Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (30 μέλη και 237 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Ιωαννίνων 5 Ελένη μελαχρινή νταρντανα μιλφογκιλφ με 3αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ντιαννα ξανθιά κοντή μιλφ μέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με σχεδόν 3αρι βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα και κοιλίτσα,3αρι συν βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νίκα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ , κανονικό σώμα , 2αρι βυζι και Νανσι μιλφ με καστανο πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι συν σιλικονατο βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Μαραθωνος 59α Σονια, ψηλολιγνη κοπέλα με ξανθό μαλλί , με 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στον αριστερό αστράγαλο, μεγάλο πάνω από το αριστερό μπούτι και πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Μαρσέλα μιλφ με καστανο μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά , κανονικό ωραίο κορμί ωραίος κωλος, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 αριστερά Μόνικα καστανή με μακρύ μαλλί, ψηλή με ωραίο κορμί, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Απο Μεταξουργείο μεριά εχουμε καμία ενημέρωση για απογευματινή βάρδια ?
Καποιος μυστης που να περασε απο πέρδικα 3 στην Νατάσα και Ιάσωνος 19 Λίνα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Χθες απόγευμα πέρασα απο φυλης 80 και γινόταν χαμός από κόσμο για την ρανια, η ουρά περίμενε, ο καμπουρογαμοσταυρος τσάτσος μάρκα sanyo μας επριξε τ' αρχιδια με τη ρανια και τα ουρανια. Έφυγα και πήγα απέναντι στη πονηρή πουτανα κορινα και την έκανα την μαλακια να την τελειώσω με γλυφωμουνι για 20 λεπτά. Όμως για να την γαμισω μετά ζήταγε +20 και σηκώθηκα κι έφυγα και πήγα πάλι στη ρανια για ξεφόρτωμα. Αυτή η κορινα είναι και στο dream, γύρισε ο τσετζερης και βρήκε το καπακι, μπουμπουκακια και τα 2
 

gamao_gamao

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
153
Πόντοι
0
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φωκαίας 27Β πάνω Ναταλί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό.

Φωκαιας 27α κλειστό.

Φωκαιας 25β, Ελένη καινούργια κοπέλα, καστανοξανθη με μπουκλε μαλλί, μαυρισμένη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με χαιρέτησε στο σαλόνι δια χειραψίας και με φίλησε στα μάγουλα, σε ερώτηση μου από που είναι απάντησε ότι έρχεται από London..., η αλήθεια είναι ότι έχει καλή προφορά, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, περιμένω στο δωμάτιο να περάσω, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φωκαιας 25α & 19 κλειστά.

Φωκαιας 17β Κλεοπάτρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 17α Μόνικα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 υπόγειο Ναταλία "Ρωσίδα" , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδολαγνεια.

ΥΓ και εδώ κάνα δύο σπιτάκια ανοίγουν αργότερα.
Ξερουμε με ποια κοπελα θα ανοιξει πιο μετα το Φωκ13 ισογειο?
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
έπρεπε να βγάλεις φώτο και το τατού χειλάκια απο το αριστερό κωλομερι της
Ειναι η ιδια που δουλευει και Φ27 υπόγειο? Αν ναι, αυτη με 20 ευρω εδινε κωλο εκει. Τωρα το πηγε 30?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.976
Πόντοι
2.046
Χθες απόγευμα πέρασα απο φυλης 80 και γινόταν χαμός από κόσμο για την ρανια, η ουρά περίμενε, ο καμπουρογαμοσταυρος τσάτσος μάρκα sanyo μας επριξε τ' αρχιδια με τη ρανια και τα ουρανια. Έφυγα και πήγα απέναντι στη πονηρή πουτανα κορινα και την έκανα την μαλακια να την τελειώσω με γλυφωμουνι για 20 λεπτά. Όμως για να την γαμισω μετά ζήταγε +20 και σηκώθηκα κι έφυγα και πήγα πάλι στη ρανια για ξεφόρτωμα. Αυτή η κορινα είναι και στο dream, γύρισε ο τσετζερης και βρήκε το καπακι, μπουμπουκακια και τα 2
δεν είναι στο Dream η Κορίνα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
Ειναι η ιδια που δουλευει και Φ27 υπόγειο? Αν ναι, αυτη με 20 ευρω εδινε κωλο εκει. Τωρα το πηγε 30?
Η ίδια είναι,δεν έδινε με 20 με συν 10 έδινε
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
Πριν από λίγο σε λίγα που μπήκα

Φυλής
66 αριστερά ή Νίκη

59 κάτω. Άντζελα Ελληνίδα. Ωραίο μωρό. Μελανούρι με όμορφο στήθος και ωραίο κωλαράκι.

59 πάνω. Νικόλ η νταρντάνα

69 πάνω. Άννα ται κλασσικά μουναρα

69 κάτω Ελένη νταρντάνα

71 ισόγειο. Καρίνα η μελαχρινή νταρντάνα με βυζαρες και κωλαρα

71 πάνω 2 ανθυπομέτριες λατίνες. Η μία με φουλ πρόγραμμα

65 ισόγειο η μαυρούλα Μπιούτη και η Χριστίνα

65 όροφος. Ντιανα και Κορίνα

61. Σαντρα από τις πιο όμορφες λατίνες. Ωραίο πρόσωπο, πιασίματα όσο πρέπει. Πολύ όμορφη

56 Λαρα λάτιν χοντρή

Αγκύρας 9. Βικτωρια πρώην Νατάσα πεταλούδα.

12. Αλινα. Μου φάνηκε περίεργο τόσο σχετικά νεαρή κοπέλα μέσα στο μιλφογκιλφάδικο. Μελαχρινή με ωραίο σώμα με λίγα πιασίματα. Σίγουρα ξεχωρίζει σαν τη μύγα μέσα στο γάλα.

Φωκαίας
17 Μιχαελα

17 όροφος. Ρουσλάνα τσολιας. Ωραία μελαχρινή κοπέλα εκ Ρωσίας. Πολύ ωραία κορμί.

25 ισόγειο Σάρα και Μανταλίνα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
2.036
Ρε παιδες γνωριζει κανενας την καταγωγη της Αντζελας Ιασωνος 31 υπογειο πρωινη-απογευματινη βαρδια, ξερετε την ξανθια με την σουπερ τεραστια κωλαρα και μπουταρες...Ετσι οπως την κοβω μαλλον Αλβανιδα ή Ρουμανα πρεπει να ειναι....Ελα ομως που οποτε την ρωταω αποφευγει να μου απαντησει ξεκαθαρα λεγοντας "Ειμαι Βαλκάνια"... χαχαχα.... τι να πω εχω φαει κολλημα θελω να μαθω απο ποια χωρα ειναι χαχαχα....
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
362
Πόντοι
20
Φώκαιας 27β πέρασα το απόγευμα έλειπε η Ιρίνα από μεθαύριο πρωί 11:30-7:30 θα είναι ξανά! Στον οίκο ήταν η Νάταλι. Ιασονως 19β πέρασα με την Λίνα! Δεν θα πω πολλά ισχύουν όσα έχουν γραφτεί από όλους τους υπόλοιπους. 0 συμμετοχή ούτε γεια δεν μου είπε όταν μπήκε. Ξελαφρωσα απλώς επειδή είχα μέρες να κάνω και λόγω ότι είναι όμορφη η κοπέλα.
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Πριν από λίγο σε λίγα που μπήκα

Φυλής
66 αριστερά ή Νίκη

59 κάτω. Άντζελα Ελληνίδα. Ωραίο μωρό. Μελανούρι με όμορφο στήθος και ωραίο κωλαράκι.

59 πάνω. Νικόλ η νταρντάνα

69 πάνω. Άννα ται κλασσικά μουναρα

69 κάτω Ελένη νταρντάνα

71 ισόγειο. Καρίνα η μελαχρινή νταρντάνα με βυζαρες και κωλαρα

71 πάνω 2 ανθυπομέτριες λατίνες. Η μία με φουλ πρόγραμμα

65 ισόγειο η μαυρούλα Μπιούτη και η Χριστίνα

65 όροφος. Ντιανα και Κορίνα

61. Σαντρα από τις πιο όμορφες λατίνες. Ωραίο πρόσωπο, πιασίματα όσο πρέπει. Πολύ όμορφη

56 Λαρα λάτιν χοντρή

Αγκύρας 9. Βικτωρια πρώην Νατάσα πεταλούδα.

12. Αλινα. Μου φάνηκε περίεργο τόσο σχετικά νεαρή κοπέλα μέσα στο μιλφογκιλφάδικο. Μελαχρινή με ωραίο σώμα με λίγα πιασίματα. Σίγουρα ξεχωρίζει σαν τη μύγα μέσα στο γάλα.

Φωκαίας
17 Μιχαελα

17 όροφος. Ρουσλάνα τσολιας. Ωραία μελαχρινή κοπέλα εκ Ρωσίας. Πολύ ωραία κορμί.

25 ισόγειο Σάρα και Μανταλίνα
Σχετικά με το 59 πέτυχα Άντζελα να βγαίνει από ταξί και λέω ωπα …τι μουνακι είναι αυτό;Τσίγκανοφαση με ρόγα από πρόσφατο θηλασμό,τεράστια δηλαδή! Και κωλο ωραίο με ραγάδες!η κοπέλα νομίζω πως πρόσφατα έχει γεννήσει!εψαχνα για κάνα καλο λάτινακι να ρισκάρω αλλά δεν είχαν έρθει όλες και έφυγα!next time
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.928
Πόντοι
1.336
Φανερά βελτιωμένη η Κίρα

Στην πίπα πλέον το πήγαινε τόσο βαθιά που ένιωθα το λαρύγγι της να μου σφίγγει τον πουτσο ,μέχρι τέλους.

Το βλέμμα της με μπερδεύει, ναι μεν είναι καυλωτικο όταν τον βάζει στο στόμα και σε κοιτάει βαθιά στη ψυχή αλλά απο την άλλη μπορώ να διακρίνω μια ανασφάλεια.

Τέλος πάντων και στο σεξ είχε ωραία συμετοχή αφού ενώ ήταν από πάνω αργότερα πήρε την πρωτοβουλία, τύλιξε τα πόδια της γύρω απ' τα δικά μου και χοροπηδούσε μόνη της δείχνοντας να το απολαμβάνει

Μπράβο Κίρα
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Πέρασα σήμερα το απόγευμα με Αλεξάνδρα Περδίκκα 3.
Σαν τρομαγμένη ήταν σα φοβισμένη σαν ανχομενη να με οικανοποιησει ,μου πέρασε με μένα ένα ανχος και εκεί που την γαμουσα μου έπεσε.προσπαθισε με ποιο πολύ ανχος να σώσει την παρτίδα τίποτα.ασε λέω άλλη φορά.
Ξαναπηδηξα την Λίνα μια ακόμα τελευταία φορά.
Οι πουτανες δεν είναι για πολύ καιρό μια δυο φορές το πολύ.
Πάμε για άλλα
 

Gim52

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2023
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
Ρε παιδες γνωριζει κανενας την καταγωγη της Αντζελας Ιασωνος 31 υπογειο πρωινη-απογευματινη βαρδια, ξερετε την ξανθια με την σουπερ τεραστια κωλαρα και μπουταρες...Ετσι οπως την κοβω μαλλον Αλβανιδα ή Ρουμανα πρεπει να ειναι....Ελα ομως που οποτε την ρωταω αποφευγει να μου απαντησει ξεκαθαρα λεγοντας "Ειμαι Βαλκάνια"... χαχαχα.... τι να πω εχω φαει κολλημα θελω να μαθω απο ποια χωρα ειναι χαχαχα....
Αλβανίδα είναι φίλε αυτή συνήθως δουλεύει με πακια
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Πέρασα σήμερα το απόγευμα με Αλεξάνδρα Περδίκκα 3.
Σαν τρομαγμένη ήταν σα φοβισμένη σαν ανχομενη να με οικανοποιησει ,μου πέρασε με μένα ένα ανχος και εκεί που την γαμουσα μου έπεσε.προσπαθισε με ποιο πολύ ανχος να σώσει την παρτίδα τίποτα.ασε λέω άλλη φορά.
Ξαναπηδηξα την Λίνα μια ακόμα τελευταία φορά.
Οι πουτανες δεν είναι για πολύ καιρό μια δυο φορές το πολύ.
Πάμε για άλλα
Φίλε μήπως δούλευε και η Νατάσα σήμερα η μελαχρινή κοπέλα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
καλημέρα
Ερώτηση αυτή η μαύρη κοπέλα Εμυ τί βάρδια δουλεύει:

Ρεεέεεεε τύπε θα μας τρελάνεις τελείως ειλικρινά.. :dunno:γράφει ξεκάθαρα ο άνθρωπος 3η μεταμεσονύχτια!
Σημείωσε μονάχα σ'ένα χαρτάκι τον αριθμό του οίκου (που επίσης αναγράφεται) ώστε να ΜΗΝ πάρεις σβάρνα όλους τους οίκους με λευκές πόρτες και ψάχνεις σοκολάτα...
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
καλημέρα
Ερώτηση αυτή η μαύρη κοπέλα Εμυ τί βάρδια δουλεύει:
Καλά,και μαύρη εντελώς μη φανταστείς,άν ψάχνεις για μαύρες κατράμι...3η βάρδια την έχω δεί στό 66δ αλλάζει τη Νίκη γύρω μεσάνυχτα.

Πρόκειται για νεαρή κοπέλα με σοκολατί επιδερμίδα στυλ σκούρο λάτιν υποτίθεται από Τζαμάικα.

Κι ένα μικρό λατινοσυμπλήρωμα για τους λατιν φανσ της 3ης βάρδιας:

Εθεάθη η Μαριάννα στο φωκ27β με υπηρεσία την πρώην Ρόζα τατουαζάτη(από Περγάμου1 και φ86α,β).

Αυτή η Μαριάννα είναι ας πούμε η πιο ωραία από τις δυό Μαριάννες,πιο φατσούλα,πιό μικροκαμωμένη ,πιο γκομενάκι στο στύλ,νομίζω δούλεψε πριν καναδυο μηνες και στα 86άρια,έκτοτε δεν την ξανάδα,απο υπηρεσίες
α ντόντ νόου.

Επίσης συνεχίζει να παίζει 3η βάρδια κάποιες φορές η Σοφία από φ59 και φωκ13υπόγειο. Αυτή η Σοφία
είναι μια τατουαζάτη γκομενέ στο στυλ,τούμπανο θηλυκό σώμα,μελαχρινή,άσπρο δέρμα,καμμία σχέση με την άλλη Σοφία λάτιν(με τά μυώδη
μπούτια,μελαμψή,πρόσωπο πρός νασιοναλ τζεογκράφικ).

Κι αυτή όμως συνεχίζει προς το παρόν στα άλλα λατινομάγαζα,φωκ27β,φ71α,φ86α κλπ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom