Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

kynigos86

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
33
Πόντοι
0
τώρα

φυλής 84 Ράνια
φυλής 65 πάνω Ντιάνα και Κορίνα
φυλής 65 κάτω Μπέκι και Τζούλι
φυλής 71 πάνω Βερόνικα και άλλη μία ξανθιά
φυλής 71 δεξί
Κατερίνα
Φυλής 72 αυτή η μελαχρινή φόλα
που δινει και κώλο
φωκαίας 17 αριστερά Μικαέλα (έχει αφρατέψει κι άλλο!)
φωκαίας 19 Πατρίσια και άλλη μία ψηλή
νταρντανέ αδιάφορη
φωκαίας 25
πάνω Μελίσα με λατινοκωλάρα
φωκαίας 27 ισόγειο Εμμανουέλα
αρκετός κόσμος γενικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


η Ντιάνα δε νομίζω οτι κάνει ελεύθερο.. η Κορίνα μάλλον κάνει
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
861
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Περασμα πριν από λιγο από Περδικα 3 δεξί όπου ηταν η Ντασα.

Μελαχρινη με μακρυ μαλλι νεαρη εως 28 ετων κοντη με αδύνατο κορμί και μικρό στήθος,ξινη μουρη και σαλοναρισμα.
Νομιζω την εχω ξαναπάρει στο Μετάξι στα 10ε πιο παλια αλλα δε θυμάμαι οίκο.

Η τσατσά περίεργη-προβληματικη, ειδα μονο κωλο Ντασας καθως έμπαινε στο κουζινακι, περίμενα στο σαλονι να ξαναβγεί να δω φάτσα αλλά αυτή μου έλεγε να φυγω, μια φορα την βλέπουν την κοπέλα οχι δύο μου είπε.

20240324_192645.jpg
Και αφου δεν σου έκατσε η Ντασα θα σου κάτσει το euro jackpot !
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
35
Like
219
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μού, κάνε μου μια χάρη και μπες στο κόπο να παραθέσεις τις περιγραφές που έχεις διαβάσει για να γίνουν και συγκρίσεις, στην ηλικία έχεις πέσει αρκετά έξω...μάλλον σε ξεγελάει το ωραίο κορμί της και το γλυκό πρόσωπο της, 34 στα 35 είναι
Καλημερα! Οπως ανεφερα εκανε ενα γρηγορο περασμα στο σαλονι, δηλαδη ,για την ακριβεια , απλα βγηκε στο ανοιγμα του σαλονιου για τεσσερα δευτερολεπτα, γι αυτο και μιλησα επιφυλακτικα. Ελπιζω να περασω μαζι της πρισεχως,οποτε και θα δωσω κατι πιο ακριβες. Απαντω και στιυς αλλους φιλους εδω που εκαναν τον κοπο να μου απαντησουν. Ευχαριστω.
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
199
Like
900
Πόντοι
81
Καλημέρα, χτεσινό πέρασμα απόγευμα κατά τις 17 00 από φυλής71β όπου είχε 2 νεαρές αρκετά όμορφες λατίνες με φουλ πρόγραμμα δηλαδή έδιναν και κώλο αμφότερες, η μία ήταν η Ζίνα με αρκετά λευκή επιδερμίδα και η άλλη δεν συγκράτησα το όνομα της και ήταν αρκετά μελαμψή...Ας ενημερώσει κάποιος ποια δίνει το κουλούρι της αδιαμαρτύρητά και γενικά αν αξίζουν για κωλογαμήσι ή είναι και αυτές "Απάτη" σαν την ειρήνη την Βουλγάρα (βρδινή βάρδια φυλής και αυτή) που λέει ότι δίνει κώλο αλλά επί της ουσίας δεν το δίνει.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
Περασμα πριν από λιγο από Περδικα 3 δεξί όπου ηταν η Ντασα.

Μελαχρινη με μακρυ μαλλι νεαρη εως 28 ετων κοντη με αδύνατο κορμί και μικρό στήθος,ξινη μουρη και σαλοναρισμα.
Νομιζω την εχω ξαναπάρει στο Μετάξι στα 10ε πιο παλια αλλα δε θυμάμαι οίκο.

Η τσατσά περίεργη-προβληματικη, ειδα μονο κωλο Ντασας καθως έμπαινε στο κουζινακι, περίμενα στο σαλονι να ξαναβγεί να δω φάτσα αλλά αυτή μου έλεγε να φυγω, μια φορα την βλέπουν την κοπέλα οχι δύο μου είπε.

20240324_192645.jpg

την έχεις δει στο Ιάσωνος 16 και στο Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά, και Φυλής 56 ,66α κλπ, πρόκειται για την Αλεξάνδρα/Αλεξία

Έγραψε παραπάνω ο Σμύρνης ότι έχει δουλέψει σε άλλους τέσσερις οίκους δύο στο μετάξι και άλλους δύο στην φυλής με άλλο όνομα. Οπότε όλο και κάποιος θα την γνωρίζει να μας πει
Ήταν στα υπό όψιν οι κορασίδες αλλά η κοντή μάλλον έφαγε αποκλεισμό από τα αποδυτήρια.
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
192
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361
Καρολίνα από Φιλιππίδου είναι στην θέση της; Σε καμιά ώρα θα είμαι πιατσα
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Φωταγωγημενα τωρα στα γρήγορα
Αγκυρας 9 Μαρίνα γύρισε από Κωνσταντινουπολεως 166
12 αδερφό μαγαζί ή σεξι Αναστασία και δίπλα κλασικά Ανδριάνα
Δυδιμου 27 κλειστά
22 Μαριάννα και πάνω Χριστίνα 20 δεν μπήκα μάλλον Ντιάνα διπλα Βουλγάρα Σοφία και 8 Βερονικα και Ελένη
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Περγαμου 1 κλειστα καθως και φυλης 200
Χωματιανού και τα 2 ανοιχτά αλλά δεν μπήκα καθότι πρέπει να περασω άμα με δουν να δώσω διδακτορικό , στα κορίτσια.
Λιοσίων 73 κάτω Εύα και κιρα πάνω ή ΜισέλΦωκαίας 7 Στέλλα και 9 μάλλον το Κατερινάκι, θα με τραβάει να μπω και δεν έχω σήμερα όρεξη πολύ για κωλαράκι 17 πάνω Αλεξάνδρα κάτω μια καινούρια σε 30λεπτο πρόγραμμα δεν την είδα Ρωσίδα λέει ο γέροντας Ρουμάνα και 13 υσογειο η Συλβια
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Like
366
Πόντοι
20
Καλημέρα, χτεσινό πέρασμα απόγευμα κατά τις 17 00 από φυλής71β όπου είχε 2 νεαρές αρκετά όμορφες λατίνες με φουλ πρόγραμμα δηλαδή έδιναν και κώλο αμφότερες, η μία ήταν η Ζίνα με αρκετά λευκή επιδερμίδα και η άλλη δεν συγκράτησα το όνομα της και ήταν αρκετά μελαμψή...Ας ενημερώσει κάποιος ποια δίνει το κουλούρι της αδιαμαρτύρητά και γενικά αν αξίζουν για κωλογαμήσι ή είναι και αυτές "Απάτη" σαν την ειρήνη την Βουλγάρα (βρδινή βάρδια φυλής και αυτή) που λέει ότι δίνει κώλο αλλά επί της ουσίας δεν το δίνει.
Και η Στέλα εκεί παραδίπλα στο φωκαιας τα ίδια κάνει. Δεν με άφηνε να την γαμησω καλά καλά και γκρινιάζεε κ έλεγε ότι έχω μεγάλο πουτσο. Που παλαιότερα τον είχε φάει χωρίς τέτοια τον έχω νορμάλ εντομεταξι απλά χάλασε και αυτή.δουλευει και με γραφεία έξω από όσο ξέρω.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
25
Like
3.441
Πόντοι
1.436
Και η Στέλα εκεί παραδίπλα στο φωκαιας τα ίδια κάνει. Δεν με άφηνε να την γαμησω καλά καλά και γκρινιάζεε κ έλεγε ότι έχω μεγάλο πουτσο. Που παλαιότερα τον είχε φάει χωρίς τέτοια τον έχω νορμάλ εντομεταξι απλά χάλασε και αυτή.δουλευει και με γραφεία έξω από όσο ξέρω.
Για τη ξανθιά αλβανιδα με τα γυαλιά που είναι κοντά στον μισό αιώνα λες?
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
25
Like
3.441
Πόντοι
1.436
Δεν ξέρω δεν την έχω δοκιμάσει μου βγάζει λίγο μαγκιά style το σαλονάρισμα της.....κ την κόβω για παλτό. Πάντως για την ηλικία της έχει ωραίο κωλαράκι. Τώρα ποίος δίνει σε γραφείο πολλά χρήματα για αυτή....δεν το καταλαβαίνω....
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
71 σκαλιά Τίνα και Ζινα με φουλ του κώλου
69 β Ελένη
Α Μαρία
67 Ναταλί με ελεύθερη τρομπέτα όχι όμως που θα ήθελα τελειωτικό απέναντι η μουνα Τζέσικα και στο 84 η Κάτια
και 65 πάνω μελαμψη Ιζαμπελα με φουλ του καλού και Τζούλια
κάτω οι 2 Ρουμάνος Χριστίνα και Ντιάνια, η τσεχα ρεπό
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Like
366
Πόντοι
20
Δεν ξέρω δεν την έχω δοκιμάσει μου βγάζει λίγο μαγκιά style το σαλονάρισμα της.....κ την κόβω για παλτό. Πάντως για την ηλικία της έχει ωραίο κωλαράκι. Τώρα ποίος δίνει σε γραφείο πολλά χρήματα για αυτή....δεν το καταλαβαίνω....
2 φορές την έχω πάρει. Την 1η σε πρωινή βάρδια σε ένα αλλά επί της φυλής όπου ήταν νορμάλ πέρασα κυρίως λόγω του φουλ που κάνει. Και 2η στην φωκαιας που είναι τώρα πρωί η απογευματινή. Αλλά δεν άστο έφυγε και τον έπαιξα μόνος μου για να τελειώσω. Όσο για το γραφείο είναι με άλλο όνομα και δεν το διαφημίζει ούτε λέει το γραφείο το κρατάει κρυφό για να πιάνει πελάτες να μην την ξέρει κανείς ότι είναι και στα εικοσαρικα
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
199
Like
900
Πόντοι
81
Και η Στέλα εκεί παραδίπλα στο φωκαιας τα ίδια κάνει. Δεν με άφηνε να την γαμησω καλά καλά και γκρινιάζεε κ έλεγε ότι έχω μεγάλο πουτσο. Που παλαιότερα τον είχε φάει χωρίς τέτοια τον έχω νορμάλ εντομεταξι απλά χάλασε και αυτή.δουλευει και με γραφεία έξω από όσο ξέρω.
Έτσι ακριβώς την πήρα πρόσφατα αυτή τα ίδια έλεγε και σε εμένα, δεν αντεχεί το κωλογαμήσι πέρα από το λεπτό και γκρινιάζει....βέβαια κάθησε και την έχυσα στον κώλο ενώ η ειρήνη τραβήχτηκε και με άφησε με την πούτσα στο χέρι, γενικά απάτη είναι και οι δύο τους....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom