Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 191 άτομα (16 μέλη και 175 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.143
Κριτικές
496
Like
61.773
Πόντοι
39.662
Ρεεέεεεε τύπε θα μας τρελάνεις τελείως ειλικρινά.. :dunno:γράφει ξεκάθαρα ο άνθρωπος 3η μεταμεσονύχτια!


Ειναι 3-4 nicknames που κάνουν ολο ερωτήσεις και ρωτανε τα ιδια και τα ίδια. Κλωνάρια που απλως θέλουν να σπάνε αρχίδια και να γαμάνε την ενημέρωση.
Εγω δεν ξαναενημερώνω μεχρι να γίνει μια εκκαθάριση απο τους σπασαρχιδες. :hi:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.414
Κριτικές
39
Like
6.765
Πόντοι
1.936
Το Μαρακι απο το Φ109 εχει φακιδες.Ειναι και αρκετα μεγαλοκοπελα.Το πηρα Παρασκευη στην 2η βαρδια στον εν λογο οικο.Πηγα στη σουιτα μεσα και αναψα ολα τα φωτα.Να βλεπουμε αληθειες κυριοι.Ηρθε,μπηκε με εκπληξη και καπως ενιωσα την αμηχανια της.Με τα παχακια της,τις ζαρες της τις φακιδες της.Την εγαμησα σαν να ηταν το απωθημενο μου κυριοι.Πολυ τζιεφη φαση.
Το Σαββατο το πρωι πηγα για να γαμησω τπ νανο την ολγα αλλα ελειπε.Ειπε οτι κρυωσε το κωλαρακι τηςμε σαρκασμο η γκροτεσκα τσατσα και εφυγα απρακτος.Απο τοτε που τα ξαναβρηκε με τον γκομενο,εχει χαλασει λιγο αυτη η κοπελα.Πηγα Καρολινα,η οποια γαμιοταν στη δουλεια με την Τανια.Ωραιο τεμαχιο η Τανια.Η Καρολινα διπλα της εμοιαζε σαν κατι τσιγγανες με τα μακρια τα μαλλια.Ειναι και πιο μπασμενη...Τελος παντων επιλεχθηκε Καρολινα οπως παντα αλλα δεν το ευχαριστηθηκα τοσο αυτη τη φορα.Ωραιο τσιμπουκι οπως παντα αλλα στη συνουσια με ψιλοφωλιασε.Δεν εκατσε να την κοπανησω καλα.Απλα ανεβηκε απο πανω και βιαζοτανε μπορω να πω ακουγοντας τους εταιρους συναγωνιστες να ερχονται σαν τα σαλιγκαρια μετα τη βροχη.Στο τελειωμα εφυγε σφαιρα αφηνωντας μου μερικα μωρομαντηλα να σκουπιστω.Κριμας...
Καταλαβε τη μαλακια της στο φευγα και με χαιρετησε εγκαρδια αφου δεν καταφερε να κλεισει εταιρο πελατακι.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.322
Κριτικές
15
Like
11.498
Πόντοι
3.246
Ειναι 3-4 nicknames που κάνουν ολο ερωτήσεις και ρωτανε τα ιδια και τα ίδια. Κλωνάρια που απλως θέλουν να σπάνε αρχίδια και να γαμάνε την ενημέρωση.
Εγω δεν ξαναενημερώνω μεχρι να γίνει μια εκκαθάριση απο τους σπασαρχιδες. :hi:
Να φανταστείς ότι στέλνουν και π.μ. τα καθυστέρια! :uglystupid:
Κι εγώ δεν ξαναγράφω σύντομα κριτική, γιατί ενώ μου δημοσιεύτηκε το κείμενο για την
ΦΟΛΑ του ΠΡΩΚΤΙΚΟΥ, τη Ζήνα από Φυλής 71, τελικά η διαχείριση την έσβησε. :jerking:
Και, μάλιστα, συναγωνιστής έγραψε κριτική μετά από μένα, όπου έκαψε το πολύτιμο κοσάρικο! :angry:
Ενώ θα το είχε σώσει! :headbang: Έλεος!
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
471
Κριτικές
12
Like
4.416
Πόντοι
731
Απόγευμα Σαββάτου, άπραγος κάμποσες ημέρες έπρεπε να αδειάσω, είπα να ξαναπάω στην Λίνα Ι19, αφού εργάζεται ακόμα μπας ... είχε και μόνο 1 δωμάτιο αναμονή, δεν έχει αλλάξει τίποτα σε συμπεριφορά/υπηρεσίες, αυτό που άλλαξε όμως είναι πώς πλέον η κοπέλα είχε την κλασική μυρωδιά ιδρωτίλας/χυσίλας/πακιστανίλας/μεταξουργίλας (τον 1ο καιρό πλενόταν συχνά και μύριζε ωραία), μάλλον "εγκλιματίστηκε" και αυτή, σημειώνω εδώ πως η κοπέλα δεν δεχόταν πάκιδες στην αρχή, πλέον κανονικά, αλλά διώχνει κόσμο που δεν της "αρέσει", δεν περνάς δωμάτιο αν δε σε δεί η κοπέλα, έφυγαν τα χοντρά αλλά όχι η "κάψα" .

Οπότε πήγα για ένα γρήγορο και στην Βανέσσα, επιτυχία, μπορεί να είναι φιλοχρήματη και λίγο αισχρή στα όρια του ντεκαυλέ καμιά φορά, αλλά το κοντοπούτανο γαμιέται πολύ καλά όταν θέλει, μαζί της ήταν μία "νέα" 30άρα γυφτορουμάνα αλογάκι τύπου κωλόμπαρο/φτηνό στρίπ, μπήκε στην λίστα.

Φεύγοντας, λέω κάτσε να ρίξω μία ματιά στο Ι39(2) υπόγα που είχε κοζάρει ένα νέο Λατίνι ο κ.Σμύρνης, η άσχημη, χοντρή, κακομούτσουνη τσατσά είπε απευθείας "το κορίτσι εδώ είναι 15€" , τίποτα άλλο, αφού είπα θα περιμένω να την δώ μου είπε πρόγραμμα, απλό και οτι είναι νέα Λατίνα, βγαίνει το κορίτσι απο το δωμάτιο, δεν είχε άλλο αναμονή, παρόλο που είχα ρίξει 2 μπάλες σε 50 λεπτά μου σηκώθηκε πάλι, 20χρονο κολομβιανό ~1.65 με σώμα αδύνατο/νορμάλ πέτρα, άσσο βυζάκι και πολύ όμορφο πρόσωπο, βασικά σαν την Σάρα/Λίζα κλπ. κορίτσια του Φ105, εννοείται πέρασα, συνοπτικά, κακή/βιαστική πίπα, έκλεβε λίγο σε νορμάλ και παραλλαγές, στα 4 προσπάθησε να κλέψει αλλά την πήγα χαλαρά στην αρχή και έκατσε και τον έφαγε καλά στο τελείωμα με δυνατό ρυθμό, δεν προτείνεται για υπηρεσίες, μόνο για κορμί όπως η Λίνα.
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
116
Like
84
Πόντοι
1
J
Απόγευμα Σαββάτου, άπραγος κάμποσες ημέρες έπρεπε να αδειάσω, είπα να ξαναπάω στην Λίνα Ι19, αφού εργάζεται ακόμα μπας ... είχε και μόνο 1 δωμάτιο αναμονή, δεν έχει αλλάξει τίποτα σε συμπεριφορά/υπηρεσίες, αυτό που άλλαξε όμως είναι πώς πλέον η κοπέλα είχε την κλασική μυρωδιά ιδρωτίλας/χυσίλας/πακιστανίλας/μεταξουργίλας (τον 1ο καιρό πλενόταν συχνά και μύριζε ωραία), μάλλον "εγκλιματίστηκε" και αυτή, σημειώνω εδώ πως η κοπέλα δεν δεχόταν πάκιδες στην αρχή, πλέον κανονικά, αλλά διώχνει κόσμο που δεν της "αρέσει", δεν περνάς δωμάτιο αν δε σε δεί η κοπέλα, έφυγαν τα χοντρά αλλά όχι η "κάψα" .

Οπότε πήγα για ένα γρήγορο και στην Βανέσσα, επιτυχία, μπορεί να είναι φιλοχρήματη και λίγο αισχρή στα όρια του ντεκαυλέ καμιά φορά, αλλά το κοντοπούτανο γαμιέται πολύ καλά όταν θέλει, μαζί της ήταν μία "νέα" 30άρα γυφτορουμάνα αλογάκι τύπου κωλόμπαρο/φτηνό στρίπ, μπήκε στην λίστα.

Φεύγοντας, λέω κάτσε να ρίξω μία ματιά στο Ι39(2) υπόγα που είχε κοζάρει ένα νέο Λατίνι ο κ.Σμύρνης, η άσχημη, χοντρή, κακομούτσουνη τσατσά είπε απευθείας "το κορίτσι εδώ είναι 15€" , τίποτα άλλο, αφού είπα θα περιμένω να την δώ μου είπε πρόγραμμα, απλό και οτι είναι νέα Λατίνα, βγαίνει το κορίτσι απο το δωμάτιο, δεν είχε άλλο αναμονή, παρόλο που είχα ρίξει 2 μπάλες σε 50 λεπτά μου σηκώθηκε πάλι, 20χρονο κολομβιανό ~1.65 με σώμα αδύνατο/νορμάλ πέτρα, άσσο βυζάκι και πολύ όμορφο πρόσωπο, βασικά σαν την Σάρα/Λίζα κλπ. κορίτσια του Φ105, εννοείται πέρασα, συνοπτικά, κακή/βιαστική πίπα, έκλεβε λίγο σε νορμάλ και παραλλαγές, στα 4 προσπάθησε να κλέψει αλλά την πήγα χαλαρά στην αρχή και έκατσε και τον έφαγε καλά στο τελείωμα με δυνατό ρυθμό, δεν προτείνεται για υπηρεσίες, μόνο για κορμί όπως η Λίνα.
Φίλε η Βανέσα παίρνει 10 ή 15 ;
 

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Ρε παιδες γνωριζει κανενας την καταγωγη της Αντζελας Ιασωνος 31 υπογειο πρωινη-απογευματινη βαρδια, ξερετε την ξανθια με την σουπερ τεραστια κωλαρα και μπουταρες...Ετσι οπως την κοβω μαλλον Αλβανιδα ή Ρουμανα πρεπει να ειναι....Ελα ομως που οποτε την ρωταω αποφευγει να μου απαντησει ξεκαθαρα λεγοντας "Ειμαι Βαλκάνια"... χαχαχα.... τι να πω εχω φαει κολλημα θελω να μαθω απο ποια χωρα ειναι χαχαχα....
Είναι σίγουρα Βουλγάρα.Την ξέρω καλά. Όντως έχει κωλαρα και αν τής δώσεις κάτι παραπάνω μπορεί νά την πάρεις από το κωλο.Φοβερη ολοκάθαρη κωλοτρυπιδα
 

zigoleletas

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Mαγκες μου θέλω τα φώτα τα σας καμιά καλή κάτω τών 30 φυλής και πέριξ τώρα υπάρχει;
 

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
86
Like
293
Πόντοι
20
IMG_20240420_194750.jpg

Ακολουθεί φωτό του δωματίου! Η Καρίνα κάνει deepthroat από μόνη της για τους λάτρεις, δέχεται 69, δέχεται πνιγμό και γαμιεται κατευθείαν από κώλο! :rockon: Για μια φορά, σας την προτείνω. Έχω αφήσει την καποτα στο κρεβάτι, χωρίς να ζουμαρω, εκτός αν κάποιος ζητήσει το αποκλειστικό πλάνο από το αποτέλεσμα του ξεκωλιασματος. :rockon::2funny:
Καρίνα ή Κορίνα? Η Κορίνα δεν έχει το τατού χειλάκια?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.322
Κριτικές
15
Like
11.498
Πόντοι
3.246
Καρίνα ή Κορίνα? Η Κορίνα δεν έχει το τατού χειλάκια?
Γαμω το στανιό μου! Μάθετε να διαβάζετε επιτέλους! :headbang:

Ρε μαλάκα, μήπως έχεις μόνο απολυτήριο νηπιαγωγείου? Δεν έχεις μάθει τη διαφορά του "α" από το "ο"? :jerking:

Τα ποστ του @n.smirni76 γιατί δεν τα μελετάς? Δεν έγραψε ότι έχει σχετικό τατού? Μόνο για να σπαμαρετε είστε βρωμοκλωνοι! Εσείς καταστρέφετε το σαη καθημερινά! :birdman:
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
556
Κριτικές
2
Like
480
Πόντοι
26
Kαμια περιπτωση για πρωκτικο τριτη βαρδια φυλης παιζει;
 

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Καλημέρα, θα είμαι Αθήνα για μία μέρα έχετε να προτείνετε κοπέλες για 1η και 2η βάρδια; Θέλω να κάνω 2 καταθέσεις.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.414
Κριτικές
39
Like
6.765
Πόντοι
1.936
telika to yolara kai pige filis 65 me ntiana giati den eixa kai poli xrono gia voltes , arketa kali mou fanike. Ilikia den xero alla den me xalase katho
Σε γενικες γραμμες και επι των παρουσων συνθηκων αυτο το καλη και μικρη δεν παιζει.Συνηθως οι καλες ειναι μεγαλοκοπελες και εχουν ωρες πτησεις πιο πολλες και απο καναντερ και οι μικρες φολες λογο απειριας,αλλαζονιας,επαρσης οποτε κλαις τα πορνοευρω σου.Πρατεις βεβαια αναλογα τα γουστα σου.
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
186
Πόντοι
0
Με συγχωρείτε που εισβαλω στην συζήτηση φίλοι, αλλά ανεξάρτητα από τις διάφορες που έχουμε για το ζήτημα, ειλικρινά σας γράφω μην βρίζετε και προσβάλλετε στο site, και ειδικά επί προσωπικού. Οποιος με πρωτοβουλία του εκφράζεται έτσι θα πρέπει να λαμβάνει την σιωπή. Ας μην ρίχνουμε το επίπεδο με κάθε ευγένεια
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.572
Πόντοι
2.411
Σχετικά με το 59 πέτυχα Άντζελα να βγαίνει από ταξί και λέω ωπα …τι μουνακι είναι αυτό;Τσίγκανοφαση με ρόγα από πρόσφατο θηλασμό,τεράστια δηλαδή! Και κωλο ωραίο με ραγάδες!η κοπέλα νομίζω πως πρόσφατα έχει γεννήσει!εψαχνα για κάνα καλο λάτινακι να ρισκάρω αλλά δεν είχαν έρθει όλες και έφυγα!next time
Καλήσπερα σας. μηπως πηρε καποιος τη κυρια για να μου πει λεπτομερειες? Ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom