Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 250 άτομα (16 μέλη και 234 επισκέπτες)

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
270
Like
1.423
Πόντοι
201
καλησπερα,επειδη περασα χτες για να δω την Ιζαμπελα κ την Αλεξανδρα απο περδικας,οι 2 πορτες οδηγουν στον ιδιο οικο?,επειδη η αριστερα ηταν κλειστη ,κ μπηκα στην δεξια οπου ειδα τις 2 κοπελες αλλα δεν περασα,αξιζει?
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
2.036
Καλησπέρα. Παιδιά ψάχνω μια γυναίκα με υπέρ τεράστια βυζιά. Δεν με νοιάζει να είναι χοντρή. Απλά να είναι super mega. Που θα την βρω ;;,
τα μεγαλυτερα βυζια σε μπουρδελο τα εχω δει απο την Αλβανεζα Βικη, Ιασωνος 46 ισογειο συνηθως βραδυνη βαρδια αλλα καποιες φορες ειναι και πρωινη βαρδια το παει σερι...ρωτα τον τσατσο που συνηθως ειναι τα βραδια εκει...
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.976
Πόντοι
2.046
Φ70 σταθερά η Πέπη Τσεσμελή ????

οντως ειναι η γνωστη ;
Καλησπέρα. Παιδιά ψάχνω μια γυναίκα με υπέρ τεράστια βυζιά. Δεν με νοιάζει να είναι χοντρή. Απλά να είναι super mega. Που θα την βρω ;;,
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Άιντε πάλι πέρδικας και πέρδικας και μπαρμπούτσαλα.
Η οδός Περδίκκα..
Το μπουρδελο της Περδίκκα 3...
Περδίκκας =Στρατηγός και διάδοχος του Μεγ.Αλεξάνδρου.
Το'χουμε καταγαμήσει το θέμα συγχύστες μου...
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
καλησπερα,η Αλινα ουκρανη στο 65 π λες ,ειναι αυτη π δουλευε στο φιλιππιδου κ πριν καιρο στην αλυσιδα λιωσιων-φωκαιας?
Καλησπέρα σου, δεν είμαι σίγουρος ποιάν εννοείς,μήπως τη μελαχρινή χοντρούλα πού ήταν το φθινόπωρο φλιππίδου;

Αυτή πού τώρα παίζει 65άρια και 84α είναι άλλη πάντως.
Εμένα δε μου θυμίζει κάποια, ίσως να ρωτήσεις κάποιον πιό έμπειρο αν έχει ξαναδουλέψει
-φαίνεται παλιά καραβάνα.

Από τις αναφορές περίμενα πιπίνι αλλά τελικά μού φάνηκε μια γυναίκα άνετα 32-40 ετών,έτσι λίγο απροσδιόριστη,με μαλλί χαλκοξανθοκάστανο λίγο βέκκιο στο στυλ, κανονικό σώμα με κάποια πατίνα ίσως από γέννα ή απλά ηλικία .

Επίσης φαίνεται να μή βιαζεται,περίμενα αρκετή ώρα να βγεί, ίσως ποντάρει στις υπηρεσίες,ποιός ξέρει.

Άν τη δείς πάντως ρίξε μια περιγραφή αν θες!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Οι γυναίκες με προσκάλεσαν και μπήκα στο χώρο αναπαύσεως του προσωπικού του μπουρδέλου (το λεγόμενο κουζινάκι).
Αναχωρώντας, παραμέρισα την κουρτίνα - μπερντέ για να βγω στο χώρο αναμονής & επιδείξεων και έπεσα πάνω σε δυο ψαρωμένους συναγωνιστές οι οποίοι μόλις είχαν μπει.
Με ρώτησαν αν είναι ανοιχτά και αν μπορούν να καθίσουν.
Τους υπέδειξα τα καθίσματα, εκείνοι κάθισαν κι εγώ αποχώρησα.
Για τα επόμενα δυο - τρία λεπτά με θεωρούσαν τσάτσο που έφευγε από το μπουρδέλο.
Όταν όμως εμφανίστηκε η τσατσά και τους εξυπηρέτησε, τότε μάλλον "κατάλαβαν" ότι ήμουν ο μπουρδελάρχης.
Μέσα σε λίγα λεπτά είχαν δυο αλληλοδιαδοχικές λανθασμένες απόψεις.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Ρε φίλε Vasilis bmw μέχρι κι εμάς τους επισκέπτες μας :fuck1:

Τρίτη επίσκεψη προ ολίγων ημερών στην Ειρήνη, Διδύμου 8 πάνω, δεύτερη βάρδια. Έχει μπάσα φωνή, αταίριαστη με το σουλούπι της, με φτιάχνει που βγαίνει με παντόφλες. Γύρω στα 30, μελαχρινή με καρέ μαλλιά, μικρό βυζάκι, κανονικό σώμα. Κάποια προκαταρκτικά από εκείνη, σε θηλές, αυτιά κλπ, πολύ ωραία ακά πίπα και πολύ ωραία πατουσάκια νούμερο 37. Αν μύριζαν και λιγάκι έστω θα γινόμουν θαμώνας :rose:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.547
Πόντοι
731
Δοκίμασα την Λίνα Ι19, ίσως το ποιο όμορφο στο 10ρικο, όλα πέτρα/τσίτα.
Αλλά , μόνο αυτό , στο δωμάτιο δεν κουνάει δαχτυλάκι, κοιτάει τοίχο, 30 λίτρα τζέλ, γάμαγα αέρα, σουτιέν δεν βγάζει ... αυτά, ελπίζω να μην είναι trafficked ,δεν ξαναπάω.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
καλησπερα,η Αλινα ουκρανη στο 65 π λες ,ειναι αυτη π δουλευε στο φιλιππιδου κ πριν καιρο στην αλυσιδα λιωσιων-φωκαιας?
Αυτή με το επιθετικό σαλονορισμα, ξέρει κανείς που είναι
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Αυτή που δεν γουστάρουν Σαμπίνα παρακαλώ να παρακάμψουν αυτό το μύνημα .

Οι υπόλοιποι που που αρκούνται σε συνεδρίες με ένα κορίτσι μοντέλο με στενό μουνακι, τους έχω άσχημα νέα. .

Πέρασα κατά τής 12:30 από βέργας 7..κόσμο κλασικά.... δωμάτια γεμάτα και αναμονή ένα δύο άτομα.
Μπήκα με την πρώτη ευκαιρία και όντως μετά από αρκετή αναμονή το κορίτσι ήρθε..
Πάντα λέμε δύο κουβέντες άλλοτε για τής βόλτες και τα ταξίδια που πάει άλλοτε για αυτά που γράφουν εδώ για αυτήν.

Σήμερα μου είπε ότι σύντομα θα σταματήσει από τον χώρο .
Οπότε ότι προλάβουμε από το κορμί πατριώτη.

Βασικά τό εύχομαι για κάθε κοπέλα τού χώρου να είναι ένα σημαντικό πρό στάδιο για την επαγγελματική τους ζωή ...

Εγώ νομίζω δύσκολα θα ξανά βρούμε Σαμπίνα
Έχει αρκετούς φίλους αλλά και εχθρούς εδώ μέσα, και είναι και θα παραμείνει ένα κεφάλαιο μόνη της. .

Μπορεί να δυσάρεστο κάποιους, αλλά εγώ μαζί της έχω περάσει καλά .
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα. Παιδιά ψάχνω μια γυναίκα με υπέρ τεράστια βυζιά. Δεν με νοιάζει να είναι χοντρή. Απλά να είναι super mega. Που θα την βρω ;;,
Φιλε νομιζω στα Λιοσιων 73 ειναι μια καινουργια Ευα με τεραστια βυζια για ψαξτο..
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Καλησπέρα. Παιδιά ψάχνω μια γυναίκα με υπέρ τεράστια βυζιά. Δεν με νοιάζει να είναι χοντρή. Απλά να είναι super mega. Που θα την βρω ;;,
Θα την εβρισκες "Κνιδου/Τροφωνιου" αδερφε αλλα αργησες 5-10χρονια να γραφτεις στο μπου
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Καλησπέρα. Παιδιά ψάχνω μια γυναίκα με υπέρ τεράστια βυζιά. Δεν με νοιάζει να είναι χοντρή. Απλά να είναι super mega. Που θα την βρω ;;,
Αυτη την στιγμη τα μεγαλυτερα που μπορεις στο να βρεις στο 20€ ειναι της
Κορινας Φιλιππίδου 11α (αν δουλευει, γιατι εχει πεσει εξαφανιζολ)
10€ Βικη Ιασωνος 44/46
50€ την χοντροΑνετα πανω απο την σχολη ευελπιδων στην Κυψελη (Ραντεβου μεσο τηλεφωνου)

Τηλ Ανετας πανω στην φωτο..

Ανετα 6995303641.jpg
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Φιλε νομιζω στα Λιοσιων 73 ειναι μια καινουργια Ευα με τεραστια βυζια για ψαξτο..
Καλα κανεις και την προτείνεις αλλα δεν ειναι καινουργια φιλε μου (κλαην, και τι εγινε),
απλα θελει γενικα 2 νουμερα σουτιεν ακομα γι αυτην την κατηγορια..
3-4 νουμερα πανω για βυζοφετι'χύστες σαν εμενα
Υπαρχει και φωτο στο σαη τους για την διαπιστωση..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Αυτή με το επιθετικό σαλονορισμα, ξέρει κανείς που είναι
Ρίξε μια ματιά στο φωκ27/86 στον όροφο στο τημ της Νάταλι από Φιλιππίδου,Ρωξάνη κλπ. νομίζω μ αυτές τακίμιασε και αυτή η Αλίνα .
 

papariasmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2021
Μηνύματα
47
Like
82
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες. Ηθελα και εγω να δοκιμασω σαμπινα (εχω δει τις φωτος της απο αλλο σαιτ που δειχνει φωτογραφιες).
Εχω κανει δυο φορες αποπειρα να παω στο Βεργας 7, αλλα οχι μονο δεν ηταν αυτη, αλλα ηταν κατι σαπιες.

Σκεφτομαι μηπως πηγαινω στο λαθος Βεργας 7, αλλα δεν παιζει. Ειναι η οδος καθετη στην Λιοσιων, πολυ κοντα στον σταθμο Λαρισης.

Συγκεκριμενα θυμαμαι δυο μπουρδελα να ειναι κολλητα το ενα διπλα στο αλλο. Νομιζω πρωτη φορα ειχα παει περσυ το καλοκαιρι.
Μηπως δεν εχω καταλαβει κατι καλα; Πως μπορω να συναντησω την συγκεκριμενη πριν φυγει;

Ευχαριστω πολυ.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Φ84κάτω Τζούλια
Φ65πάνω Κορίνα και Ντιάνα
Φ65κάτω Κάτια και Αλίνα
Φ86κάτω Τζέσικα

Είχε κι άλλα αρκετά ανοιχτά, δεν πολυπερπάτησα.
Δοκιμάστηκε με θετικές εντυπώσεις η Αλίνα. Καινούργια κοπέλα από Ουκρανία. Η τσα2 είπε έχει 5 μέρες που ήρθε στην Ελλάδα. Γλυκιά κοπέλα, ωραίο πρόσωπο, κανονικό ύψος, γενικά ωραία χαρακτηριστικά. Μικρό προς μεσαίο στήθος, ωραίος κώλος. Θα ξαναπέρναγα σίγουρα.
Και το προηγούμενο Σάββατο πήρα το ρίσκο με την καινούργια Σύλβια του Φ65πάνω. Επιτέλους νέες κοπέλες (που ΔΕΝ είναι Λατίνες) που δεν είναι φόλες.

Εντύπωση μου έκανε που η τσα2 του Φ84κάτω δήλωσε πως η Τζούλια κάνει ισπανικό. Τι ισπανικό με τέτοιο μικρό βυζάκι μωρέ. Ό,τι να ναι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom