Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 129 άτομα (15 μέλη και 114 επισκέπτες)

mikemike23

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλή είναι η Κάρμεν έχω γράψει κριτική αλλά για 30 40 λεπτά καλά είναι να έχεις περάσει κάνα δυο φορές στο 10ευρο να δεις αν έχεις χημεία αν σε καλύπτει και μετά μπες
Με αυτά που είπε ο συναγωνιστής, δεν άφηνε τπτ, συνέχεια έσπρωχνε, φώναζε και βγήκε από το δωμάτιο, χάδια τπτ, τυπική φόλα με νεύρα. Και εμένα έτσι μου φάνηκε, φόλα με νευρά στο πρόσωπο, αλλά ίσως ήταν η μέρα, με τη κριτική σου είμαι 1-1. Η τύπισσα έχει πάρα πολύ ωραίο σώμα λέω να ρισκάρω την άλλη εβδομάδα. Αν θες στείλε πμ, ή έδω αν έχει ενδιαφέρον ή κάποιος άλλος. Πάντως δεν βρήκα πολλά για αυτήν εδώ στο φόρουμ

Γενικά δεν μπαίνω για 7', με πιέζει το ρολόι. Αν δεν φάω φόλα στην πρώτη θα υπάρχει και 2-3 κτλ προτιμώ να έχω 1-2 στανταράκια
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
190
Like
832
Πόντοι
81
Σημερινή ψιλοαποτυχημένη κατάθεση στο Βρωμερό μετάξι στο Ιάσωνος 20α 1η βάρδια όπου δούλευαν 2 κοπέλες νεαρές και μελαμψές και οι 2.Διάλεξα την Ισπανίδα Αγάπη ηλικίας κάπου στα 23 ,όμορφο πρόσωπο με μαύρα μαλλιά και συλικονάτα βυζιά μα και απίστευτη κωλάρα και τατού σε κάποια σημεία του σώματος πχ χέρια και δάχτυλα χεριού.Ξεκινάει με πέρασμα προφυλακτικού σε ημιπεσμένο πέος....μέτρια πίπα,της λέω να ανέβει από πάνω δεν δέχτηκε ,ιεραποστολικό έκανε με κλειστά μάτια "έλεος" μια χαρά είμαι εμφανησιακά ,την στείνω στα 4 και αρχίζω το ξέσκισμα και την βλέπω να κοιτά το ρολοί της και μετά από λίγο μου λεέι finish time ,και φεύγει και με αφήνει άχυστο,παιδιά στο δωμάτιο έκατσε το πολύ 7 λεπτά,ο τσάτσος δεν χτύπησε πόρτα και αυτή έφυγε η απατεώνισα ,κρίμα διότι είναι όμορφ κορότσι αν ήταν πιο σωστή θα κέρδιζε πελατεία ..εγώ δεν πρόκειτε να ξαναπάω αν και μου αρέσει ,οπότε το νου σας ......όσοι πάτε είναι με το ρολόι κυριολεκτικά στο χέρι και φαίνεται σα να κάνει αγγαρεία η κοπέλα εξ αρχής.Το πιο ωραίο ήταν όταν έφευγε και με άφυσε "με το πουλί στο χέρι" μου έδειξε στην καρέκλα ένα πορνοπεριοδικό που είχε και μου είπε να δω και να την πάιξω μόνος μου για να χύσω...,βρε ηλίθια εκεί ήρθα για να μην τραβήξω μαλακία αλλά για να σε γαμήσω, οπότε μαύρο στην Αγάπη από εμένα.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
474
Κριτικές
13
Like
4.527
Πόντοι
731
Τώρα, Φιλλιπιδου 11 κάτω, πολυ ωραία Ρωσιδα μελάχρινη μσ 1,5 τούμπανο αλλά 3 άτομα αναμονή ειπε η τσατσα, οποτε μιλαμε για 4+ θα πέρναγα αν δεν είχε τόσα.

Φιλλιπιδου όροφος μια ημιαφιαγορη Λατίνα που ήταν κάτω στην 2η βάρδια.

Φυλής 54 Λατίνα Κατερίνα αυτή με το πλαστικό βυζι τατου στην κοιλιά, πέρασα, οκ εμφάνιση αλλά 0 υπηρεσίες, πιπα 30" πισοκωλλητο που τραβιέται φινις από το 5λεπτο , δωμάτιο με σεντόνια τίγκα στους λεκέδες από 2η βάρδια... η τσατσά κομπάρσος...

Φυλής 56 κλασικά Αουρορα.

Φώκαιας 13 Λατίνα με πλαστικ κωλο και βυζι δεν θυμάμαι όνομα.

Φώκαιας 27 Ναταλι.

Λιοσίων 73β ήταν Μισέλ και Εμμυ.

Αρκετά κλειστά για 3η βάρδια Σαββάτου.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
270
Like
1.421
Πόντοι
201
Τώρα, Φιλλιπιδου 11 κάτω, πολυ ωραία Ρωσιδα μελάχρινη μσ 1,5 τούμπανο αλλά 3 άτομα αναμονή ειπε η τσατσα, οποτε μιλαμε για 4+ θα πέρναγα αν δεν είχε τόσα.

Φιλλιπιδου όροφος μια ημιαφιαγορη Λατίνα που ήταν κάτω στην 2η βάρδια.

Φυλής 54 Λατίνα Κατερίνα αυτή με το πλαστικό βυζι τατου στην κοιλιά, πέρασα, οκ εμφάνιση αλλά 0 υπηρεσίες, πιπα 30" πισοκωλλητο που τραβιέται φινις από το 5λεπτο , δωμάτιο με σεντόνια τίγκα στους λεκέδες από 2η βάρδια... η τσατσά κομπάρσος...

Φυλής 56 κλασικά Αουρορα.

Φώκαιας 13 Λατίνα με πλαστικ κωλο και βυζι δεν θυμάμαι όνομα.

Φώκαιας 27 Ναταλι.

Λιοσίων 73β ήταν Μισέλ και Εμμυ.

Αρκετά κλειστά για 3η βάρδια Σαββάτου.
φωκαιας 13 αν ειναι αυτη π νομιζω,το ονομα της ειναι Σοφια,απλο προγραμα,χαλια μεσα κ ειχα γραψει οτι οταν την πηρα στα 4 μ ηρθε μια κακη μυροδια,(αν ειναι αυτη)
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
270
Like
1.421
Πόντοι
201
για το μεταξι,δε ξερω αν αξιζει,οταν φερνει καποια ομορφα κοριτσια ,ναι μεν ειναι στο 10ρικο,αλλα τα μειον ειναι οτι μιλαμε για το μεταξι,δλδ βρωμα+οτι 90%να ειναι φολα κ αντε γαμα με 2 κιλα τζελ,για μενα δεν αξιζει,μονο για τους περσες π τελιωνουν στο 3λεπτο
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
78
Like
141
Πόντοι
0
Δεύτερη φορα σήμερα με λινα στο Ιάσωνος19.πραγματικα δεν πιστεύω τι μουνι γαμαμε με 10 ευρώ δλδ πραγματικά η κοπέλα ειναι μπιμπελο την βλέπεις στο κλαμπ και θες βα την έχεις μια εβδομάδα κλειδωμένη κάπου μονοι σας .αλλα εως εκει η κοπέλα απλα δεν γουστάρει αυτο που κανει μην πει κάποιος γοα υπηρεσίες γιατί ειναι κάτω του μηδεν.η κοπέλα οχι μονο μηδεν υπηρεσίες αλλα στο δείχνει οτι το κανει με το ζόρι κςι σε καταριέται.αλλα οπως εχω ξανα πει δεν. Με νοιάζουν οι υπηρεσίες και θα ξανα παω γιατί ειναι μουναρα και πολύ κααθρη.η τσατσα ειπε οτι η κοπέλα δεν δέχεται μαύρους σε ενα Πακιστανο που μπήκε μεσα.και αλλη μια κατάθεση προχθές στο πορνομολ κατω δεξιά με μια Λατίνα πραγματικά πανέμορφη κωλαρα πρόσωπο τρομερό αλλα υπηρεσίες μέτριες εντελως στα 15 αυτή . επόμενος στοχος αγάπη στο ιασονος 20 αν ξέρει κανείς τι βάρδια ειναι?
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
816
Κριτικές
23
Like
7.653
Πόντοι
2.036
Anna.jpg

Μαλιστα το ζήσαμε και αυτο.... δωματιο σε μπουρδελο που αντι για πορτα ειχε ημιδιαφανη κουρτινα!!...τουλαχιστον δεν ηταν εντελως φατσα καρτα στο σαλονι υπηρχε ενας μινι διαδρομος που οδηγουσε εκει....παρολαυτα δεν παυει να ειναι μια απλη ημιδιαφανη κουρτινα που δεν κρυβει και πολλα, συν το οτι ακουγες τα παντα απο το σαλονι λες και ησουν εκει και καθοσουν με τους αλλους συναγωνιστες!! Για να δουμε υπαρχει εδω μεσα κανας μυστης που να εχει μπει και γαμησει στο συγκεκριμενο δωματιο?? Μαντευει κανενας σε ποιον οικο ειναι?? Για να βοηθησω λιγακι θα πω οτι ειναι στην Ιασωνος και οτι αποψε που πηγα νυχτερινη βαρδια ηταν η περιβοητη τσατσα η Νελλη (ξερετε αυτη που πριν ηταν στο πορνομολ και εσπαγε πουτσους για να σε κανει με το ζορι να περασεις δωματιο)....ειχα εναν δισταγμο στην αρχη αλλα επειδη ειχε βαρδια το στανταρακι μου η μελαχρινη μιλφ - ζυμαρακι ρωσιδα η Αννα, ειχα μια ανεση μαζι της οποτε θα εχω να λεω οτι γαμησα και σε κουρτινατο δωματιο χαχαχα!!!!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
816
Κριτικές
23
Like
7.653
Πόντοι
2.036
Δεύτερη φορα σήμερα με λινα στο Ιάσωνος19.πραγματικα δεν πιστεύω τι μουνι γαμαμε με 10 ευρώ δλδ πραγματικά η κοπέλα ειναι μπιμπελο την βλέπεις στο κλαμπ και θες βα την έχεις μια εβδομάδα κλειδωμένη κάπου μονοι σας .αλλα εως εκει η κοπέλα απλα δεν γουστάρει αυτο που κανει μην πει κάποιος γοα υπηρεσίες γιατί ειναι κάτω του μηδεν.η κοπέλα οχι μονο μηδεν υπηρεσίες αλλα στο δείχνει οτι το κανει με το ζόρι κςι σε καταριέται.αλλα οπως εχω ξανα πει δεν. Με νοιάζουν οι υπηρεσίες και θα ξανα παω γιατί ειναι μουναρα και πολύ κααθρη.η τσατσα ειπε οτι η κοπέλα δεν δέχεται μαύρους σε ενα Πακιστανο που μπήκε μεσα.και αλλη μια κατάθεση προχθές στο πορνομολ κατω δεξιά με μια Λατίνα πραγματικά πανέμορφη κωλαρα πρόσωπο τρομερό αλλα υπηρεσίες μέτριες εντελως στα 15 αυτή . επόμενος στοχος αγάπη στο ιασονος 20 αν ξέρει κανείς τι βάρδια ειναι?
Η αγαπη ειναι συνηθως πρωινη βαρδια
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Ναι εκει ειναι πέρασα πριν λίγο.
Πηγαινε να μας πεις εντυπώσεις, υπαρχουν κριτικές για αυτην πριν ρωτήσεις άμα αξίζει.
Πέρασα τελικά με την Λίνα το βράδυ προς το τέλος της βραδιάς της, έχοντας διαβάσει βέβαια όλα τα σχόλια για τη κοπέλα. Ότι ανέφεραν οι προηγούμενη ισχύει κατά γράμμα. Μπαίνει μέσα και δυσανασχετεί κατευθείαν πετώντας μερικά ρώσικα που δε την περίμενα καυλομενος, δε ξέρω τι νόμιζε, ότι με το που τη δω θα μου γίνει κάγκελο; Τον τίναξα λίγο να μεγαλωσει, παπαρια, καποτα σε πεσμένη πουτσα, μονότονη πιπα μέχρι που βαρέθηκε, μου είχα σηκωθεί λίγο αλλά μαλακή σχετικά ακόμα, στήνετε στα 4 (φοβερό κωλοτρυπιδι) δύο τρεις πιστονιες και ξεκίνησε τα νταβάι νταβάι(δε νομίζω να ήθελε πιο δυνατά μάλλον τελείωνε εννοούσε) σε κάποια φάση βγαίνω τελείως να τη βάλω ιεραποστολικο, νόμιζε ότι τελείωσα και χάρηκε, μετά ξενέρωσε πάλι. Ξάπλωσε σα πτώμα και γω έδινα από πάνω προσπαθώντας να επικεντρωθώ στο ποσό ωραία κορίτσι είναι μπας και χύσω. Σε όλη τη συνεδρία πέταξε δύο τρία ρώσικα τα οποία με έφτιαξαν ελαφρώς, της λέω σε κάποια φάση πες τίποτα βρίσε στα ρώσικα, αλλά πάλι τζίφος, μπορεί και να μη με καταλάβε, στα αγγλικά το είπα προφανώς. Στα 10 ευρώ δε με πείραξε η αλήθεια είναι, μπορεί να πάω και αύριο να τη βάλω να καβαλήσει. Πήγα μετά απέναντι να ρεφάρω.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Ακολουθώντας το πορνό ένστικτο μου κατέβηκα χθες το βράδυ λιοσίων μπας και πετύχω το αγαπημένο μου ζυμαράκι εμυ.

Το πορνοέστικτό μου με δικαίωσε και την ευχαριστήθηκα..

Ο τρόπος που σε κοιτάει όταν τελειώνεις και καλά <<αχ τι μου έκανες>> αυτό το προσωπάκι είναι αναπαναλήπτος..
 

sweeper

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0
Περασμα φιλου τη νυχτα απο Σαμπίνα
Δε σταματα τη δουλεια ειπε οποιος τα λεει αυτα ειναι μαλακας ειπε
Παραμενει φολα ουτε βυζια δεν αφηνει να ακουμπας
Τελειωμενη υποθεση δεν ξαναπατα εκει αυτος
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
190
Like
832
Πόντοι
81
Διαβάζω εδώ και πάρα πολύ καιρό για την Σαμπίνα του Βεργάς αλλά δεν έτυχε ποτέ να περάσω μαζί της κυρίως λόγο μεγάλης αναμονής που είχε με δωμάτια τις ελάχιστες φορές που πέρασα από τον οίκο της.Πέρασα λοιπόν για πρώτη μου φορά την προηγούμενη βδομάδα και θα σας πω τις εντυπώσεις μου. 1) Είναι όντως αρκετά όμορφη, αδύνατη και ψηλή κοπέλα αλλά όχι καμιά θεά όπως αφήνει να εννοηθούν μερικοί εδώ,ο δε κώλος της είναι πλαδαρός και τα βυζιά μικρά, αυτό που την σώζει είναι ότι είναι αρκετά νέα κάπου στα 25 εκτιμώ.2) Η πίπα της είναι μέτρια και δεν είχε σε εμένα καθόλου οπτική επικοινωνία κοινός δε με κοιτούσε στα μάτια για να καυλώσω έπεφταν και τα μαλλια της και δεν έβλεπα το προσωπάκι της. 3) όταν την ζήτησα να ανέβει από πάνω το έκανε χωρίς να δυσανασχετίσει πολύ θετικό αυτό και κουνήθηκε πολύ καλά θα έλεγα το κατέχει αυτό.4) Στο ιεραποστολικό έκλεινε τα μάτια της πολύ αρνητικό αυτό. 5) Στα 4 στήθηκε καλά και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα με τα γνωστα "ψεύτικα" βογκητά που βγάζουν αρκετά πουτανάκια και όλη την ώρα έπιανε τα μαλλιά της και τα χαιδευε θαρρείς έτσι θα καυλώσω. 6) Στα πολύ θετικά μου έπιασε τον πούστο και μου τον έπαιξε στην αρχή της συνεδρίας οπότε δεν πέρασε καπότα σε πεσμένο πουλί και ποτέ δε διαμαρτηρήθηκε για το χρόνο πότε θα τελειώσω όπου και έχυσα κάπου στο 10-λεπτο.Αξίζει να πας για την εμπειρία δε κλαις τα χρήματα σου αλλά ως εκεί παιδιά ,στην πορνοκαριέρια μου έχω πηδήξει πολύ καλύτερες συνολικά. Τώρα με όλα αυτά μπάζα που βλέπεις σε μια τσάρκα βλέπεις και αυτήν και έτσι κερδίζει πόντους αρχικά διότι στους "τυφλούς ο μονόφθαλμος" όπως λέει και η παροιμία συν το γεγονός ότι οι υπηρησίες της είναι άνω του μετρίου,αλλά το σεξ μαζί της εκτιμώ είναι αποστειρωμένο εντελώς, βέβαια δεν μπορώ να ξέρω τι κάνει με τον καθένα μέσα στο δωμάτιο, αλλά αυτό μου έβγαλε....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
393
Κριτικές
144
Like
7.773
Πόντοι
11.971
Με αυτά που είπε ο συναγωνιστής, δεν άφηνε τπτ, συνέχεια έσπρωχνε, φώναζε και βγήκε από το δωμάτιο, χάδια τπτ, τυπική φόλα με νεύρα. Και εμένα έτσι μου φάνηκε, φόλα με νευρά στο πρόσωπο, αλλά ίσως ήταν η μέρα, με τη κριτική σου είμαι 1-1. Η τύπισσα έχει πάρα πολύ ωραίο σώμα λέω να ρισκάρω την άλλη εβδομάδα. Αν θες στείλε πμ, ή έδω αν έχει ενδιαφέρον ή κάποιος άλλος. Πάντως δεν βρήκα πολλά για αυτήν εδώ στο φόρουμ

Γενικά δεν μπαίνω για 7', με πιέζει το ρολόι. Αν δεν φάω φόλα στην πρώτη θα υπάρχει και 2-3 κτλ προτιμώ να έχω 1-2 στανταράκια
Να είσαι καθαρός ευγενικός και αφίσε την να κάνει τη δουλειά της.μην ξεχνάς πος είσαι ένας άγνωστος για αυτή.
Μετά από μια δυο φορές είναι αλοιος
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Ρε μαλάκες πήγα χθες μια τσάρκα Λιοσίων για τον χαβαλέ και λέω ας περάσω και πιο δίπλα μηπως δω καμια μπαρμπόρα,αντι αυτης βρηκε η Βικτώρια και πραγματικά απορώ πως γινεται να γαμήσει κάποιος αυτό το μοσχάρι,δεν μπορείς να την στήσεις καν να την γαμήσεις
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Λίνα ξανθιά κοντή μιλφ μέ κοντό μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, σήμερα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Μαρσέλα μιλφ με καστανο μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά , κανονικό ωραίο κορμί ωραίος κωλος, 1.5αρι βυζι και Αναστασία , καστανοξανθη παχουλη κοπέλα με 2αρι συν βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Ιζαμπελα, ξανθιά μιλφ, με ψιλοκανονικο σώμα, λίγο κοιλίτσα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, και Νίκα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα , 2αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ντιαννα ξανθιά κοντή μιλφ μέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με σχεδόν 3αρι βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα και κοιλίτσα,3αρι συν βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Ελένη μελαχρινή νταρντανα μιλφογκιλφ με 3αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ, σώμα με πολλά πιασίματα κυρίως στα πόδια 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή κοπέλα , με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73β Κιρα, καστανοξανθη κοπέλα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Μισέλ λατινα μελαχρινή με περίεργη φάτσα, πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτό ωραίο κορμί, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 & 18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Άννα καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Γκλόρια καστανή νταρντανα με 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Σονια, ψηλολιγνη κοπέλα με ξανθό μαλλί , με 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στον αριστερό αστράγαλο, μεγάλο πάνω από το αριστερό μπούτι και πιρσινγκ στον αφαλό , και Ντιαννα καστανοξανθη με πολύ μακρύ μαλλί με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Βικτόρια ξανθοκαστανη νταρντανοχοντρη κοπέλα με 4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος ανακοινώνεται κανονικά αλλά μέσα επιλεκτικά κάνει και ακα.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 πάνω Μελίνα μελαχρινή μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με αρκετά πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, με έξτρα λεφτά κάνει και πρωκτικο.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη μιλφ , κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφγκικφ, με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα μέ αρκετά πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Παρασιου 36 1ος όροφος Μόνικα μελαχρινή καλοστεκουμενη γκιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα, λεπτά πόδια 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται και μασαζακι.

Παρασιου 36 2ος όροφος Νίκη ξανθιά μιλφογκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και άνεση χρόνου όπως λέει.

Περγάμου 27 Ειρήνη κοντή παχουλη γκιλφ με άσπρο κοντό μαλλί φράντζα, 2αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθιά γκιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα πια, 3.5αρι συν βυζι, και Ελένη καστανοξανθη ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα, εδώ ξέχασα να αναφέρω από τη προηγούμενη φορά και για τους μύστες που γνωρίζουν τον οικο, ότι το σήμα κατατεθέν του σαλονιού (το τοιχακι που υπήρχε στους καναπέδες) δεν υπάρχει πια.

Περγάμου 1 κλειστά.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ μέ κοντό μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Άννα με ξανθό μαλλί , κανονικο σώμα 1.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό

Φυλής 109α Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 δεξιά Λίζα μελαχρινή λατινα με πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι μυτερό βυζι ,υπέροχο κωλο, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 αριστερά κλειστό.

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανα με σχεδόν 3αρι σιλικονατο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α Βικτόρια μελαχρινή μιλφ , σώμα με πιασίματα, 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, σε απλό πρόγραμμα , απλό πρόγραμμα.

Αγκυρας 9 Μαρία μιλφογκιλφ με ξανθό κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι και, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom