Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (19 μέλη και 249 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
191
Like
854
Πόντοι
81
Λοιπόν χθεσινή βραδινή στον στον εν λόγω οικο, λοιπόν πείρα την Ζινα επειδή είμαι κωλακιας, η κοπέλα είναι καλος χαρακτήρας , κωλο δεν κανει το ξεχνάμε αυτό είναι ξεκάθαρο το λένε στο πρόγραμμα για κράχτη , έκανε το γνωστο κόλπο που σφίγγει την κωλοτρυπιδα λες και εγώ είμαι πρώτη μερα στην δουλεία που δεν εχω αφήσει κωλο αγαμητο, τώρα πως κάποιος άλλος συναγωνιστής τις εχει παρει απο κωλο αυτές τις τρεις δεν ξερω....., πιπα γρηγορη λες και θα εφεβγε το πλοιο , με πουτσα κατάρτι στον κωλο δεν μπήκε ουτε καν το κεφαλακι με τα γνωστά κόλπα που κάνουν οπότε γαμισα μουνι για να μην πάει χαμένο το 20αρικο , μουνι στεγνο δεν το ευχαριστήθηκα γενικά 3 στάσης στα τέσσερα απο μπροστά και απο πάνω.
Το μόνο καλο ήταν οτι δεν ενόχλησε η τσατσα ε και πως να ενοχλήσει αφού ξέρει και η ιδια οτι κωλο δεν κάνουν οι πονηρες οπότε σε αφήνει λίγο να χαρεις την ξενέρα.
Το μπουρδέλο αυτό φυλής 71 όροφος είναι μεγάλη ΑΠΑΤΗ κλέβουν τα πορνίδια εν γνώση των αφεντικών τους και της τσατσάς φυσικά και μας κοροιδεύουν...ΜΑΥΡΟ ΜΗ ΞΑΝΑΠΆΤΕ εκεί, για να στρώσουν χαρακτήρα να μην λένε ψέματα ,άκου εκεί έχει 3πουτάνες και οι 3 τους να κάνουν κώλο όταν σε όλα τα μπουρδέλα της ΑΘΗΝΑΣ ζήτημα να κάνουν πρωκτικό αυτό το διάστημα καμιά 25 γυναίκες όπου οι περισσότερες είναι χοντρές ή προχωρημένης ηλικίας και όχι μικρούλες σαν και αυτές , δεν ντρέπονται οι ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
163
Κριτικές
2
Like
926
Πόντοι
81
Το μπουρδέλο αυτό φυλής 71 όροφος είναι μεγάλη ΑΠΑΤΗ κλέβουν τα πορνίδια εν γνώση των αφεντικών τους και της τσατσάς φυσικά και μας κοροιδεύουν...ΜΑΥΡΟ ΜΗ ΞΑΝΑΠΆΤΕ εκεί, για να στρώσουν χαρακτήρα να μην λένε ψέματα ,άκου εκεί έχει 3πουτάνες και οι 3 τους να κάνουν κώλο όταν σε όλα τα μπουρδέλα της ΑΘΗΝΑΣ ζήτημα να κάνουν πρωκτικό αυτό το διάστημα καμιά 25 γυναίκες , δεν ντρέπονται οι ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ.
Είναι απο Κωλομβια και κωλο δεν κάνουν και καλο θα ηταν να ενημερώνουμε σωστά τους φίλους συναγωνιστες. και για να μην μπερδευόμαστε με τα ονόματα αυτη που πηρα ηταν κοντούλα μαυριδερη στο δερμα καστανο μαλλί τατουαζ στο δεξι μπούτι μια φατσα ινδιάνας με μια μαλακια στο κεφαλι και τατουαζ στην μεση πισω.
Ας βοηθήσει κάποιος με τα ονόματα των κοριτσιών .
 
Τελευταία τροποποίηση:

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
191
Like
854
Πόντοι
81
Είναι απο Κωλομβια και κωλο δεν κάνουν και καλο θα ηταν να ενημερώνουμε σωστά τους φίλους συναγωνιστες. και για να μην μπερδευόμαστε με τα ονόματα η Ζινα είναι κοντούλα μαυριδερη στο δερμα καστανο μαλλί τατουαζ στο δεξι μπούτι μια φατσα ινδιάνας με μια μαλακια στο κεφαλι και τατουαζ στην μεση πισω.
Αυτή που λες είναι είναι η Τίνα ,Ζίνα είναι μια πιο λευκή και η Λίλυ η πιο χοντρή από τις 3 τους , αυτή ίσως το δίνει το κωλί της δεν την δοκίμασα , οι άλλες δύο κλέβουν σίγουρα.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Το μπουρδέλο αυτό φυλής 71 όροφος είναι μεγάλη ΑΠΑΤΗ κλέβουν τα πορνίδια εν γνώση των αφεντικών τους και της τσατσάς φυσικά και μας κοροιδεύουν...ΜΑΥΡΟ ΜΗ ΞΑΝΑΠΆΤΕ εκεί, για να στρώσουν χαρακτήρα να μην λένε ψέματα ,άκου εκεί έχει 3πουτάνες και οι 3 τους να κάνουν κώλο όταν σε όλα τα μπουρδέλα της ΑΘΗΝΑΣ ζήτημα να κάνουν πρωκτικό αυτό το διάστημα καμιά 25 γυναίκες όπου οι περισσότερες είναι χοντρές ή προχωρημένης ηλικίας και όχι μικρούλες σαν και αυτές , δεν ντρέπονται οι ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ.
25 γυναικες με πρωκτικο? Πολλυ λιγότερες νομίζω.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Είμαστε στο σαλονι οικου περιμενοντας την κοπελα που είναι στο δωμάτιο. Ξαφνικά ανοιγει η πορτα του δωματιου, βγαινει η μιση κοπελα έξω, μας κοιτάει, μπαινει παλι μεσα και κλεινει την πόρτα. Μετα απο λιγο βγηκα κανονικά. Τι συμπεριφορές ειναι αυτές?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Επειδή ακούγεται πολύ το μπουρδέλο Φυλής 71 για την απάτη που κάνουν με το πρωκτικό αφενός θέλω να σας πω πως πήρα Λιλή και ήταν καλή και αφετέρου ευχαριστώ για την ενημέρωση για τις άλλες 2 γιατί τις καλοκοιτουσα
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Ιάσωνος 43 Μιρελα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο δύο κοτσίδες, κανονικό σώμα, 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και γιαγιά Ελένη ξανθιά γκιλφ με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο συν για όποιον θέλει να αυτοκτονήσει το εμπλουτισμενο πρόγραμμα της.
Πάντως με τη γιαγιά Ελένη έχουμε ανατροπή των νόμων της φυσικής, την είχα ακούσει να ανακοινώνει το εμπλουτισμένο περίπου πριν 10 χρόνια στην Αλκιβιάδου, και είναι ακόμα ζωντανή...
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
77
Like
139
Πόντοι
0
Μάγκες αξίζει να παω σε μπουρδελο για μια ώρα ;;;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.969
Πόντοι
39.662
Επίσκεψη πριν από λίγο στο Λιοσίων 73 ισόγειο ψάχνοντας την Κιρα. Η υπηρεσία μου είπε ότι η κορασίδα είναι αρρωστη με αμυγδαλίτιδα και θα λείψει μερικές μέρες.
Συγκεκριμένα η Κιρα έπαθε αμυγδαλίτιδα από τα βαθιά
λαρυγγωτα τσιμπούκια που έπαιρνε όπου ερέθησε τις αμυγδαλές της. Περαστικα Κιρα !
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
:spam:
Σορι για το σπαμ αλλα προκειται για ιδιαιτερη περιπτωση καυλας!
+Δεν βρηκα και νημα να το βαλω
+Ισως καποιοι να ψαχνουν κατι τετοιο χρονια..
Μλκες μου τι κωλοτουμπανο ειναι αυτη?

 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
:spam:
Σορι για το σπαμ αλλα προκειται για ιδιαιτερη περιπτωση καυλας!
+Δεν βρηκα και νημα να το βαλω
+Ισως καποιοι να ψαχνουν κατι τετοιο χρονια..
Μλκες μου τι κωλοτουμπανο ειναι αυτη?

μποντιμπιλντάδικο κοντοπούτανο φρέσκο-φρέσκο
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
:spam:
Σορι για το σπαμ αλλα προκειται για ιδιαιτερη περιπτωση καυλας!
+Δεν βρηκα και νημα να το βαλω
+Ισως καποιοι να ψαχνουν κατι τετοιο χρονια..
Μλκες μου τι κωλοτουμπανο ειναι αυτη?

θα θελα να δω ένα μπράντεφερ με Μυρτώ!!!
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
11
Like
519
Πόντοι
310
Καλησπέρα στην παρέα
Πάει φολιασε και η Σοφία από διδύμου 22 πολλά νεύρα και καθόλου χάδια....
Η Χριστίνα στον ίδιο οίκο αξίζει;;;;
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
270
Like
1.421
Πόντοι
201
:spam:
Σορι για το σπαμ αλλα προκειται για ιδιαιτερη περιπτωση καυλας!
+Δεν βρηκα και νημα να το βαλω
+Ισως καποιοι να ψαχνουν κατι τετοιο χρονια..
Μλκες μου τι κωλοτουμπανο ειναι αυτη?

τι οπλοπολυβολο ειναι τουτο,δεν εχω παρει ακομα call girl,λογω τ οτι ειναι αρκετα τα λεφτα κ μπορει να ειναι φολα,αλλα αυτη παιζει κ να την επερνα,ΤΑΝΚ ειναι η καβλα
 

facok

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
16
Like
67
Πόντοι
0
Λοιπόν. Συγγνώμη πάλι για την αναστάτωση που θα δημιουργήσω. Όπως πολλοί δεν γνωρίζουν ποιος είναι ποιος. Έτσι και εμένα πολλοί με έχετε δει. Πολλούς σας ξέρω χρόνια. Έχω αλλάξει προφιλ αρκετές φορές. Είμαι ο λόγος που τα Λιοσίων, κλείνουν και κλειδώνουν. Τελευταία φορά έπαιξα μάπες με δύο νταβάδες εκεί μέσα. Καλά παιδιά σχετικά. Δεν είχαν ούτε σίδερα, ούτε άλλο αιχμηρό. Τίμια ώστε να τρομάξουν. Αν και μια τσάτσά από εκεί τους έβαζε να ληστεύουν πελάτες που συνήθως ήταν φορτωμένοι. Οπότε. Αν ζητάτε ώρα κλπ. Αν έχετε γκαφρά και σκάτε με το αυτοκίνητο. Προσοχή. Γιατί κάποιοι τις παίζουν για 50 ευρώ. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με την αλυσίδα. Άλλωστε είναι της θείας μου. Αλλά κάποιοι είχαν προσπαθήσει να επωφεληθούν από πελάτες. Έμπαινες, τσεκαραν ότι έχεις γκαφρά. Μετά απέξω σε λήστευαν. Οι ταραξίες είναι ήδη μέσα. Απολαύστε τις τρύπες στις πόρτες από την ΟΠΚΕ.



Το μουνάκι της ζωής έχει ξεχειλωμένα μουνοχειλάκια. Έχει δώσει και κολαράκι αβέρτα για εξτραδάκια μέσα. Αλλά παραμένει αρκετά στενή. Ρε φίλε νιάτα είναι αυτά. Τι σκίνι τι οχι. Σε 2-3-5 χρόνια αν παραμείνει να κάνουμε παράπονα. Όταν πρωτοήρθε κατέβαζε υγρά σαν τρελή. Ακόμα...

Επισκεψη πριν απο λιγο στο Φυλής 61 υπόγειο οπου ηταν η Κρύσταλ.
Μου εριξε μια μέτρια φολα. Εντάξει θα γλιτωσω τον ψοφο, αλλα δε θα ξαναπάω, λεπτομέρειες στην κριτική
Έχω insta και τηλ της. Τα είχε φτιάξει με έναν Αλβανό Νταβατζή και είχε σταματήσει. Αλλιώς γενικά μιλάμε. Ζητά λεφτά και κάνει τα πάντα. Κώλο, τα πίνει. Την πνίγεις με την πούτσα. Ακόμη να την χύσω μέσα μου είχε προτείνει. Αν σε γουστάρει το παίζει γκομενοκατάσταση. Έχει εκδοθεί σε Αλβανία, Ρουμανία. Σε όλα τα Βαλκάνια. Επειδή όταν μου πρότεινε δεν δέχτηκα να πληρώσω καταπάνω. Μια φορά την είχα βγάλει έξω από το προφυλακτικό και μετά την έλουσα. Δεν διαμαρτυρήθηκε. Γιατί νόμιζε ότι θα της αφήσω τα έξτρα που είχε προτείνει. Μετά μου κρατάει μούτρα. Γενικά δείχνει να το απολαμβάνει το όλο σκηνικό. Ψάχνει και για ερωτύλο τους τα ακουμπάει και όλο την ξεσκίζουν και την παρατάνε. Μετά τα πληρώνουμε εμείς. Καλό κοριτσάκι τι να πεις. Την πλάκα της έχει. Από άλλες πολύ καλύτερη και αυνειδητοποιημένη.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Έχω insta και τηλ της. Τα είχε φτιάξει με έναν Αλβανό Νταβατζή και είχε σταματήσει. Αλλιώς γενικά μιλάμε. Ζητά λεφτά και κάνει τα πάντα. Κώλο, τα πίνει. Την πνίγεις με την πούτσα. Ακόμη να την χύσω μέσα μου είχε προτείνει. Αν σε γουστάρει το παίζει γκομενοκατάσταση. Έχει εκδοθεί σε Αλβανία, Ρουμανία. Σε όλα τα Βαλκάνια. Επειδή όταν μου πρότεινε δεν δέχτηκα να πληρώσω καταπάνω. Μια φορά την είχα βγάλει έξω από το προφυλακτικό και μετά την έλουσα. Δεν διαμαρτυρήθηκε. Γιατί νόμιζε ότι θα της αφήσω τα έξτρα που είχε προτείνει. Μετά μου κρατάει μούτρα. Γενικά δείχνει να το απολαμβάνει το όλο σκηνικό. Ψάχνει και για ερωτύλο τους τα ακουμπάει και όλο την ξεσκίζουν και την παρατάνε. Μετά τα πληρώνουμε εμείς. Καλό κοριτσάκι τι να πεις. Την πλάκα της έχει. Από άλλες πολύ καλύτερη και αυνειδητοποιημένη.
Μία φορά που πήγα μαζί της ήταν όπως το περιγράφεις, φαινόταν πως το απολαμβάνει και ήταν έτοιμη για πολλά περισσότερα.

Δεύτερη φορά που πήγα για την ίδια ενώ περιμέναμε γύρω στις 5 ψωλες στο υπόγειο καταφύγιο

Η κρυσταλ βγήκε απ' το δωμάτιο δειλά δειλά με μια αηδία και ένα μίσος να ζωγραφίζουν το πρόσωπο της, πέρασε από μπροστά μας και έτρεξε στο κουζινακι με τον Τσάτσο να φαίνεται εξαγριωμένος με αυτή τη συμπεριφορά..

Καμία σχέση με την κοπέλα που είδα την πρώτη φορά έτσι και ξενέρωσα και έφυγα.

Γενικά το συγκεκριμένο σπίτι δεν μου βγάζει καλά vibes
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
1.318
Πόντοι
481
Έχω insta και τηλ της. Τα είχε φτιάξει με έναν Αλβανό Νταβατζή και είχε σταματήσει. Αλλιώς γενικά μιλάμε. Ζητά λεφτά και κάνει τα πάντα. Κώλο, τα πίνει. Την πνίγεις με την πούτσα. Ακόμη να την χύσω μέσα μου είχε προτείνει. Αν σε γουστάρει το παίζει γκομενοκατάσταση. Έχει εκδοθεί σε Αλβανία, Ρουμανία. Σε όλα τα Βαλκάνια. Επειδή όταν μου πρότεινε δεν δέχτηκα να πληρώσω καταπάνω. Μια φορά την είχα βγάλει έξω από το προφυλακτικό και μετά την έλουσα. Δεν διαμαρτυρήθηκε. Γιατί νόμιζε ότι θα της αφήσω τα έξτρα που είχε προτείνει. Μετά μου κρατάει μούτρα. Γενικά δείχνει να το απολαμβάνει το όλο σκηνικό. Ψάχνει και για ερωτύλο τους τα ακουμπάει και όλο την ξεσκίζουν και την παρατάνε. Μετά τα πληρώνουμε εμείς. Καλό κοριτσάκι τι να πεις. Την πλάκα της έχει. Από άλλες πολύ καλύτερη και αυνειδητοποιημένη.
Το μοιράζεσαι το ινστα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom