Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 303 άτομα (26 μέλη και 277 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο, εδω όπως και δίπλα στο Φυλής 72 αριστερά ήταν μέσα στο σκοτάδι γιατί δεν είχαν ρεύμα.

Φυλής 72 αριστερά Ειντζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Τζανινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω επέστρεψε η Ιρήνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Μόνικα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ζωή μελαχρινή παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
φωκαιας 13 αν ειναι αυτη π νομιζω,το ονομα της ειναι Σοφια,απλο προγραμα,χαλια μεσα κ ειχα γραψει οτι οταν την πηρα στα 4 μ ηρθε μια κακη μυροδια,(αν ειναι αυτη)
Ναι σοφία, την είδα κι εγώ, φαινόταν ωραίο σχετικό κοντοπουτανο ώσπου έκανε στροφή και είδα τον τεράστιο κακοσχηματισμένο πλαστικό κώλο της
Πολύ αποκρουστική εικόνα καθώς ο κωλος της σε σχέση με το πετιτ σώμα της ήταν τελείως άκυρο
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Είναι μια πραγματική εμπειρία που είχες και την καταθέτεις.
Καί είναι έτσι όπως τα λες.

Άλλοι έχουν περάσει πολύ χειρότερα καί άλλοι πολλοί καλύτερα.

Ο ντόρος γίνεται που την θάβουν λογαριασμοί ψεύτικη με δύο κριτικές.και καταθέτουν ψεύτικες κριτικές .. έτσι η ενημέρωση γίνεται φιάσκο..

Ίσως είναι κοντινά μαγαζιά που δεν έχουν δουλειά όταν δουλεύει η Σαμπίνα
Καλά που μου το θύμησες να γράψω κι εγώ την περσινή και φετινή κριτική μου για αυτήν την ονειροπαρμενη φόλα
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
Προβλέπω να βγαίνει οφ η Ιρινα με την κοσμοσυρροή που έχει σήμερα! Σαλόνι 8 άτομα!
Συναγερμός!! Επιστροφή ειρηνας Φώκαιας 27β. Με το μαλακό το κορίτσι μας
μην έρθετε έχει πολλά άτομα σαλόνι που έχουν πληρώσει ήδη θα ναι μεγάλη η βάρδια!
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
861
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Απλό πρόγραμμα αλλά αφηνει δαχτυλα ! Τα λόγια είναι περίττα μάγκες! Απίστευτο μουνι για μενα ! Η μούρη ίσως όχι τόσο γιατί με τις βλεφαρίδες είναι λίγο κάπως αλλά σώμα και υπηρεσίες απίστευτες! Πάντα προσωπική άποψη! Αναμονή κάνα 30λεπτο
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
Απλό πρόγραμμα αλλά αφηνει δαχτυλα ! Τα λόγια είναι περίττα μάγκες! Απίστευτο μουνι για μενα ! Η μούρη ίσως όχι τόσο γιατί με τις βλεφαρίδες είναι λίγο κάπως αλλά σώμα και υπηρεσίες απίστευτες! Πάντα προσωπική άποψη! Αναμονή κάνα 30λεπτο
απ τα πιο καλοσχηματισμένα και περιποιημένα μουνιά που έχω γλύψει!!!
 

dieuthintis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
63
Like
202
Πόντοι
20
Αυτή που δεν γουστάρουν Σαμπίνα παρακαλώ να παρακάμψουν αυτό το μύνημα .

Οι υπόλοιποι που που αρκούνται σε συνεδρίες με ένα κορίτσι μοντέλο με στενό μουνακι, τους έχω άσχημα νέα. .

Πέρασα κατά τής 12:30 από βέργας 7..κόσμο κλασικά.... δωμάτια γεμάτα και αναμονή ένα δύο άτομα.
Μπήκα με την πρώτη ευκαιρία και όντως μετά από αρκετή αναμονή το κορίτσι ήρθε..
Πάντα λέμε δύο κουβέντες άλλοτε για τής βόλτες και τα ταξίδια που πάει άλλοτε για αυτά που γράφουν εδώ για αυτήν.

Σήμερα μου είπε ότι σύντομα θα σταματήσει από τον χώρο .
Οπότε ότι προλάβουμε από το κορμί πατριώτη.

Βασικά τό εύχομαι για κάθε κοπέλα τού χώρου να είναι ένα σημαντικό πρό στάδιο για την επαγγελματική τους ζωή ...

Εγώ νομίζω δύσκολα θα ξανά βρούμε Σαμπίνα
Έχει αρκετούς φίλους αλλά και εχθρούς εδώ μέσα, και είναι και θα παραμείνει ένα κεφάλαιο μόνη της. .

Μπορεί να δυσάρεστο κάποιους, αλλά εγώ μαζί της έχω περάσει καλά .
Και να σταματήσει θα ξαναγυρίσει όπως έχουν κανει πολλες που "σταματησαν".
Έχει ήδη σταματήσει μια φορά η συγκεκριμενη και επανήλθε.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.921
Πόντοι
1.936

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.921
Πόντοι
1.936
Το Μαριαννακι καλα δουλευει ακομα.Περναει ομως η μπογια του σιγα σιγα.Μαζι της η Στελλα μες την ξινιλα απο ελλειψη πελατειας για παρτη της.Επανω η Συλβια με πολυ καβλε εμφανιση μες τα χαμογελα και την ευγενεια.Η τσατσα λεμοναδα σκετη....
 

IU69

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Γεια σας,

Μπορει να μου κάνει κάποιος μια εξωτερική περιγραφή της Ολγας από τροφωνιου 13 (ύψος,βάρος,πρόσωπο)
ευχαριστώ.
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
154
Πόντοι
0
Αυτη την στιγμη τα μεγαλυτερα που μπορεις στο να βρεις στο 20€ ειναι της
Κορινας Φιλιππίδου 11α (αν δουλευει, γιατι εχει πεσει εξαφανιζολ)
10€ Βικη Ιασωνος 44/46
50€ την χοντροΑνετα πανω απο την σχολη ευελπιδων στην Κυψελη (Ραντεβου μεσο τηλεφωνου)

Τηλ Ανετας πανω στην φωτο..

Ανετα 6995303641.jpg
Συναγωνιστή δε φαίνεται κάποιο τηλέφωνο...
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Πέρασα από Φώκαιας 27 να τσεκαρω αν γύρισε η Ιρίνα.
Όντος επέστρεψε,ακριβός το στιλακι που είχε.δυο άτομα αναμονή,σχολαει 7.30 το απόγευμα.
Αύριο θα κάνω ντου
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
1
Like
229
Πόντοι
21
Πρόγραμμα η ειρηνη ,,!;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Χθές πήγα έδωσα πίπα στην Αλίνα στο Φυλής 65Β Στο στήσιμο δεν κλέβει , αλλα ψιλοπονηρούλα γιατι δεν ήξερε ότι εγώ ήθελα να δώσω απλά τσιμπούκι και ξεκίνησε να μου τον παίζει κατα την διάρκεια της πίπας , όταν κατάλαβε ότι ήθελα μόνο πίπα αφέθηκε και τα έδωσε όλα. Καθαρό μωρό σε γενικές γραμμές και όμορφο νεανικό σωματάκι με 1,5-2 βυζάκι. Δεν ανεβάζω κριτική γιατι όπως είπα έδωσα μόνο τσιμπούκι, αλλα πιστεύω αξίζει γιατι είναι τυπική και φρέσκια. Επικά γαμήσια ομως μην περιμένετε.
Αυτό οκ , φαίνεται.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom