Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 313 άτομα (31 μέλη και 282 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.445
Πόντοι
441
Πάρε και ένα καφεδάκι να πίνεις κατά την αναμονή και θα περάσει η ώρα χαμπάρι δεν θα πάρεις!
Η αλήθεια είναι ότι παρότι η κοπέλα δεν βιάζεται καταφέρνει τους ξεπεταει γρήγορα σχετικά! Κ είναι ακούραστη το ένα δωμάτιο μετά το άλλο. Λίαν αξιέπαινη.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
13
Like
9.978
Πόντοι
2.046
Eλεος ρε παιδια, και το μεσημερι που πηγα Ιρινα δυο τυποι πηγαν να αρπαχτουν μεταξυ τους ! Ο ενας την ηθελε για μισωρο προγραμμα και ο αλλος για μία ωρα,κανεις δεν ηθελε να περιμενει τον αλλο. Ολοι θα γαμησουμε την Ιρινα υπομονη,το καλοκαιρι που θα σκασει η Ροδικα η οριτζιναλ φυλης τι θα γινει δηλαδη θα βγουνε μαχαιρια ? Πολιτισμος κυριοι, γινομαστε ρεζιλι στις πουτανες. :hi:
αν έρθει Ροδίκα πάω να αγοράσω χασαπομάχαιρο δεν παίζουν μ αυτά
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.432
Κριτικές
39
Like
6.939
Πόντοι
1.936
Νταρια εχθες σε δευτερη βαρδια στο Αγκ9 με μηδεν δωματια παρακαλω αναμονη.Γαμησαμε με την ησυχια μας και την χυσαμε στην κοιλιτσα της με εντρομο λουκ στο προσωπο της οταν τραβηξα την καποτα.Πιπα ρηχη,φιλια ρηχα και ψιλοσικωμενη την λεκανη της να μην την τρωει ολη την τσαπου.Τα λεφτα προς στιγμην τα μαζευει η πρεζου η Μαρινα στον εν λογο οικο.
 

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
178
Like
269
Πόντοι
21
Αγάπη 1η βάρδια Ι20, 2η βάρδια Μ.Α.21 κάτω, απίστευτη κωλάρα αλλά την βαρέθηκα :S

Ακριβώς το ίδιο ένιωσα, όταν γύρισε ξενέρωσα.

Ρε φίλε, οκ, όλοι κάνουμε λάθη, αλλά κόλο? :cheesy:

Όλοι άνεργοι ή συνταξιούχοι είστε ρε πούστηδες ? στρατιωτικοί με σύνταξη από τα 40 ?
Το κολαρακι είναι ωραίο
 

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
53
Like
124
Πόντοι
0

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
53
Like
124
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος η Χριστίνα με τους βυζους από Ακομινάτου που βρίσκεται?την είχα πετύχει πρίν μήνες στα μαγαζιά του μεγάλου Αλεξάνδρου, τώρα που βρίσκεται?
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Ελλάδα, Αθήνα, παγκόσμια πρωτεύουσα της αγαμίας!
Αυτοεξευτελισμος και μηδεν αξιοπρεπεια. Να περιμενεις σαν τον μαλακα τοσες ωρες και να ερχεσαι σε αντιπαραθεση με συνανθρωπους σου για να γαμησεις μια πουτανα. Απορω αν αισθανεστε καλα με τον ευατο σας χαραμιζοντας τοσο πολυτιμο χρονο. Ενας απο τους λόγους που γαμαω στα μπουρδελα ειναι ο κερδισμενος χρονος σε σχεση με αυτον που πρεπει να επενδυσεις σε μια κοπελα εξω. Καλα τε λεει ο @DmtrsxXx , οι πουτανες σιγουρα γελανε μαζι σας....
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Φυλής 109 πάνω Βικτόρια, κατω Μαρία
105 καινούργια Μαριλέξ μελαχρινή ,σώμα τούμπανο στα υπόψιν προσεχώς
71 κατω Ρίτα
71 πάνω Σάρα σε απλό υπερμούναρος,
69 Εμμη
67 Ελένη με τις τορπίλες
65 κατω σε πρόγραμμα 20λεπτο
Πάνω Χριστίνα Τσεχα και Ντιάνα
84 Ρανια
86 πάνω Μαρία σε ελεύθερο στοματικο και κάτω Εβελινα
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Φωκαιας 27 Ιρινα, έδωσα 2 εικοσαρικα για 20 λεπτά..χτύπησα και μισό χάπι Superman προκειμένου να την ευχαριστηθώ περισσότερο

Τι κωλι είναι αυτό ρε παιδιά... γαμησαρα 15 λεπτά γεμάτα, σε όλες τις στάσεις, δεν έκλεψε πουθενά

Σκέφτηκα αν φάει 3 σερί δωμάτια σαν το δικό μου θα γονατίσει το κακόμοιρο

Της άφησα 5 λεπτά στο τέλος για να ξεκουραστεί και είδα την χαρά στο πρόσωπο της

Αξίζει το κορίτσι!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.445
Πόντοι
441
Επειδή υπήρξα τρομερά καυλωμένος σήμερα, έριξα δύο μπαλάκια ενα στη Νάταλι φωκ27Α (ρε μαλακες τι υπερτσιμπουκο κάνει!!!!) κ ένα στην όμορφη κ ευγενέστατη Ράνια φ84 , η οποία είναι τόσο γλυκό κορίτσι από μπρος, αλλά από πίσω η κωλαρα της έχει γίνε για τρελα χαστούκιαα!
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Αυτή η irina όσες φορές και να εχω περάσει μαζί της το απολαμβάνει πολυ το sex της αρέσει και πιστεύω οτι δεν πρόκειται να ξανα σταματήσει ή μπορει να σταματανε 3μηνα για να ανανεωνουν τις άδειες παραμονής για να ξανα έρχονται πίσω !
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
196
Like
892
Πόντοι
81
Όλο και πιο πολύ καθώς πηδάω Λατίνες καταλήγω στο Συμπαίρασμα ότι σχεδόν όλες τους είναι μεγάλες Φόλες από υπηρεσίες .Πρόσφατη κατάθεση στο Μεταξουργείο στην Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 Ισόγειο όπου έχει 3 Λατίνες μελαμψές και μαυρομάλλες και οι 3 τους, την Λούνα, την Αγάπη και την Καρολίνα.Η πιο όμορφη για του γούστα μου είναι η Αγάπη με την υπέροχη τεράστια κωλάρα αλλά είναι Απάτη ειδικά την τελευταία φορά που την πήρα πρωινή βάρδια στο Ιάσωνος 20 με άφησε με το πουλί στο χέρι και έφυγε κάπου στο 7λέπτο, οπότε δεν την επέλεξα και διάλεξα για πρώτη φορά μου την Καρολίνα,Ψηλή νταρντάνα με σιλλικονάτα στήθη μέτριο πρόσωπο ,(φορά και σιδεράκια για όσους τα έχουν φετίχ) και κωλάρα και αυτή με λίγη κυτταρίτιδα όμως.Μπάινει στο δωμάτιο ενώ δεν έχω ξεντυθεί ακόμα και μετά από λίγο ξεκινά μέτρια πίπα,την λέω να ανέβει από πάνω δέχεται αλλά πάνω στο λεπτό μου λέει αλλαγή στάσης με νοήματα αφού δεν μιλά ελληνικά και ελάχιστα αγγλικά ...από κει και πέρα ξεκινά το δράμα,την βάζω ιεραποστολικά και καθώς της τον έχωνα βαθιά όλο με έσπρωχνε και ανά 15 δευτερόλεπτα μου έβγαζε το πουλί από την μουνάρα της για να δει αν έσπασε το προφυλακτικό και αυτό το έκανε συνολικά καμιά 10 φορές σε αυτήν την στάση και στα 4 και γενικά η κοπέλα πονούσε , δεν άντεχε το σφυροκόπημα..... όπου μετά από 7 λεπτά συνολικής παραμονής στο δωμάτιο από μόνη της χωρίς να χτυπήσει την πόρτα ο τσάτοος μου λέει ότι μου είχε πει και η αγάπη " finish time "και πάει να φύγει ...της λέω i finish now, stay και κάθεται ακόμα μισό λετπό και μόλις πάω να χύσω τραβιέται και έχυσα παίζοντας το πουλί μου με την καπότα ,στο καλύτερο η πουτάνα έφυγε....Μαύρο από μένα στην Αγάπη και στην Καρολίνα οι οποίες δουλέυουν μαζί και στο Ιάσωνος 20 1η βάρδια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kasifox

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Αυτη την στιγμη τα μεγαλυτερα που μπορεις στο να βρεις στο 20€ ειναι της
Κορινας Φιλιππίδου 11α (αν δουλευει, γιατι εχει πεσει εξαφανιζολ)
10€ Βικη Ιασωνος 44/46
50€ την χοντροΑνετα πανω απο την σχολη ευελπιδων στην Κυψελη (Ραντεβου μεσο τηλεφωνου)

Τηλ Ανετας πανω στην φωτο..

Ανετα 6995303641.jpg
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ , μακάρι να βρω την Κορίνα ή την Βίκυ
 

mynamesgeff

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστές, για gilfakia/milfakia έχετε να προτεινετε κατι ?
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Μερικά 2η βάρδια.

Φ71α Λίντα, η τουμπανομπαμπάτσικη απαστράπτουσα μπεμπεκόφατσα.

Φ71 Σάρα από βενεζουέλα,
καινούργια παρουσία,συμπαθητική με ωραίο χαμόγελο λεπτή με διχτυωτό,σχετικά νέα.

Φ69β Εμυ/Εμιλυ πρώην Καίτη.

Φ61 Σάντρα, σώμα με πιασίματα μελαχρινή λατίνα με αρκετά συμπαθητική αύρα και Κρυστάλ το τρελλόνι η γνωστή.

Φ59 όροφος η Νικόλ λατίνα
Φ59κάτω κλειστά

Φ74άρια οι κλασικές

Φ72 Ειρήνη
Φ72αρ. κλειστά

Φ66δ Νίκη
Φ66α κλειστά

Ανοιχτά τα 54 ως 56.

Φωκαίας

7υπόγειο Άντζελα με νέα κόμμωση ίσιο μαλλί με φούντα ον τόπ.

7ισ-9 κλειστά

13άρια κλειστά και τα δυό.

17α ανοιχτό πιθανόν Ρουσλάνα

17β κλειστό

19 δύο κοπέλες,η Νάταλι νεαρή μελαχρινή ρωσίδα ή μολδαβή πού ήταν στο 13υπόγειο το Σκ και παλιότερα λ73 κλπ. μαζί μέ την Κάρλα,καστανή λεπτή ισπανίδα με καβλογυαλιά λίγο δασκαλέ,ωραία αύρα μου βγάζει προσωπικά.

Όλα τα υπόλοιπα 25άρια 27άρια ανοιχτά με λίγο πολύ τις στάνταρ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
128
Κριτικές
14
Like
863
Πόντοι
311
«Δοκίμασα » την Λινα Ιάσωνος 19 .. τι να πω , καλύτερα να βαρούσα μια παχιά στο σπίτι. Εμφανισιακά οκ μια μέση Ρωσίδα τίποτα το τρελό , σώμα λεπτό αλλά σφιχτό , όρεξη δεν είχε για τίποτα δλδ φαίνεται ότι κάνει με χίλια ζόρια την δουλειά αυτή και οκ κατανοητό προφανώς απλά κάποιες κάνουν για αυτή την δουλειά και κάποιες άλλες κάνουν την αρπαχτή. Η συγκεκριμένη δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο πραγματικά. Από εμένα είναι όχι.

Ανδριάνα χωμάτινου 11Β δοκιμάστηκε για πολλοστή φορά και πάλι πέρασα παρα πολύ καλά. Εμφανισιακά πολύ κομπλε δλδ από τις λίγες στο 20αρικο με τέτοια εμφάνιση. Απλά προσοχή γιατί δαγκώνει και ίσως αφήσει σημάδια.

Πέρασα και από Φωκαίας 27 ήταν η Ειρήνη. Δεν δοκιμάστηκε γιατί είχε αναμονή από μεσήλικες. Εμφανισιακά δεν είναι του γούστου μου. Καλο σώμα αλλά η φάτσα δεν μου αρεσε τόσο. Ίσως δοκιμαστεί όταν κοπάσει η φάση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom