Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 367 άτομα (28 μέλη και 339 επισκέπτες)

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.543
Πόντοι
731
Φιλιππιδου 11β Ντιαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Την εβδομάδα που είπα να "νηστέψω", επιστρέφει το κοντοπούτανο, τι στο διάολο ραμαζάνι έκανε και αυτή ?
την έχω άχτι να της βρέξω τα κωλομέρια.
Φωκαιας 25β Μανταλινα μελαχρινή Ρουμάνα με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι, τατουάζ πάνω από τα βυζια λέξεις, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,(είμαι στο δωμάτιο και περιμένω να τη δοκιμάσω, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική).
Ούτε Σάρα ούτε Τζανίνα? Ο φούρνος στην Αχαρνών στέκεται ακόμα ?:grin:
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Φυλής 69β είναι η Καίτη..παλιά δούλευε πιο κάτω σε ένα σπιτάκι ..είναι η Λίζα που γράφτηκε πρόσφατα κριτική;
Η Λίζα που λες με πρόσφατη κριτική ,λογικά είναι η νεαρή σοκολατί κολομπιάνα με τις καλές κριτικές από φυλής 105δεξί,που έφυγε προ ημερών,τσέκαρε χτεσινή ενημέρωση Σμύρνη στην αρχή της προηγούμενης σελίδας.
Άλλες Λίζες παλιότερες δεν δουλεύουν.
Η πρώην Καίτη-τώρα Έμυ/Έμιλυ- είναι νεαρή μολδαβή πρώην κοκινομάλα κι έχει σχολιαστεί αρκετές φορές,τσεκ και κριτικές ως Καίτη φιλιππίδου και φ66α.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Η Ρωσίδα Ναταλία του Φωκαίας 13 που λετε ειναι
μια μελαχρινή 1.70 ωραιο μοντελέ σωματάκι 30 ετων κωλαράκι μούρλια
βυζακι 2αρακι
ματιά πράσινα ανοιχτόχρωμα
Προϋπηρεσία σε Λ73 ?????

Η καμοια σχέση?
Έχει τσιμπήσει λίγο σε κιλά,λογικά λέμε την ίδια,παίζει 13 υπόγειο και 19.
Καμμία σχέση με τις 2 Ναταλίες του 27β και όροφο27/86.
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
114
Like
322
Πόντοι
21
Είχα ακριβώς τ ίδιο θέμα πριν χρόνια. 1 κουτί με αντιμυκητισιακο και κρέμα daktodor και είσαι πενα
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
550
Κριτικές
25
Like
3.437
Πόντοι
1.436
Έχει τσιμπήσει λίγο σε κιλά,λογικά λέμε την ίδια,παίζει 13 υπόγειο και 19.
Καμμία σχέση με τις 2 Ναταλίες του 27β και όροφο27/86.
Αν μοιάζει με την περιγραφή που έκανα είναι η ίδια.....
Καλό νέο αν ειναι αυτη η επιστροφή της στην αλυσίδα Φωκ 13/Λ73.....
 

Kasifox

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
τα μεγαλυτερα βυζια σε μπουρδελο τα εχω δει απο την Αλβανεζα Βικη, Ιασωνος 46 ισογειο συνηθως βραδυνη βαρδια αλλα καποιες φορες ειναι και πρωινη βαρδια το παει σερι...ρωτα τον τσατσο που συνηθως ειναι τα βραδια εκει...
Σε ευχαριστώ πολύ. Τι ώρα να πάω για να την βρω σίγουρα πιστεύεις; Δεν έχω ξανά πάει σε μπουρδέλο
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
34
Πόντοι
0
Παίζει με κάποιο τρόπο να βρω την Στέλλα που ήταν ή είναι ακόμα δεν ξέρω στην Τρυφωνιδου 11?
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Like
172
Πόντοι
0
Παίζει με κάποιο τρόπο να βρω την Στέλλα που ήταν ή είναι ακόμα δεν ξέρω στην Τρυφωνιδου 11?
Χειρότερη πουτάνα που έχω βρεί και δεν νομίζω να βρώ αλλού απο συμπεριφορά, αν δεν την έχεις δοκιμάσεις μακριά !
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Πήγε κανενας μυστης στο ιασωνος 19 και αν δουλεύει εκει η Λίνα ?
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Πήγα στη Λίνα Ιάσωνος 19 πάλη σήμερα.
Ξέρω είμαι ανομαλος.
Η φόλα έχει προχωρήσει.ενο είχε πελάτη δεν με άφησε η τσατσά να περάσω δοματιο,περίμενε λέει.βγενει η Λίνα περνάω δοματιο μέχρι να κατουρήσω στο νεροχύτη και να ξεβρακοθω νασου η Λίνα μέσα.οστε να μην προλάβεις να οπλισεις το εργαλείο.μουντρουχα οπός πάντα Καποτά σε εντελώς πεσμενο μόριο γιρησμα πλάτης Μάλι κουρτίνα και πίπα.μολις έκανε να σηκωθεί σηκωνόταν και πηγενε στο νεροχύτη και εφτινε με αιδια.αυτο έγινε τρείς φορές και μου λέει slip one minute end go.εγω τις λέω στα ελληνικά,δεν κατάλαβες κουκλίτσα μου τον πουτσο θα τον φας.με ξαναγλυφει και έχω ποιασει μια εβδομινταρα στιση.ιεραποστολικο όπου η ομορφιά της μου τον έκανε άμεσος κατοσταρα.εκει αφέθηκε και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα.μετα πισοκολιτο τελιο με μια ροζαλη απείραχτη κολοτριπιδα και αυτό το πρόσωπο με το τέλειο μακιγιάζ και έχυσα με αλαλαγμούς.
Έχω ποροθει .νομίζω θα την γάμαω σηνεχος μέχρι να στρώσει
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Πήγα στη Λίνα Ιάσωνος 19 πάλη σήμερα.
Ξέρω είμαι ανομαλος.
Η φόλα έχει προχωρήσει.ενο είχε πελάτη δεν με άφησε η τσατσά να περάσω δοματιο,περίμενε λέει.βγενει η Λίνα περνάω δοματιο μέχρι να κατουρήσω στο νεροχύτη και να ξεβρακοθω νασου η Λίνα μέσα.οστε να μην προλάβεις να οπλισεις το εργαλείο.μουντρουχα οπός πάντα Καποτά σε εντελώς πεσμενο μόριο γιρησμα πλάτης Μάλι κουρτίνα και πίπα.μολις έκανε να σηκωθεί σηκωνόταν και πηγενε στο νεροχύτη και εφτινε με αιδια.αυτο έγινε τρείς φορές και μου λέει slip one minute end go.εγω τις λέω στα ελληνικά,δεν κατάλαβες κουκλίτσα μου τον πουτσο θα τον φας.με ξαναγλυφει και έχω ποιασει μια εβδομινταρα στιση.ιεραποστολικο όπου η ομορφιά της μου τον έκανε άμεσος κατοσταρα.εκει αφέθηκε και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα.μετα πισοκολιτο τελιο με μια ροζαλη απείραχτη κολοτριπιδα και αυτό το πρόσωπο με το τέλειο μακιγιάζ και έχυσα με αλαλαγμούς.
Έχω ποροθει .νομίζω θα την γάμαω σηνεχος μέχρι να στρώσει
Μύστη μου πρέπει να δειχνουμε σεβασμο σε αυτά τα κορίτσια που δουλεύουν απο ανάγκη και να τις σεβόμαστε αν δεν σου αρεσει κατι απλά δεν ξαναπάς τουλάχιστον ετσι κανω εγώ φιλικα στα λεω ολα αυτα !
 
Τελευταία τροποποίηση:

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Like
199
Πόντοι
0
Πήγα στη Λίνα Ιάσωνος 19 πάλη σήμερα.
Ξέρω είμαι ανομαλος.
Η φόλα έχει προχωρήσει.ενο είχε πελάτη δεν με άφησε η τσατσά να περάσω δοματιο,περίμενε λέει.βγενει η Λίνα περνάω δοματιο μέχρι να κατουρήσω στο νεροχύτη και να ξεβρακοθω νασου η Λίνα μέσα.οστε να μην προλάβεις να οπλισεις το εργαλείο.μουντρουχα οπός πάντα Καποτά σε εντελώς πεσμενο μόριο γιρησμα πλάτης Μάλι κουρτίνα και πίπα.μολις έκανε να σηκωθεί σηκωνόταν και πηγενε στο νεροχύτη και εφτινε με αιδια.αυτο έγινε τρείς φορές και μου λέει slip one minute end go.εγω τις λέω στα ελληνικά,δεν κατάλαβες κουκλίτσα μου τον πουτσο θα τον φας.με ξαναγλυφει και έχω ποιασει μια εβδομινταρα στιση.ιεραποστολικο όπου η ομορφιά της μου τον έκανε άμεσος κατοσταρα.εκει αφέθηκε και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα.μετα πισοκολιτο τελιο με μια ροζαλη απείραχτη κολοτριπιδα και αυτό το πρόσωπο με το τέλειο μακιγιάζ και έχυσα με αλαλαγμούς.
Έχω ποροθει .νομίζω θα την γάμαω σηνεχος μέχρι να στρώσει
Εγώ περιμένω να την δοκιμάσω πρώτη φορα
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
128
Κριτικές
14
Like
861
Πόντοι
311
Η Τατιάνα από Ιάσωνος 1β γύρισε ;
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Όφειλα να πάω κι εγώ με τη Λίνα Ιάσωνος 19 σήμερα αφού έχετε περάσει όλα τα παλικάρια εδώ μέσα...Λοιπόν επισημαίνω τα παρακάτω:
1) Το μωρό είναι πολύ όμορφο για τα δεδομένα του μετάξι με πολύ ωραίο σώμα
2) εντάξει δεν κάνει προκαταρκτικά
3) εντάξει η πίπα του είναι μέτρια με γυρισμένη τη πλάτη αλλά εμένα δεν με χάλασε γιατί μου έφτιαξε 100αρα στύση καθώς χαϊδευα τους τέλειους γλουτούς της
4) εντάξει δεν μιλάει
5) Το μουνακι του είναι σφιχτό και ζεστό (μάλλον η κρέμα που χρησιμοποιεί είναι και θερμαντική...μπράβο της) οπότε το εχυσα μια χαρά
6) Σε αφήνει να στραγγιξεις
7) Η τσατσά δεν κτύπησε την πόρτα
Αν παραμείνει στο μετάξι, να δείτε ότι μετά από 2 χρόνια θα δίνει και γλωσσοφιλα
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Μύστη μου πρέπει να δειχνουμε σεβασμο σε αυτά τα κορίτσια που δουλεύουν απο ανάγκη και να τις σεβόμαστε αν δεν σου αρεσει κατι απλά δεν ξαναπάς τουλάχιστον ετσι κανω εγώ φιλικα στα λεω ολα αυτα !
Δεν κατάλαβες φίλε μου, ειμουν πολύ γλυκός και δεν έκανα τίποτα αντικανονικο.απεναντιας εδιξα πολύ υπομονή και δεν τον εχωνα βαθιά.
Απλά μηλησα για την κατάσταση και την συμπεριφορά της
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Όφειλα να πάω κι εγώ με τη Λίνα Ιάσωνος 19 σήμερα αφού έχετε περάσει όλα τα παλικάρια εδώ μέσα...Λοιπόν επισημαίνω τα παρακάτω:
1) Το μωρό είναι πολύ όμορφο για τα δεδομένα του μετάξι με πολύ ωραίο σώμα
2) εντάξει δεν κάνει προκαταρκτικά
3) εντάξει η πίπα του είναι μέτρια με γυρισμένη τη πλάτη αλλά εμένα δεν με χάλασε γιατί μου έφτιαξε 100αρα στύση καθώς χαϊδευα τους τέλειους γλουτούς της
4) εντάξει δεν μιλάει
5) Το μουνακι του είναι σφιχτό και ζεστό (μάλλον η κρέμα που χρησιμοποιεί είναι και θερμαντική...μπράβο της) οπότε το εχυσα μια χαρά
6) Σε αφήνει να στραγγιξεις
7) Η τσατσά δεν κτύπησε την πόρτα
Αν παραμείνει στο μετάξι, να δείτε ότι μετά από 2 χρόνια θα δίνει και γλωσσοφιλα
Ότι θα στροσει είναι σίγουρο.μακαρι να μηνει στο Μεταξουργείο
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Ότι θα στροσει είναι σίγουρο.μακαρι να μηνει στο Μεταξουργείο
Γιαυτό πρέπει να την πάρουμε με το καλό, τουλάχιστον τώρα στην αρχή :grin: Το μωρό δείχνει σοβαρό και απρόσιτο γιατί αμύνεται :woldman:θέλει το χρόνο της. Άλλωστε πέσαμε όλοι πάνω της να την γαμη......
Και το πιο σημαντικό: μη την μαθαίνετε με μισαωρα και διπλά παράβολα γιατί στο τέλος αυτοί που θα περνάνε με 10 ευρώ θα παίρνουν τα αρχι... τους.
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
128
Κριτικές
14
Like
861
Πόντοι
311
Αμα περιμένουμε μια σεξεργατρια να στρώσει καλύτερα να βγω έξω να βρω ερωμένη. Καλύτερα βασικά να πηδήξω την γκομενα μου.

Πάμε σε οίκους όχι για να μας κάνουν τεμενάδες
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
950
Πόντοι
81
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ντιανα απο φυλης,περασα για πρωτη φορα μαζι της και μουντζωνα τον εαυτο μου τι εχανα τοσο καιρο,δεκτικη σε χαιδεμα μουνιου και γλυφομουνι,φιλια στον λαιμο μου και το μουνι της μουσκεμενο σαν γαλα εβαπορε,ΕΥΓΕ κοριτσι μου!!!
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
362
Πόντοι
20
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ντιανα απο φυλης,περασα για πρωτη φορα μαζι της και μουντζωνα τον εαυτο μου τι εχανα τοσο καιρο,δεκτικη σε χαιδεμα μουνιου και γλυφομουνι,φιλια στον λαιμο μου και το μουνι της μουσκεμενο σαν γαλα εβαπορε,ΕΥΓΕ κοριτσι μου!!!
Να προσθέσω και το τελείωμα στις τορπίλες της....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom