Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (9 μέλη και 250 επισκέπτες)

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Να ξέρεις κάνεις τις καλύτερες ενημερώσεις για τις κοπέλες και τα σπιτάκια ύψος κιλά τα πάντα διαβάζω με μεγάλη ευχαρίστηση τις ενημερώσεις σου και ενημερώνομαι πλήρως και ξέρω σε ποια θα πάω είσαι ο γκουρού του μπουρδέλα.κομ ρε μάγκα αλλά εντάξει άραξε δε μιλάγαμε ούτε εγώ ούτε ο Βασίλης για κάτι τελείως άσχετο με το θέμα για κοπέλες σε σπιτάκια μιλήσαμε και εμείς.
Γιάννη άστο φίλε μην το συνεχίζεις.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Λίγο πριν την αλλαγή βάρδιας
σε 2-3.
Φωκ27α Κατερίνα το ξανθουλί επιστροφή από το 71α πού ήταν για καποιες μέρες.

Φυλής 54πάνω Κατερίνα η σιλικόνα η μελαχρινή.
Φ54ισ. Αουρόρα
Φ56 ανοιχτό πιθανόν Σαμάνθα

Φ72 ανοιχτό στάνταρ

Φ72υπόγειο επίσης ανοιχτό

Φιλιπ11α Λάρα μπαμπάτσικη σφιχτόδερμη νεαρή και Λίλυ σκουρόχρωμες λατίνες

Φιλιπ11β Ηλέκτρα με συνεχόμενα δωμάτια.

Αυτά τα ολίγα.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.705
Πόντοι
2.036
Βλεποντας την εν λογω φωτογραφια, ηθελα να ρωτησω αν καποιος κασκαντερ απο εδω μεσα, εχει δοκιμασει τη γιαγια ελενη "τα παντα χωρις καποτα". Για να ειναι ακομα εκει ολο και καποια πελατεια θα εχει
εγω παω τακτικα μαζι της...γουσταρω που και που γιαγιαδες και η Ελενα ειναι καλοστεκουμενη Ουκρανεζα Γκιλφαρα....βεβαια εγω προσωπικα ποτε δεν κανω ακαποτα μαζι της, ουτα καν πιπα ακαποτη....παντως μια χαρα την βρισκω ακμαια και με χαρουμενη διαθεση και σε πολυ καλη κατασταση για την ηλικια της...επισης δεν βιαζεται καθολου...ειδικα νυχτερινη βαρδια που εχει λιγοτερη δουλεια θα περασεις σουπερ μαζι της....
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Καλημέρα στους συναγωνιστές
Η Ιζαμπέλα ή η Αλεξάνδρα το πρωί τί ωρα ξεκινάνε την βάρδια:
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
11
Like
519
Πόντοι
310
Καλημέρα
Η Χριστίνα από διδύμου 22 αξίζει;;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.775
Πόντοι
7.046
Καλημέρα κύριοι. Η Μπαρμποράρα σήμερα στην υπηρεσία. Στην εργασία επιστροφή Βικτωρίας. Ρεμαλια υπηρεσία είπαμε η Μπαρμποράρα, μη ζητάτε μαλακιτσες...! Θα φάτε άκυρο από χιλιόμετρο....!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Καλημέρα κύριοι. Η Μπαρμποράρα σήμερα στην υπηρεσία. Στην εργασία επιστροφή Βικτωρίας. Ρεμαλια υπηρεσία είπαμε η Μπαρμποράρα, μη ζητάτε μαλακιτσες...! Θα φάτε άκυρο από χιλιόμετρο....!
Οχι τιποτε αλλο αλλα την φερνουν και σε δυσκολη θεση..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.775
Πόντοι
7.046
Οχι τιποτε αλλο αλλα την φερνουν και σε δυσκολη θεση..
Αδερφέ ή θέλει ή δεν θελει εγώ δεν το γνωρίζω. Το μόνο που ξέρουμε ΟΛΟΙ είναι ότι όλοι οι οίκοι έχουν καμερες και δεν κάνει ο καθένας ότι γουστάρει. Κι ας έχει και τεράστια ιστορία όπως και η Μπαρμποράρα. Μόνο το τραβελι στη Φιλιππίδου έχει το ελεύθερο από τα αφεντικά της, προφανώς, και πιπωνει μέχρι και τις κατσαρίδες στο σαλόνι....
 

Prevelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
290
Χωματιανου 11Β ανοιχτό;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
438
Κριτικές
3
Like
2.431
Πόντοι
441
Καλημέρα κύριοι. Η Μπαρμποράρα σήμερα στην υπηρεσία. Στην εργασία επιστροφή Βικτωρίας. Ρεμαλια υπηρεσία είπαμε η Μπαρμποράρα, μη ζητάτε μαλακιτσες...! Θα φάτε άκυρο από χιλιόμετρο....!
Καλά κανει και δουλεύει υπηρεσία και ταυτόχρονα ξεκουράζει και κωλοτρυπίδα το κορίτσι. Θα ξεκουραστεί κ θα παμε μετα να γαμήσουμε αρχοντικά.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
474
Κριτικές
13
Like
4.533
Πόντοι
731
Λίγο πριν την αλλαγή βάρδιας
σε 2-3.
Φωκ27α Κατερίνα το ξανθουλί επιστροφή από το 71α πού ήταν για καποιες μέρες.
Προσοχή, η κοπέλα έχει εμφανή θηλώματα περιμετρικά του αιδοίου της, δεν λέω, από υπηρεσίες έχω περάσει πολύ καλά 3 φορές για Λατίνα, αλλά μεγάλη πιθανότητα να είναι κονδυλώματα αυτά, δεν είχα πει τίποτα γιατί δεν είμαι κανάς ειδικός αλλά πολλές φορές μπορεί ούτε η ίδια η κοπέλα να μην ξέρει τι έχει...
εγω παω τακτικα μαζι της...γουσταρω που και που γιαγιαδες και η Ελενα ειναι καλοστεκουμενη Ουκρανεζα Γκιλφαρα....βεβαια εγω προσωπικα ποτε δεν κανω ακαποτα μαζι της, ουτα καν πιπα ακαποτη....παντως μια χαρα την βρισκω ακμαια και με χαρουμενη διαθεση και σε πολυ καλη κατασταση για την ηλικια της...επισης δεν βιαζεται καθολου...ειδικα νυχτερινη βαρδια που εχει λιγοτερη δουλεια θα περασεις σουπερ μαζι της....
Την είχα πάρει 2 φορές όταν δεν ήξερα, πολύ καλή συμπεριφορά, άνετο κωλογαμήσι όλα με καπότα, αλλά και πάλι είχα φαγούρα 5 μέρες μετά στα μπούτια, δεν ξαναπήγα.
 

tip28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα στους συναγωνιστές
Η Ιζαμπέλα ή η Αλεξάνδρα το πρωί τί ωρα ξεκινάνε την βάρδια:
Αν διάβασα καλά πριν νομίζω Ιζαμπέλα πρωί και μαζί με Αλεξάνδρα 2η βάρδια
 

Trospe210

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2024
Μηνύματα
12
Like
52
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα. Πριν ενάμιση μήνα είχα πάει απόγευμα στην γειτονιά Φυλής, Φιλιππίδου, Φώκαιας κτλ. Είχα πετύχει μια μιλφ, οριακά γκιλφ, ξανθιά με ανοιχτόχρωμο μαγιό και λεπτή φωνή. Μας είδε παρέα 4-5 πιτσιρικια και κάθισε στο σαλονακι κάνα 10 λεπτο με φουλ καυλαντα, τρίψιμο κτλ. Δυστυχώς δεν θυμάμαι οίκο ή όνομα και την επόμενη φορά που πήγα δεν την βρήκα. Έχει κανένας κάτι στο μυαλό του?
 

Kasifox

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Παιδιά ψάχνω μια γυναίκα με υπέρ τεράστια βυζιά. Δεν με νοιάζει να είναι χοντρή. Απλά να είναι super mega. Που θα την βρω ;;,
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Μερικές φορές όμως ακόμα και το Μεταξουργείο φέρνει ωραίες κοπέλες πολύ σπάνια αλλά φέρνει μερικές φορές η Αλεξάνδρα η Ιζαμπέλα πχ είναι τέτοιες κοπέλες.Ποιες άλλες να σου πω ?η Έλενα πχ που ήταν πριν κάτι χρόνια που δυστιχως δε την πήρα αλλά ήταν όμορφη.
Καλησπέρα την Ιζαμπελα κ την Αλεξάνδρα που τα βρίσκουμε τα κορίτσια στο μεταξουργειο;
Ευχαριστώ
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
Μάλλον επειδή και οι κοπέλες είναι πολύ όμορφες για Μεταξουργείο και βάλαν όρους στους υπεύθυνους θα δουλεύουμε σε καθαρό σπιτάκι θα δεχόμαστε μόνο πελάτες που κρίνουμε εμείς ότι είναι νορμάλ κλπ κλπ γιατί έχω ακούσει η Αλεξάνδρα διώχνει πολλούς στο Μεταξουργείο καλό είναι αυτό ρε φίλε είναι δυνατόν τέτοια μουνια να πηγαίνουν με σκουρόχρωμους?αν δε τους δέχονται καλά κάνουν να δέχονται λευκούς μόνο έτσι πρέπει.
Νομίζω ανέκαθεν αυτός ο οίκος είναι ίσως ο πιο αξιοπρεπής σε θέματα δωματίου και καθαριότητας.
Ίσως για αυτό τον λόγο έχει και φώς στο δωμάτιο και όχι μαύρα σκοτάδια που έχουν κάποιοι άλλοι.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.543
Like
7.181
Πόντοι
1.056
Την BMW πού θα την παρκάρεις; :P
Εδω την παρακρε:rockon:

volos-parkarisma-tsipouradiko-2-1200x561.jpg


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, δεν εχω παει ποτε Φυλης, θελω να παω σημερα αλλα για να μην ψαχνω ολη την ωρα θελω καμια προταση. ξαχνω για bbw ή καμια skinny με κωλο ωραιο. ευχαριστω :rockon:
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Ναι Περδίκκας 3Β εγώ πήρα Ιζαμπέλα και άξιζε τέρμα για 10 ευρώ και σε υπηρεσίες και σε εμφάνηση πανέμορφο πρόσωπο και πανέμορφο σώμα και δέρμα πολυ πιο όμορφη από Αλεξάνδρα τη οποία έχω πάρει 12 φορές αλλά στη φυλής

Ναι Περδίκκας 3Β εγώ πήρα Ιζαμπέλα και άξιζε τέρμα για 10 ευρώ και σε υπηρεσίες και σε εμφάνηση πανέμορφο πρόσωπο και πανέμορφο σώμα και δέρμα πολυ πιο όμορφη από Αλεξάνδρα τη οποία έχω πάρει 12 φορές αλλά στη φυλής.
Παίζει πρωί μπάλα;;Για να κατέβω μια βόλτα;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom