Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 387 άτομα (32 μέλη και 355 επισκέπτες)

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Δοκιμάστηκε η Λίνα του Ιάσωνος 19Β. Ομορφη κοπέλα, με μαζεμένο κότσο το μαλί, ωραίο μακιγιάζ, λεπτό κορμάκι, απαλό δερματάκι, στενό μουνακι παρά την υπερβολική ποσότητα τζελ. Σαν τη μύγα μες το γάλα ξεχωρίζει στην περιοχή. Ωστόσο όπως ηδη ειπώθηκε η διάθεση της ανύπαρκτη και κάνει τα απολύτως βασικά. Για το παλμαρέ μόνο.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
559
Πόντοι
81
Για ποιους κινδύνους μιλάς φίλε μου;;;; Αυτούς που αν κάνεις παράπονα για την φόλα που σου έδωσε μέσα στο δωμάτιο σε 3 λεπτά έχει έρθει το ντουκι και τρέχεις;;;; ( Αν προλάβεις) .... Ανθυγιεινο είναι το επάγγελμα του νοσηλευτη του σκουπιδιαρη του οικοδομου... Μην μπλέκεις τα πράγματα... αυτά είναι επαγγέλματα !!! Και τέλος αν θέλουν όντως να εργαστούν υπάρχουν και άλλοι τρόποι να βγάλουν χρήματα.... Σερβιτόρες καθαρίστριες λάντζες... Αλλά εκεί πρέπει να δουλέψουν...τέλος πάντων μεγάλη κουβέντα....τις αγαπάμε τις σεβόμαστε δεν είμαστε αουγκανοι αλλά δεν έχουμε μόνο υποχρεώσεις απέναντι τους έχουν και αυτές απέναντι σε εμάς.... ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΙΜΟΎΝ ΤΟ ΑΝΤΊΤΙΜΟ για όσο τις νοικιάζουμε πολύ η λίγο για πολλά η λίγα χρήματα...!!!

Μην περιμένεις από μια πουτάνα αισθήματα αγάπης και ευγνωμοσύνης επειδή τις έδωσες κάποια χρήματα για να σε βοηθήσει να χύσεις πάνω της ή μέσα της. Όπως και στο γάμο, το γαμήσι με πουτάνα είναι ένα λαχείο που επιλέγεις ελεύθερα με γνώση των κινδύνων που ελοχεύουν σε κάθε περίπτωση.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.931
Πόντοι
14.936
Επροχθεσινο πέρασμα με Τζέσικα Φώκαιας 19...
Ψηλο Λατινομωρακι με γυαλάκια και κορδελιτσα στα μαλλιά...
Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα με πιπωνε χωρίς προφύλαξη ειλικρινά..
Θα με τέλειωνε σε χρόνο dt..
Εύγε λοιπόν νεαρά μου...
Το γαμησα και λίγο έτσι για το παλμαρε,θα ανεβεί και κριτική και αυτά τα ολίγα για τώρα...
Ελα να ανεβαίνουμε ποιοτικά λίγο στην γειτονιά...
Αγαπάμε και στηρίζουμε με κάθε τρόπο τα καταστήματα της γειτονίας μας...
Φλασια τρελη...
Αλιοναρα απο Διδύμου 18 κρέμασε παπούτσια αλλά Ροτσα?
Την θυμήθηκα εχθές που ειχα φουσκοαρχιδιες και με συγκίνηση σκεφτόμουν τι ξεμπουκωματα
μου έκανε με την στοματάρα της...
Οπου και να είσαι να είσαι καλα Αλιοναρα...:smiling-face-with-heart-eyes:
130819062346-nr-pkg-turner-linda-lovelace-deep-throat-00004502.jpg
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Μην περιμένεις από μια πουτάνα αισθήματα αγάπης και ευγνωμοσύνης επειδή τις έδωσες κάποια χρήματα για να σε βοηθήσει να χύσεις πάνω της ή μέσα της. Όπως και στο γάμο, το γαμήσι με πουτάνα είναι ένα λαχείο που επιλέγεις ελεύθερα με γνώση των κινδύνων που ελοχεύουν σε κάθε περίπτωση.
Μάλλον έχεις μπλέξει τα λεγόμενα μου.... Όταν μιλάς για πουτανα δεν μιλάς για αγάπη όπως την εννοούμε τουλάχιστον... Αγαπώ τις πουτανες σαν σπορ...βίτσιο ... Δεν έχω ανάγκη από γυναίκα για την ώρα τουλάχιστον....δεν μου κάνει χάρη αδερφέ....πασαρέλα κάνει την πληρώνω για να κάνει αυτά που τάζει πριν περάσω...το λαχείο είναι κάτι τυφλό...η πουτανα επαγγελματίας που βλέπεις ακούς συμφωνείς με το αντίτιμο (μικρό η μεγάλο) και περνάς....άρα εγώ είμαι υποχρεωμένος να είμαι εντάξει σε αυτά που συμφωνήσαμε πριν δώσω τα χρήματα και αυτή να με κάνει να περάσω όμορφα για λίγο η πολύ ανάλογα με το ραντεβού...ούτε συναισθήματα ούτε τίποτα μόνο καύλα (αυτά που τάζει)....και μην ξεχνάς πουλάει το κορμί της...από επιλογή όχι με το ζόρι άρα δεν είμαι υποχρεωμένος να της αρέσω ούτε μου κάνει χάρη να χύσω στο μουνι της όπως είπες....αυτά...Άρα αλληλοσεβασμος και καλοί λογαριασμοί...!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.106
Πόντοι
45.465
Έλα ρε δούλευε σαν cg δεν το ήξερα σε κάποια φάση πήγαινε ερχόταν στην χώρα της..θα περάσω μια βόλτα ν δω εάν δουλεύει σήμερα ελπίζω να παραμένει δυνατή όπως ήταν παλιά
Δούλευε 3 χρόνια ως ανεξάρτητη όχι συνεχόμενα ,όπως και στα μπουρδέλα με μεγάλα κενά,όπως σωστά είπες πηγαινοερχεται στη χώρα της
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
28
Like
94
Πόντοι
0
ξυπνημα με καυλεσ καταδρομικη φυλησ και περιξ επειτα λαχαναγορα και κρεοπωλειο τησ αγορασ ( παιδακια ,τομαχοκ, λουκανικα) εκδρομη χαλκιδα και τσικνα γιατι οπωσ λεει και ο λαοσ το μουνι και το μπουκαλι μ ε εφερε σε αυτο το χαλι
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
15
Like
11.570
Πόντοι
3.246
Δοκιμάστηκε η Λίνα του Ιάσωνος 19Β. Ομορφη κοπέλα, με μαζεμένο κότσο το μαλί, ωραίο μακιγιάζ, λεπτό κορμάκι, απαλό δερματάκι, στενό μουνακι παρά την υπερβολική ποσότητα τζελ. Σαν τη μύγα μες το γάλα ξεχωρίζει στην περιοχή. Ωστόσο όπως ηδη ειπώθηκε η διάθεση της ανύπαρκτη και κάνει τα απολύτως βασικά. Για το παλμαρέ μόνο.
Την είδα κι εγώ χτες, την περιβόητη Λίνα. Παιδιά, δώστε ένα κοσαρικο και πάρτε αντίστοιχη στη Φυλής, με λιγότερο αποστειρωμενο πρόγραμμα. Η κοπέλα είναι απλά όμορφη για το 10ρικο, αλλά όχι και το μανεκεν που γράφουν κάποιοι! :2funny: Πριν σχεδόν μια δεκαετία είχε πρωτοεμφανιστει η Ροντικα στον εν λόγω οίκο, όπου ήταν μουναρα με 69 και γλωσσοφιλα στο πρόγραμμα. Η Λίνα θα έπρεπε να ντρέπεται μπροστά σε τέτοια ιερά τέρατα του αγοραίου έρωτα, όπως η Ροντικα. :woldman:


Στο Ιάσωνος 44 νέο δεξί ισόγειο ήταν η Κάτια (νομίζω τώρα λέγεται Νικόλ), γνωστή από το πάλαι ποτέ Κολωνού 30. Ψηλή, προμιλφ, με τέλεια άκρα, πρόσχαρη, γενικώς πιο ωραίο μουνι σε σχέση με τη Λίνα. Πρόγραμμα απλό, δίχως 69, γιατί το κορίτσι έχει γκόμενο :2funny:. Παλιά, όμως, ήταν ρομαντική με γλωσσοφιλα σε όσους γουσταρε, 69 και κρεμπιε για τους εκλεκτούς. Μάλιστα, φημολογείται ότι παλιό πασίγνωστο, πια ανενεργό μέλος του σαη την είχε αφήσει έγκυο, εξ ου και η επιστροφή της για κάποια χρόνια στη Μολδαβία. :hi:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.822
Πόντοι
5.195
Μιας και δεν έχω προλάβει λόγω φόρτου εργασίας να τσεκάρω τι παίζει τις 3 τελευταίες εβδομάδες, περνούσα στα γρήγορα σε στανταρακια, τον έριχνα και ξανά πίσω για δουλειά.

Τανια από Διδυμου 27 σταθερή αξία. Πρέπει να έχει χάσει και λίγα κιλά την είδα πιο σουλουπωμένη.

Εύα από Λιοσίων. Εδώ έχουμε αλλαγή πλεύσης. Χάλασε σε υπηρεσίες. Βαριόταν, έβαζε χέρι στο μουνι για να μην γαμηθει μέχρι μέσα και γενικά έδειχνε κουρασμένη και έξω από τα νερά της.

Και τέλος Τζέσικα από Φ86. Αυτή τη στιγμή για μένα η καλύτερη που συνδυάζει σέρβις και εμφάνιση. Εντάξει δεν είναι 10αρι σε εμφάνιση αλλά στο 20αρικο είναι VFM. Άνεση χρόνου, καλά στησιματα με σπάσιμο μέσης, και πιπάρες. Το μόνο αρνητικό είναι το μαγαζί. Χάλια δωμάτια, καμία σχέση με το 59 που δούλευε
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.427
Κριτικές
39
Like
6.893
Πόντοι
1.936
Παίδες ακούω για παράπονα λόγω μεγάλης αναμονής στην Ιρίνα.

Μήπως να σας πω (έχει αναφερθεί ξανά εδώ) πόση ώρα περιμένανε κάποτε εμείς για να πάρουμε την ΤΟΤΕ θεά Έλλη, κατά κόσμον Δήμητρα Κανελλοπούλου που ήταν και εξ' αλλαγής φύλου ;
Μάξιμουμ αναμονής κάποιες φορές 2 ώρες., Αχαρνών και Αγκύρας
Κάποιοι πλήρωναν πήγαιναν μια βόλτα και γυρνούσαν.
Το καλύτερο σπίτι με διαφορά (ακόμη και σήμερα που πλέον είναι κλειστο) .
Αυτό ειδικά το βράδυ. Έμπαινες 22.30 για να πηδήξεις τα μεσάνυχτα.
Πληρώναμε 5.000.δρχ αλλά είχε σε κάθε πελάτη 15' , χωρίς έξτρα χρήματα κλπ κλπ.

Ήταν ελάχιστες οι μουνάρες τότε, πρό "πεσιματος τείχους" .
Οι καλύτερες (μετά απο επέμβαση η αλλιώς χειρουργημένες στην τότε διάλεκτο) που είχαν περάσει ποτέ από σπίτια ήταν Δήμητρα (Έλλη) και η Τζεναρα που δυστυχώς δεν κατάφερα τότε να πάρω διότι σε αυτήν η αναμονή ξεπερνούσε τα οποία όρια και αντοχή μας.

Υπομονή και σκεφτείτε παράλληλα τι ζόρι τραβάει μια τέτοια γυναίκα (Ιρίνα η όποια Ιρίνα) κάνοντας κάτι που πιθανόν να μην το ήθελε και τόσο.
Screenshot_2024-04-12-14-17-03-551_com.google.android.apps.maps.jpg
...και η Αφροδιτη η τραβελα ειχε τρελο χιτ τοτε στο Φ99.Εχε βγει ομως τηλεοραση πρωτα καο ειχε γινει φιρμα.
Εχθες παντως το βραδυ 3η βαρδια η Θεια Ελενη στο Φ109 ειχε ολα τα δωματια γεματα.Περιμενα και 20 λεπτα αναμονη στο δωματιο οταν μπηκα.Για οσους δεν την γνωριζουν ειναι μελαχρινη,με εναμισαρι βυζι αρκετα καλο κορμι για την ηλικια της,ελαφρως με μπακα,σκληρο σλαβικο προσωπο αλλα ομορφη.Απλο προγραμμα ολα με καποτα αλλα δεν κλαις το εικοσαρικο.Την ξεπατωσα για τα καλα και βγηκε παραπατωντας εξω στα πορνοτακουνα τηςχωρις καν να ντυθει.Πολυ καλο υγρο τσιμπουκι με καποτα οπως ειπα και μου αρεσε που μαζεψε το σαλιο οπως της ετρεξε απο το τσιμπουκι οταν μου τον αφησε και ετριψε το μουνι της.Εκει λυσσαξα.Την ξεμουνιασα.Αου μαμα ελεγε και κατι αλλα.Την εχω τιμησει πολλες φορες.Ειναι απειρως καλυτερη απο πολυ νεοτερες φολες με και καλα εμπλουτισμενο προγραμμα.
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
426
Πόντοι
300
Καλημέρα πρωινή βόλτα στο Ιάσωνος 1β στο δεξί στο δωμάτιο κσι η Ειρήνη και η Άννα, έφυγα πήγα στο Ι1γ που δε βλεπόταν και κατέληξα στο Ι1Α στην Αντελ. καθώς δεν υπήρχε χρόνος για περισσότερη βόλτα. Ακολουθεί κριτική
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Εύα από Λιοσίων. Εδώ έχουμε αλλαγή πλεύσης. Χάλασε σε υπηρεσίες. Βαριόταν, έβαζε χέρι στο μουνι για να μην γαμηθει μέχρι μέσα και γενικά έδειχνε κουρασμένη και έξω από τα νερά της.
Η κοπέλα δεν κάνει, δεν της αρέσει η δουλειά της και ποιος ξέρει για ποιο λόγο αναγκάστηκε να την κάνει.
Η ερώτηση είναι ΠΟΤΕ είχε όρεξη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.106
Πόντοι
45.465
Η κοπέλα δεν κάνει, δεν της αρέσει η δουλειά της και ποιος ξέρει για ποιο λόγο αναγκάστηκε να την κάνει.
Η ερώτηση είναι ΠΟΤΕ είχε όρεξη.
Δίκιο έχει, μια χαρά ήταν όταν πρωτοηρθε πολύ καλή, νομίζω εγώ την είχα προτείνει στον φίλο @Kerveras ,μετά τις γιορτές έπεσε η απόδοση τής.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια καλο σκ! θα παω το απογευμα απο μεταξυ, υπαρχει καμια καλη bbw (οχι παολα); ή τουλαχιστον μια κοπελιτσα με μεγαλο κωλο; ευχαριστω
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
180
Like
1.206
Πόντοι
201
Καλημέρα μύστες. Τρίτη βάρδια χθες, και τιμήθηκε η Ανίτα στο Φωκαίας 7-9-5 κάτι τέτοιο..... skinny να την πω? Petite? Κάτι τέτοιο.... Τίμια επιλογή στο 20ρικο, το κορίτσι ευχάριστο να σε ικανοποιήσει.....το πήρα σε χαλαρούς ρυθμούς, σε δύο στάσεις και CIM μετά. Επίσης τα πατουσακια τις είναι υπέροχα. Το μόνο κακό είναι ότι το μαγαζί θέλει ανακαίνιση.
 

Hazardus

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
0
την προηγούμενη Κυριακή πέρασα από λοωσιων 37α κάτω και πέτυχα ένα πολύ δυνατό αλλά δεν θυμάμαι όνομα δεν ήταν η Κίρα , ουτε η Ευα (ευτυχώς) αλλά ψάχνω να δω ποτέ είναι ξανά. Θα προσπαθήσω ν ξανά περάσω όταν με βγάλει ο δρόμος αλλά αν κάποιος γνωρίζει ας μου δώσει το info. Μοιάζει να είναι από Κολομβίας Βραζιλία η κάτι τέτοιο αλλά μπορεί να πέφτω τελείως έξω.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.961
Πόντοι
6.815
καλησπερα παιδια καλο σκ! θα παω το απογευμα απο μεταξυ, υπαρχει καμια καλη bbw (οχι παολα); ή τουλαχιστον μια κοπελιτσα με μεγαλο κωλο; ευχαριστω
Το 80-90% χοντρές είναι.
 

Melissa123

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
20
Like
140
Πόντοι
0
Μια ντανελα ξανθιά αδύνατη ξέρει κανείς που δουλεύει τώρα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom