Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 171 άτομα (12 μέλη και 159 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.160
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Αλισα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πίσω κότσο, παχουλη, με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Χωματιανου 11β κλειστό.

Λιοσιων 73β 2 λατινες Χίλαρι μελαχρινή ψηλή νταρντανα με σχεδόν 3αρι βυζι και Αντρεα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη λατινα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και Εμμι ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, σώμα με πιασιματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Στεφανι η λατινα από τη Βενεζουέλα, μελαχρινή με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά σήμερα σαλοναρισε χωρίς γυαλάκια παχουλη με κωλαρα, 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Κιρα, καστανοξανθη κοπέλα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α κλειστό.

Εξηκιου 18γ Άννα καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ σώμα προς το νταρντανε 2.5-3αρι βυζι, τα πάντα εκτός κωλαράκι.

Βεργας 2 Χριστίνα μελαχρινη κοπέλα, σώμα με πιασίματα, κοιλίτσα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Σαμπρινα καστανοξανθη χοντρή μιλφ με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .

Βεργας 3 δεξιά Σορινα καστανή κατσαρομαλλα με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι και Ελένη ξανθιά ψηλή χοντρή με 3αρια συν βυζια, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 6α & 6β κλειστά.

Βεργας 7 Μελίνα καινούργια κοπέλα, μελαχρινή μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με αρκετά πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, με έξτρα λεφτά είπε ότι κάνει και κωλο.

Βεργας 7 κάτω Τίνα με κάστανο σκούρο μαλλί, νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Στέλλα μελαχρινή χοντρή, με μακρύ ίσιο μαλλί και γυαλάκια με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 3-4 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστός.

Τροφωνιου 13 Ελένη ξανθιά γκιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Νατάσα γκιλφ με πολύ κοντό άσπρο μαλλί, πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα,κάνουν και παρτουζα.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.160
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live


Περγάμου 27 Ειρήνη κοντή παχουλη γκιλφ με άσπρο κοντό μαλλί φράντζα, 2αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 113 Ελένη ξανθιά ψηλή νταρντανοπαχουλη μιλφ με 3αρι συν βυζι με, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Λίντα ξανθοκαστανη παχουλη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 109β Μαρία καστανή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 11 Μαρία μελαχρινή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαγνησίας 1 Ντιαννα κοντή γκιλφ με κοντό άσπρο μαλλί,σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι πεσμένο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 105 δεξιά Λίζα μελαχρινή λατινα με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι ,υπέροχο κωλο, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 αριστερά κλειστό.

Αγκυρας 12β Ναταλία ψηλή μιλφ με καστανομελι μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι,μικρό τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανα με σχεδόν 3αρι σιλικονατο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και , κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αγκυρας 12α Μαρία μιλφογκιλφ με ξανθό κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι και, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Αγκυρας 9 Αναστασία ξανθιά κοντή μιλφ μέ ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
87
Like
588
Πόντοι
80
Πρωινη επισκεψη στην Λιζα φυλης 105, με του που μπαινει κατευθειαν καποτα σε πεσμενο μοριο (!), δεν με αφησε να την χουφτωσω (!), πηγα να την γλυψω βυζακια ουτε αυτο με αφησε (!), μουρμουραγε διαφορα στα Ισπανικα.
Ενα βιαστικο ξεπετογαμησι χωρις καν να μου εχει σηκωθει και δρομο. Αποτομη στροφη προς το χειροτερο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.160
Πόντοι
45.465

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.374
Πόντοι
216
ναι αλλά αυτή είναι η old time classic ατάκα τους "φιλαράκι έχεις ένα ευρώ να πάρω τυροπιτα;"
Τους έχετε παρεξηγήσει τους ΄τύπους. Εθισμένοι στην τυρόπιτα είναι τελικά χαχα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Ποια βάρδια δουλεύει το νέο αστέρι του Μεταξουργείου Λίνα;

Διαβάζω πως κάνει την ξυνή και ειρωνεύεται τους πελάτες

Έτσι σκέφτηκα πως είναι ευκαιρία να δοκιμάσω πάνω της το νέο σκεύασμα που μου έστειλαν κάτι φίλοι
 

Συνημμένα

  • IMG_20240402_203207.jpg
    IMG_20240402_203207.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 25
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
φυλής 66 κόκκινη πόρτα η Μαρίλι δηλώνει λατίνα και δε μιλάει ούτε αγγλικά ούτε ελληνικά! μέσα ήταν ψιλοφόλα αλλά είναι μουνάρα η άτιμη και όλα φυσικά πάνω της!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.160
Πόντοι
45.465

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
278
Κριτικές
7
Like
350
Πόντοι
21
Ποια βάρδια δουλεύει το νέο αστέρι του Μεταξουργείου Λίνα;

Διαβάζω πως κάνει την ξυνή και ειρωνεύεται τους πελάτες

Έτσι σκέφτηκα πως είναι ευκαιρία να δοκιμάσω πάνω της το νέο σκεύασμα που μου έστειλαν κάτι φίλοι

Ποια βάρδια δουλεύει το νέο αστέρι του Μεταξουργείου Λίνα;

Διαβάζω πως κάνει την ξυνή και ειρωνεύεται τους πελάτες

Έτσι σκέφτηκα πως είναι ευκαιρία να δοκιμάσω πάνω της το νέο σκεύασμα που μου έστειλαν κάτι φίλοι
Αν και δεν ξέρω τι είναι από τα συστατικά του πρέπει να ξεκολωμουνιαζεις κάνα δεκαήμερο και μετά να πέσει
Αν θες στείλε πμ να το δοκιμάσω ευχαριστώ
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.799
Πόντοι
11.971
Πήγα Ιάσονος 19 για το νέο μοντέλο κατά τις 7 το απόγευμα και βγενει μια χοντρή.απογοιτευση.καμια απ' αυτές που γάμαω Μεταξουργείο δεν ήταν και λέω πάμε στο 20ευρο.φυλης 84 η Σόνια κλειστό.φωκαιας 27 μια Νάταλι ροσιδα δεν μου έκανε κλικ, πολύ ζαρομενη.λιοσιων 73 δύο κολομβιανες τις είχα πάρει και τις δύο δεν λένε.και ξάφνου η Έμμυ.ειχα κάνα χρόνο να την πάρω,δε γαμειεταις και μπενω.
Ειμουν τυχερός είχε όρεξη να γαμιθει και φόραγε και ένα καυλοτικο αρομα.τσιμπουκαρα 69 και μια κολάρα στρουμπουλη στα τέσσερα.
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
191
Like
856
Πόντοι
81
Ξέρεις κανείς καμιά πουτάνα που να έχει piercing στην γλώσσα? Από όσο έχω ψάξει το τελευταίο τρίμηνο δεν βρήκα ,άκουσα για κάποια, τα φώτα σας.
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
340
Πόντοι
21
Ποια βάρδια δουλεύει το νέο αστέρι του Μεταξουργείου Λίνα;

Διαβάζω πως κάνει την ξυνή και ειρωνεύεται τους πελάτες

Έτσι σκέφτηκα πως είναι ευκαιρία να δοκιμάσω πάνω της το νέο σκεύασμα που μου έστειλαν κάτι φίλοι
Φίλε αυτό το Horny Goat Weed που περιεχει πρεπει να κανει θαυματα :coffee::coffee:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.969
Πόντοι
39.662
Ποια βάρδια δουλεύει το νέο αστέρι του Μεταξουργείου Λίνα;

Διαβάζω πως κάνει την ξυνή και ειρωνεύεται τους πελάτες

Έτσι σκέφτηκα πως είναι ευκαιρία να δοκιμάσω πάνω της το νέο σκεύασμα που μου έστειλαν κάτι φίλοι

απογεμα στις 5 παει... η φολα θα μυριζει οσο ανεβαινεις τα σκαλια,
μου θυμισε την αλλη την πιτσιρικα την ελενη που ειχε φερει ο ιδιος οικος πριν μερικα χρονια που μοιραζε φολες αλλα ηταν καυλα το πουτανι...


τουλαχιστον απο την ελενη ειχα πιει τα κατουρακια της, θα δοκιμασω και με τη Λινα αλλα δεν το βλεπω.

 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
550
Κριτικές
25
Like
3.437
Πόντοι
1.436
μου θυμισε την αλλη την πιτσιρικα την ελενη που ειχε φερει ο ιδιος οικος πριν μερικα χρονια που μοιραζε φολες αλλα ηταν καυλα το πουτανι...

Καυλακι η Ελένη φαίνεται με πολύ ωραία πορνοτάκουνα σαλοναρει.......ιδιαίτερο χρώμα........λαχανι πορνοτάκουνα!!!!

Αυτη μόνο μετάξι επεξε μπάλα?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Πρωινη επισκεψη στην Λιζα φυλης 105, με του που μπαινει κατευθειαν καποτα σε πεσμενο μοριο (!), δεν με αφησε να την χουφτωσω (!), πηγα να την γλυψω βυζακια ουτε αυτο με αφησε (!), μουρμουραγε διαφορα στα Ισπανικα.
Ενα βιαστικο ξεπετογαμησι χωρις καν να μου εχει σηκωθει και δρομο. Αποτομη στροφη προς το χειροτερο.
Λογικα θα φυγει σε λιγο καιρο για πισω οπως και η γιασμιν. Ειναι κλασικη περιπτωση λιγο πριν φυγουν αν φολιαζουν κοσμο και ασ ηταν καλες στο παρελθον
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Για δεύτερη φορά είπα να περάσω με την Μαριαννα από Δ22. Πρωινή βάρδια και μαζί της ήταν η Στελλα. Είχα καλές εντυπώσεις από την πρώτη φορά όποτε είπα να πάω πάλι. Τρίτη φορά όμως δεν θα υπάρξει γτ αρνήθηκε να τον φάει στα 4 επειδή και καλά τον έχω μεγάλο. Πάντως έχει καλή αίσθηση στο μουνι, είναι αδύνατη και έχει στενό μουνακι.
Παραθέτω και μια φωτο από το αρχοντικό δωμάτιο του υπόψη οίκου!
IMG_5259.jpeg
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
απογεμα στις 5 παει... η φολα θα μυριζει οσο ανεβαινεις τα σκαλια,
μου θυμισε την αλλη την πιτσιρικα την ελενη που ειχε φερει ο ιδιος οικος πριν μερικα χρονια που μοιραζε φολες αλλα ηταν καυλα το πουτανι...


τουλαχιστον απο την ελενη ειχα πιει τα κατουρακια της, θα δοκιμασω και με τη Λινα αλλα δεν το βλεπω.

Έχεις τρόπο και θα τα καταφέρεις
 

Συνημμένα

  • 1712012821733169.jpg
    1712012821733169.jpg
    977,8 KB · Εμφανίσεις: 19
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom