Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (21 μέλη και 238 επισκέπτες)

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
170
Κριτικές
14
Like
1.607
Πόντοι
1.071
Αυτή η Ιρινα ρε παιδιά αντέχει ακόμα ή την πήγαν κωλοφερατζα τόσες μέρες και βάρεσε μπιέλα;;;
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Μύστη μου πρέπει να δειχνουμε σεβασμο σε αυτά τα κορίτσια που δουλεύουν απο ανάγκη και να τις σεβόμαστε αν δεν σου αρεσει κατι απλά δεν ξαναπάς τουλάχιστον ετσι κανω εγώ φιλικα στα λεω ολα αυτα !
Εμείς τα κορίτσια τα σεβόμαστε και με το παραπάνω....αυτές να δούμε πότε θα σεβαστούν τα χρήματα που δίνουμε (για πολλούς από εδώ και όχι μόνο) τα 10 η τα 20 ευρώ τα βγάζουν σε 5 η 8 ώρες δουλειας πραγματικής...όσο για το κατ ανάγκη είναι κάτι που χωράει πολύ μεγάλη κουβέντα.... Άλλο εύκολο (μαύρο) χρήμα άλλο δουλειά - μεροκάματο....πάντα μιλάω με αγάπη και σεβασμό σε όλους...
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
561
Πόντοι
81
Εμείς τα κορίτσια τα σεβόμαστε και με το παραπάνω....αυτές να δούμε πότε θα σεβαστούν τα χρήματα που δίνουμε (για πολλούς από εδώ και όχι μόνο) τα 10 η τα 20 ευρώ τα βγάζουν σε 5 η 8 ώρες δουλειας πραγματικής...όσο για το κατ ανάγκη είναι κάτι που χωράει πολύ μεγάλη κουβέντα.... Άλλο εύκολο (μαύρο) χρήμα άλλο δουλειά - μεροκάματο....πάντα μιλάω με αγάπη και σεβασμό σε όλους...

Μήπως υπερβάλλεις; Το ελάχιστο μεροκάματο είναι 40 ευρώ εκτός κι αν είσαι Πακιστανός και παίρνεις 35!

Το να γαμάς μια ωραία πουτάνα με 2 ώρες δουλειάς είναι τίμια συναλλαγή αν υπολογίσης τους κάθε λογής κινδύνους που αντιμετωπίζει η ίδια.

Τα ανθυγειινά επαγγέλματα αμοίβονται παραπάνω!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Μήπως υπερβάλλεις; Το ελάχιστο μεροκάματο είναι 40 ευρώ εκτός κι αν είσαι Πακιστανός και παίρνεις 35!

Το να γαμάς μια ωραία πουτάνα με 2 ώρες δουλειάς είναι τίμια συναλλαγή αν υπολογίσης τους κάθε λογής κινδύνους που αντιμετωπίζει η ίδια.

Τα ανθυγειινά επαγγέλματα αμοίβονται παραπάνω!

Τί τίμια συναλλαγή μας τσαμπουνάς ρεεέεεεε τύπε σοβαρά μιλάς/γράφεις τώρα;;;; :think:
20€ για ένα γαμήσι της κακιάς ώρας που παίζει να φας και φόλα στο τέλος..
Αν ήταν εύκολο το μεροκάματο (το αληθινό μεροκάματο) ΔΕΝ θα γεμίζαμε εκδιδόμενες που βγάζουν ένα κάρο λεφτά γρήγορα και αφορολόγητα που κατά πλειοψηφία κοροϊδεύουν τον κόσμο!!!!
* Αν μου θέλουν βαρέα και ανθυγιεινά να πάνε να δουλέψουν στην Ψυττάλεια!!!!!
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Μήπως υπερβάλλεις; Το ελάχιστο μεροκάματο είναι 40 ευρώ εκτός κι αν είσαι Πακιστανός και παίρνεις 35!

Το να γαμάς μια ωραία πουτάνα με 2 ώρες δουλειάς είναι τίμια συναλλαγή αν υπολογίσης τους κάθε λογής κινδύνους που αντιμετωπίζει η ίδια.

Τα ανθυγειινά επαγγέλματα αμοίβονται παραπάνω!
Για ποιους κινδύνους μιλάς φίλε μου;;;; Αυτούς που αν κάνεις παράπονα για την φόλα που σου έδωσε μέσα στο δωμάτιο σε 3 λεπτά έχει έρθει το ντουκι και τρέχεις;;;; ( Αν προλάβεις) .... Ανθυγιεινο είναι το επάγγελμα του νοσηλευτη του σκουπιδιαρη του οικοδομου... Μην μπλέκεις τα πράγματα... αυτά είναι επαγγέλματα !!! Και τέλος αν θέλουν όντως να εργαστούν υπάρχουν και άλλοι τρόποι να βγάλουν χρήματα.... Σερβιτόρες καθαρίστριες λάντζες... Αλλά εκεί πρέπει να δουλέψουν...τέλος πάντων μεγάλη κουβέντα....τις αγαπάμε τις σεβόμαστε δεν είμαστε αουγκανοι αλλά δεν έχουμε μόνο υποχρεώσεις απέναντι τους έχουν και αυτές απέναντι σε εμάς.... ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΙΜΟΎΝ ΤΟ ΑΝΤΊΤΙΜΟ για όσο τις νοικιάζουμε πολύ η λίγο για πολλά η λίγα χρήματα...!!!
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.320
Πόντοι
1.431
Παίδες ακούω για παράπονα λόγω μεγάλης αναμονής στην Ιρίνα.

Μήπως να σας πω (έχει αναφερθεί ξανά εδώ) πόση ώρα περιμένανε κάποτε εμείς για να πάρουμε την ΤΟΤΕ θεά Έλλη, κατά κόσμον Δήμητρα Κανελλοπούλου που ήταν και εξ' αλλαγής φύλου ;
Μάξιμουμ αναμονής κάποιες φορές 2 ώρες., Αχαρνών και Αγκύρας
Κάποιοι πλήρωναν πήγαιναν μια βόλτα και γυρνούσαν.
Το καλύτερο σπίτι με διαφορά (ακόμη και σήμερα που πλέον είναι κλειστο) .
Αυτό ειδικά το βράδυ. Έμπαινες 22.30 για να πηδήξεις τα μεσάνυχτα.
Πληρώναμε 5.000.δρχ αλλά είχε σε κάθε πελάτη 15' , χωρίς έξτρα χρήματα κλπ κλπ.

Ήταν ελάχιστες οι μουνάρες τότε, πρό "πεσιματος τείχους" .
Οι καλύτερες (μετά απο επέμβαση η αλλιώς χειρουργημένες στην τότε διάλεκτο) που είχαν περάσει ποτέ από σπίτια ήταν Δήμητρα (Έλλη) και η Τζεναρα που δυστυχώς δεν κατάφερα τότε να πάρω διότι σε αυτήν η αναμονή ξεπερνούσε τα οποία όρια και αντοχή μας.

Υπομονή και σκεφτείτε παράλληλα τι ζόρι τραβάει μια τέτοια γυναίκα (Ιρίνα η όποια Ιρίνα) κάνοντας κάτι που πιθανόν να μην το ήθελε και τόσο.
Screenshot_2024-04-12-14-17-03-551_com.google.android.apps.maps.jpg
 

MAIK29

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
65
Like
157
Πόντοι
0
Πριν λιγο πολυ βρισιμο και ξυλο στη κολαρα απο φιλο στο περγαμου 27
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
Παίδες ακούω για παράπονα λόγω μεγάλης αναμονής στην Ιρίνα.

Μήπως να σας πω (έχει αναφερθεί ξανά εδώ) πόση ώρα περιμένανε κάποτε εμείς για να πάρουμε την ΤΟΤΕ θεά Έλλη, κατά κόσμον Δήμητρα Κανελλοπούλου που ήταν και εξ' αλλαγής φύλου ;
Μάξιμουμ αναμονής κάποιες φορές 2 ώρες., Αχαρνών και Αγκύρας
Κάποιοι πλήρωναν πήγαιναν μια βόλτα και γυρνούσαν.
Το καλύτερο σπίτι με διαφορά (ακόμη και σήμερα που πλέον είναι κλειστο) .
Αυτό ειδικά το βράδυ. Έμπαινες 22.30 για να πηδήξεις τα μεσάνυχτα.
Πληρώναμε 5.000.δρχ αλλά είχε σε κάθε πελάτη 15' , χωρίς έξτρα χρήματα κλπ κλπ.

Ήταν ελάχιστες οι μουνάρες τότε, πρό "πεσιματος τείχους" .
Οι καλύτερες (μετά απο επέμβαση η αλλιώς χειρουργημένες στην τότε διάλεκτο) που είχαν περάσει ποτέ από σπίτια ήταν Δήμητρα (Έλλη) και η Τζεναρα που δυστυχώς δεν κατάφερα τότε να πάρω διότι σε αυτήν η αναμονή ξεπερνούσε τα οποία όρια και αντοχή μας.

Υπομονή και σκεφτείτε παράλληλα τι ζόρι τραβάει μια τέτοια γυναίκα (Ιρίνα η όποια Ιρίνα) κάνοντας κάτι που πιθανόν να μην το ήθελε και τόσο.
Screenshot_2024-04-12-14-17-03-551_com.google.android.apps.maps.jpg
ρε μπαρμπα τραβελογαμια ανωμαλε τρωμε ρε μη μας λες για τα τραβελια που κανες αλλαγοκωλιες το 80 καπου λιγο ελεος .αντε στο νημα για τα τραβελια ρε τραβελι
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.320
Πόντοι
1.431
ρε μπαρμπα τραβελογαμια ανωμαλε τρωμε ρε μη μας λες για τα τραβελια που κανες αλλαγοκωλιες το 80 καπου λιγο ελεος .αντε στο νημα για τα τραβελια ρε τραβελι
Τι έχουμε εδώ ;
Διαταραχή ελέγχου των παρορμήσεων .
Αυτό συνεβει μέχρι την ηλικία των πέντε ετών.
Δυστυχώς δεν μπορούμε τώρα να επέμβουμε , παρά μόνον αν αλλάξει το πλαίσιο των αναμνήσεων η παρέμβουμε σε αυτό με συνεδρίες.

Συνέχισε να τρως , αλλά μάσα καλά .
Κάνε μια αιματολογική, καθίζηση καρκινικών κυττάρων, μια γενική ορμονών και μία εσωτερική αναζήτηση σε απεικονιστική λειτουργία, αναζητώντας το αντικείμενο.
Θα σε βοηθήσει να ενσωματώσεις μια βασική γνώση που παραμένει κρυμμένη.

Θέλει δουλίτσα πάντως .
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
190
Like
824
Πόντοι
81
Αγαπητοι Συναγωνιστες , ποιιά πιστεύεται ότι είναι η πιο value for money Λατίνα σε Μεταξουργείο, φυλής και πέριξ.......? Εγώ μέχρι στιγμής δε βρήκα κάτι που θα το έκανα στανταράκι ,όλες μου φαίνονται ψιλοξεπέτες....βέβαια προφανώς και δεν τις δοκίμασα όλες .Όσο για την Λίνα ιασωνος 19β όροφος, ήμουν από τους
Πρώτους που την δοκίμασαν στο βρωμερό μετάξι, εντάξει είναι κομοδίνο αλλά ταυτόχρονα μουναρα μικρή και πανέμορφη αλλα και άπειρη πορνη, τις προάλλες την πέτυχα στην ομόνοια μαζί με δύο φίλες της , κοιταχτηκαμε αλλά ή δε με θυμόταν ή εσκεμεννα ότι δε με ξέρει, την είδα έξω αυτή την μουναρα και είπα με μονο 10 ευρώ την ξεσκίσα πριν λίγες μέρες,, όπου αν δεν ήξερες ότι είναι πορνη θα έλεγες αυτό το θεομουνο δυσκολα να το γνωρίσω πόσο μάλλον να το πηδηξω.Οποτε δε με ενοχλεί που είναι κομοδίνο καυλώνω με την ιδέα ότι με μόνο 10 ευρώ πηδω μια θεομουναρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
Αγαπητοι Συναγωνιστες , ποιιά πιστεύεται ότι είναι η πιο value for money Λατίνα σε Μεταξουργείο, φυλής και πέριξ.......? Εγώ μέχρι στιγμής δε βρήκα κάτι που θα το έκανα στανταράκι ,όλες μου φαίνονται ψιλοξεπέτες....βέβαια προφανώς και δεν τις δοκίμασα όλες .Όσο για την Λίνα ιασωνος 19β όροφος, ήμουν από τους
Πρώτους που την δοκίμασαν στο βρωμερό μετάξι, εντάξει είναι κομοδίνο αλλά ταυτόχρονα μουναρα μικρή και πανέμορφη αλλα και άπειρη πορνη, τις προάλλες την πέτυχα στην ομόνοια μαζί με δύο φίλες της , κοιταχτηκαμε αλλά ή δε με θυμόταν ή εσκεμεννα ότι δε με ξέρει, την είδα έξω αυτή την μουναρα και είπα με μονο 10 ευρώ την ξεσκίσα πριν λίγες μέρες,, όπου αν δεν ήξερες ότι είναι πορνη θα έλεγες αυτό το θεομουνο δυσκολα να το γνωρίσω πόσο μάλλον να το πηδηξω.Οποτε δε με ενοχλεί που είναι κομοδίνο καυλώνω με την ιδέα ότι με μόνο 10 ευρώ πηδω μια θεομουναρα.
Εγώ θα πω αλεξανδρα Ιάσονος 20γ την είχα πετύχει μια φορά πρωινή βάρδια και έμεινα πολύ ικανοποιημένος λόγο φόρτου εργασίας δεν έχω ξαναπάει για αυτό δεν μπορώ να σου απαντήσω σίγουρα αν είναι πάντα πρωινή βάρδια
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Καλησπέρα πέρασε κάποιος απ' Φυλής 72 να μου πει εαν δουλεύει η Αντζυ? Όσες φορές έχω απόγευμα δεν την έχω πετύχει
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
Μήπως υπερβάλλεις; Το ελάχιστο μεροκάματο είναι 40 ευρώ εκτός κι αν είσαι Πακιστανός και παίρνεις 35!

Το να γαμάς μια ωραία πουτάνα με 2 ώρες δουλειάς είναι τίμια συναλλαγή αν υπολογίσης τους κάθε λογής κινδύνους που αντιμετωπίζει η ίδια.

Τα ανθυγειινά επαγγέλματα αμοίβονται παραπάνω!
kai αλλος λευκος ιπποτης....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
εγώ ακόμα περιμένω να μάθω που ήταν cg πάντως.
Έλα ρε δούλευε σαν cg δεν το ήξερα σε κάποια φάση πήγαινε ερχόταν στην χώρα της..θα περάσω μια βόλτα ν δω εάν δουλεύει σήμερα ελπίζω να παραμένει δυνατή όπως ήταν παλιά
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.320
Πόντοι
1.431
Ένα γρήγορο πέρασμα να δοκιμάσουμε το νέο ευρωπαϊκό παιχνίδι Eurojackpot και ένα ξυστό των 2€ μας έδωσε ένα 20€ .

Έχοντας περιέργεια για καλτιλα και λίγη πλάκα πήγα στο Ι.30 κάτω ,με τον πρεζοτσατσό και το χαζο-παιδι- χαρά γεμάτο.

Ευτυχώς είχα σπρέι αντισηπτικό μαζί να ρίξω μετά επάνω μου και πριν λίγο στο σεντόνι.

ΔΕΛΦΙΝΆΡΙΟ η μικρή (όπου έχει θέμα) .
Έχει ανακοινώσει ο homo habilis τσατσος άκα , όπου ήταν εντελώς της πλάκας μέσα.
Μίμηση αναζήτησης θηλής η ψευδοπίπα . Ζητάει+ 1€ να γλείψει αρχίδια . Μιλάμε για γέλια και το γαμήσι κι αυτή.
Πήρε μια εντελώς ηλίθια στάση που δεν χύνει ούτε λύκος έτσι.
Τελικά τελείωσα μέσα στο λάστιχο !!! με μαλακια σχεδόν γελώντας !!!

Ο τσατσος δε είχε στριμώξει ένα μαυριδερό πακι στο σαλόνι το οποίο έδειχνε τρομαγμένο .

Όντως ΔΕΛΦΙΝΆΡΙΟ :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Gxamos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
165
Κριτικές
3
Like
4.821
Πόντοι
721
ξέρεις κανένας αν δουλεύει σήμερα η Έμμα από Λιοσίων 73?
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
561
Πόντοι
81
Τί τίμια συναλλαγή μας τσαμπουνάς ρεεέεεεε τύπε σοβαρά μιλάς/γράφεις τώρα;;;; :think:
20€ για ένα γαμήσι της κακιάς ώρας που παίζει να φας και φόλα στο τέλος..
Αν ήταν εύκολο το μεροκάματο (το αληθινό μεροκάματο) ΔΕΝ θα γεμίζαμε εκδιδόμενες που βγάζουν ένα κάρο λεφτά γρήγορα και αφορολόγητα που κατά πλειοψηφία κοροϊδεύουν τον κόσμο!!!!
* Αν μου θέλουν βαρέα και ανθυγιεινά να πάνε να δουλέψουν στην Ψυττάλεια!!!!!

Οι πουτάνες είναι σαν τα ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα! Είναι κακομεταχειρισμένα και η πραγματική κατάστασή τους και απόδοσή τους φαίνεται αφού τα νοικιάσεις και τα οδηγήσεις. Παρ' όλα αυτά συνήθως σου κοστίζουν πολύ λιγότερο από αυτά που αγοράζεις .

Η πιό ακριβή και συγχρόνως λιγότερο όμορφη πουτάνα είναι συνήθως η σύζυγος!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom