Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (1 μέλη και 166 επισκέπτες)

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Όλο και πιο πολύ καθώς πηδάω Λατίνες καταλήγω στο Συμπαίρασμα ότι σχεδόν όλες τους είναι μεγάλες Φόλες από υπηρεσίες .Πρόσφατη κατάθεση στο Μεταξουργείο στην Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 Ισόγειο όπου έχει 3 Λατίνες μελαμψές και μαυρομάλλες και οι 3 τους, την Λούνα, την Αγάπη και την Καρολίνα.Η πιο όμορφη για του γούστα μου είναι η Αγάπη με την υπέροχη τεράστια κωλάρα αλλά είναι Απάτη ειδικά την τελευταία φορά που την πήρα πρωινή βάρδια στο Ιάσωνος 20 με άφησε με το πουλί στο χέρι και έφυγε κάπου στο 7λέπτο, οπότε δεν την επέλεξα και διάλεξα για πρώτη φορά μου την Καρολίνα,Ψηλή νταρντάνα με σιλλικονάτα στήθη μέτριο πρόσωπο ,(φορά και σιδεράκια για όσους τα έχουν φετίχ) και κωλάρα και αυτή με λίγη κυτταρίτιδα όμως.Μπάινει στο δωμάτιο ενώ δεν έχω ξεντυθεί ακόμα και μετά από λίγο ξεκινά μέτρια πίπα,την λέω να ανέβει από πάνω δέχεται αλλά πάνω στο λεπτό μου λέει αλλαγή στάσης με νοήματα αφού δεν μιλά ελληνικά και ελάχιστα αγγλικά ...από κει και πέρα ξεκινά το δράμα,την βάζω ιεραποστολικά και καθώς της τον έχωνα βαθιά όλο με έσπρωχνε και ανά 15 δευτερόλεπτα μου έβγαζε το πουλί από την μουνάρα της για να δει αν έσπασε το προφυλακτικό και αυτό το έκανε συνολικά καμιά 10 φορές σε αυτήν την στάση και στα 4 και γενικά η κοπέλα πονούσε , δεν άντεχε το σφυροκόπημα..... όπου μετά από 7 λεπτά συνολικής παραμονής στο δωμάτιο από μόνη της χωρίς να χτυπήσει την πόρτα ο τσάτοος μου λέει ότι μου είχε πει και η αγάπη " finish time "και πάει να φύγει ...της λέω i finish now, stay και κάθεται ακόμα μισό λετπό και μόλις πάω να χύσω τραβιέται και έχυσα παίζοντας το πουλί μου με την καπότα ,στο καλύτερο η πουτάνα έφυγε....Μαύρο από μένα στην Αγάπη και στην Καρολίνα οι οποίες δουλέυουν μαζί και στο Ιάσωνος 20 1η βάρδια.
φιλε ,θυμαμαι πριν καιρο ειχα παρει μια καριολα στο φωκαιας 25 πανω,αλλα ωραιο μωρο,φορουσε ακουστικα κ smartwach,ακουγε μουσικη,χαχαχααχαχχ,οταν εφτασε στο 7λεπτο σηκωθηκε κ εφυγε ετσι απλα,με αφησε μ τ πουλι στο χερι κ ειχα μεινει μαλακας,μετα με επιασε νευρικο γελιο,τι να πεις..
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
φιλε ,θυμαμαι πριν καιρο ειχα παρει μια καριολα στο φωκαιας 25 πανω,αλλα ωραιο μωρο,φορουσε ακουστικα κ smartwach,ακουγε μουσικη,χαχαχααχαχχ,οταν εφτασε στο 7λεπτο σηκωθηκε κ εφυγε ετσι απλα,με αφησε μ τ πουλι στο χερι κ ειχα μεινει μαλακας,μετα με επιασε νευρικο γελιο,τι να πεις..
Εγω θυμάμαι ενα σκηνικό φυλης 74 την ειχα όρθια εκει που παω να χυσω τραβιέται η καριόλα και να την κυνηγάω με το αριστερό χερι να χουφτωνω την κωλαρα της και με το δεξι να την παίζω γιατη ηταν η στιγμη που εχυνα!

Μιλαμε για σίριαλ οχι αστεία !
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
78
Like
141
Πόντοι
0
Φυλής 109 πάνω Βικτόρια, κατω Μαρία
105 καινούργια Μαριλέξ μελαχρινή ,σώμα τούμπανο στα υπόψιν προσεχώς
71 κατω Ρίτα
71 πάνω Σάρα σε απλό υπερμούναρος,
69 Εμμη
67 Ελένη με τις τορπίλες
65 κατω σε πρόγραμμα 20λεπτο
Πάνω Χριστίνα Τσεχα και Ντιάνα
84 Ρανια
86 πάνω Μαρία σε ελεύθερο στοματικο και κάτω Εβελινα
Αδερφέ αυτη στο 105 η μαριλεξ Λατίνα ειναι γιατί εχω αδυναμία στις λατινες να παω αυριο αμα είναι.μηπως ειναι πιτσιρικα και ήρθε στην θέση της γιασμην.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Αδερφέ αυτη στο 105 η μαριλεξ Λατίνα ειναι γιατί εχω αδυναμία στις λατινες να παω αυριο αμα είναι.μηπως ειναι πιτσιρικα και ήρθε στην θέση της γιασμην.
φιλε μην πας,πηγα κ τρομαξα,αλλο περιμενα να δω κ αλλο ειδα....
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
78
Like
141
Πόντοι
0
φιλε μην πας,πηγα κ τρομαξα,αλλο περιμενα να δω κ αλλο ειδα...

φιλε μην πας,πηγα κ τρομαξα,αλλο περιμενα να δω κ αλλο ειδα....
Θα σε εμπιστεύω αγορινα απλα ειχα μια ελπιδα μηπως αυτη η μαριλεξ ήταν σαν την λιζα και την γιασμην γιατί ο συγκεκριμένος οικος ειχε φέρει δυο καλες πιτσιρίκες και λεω μηπςω ειναι το ιδιο καο αυτήγ γιατί εχω αδυναμίες στις λατίνες και ειδικα τις πιτσιρίκες.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Συναγερμός!! Επιστροφή ειρηνας Φώκαιας 27β. Με το μαλακό το κορίτσι μας
Ειναι αυτη η Ειρηνη;;
 

tolis696969

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα μία ερώτηση αν ξέρει κανείς. Η Ναταλία στο Κωνσταντινουπόλεως 166Α είναι η Ναταλία που δούλευε και στο Ιωαννίνων 3? Ευχαριστώ μύστες μου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.944
Πόντοι
45.465
Ειναι αυτη η Ειρηνη;;
Καμία σχέση
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.944
Πόντοι
45.465
Ειναι αυτη η Ειρηνη;;
Εδώ είσαι:
ότι κριτική έχει πριν το 2023 δεν είναι για τη συγκεκριμένη
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
481
Κριτικές
13
Like
4.560
Πόντοι
731
Φ71 Σάρα από βενεζουέλα,
καινούργια παρουσία,συμπαθητική με ωραίο χαμόγελο λεπτή με διχτυωτό,σχετικά νέα.
Υπάρχει περίπτωση να είναι αυτή που ήταν στο Φ105 ?
Εγω θυμάμαι ενα σκηνικό φυλης 74 την ειχα όρθια εκει που παω να χυσω τραβιέται η καριόλα και να την κυνηγάω με το αριστερό χερι να χουφτωνω την κωλαρα της και με το δεξι να την παίζω γιατη ηταν η στιγμη που εχυνα!

Μιλαμε για σίριαλ οχι αστεία !
Το έχω πάθει 2-3 φορές όταν ξεπερνάω τον χρόνο συνήθως, μία χαρακτηριστική φόλα στο Φ56 όμως, στο 7-8 λεπτό και ενώ καβάλαγα σαν βόδι στα 4 (ντάξ το είχα παρακάνει λίγο γιατί ήταν φόλα) φεύγει μπροστά η τύπισσα και πάει να πλυθεί , έ πήγα πίσω της και ενώ χούφτωνα το αριστερό κωλομέρι τον έπαιζα και της τον ακούμπαγα στο δεξί όσο πλενόταν μέχρι που τελείωσα...
Αδερφέ αυτη στο 105 η μαριλεξ Λατίνα ειναι γιατί εχω αδυναμία στις λατινες να παω αυριο αμα είναι.μηπως ειναι πιτσιρικα και ήρθε στην θέση της γιασμην.
Είχα γράψει παλιότερα, είναι λίγο αγριόφατσα/στυλ milf next door, καμία σχέση με τα μωρά που φέρνει εκεί.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
506
Κριτικές
5
Like
4.335
Πόντοι
726
Υπάρχει περίπτωση να είναι αυτή που ήταν στο Φ105 ?
Η Σάρα του 105 ήταν περίπου 20χρονο,σαλονάριζε γυμνή και είχε ύφος όϊ μάναμ οπότε όχι.

Η Σάρα του 69β φαίνεται πιό γυναίκα,ίσως στα 28 ας πούμε,σαλονάρει με ένα σα φορεματάκι ημιδιχτυωτό/ημιδιαφανές όπου βλέπεις ν αχνοφαίνονται 2 μικρά στήθη αλλά και μεγάλη διαφορά...ότι χαμογελάει
 
Τελευταία τροποποίηση:

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Αδερφέ αυτη στο 105 η μαριλεξ Λατίνα ειναι γιατί εχω αδυναμία στις λατινες να παω αυριο αμα είναι.μηπως ειναι πιτσιρικα και ήρθε στην θέση της γιασμην.
Λατίνα, λεπτή όμορφη και ψηλή, για μέσα δεν ξέρω ας μας πει ο παθών Paraskevas.gr τι συνέβη? Γνώμη μου πήγαινε και πες μας .
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
233
Πόντοι
21
Ξέρεις κανείς αν δουλεύει η αλεξανδρα Φωκαίας με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό η κάτι Αντίστοιχο ;
 

Trospe210

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2024
Μηνύματα
12
Like
52
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα. Πριν ενάμιση μήνα είχα πάει απόγευμα στην γειτονιά Φυλής, Φιλιππίδου, Φώκαιας κτλ. Είχα πετύχει μια μιλφ, οριακά γκιλφ, ξανθιά με ανοιχτόχρωμο μαγιό και λεπτή φωνή. Μας είδε παρέα 4-5 πιτσιρικια και κάθισε στο σαλονακι κάνα 10 λεπτο με φουλ καυλαντα, τρίψιμο κτλ. Δυστυχώς δεν θυμάμαι οίκο ή όνομα και την επόμενη φορά που πήγα δεν την βρήκα. Έχει κανένας κάτι στο μυαλό του?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.824
Πόντοι
7.046
Πήγα Ιρίνα Φώκαιας Αχαρνών γωνία. Και ξέρετε τι; Ήμουν μόνος στο σαλόνι και η κορασις έβγαινε από ένα και μοναδικό δωμάτιο. Αυτό κι αν είναι είδηση... Εγώ δεν γάμησα αφού έκανα την διπλη κατάθεση μου σε μια εξαιρετική Ουκρανεζα στο μασατζιδικο της Λέλας Καραγιάννη. Ξέρετε γιατί τα λέω; Γιατί όσο τσαχπινα κι αν είναι η Ιρίνα ο κόσμος βαριέται και αργά ή γρήγορα πάει για άλλα....
 

Floydian7

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς τι έχει γίνει η Σόνια, ψηλή, ξανθιά με με μεγάλα βυζιά που δούλευε μόνο πρωινά Κωνσταντινουπόλεως 166Α;
 

Συνημμένα

  • -.jpg
    -.jpg
    78,5 KB · Εμφανίσεις: 25
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom