούκι κι έφυγα (δεν είναι για παραπάνω).
Η Χριστίνα είναι μια κοκαλιάρα τρανσέξουαλ, άνω των 45, με δυνατά σημεία την κουβέντα, την καλή διάθεση (την ανεβάζεις άνετα στην καρέκλα για ανάποδο τσιμπούκι και στο νεροχύτη για σκίσιμο). Αλλά δεν βλέπεται, ρε γαμώτο...
Καλλιφρονά: έκλεινε εκείνη την ώρα και δεν μας άνοιξε.
Αλκαμένους 113: τα γράφω όλα στην κριτική μου (την υπέβαλα και περιμένω να ανέβει). Α, ρε Εύα, τι τσιμπούκι ήταν αυτό.  :pipa1: :pipa1:
Πάω να πέσω για ύπνο, γιατί με κομμάτιασε...
 

Επισκέπτης
Ἐχθὲς περὶ τὴν 22.30 ἐκπαιδευτικὴ περιήγησις διὰ νεώτερον συνάδελφον.

Μύρων
Κατερίνα + Μιχαέλα, ἀντιστοίχως κεκαλυμμένον + ἀκάλυπτον, ὥριμος + νέα, ἐμφανίσιμος + ὤχχχ... Εἰς τὰ ἐνδότερα μὲ τὴν ὥριμον εἴδομεν τὶ ἐστὶ βερύκοκκον.

Μονῆς Προδρόμου κάτω
Νέλλη, ἡ μόνιμος. Ἀπὸ τὰς ὡραιωτέρας γυνὰς αἵτινες διῆλθαν ποτε ἐκ τῆς Φυλῆς ἀλλὰ... ἔως ἐδῶ.

Φ67
Λαρίσσα, ἡ ἐπιστροφή. Ἀνανεωμένη καὶ μὲ βαθύχροον ἐκ τοῦ ἡλίου ἐπιδερμίδα φαίνεται ὅτι ἤρχισεν τὴν νέαν ἐργασιακὴν περίοδον κάπως ἐνωρὶς (ἄν καὶ αἱ Ρωσσῖδαι τοῦ ἐπαγγέλματος, διακατεχόμεναι ὑπὸ ἔως παραφροσύνης ἔρωτος διὰ τὴν Ἑλληνικὴν θάλασσαν, εὑρίσκονται ἐν διακοπαῖς περὶ τὸ 4μηνον καθ'ἔτος).

Φ109 κάτω.
Γιάννα, μελαγχροινὴ ἀδιάφορος. Βικτώρια μόνον τὴν πρωΐαν.

Φ134 ἰσόγειον.
Μιχαέλα ἀνανεωθείσα. :rockon:

Φ71 κάτω
Κάτια ναί, Εὔα ἡ ὑπερτάτη ὑπηρεσία ὄχι.
 

fundev

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδια ειμαι 19 χρονων σήμερα αποφάσισα μετα απο πολύ σκέψη αρκετων μηνών να  παω σε μπουρδέλο η  στούντίο δεν εχω γαμησι ξανα και εχω αρκετο αγχος μπορειτε να μου πείτε τι παιζει εκεί δηλαδη μπαίνεις μεσα πληρωνεις και μετα πας στο δωματιο και ερχετε η κοπελα μετα αμα τελειωσεις γρηγορα σηκωνεσε και φευγεις??? πως παει??? και θελω να μου πειτε αν γινεται και τις διαφορες στουντιο με μπουρδελο. μπορει να σας φαινετε γελιο αλλα τετια ωρα μου φαινονται ολα βουνο!
 

Επισκέπτης
Καλημέρα παιδια ειμαι 19 χρονων σήμερα αποφάσισα μετα απο πολύ σκέψη αρκετων μηνών να  παω σε μπουρδέλο η  στούντίο δεν εχω γαμησι ξανα και εχω αρκετο αγχος μπορειτε να μου πείτε τι παιζει εκεί δηλαδη μπαίνεις μεσα πληρωνεις και μετα πας στο δωματιο και ερχετε η κοπελα μετα αμα τελειωσεις γρηγορα σηκωνεσε και φευγεις??? πως παει??? και θελω να μου πειτε αν γινεται και τις διαφορες στουντιο με μπουρδελο. μπορει να σας φαινετε γελιο αλλα τετια ωρα μου φαινονται ολα βουνο!

Ἀργὰ καὶ μὲ μέθοδον ἀγαπητέ.

Θὰ πρέπῃ νὰ ἐξελιχθῆτε βαθμηδόν:

1. Ἀρχικῶς ἐπισκέπτριαι (cg) εἰς τὴν οἰκίαν σας. Δυστυχῶς ὑπάρχει πολλὴ φύρα καὶ θὰ δαπανήσετε χρόνον καὶ χρῆμα. Ἡ εὐαισθησία πληρώνεται...

2. Μετὰ περίπου ἕν ἔτος θὰ μεταβῆτε εἰς σπουδαστήρια μὲ ἱεροδούλους ἐγνωσμένης ἱκανότητος (Πάολα π.χ.).

3. Μετὰ ἀκόμη ἕν ἔτος τακτικῆς ἐνασχολήσεως θὰ εἶσθε ἔτοιμος διὰ τὸν στῖβον τῆς πραγματικῆς ἀθλήσεως, τὰ πορνεῖα τῶν 20 εὐρώ, ὅπου δυνατὸν νὰ συναντήσητε Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ: Ἀπὸ τὴν ἐπιτομὴν τῆς ἀνθρωπίνης ἀθλιότητος ἔως ὑπερ - γυνὰς τὰς ὁποίας δὲν θὰ πιστεύετε ὅτι ὑπάρχουν. Αὐτὸς ὁ ρευστὸς καὶ ἀπρόβλεπτος χαρακτὴρ δίδει εἰς τὸν ἐπὶ χρήμασι ἔρωτα ἔν Ἑλλᾶδι μίαν ἀκατανίκητον ἔλξιν.
 

fundev

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη δεν μου προτεινης να παω σε ενα στουντιο?? αμα πω οτι ειμαι πρωταρης (δεν ντρεπομαι γι αυτο ) θα μαι παρουν στο ψηλο???
 

Επισκέπτης
Ἀναλόγως τῆς ἰδιοσυγκρασίας σας. Ἐγὼ ἁπλῶς περιέγραψα τὴν ἀσφαλεστέραν ὁδόν.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλημεριζω τους συναθλητες. σημερα πρωι καταθεση στο φ109 ισογειο στην βικτωρια.
οκ...  πολλα ακουσα και διαβασα αλλα οφειλω να ομολογησω οτι δεν ειναι και η φοβερη.
οκ! για τα 20 ευροπουλα αξιζει αλλα τιποτα παραπανω. ειχε φιλακια, χαδια , ηταν χαμογελαστη, ωραια διαθεση αλλα ως εκει. ημουν τυχερος μπηκα και πρωτος απο οτι μου ειπε.
καποια στιγμη θα την ξανατιμησω αλλα δεν ειναι μεσα στις πρωτερεοτητες.
αυτα για το γλυκουλη βικτωριακη.
μου τα χαλασε λιγο η τσατσα που χτυπησε λιγο την πορτα για να τελειωνουμε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom