Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (2 μέλη και 109 επισκέπτες)

john32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
51
Like
80
Πόντοι
0
καλησπέρα σας, ξέρεις κανείς η Έμμυ από Λιοσίων μέχρι τι ώρα κάθετε το βράδυ;
Καλησπέρα δουλεύει μέχρι τις 12:00 το βράδυ όταν είναι στη βάρδια 17:00 με 00:00 αύριο είναι πρωινή βάρδια.Σημερα έχει ρεπό
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Ε δε νομίζω οι κοπέλες και οι τσατσάδες να θέλουν να δουν την παρέλαση.
Παρέλαση κάνουν μέχρι
πολύ αργά το βράδυ.αρα δεν το έχουν και μεγάλη ανάγκη να σηκωθούν από το πρωί για να δουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
13
Like
10.088
Πόντοι
2.046
Ρε μάγκες γνώμη για την γκομενα στο Φωκαίας 13 ισογειο! Μιλφακι μου φάνηκε! Κάτι με τράβηξε στο πρόσωπο της! Ελληνιδα είπαν αλλά σιγά μην είναι! Πέρασε κανεις να μας πει τι φάση;
τη Νικόλ
λες;;;
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Επίσκεψη στο Φυλής 65 όροφος ώρα 21:00 ήταν 2 ωραία μουνακια.. Η Κορινα και η Ντιανα είπε η τσατσά.. Αφού την κορινα την είχα δοκιμάσει στο παρελθόν είπα να δοκιμάσω την Ντιανα..
Και καλά έκανα..
Ωραίο αδύνατο σωματακι, ξανθιά, βυζακι 2αρι , γλυκούλα μου φάνηκε και ενέδωσα.. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό 69 και ολες τις στάσεις ανακοίνωσε η τσατσά..
Πέρασα καλά και θα την ξανατιμησω!
Χρονια πολλα για την αυριανή ημέρα
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
13
Like
10.088
Πόντοι
2.046
τώρα

φυλής 84 Ράνια
φυλής 65 πάνω Ντιάνα και Κορίνα
φυλής 65 κάτω Μπέκι και Τζούλι
φυλής 71 πάνω Βερόνικα και άλλη μία ξανθιά
φυλής 71 δεξί
Κατερίνα
Φυλής 72 αυτή η μελαχρινή φόλα
που δινει και κώλο
φωκαίας 17 αριστερά Μικαέλα (έχει αφρατέψει κι άλλο!)
φωκαίας 19 Πατρίσια και άλλη μία ψηλή
νταρντανέ αδιάφορη
φωκαίας 25
πάνω Μελίσα με λατινοκωλάρα
φωκαίας 27 ισόγειο Εμμανουέλα
αρκετός κόσμος γενικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσκεψη στο Φυλής 65 όροφος ώρα 21:00 ήταν 2 ωραία μουνακια.. Η Κορινα και η Ντιανα είπε η τσατσά.. Αφού την κορινα την είχα δοκιμάσει στο παρελθόν είπα να δοκιμάσω την Ντιανα..
Και καλά έκανα..
Ωραίο αδύνατο σωματακι, ξανθιά, βυζακι 2αρι , γλυκούλα μου φάνηκε και ενέδωσα.. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό 69 και ολες τις στάσεις ανακοίνωσε η τσατσά..
Πέρασα καλά και θα την ξανατιμησω!
Χρονια πολλα για την αυριανή ημέρα
η Ντιάνα δε νομίζω οτι κάνει ελεύθερο.. η Κορίνα μάλλον κάνει
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
412
Πόντοι
20
Επίσκεψη στο Φυλής 65 όροφος ώρα 21:00 ήταν 2 ωραία μουνακια.. Η Κορινα και η Ντιανα είπε η τσατσά.. Αφού την κορινα την είχα δοκιμάσει στο παρελθόν είπα να δοκιμάσω την Ντιανα..
Και καλά έκανα..
Ωραίο αδύνατο σωματακι, ξανθιά, βυζακι 2αρι , γλυκούλα μου φάνηκε και ενέδωσα.. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό 69 και ολες τις στάσεις ανακοίνωσε η τσατσά..
Πέρασα καλά και θα την ξανατιμησω!
Χρονια πολλα για την αυριανή ημέρα
Πολύ καλή η Ντιάνα μια φορά την έχω πάρει και με την 1η ευκαιρία που θα είμαι Αθήνα θα επαναλάβω! Κάνει και χύσιμο σωμα- στήθος. Τίμιο και φιλότιμο κορίτσι. Για ακα μπουκι δεν θυμάμαι να κάνει
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.324
Πόντοι
39.662
Από λίγα σπιτάκια που πέρασα στη δεύτερη βάρδια στα κεντρικά.

Φωκαίας 25 ισόγειο ήταν η Σάρα πολύ όμορφη σκουρόχρωμη αδύνατη με εκφυλη φάτσα.
Στο σαλόνι έλεγε στους πελάτες ότι ψάχνει κάποιον να τις γλύψει το μουνί καλά γιατί το είχε τεράστια ανάγκη.
Τις πρόσφερα να πιει λίγο από το κουτάκι μπύρα που κρατούσα στα χέρια μου αλλά μου είπε ότι δεν πίνει μπύρες προτιμά τσίπουρο με μεζέ.

Φωκαίας 25 όροφος λατίνα Μελίσα με γλυκό πρόσωπο και όμορφη κολάρα.

Φωκαιας 13 υπόγειο ανοιχτό με τρεις κοπέλες η μία χειρότερη από την άλλη δεν θυμάμαι καν ονόματα.

Φυλής 69α με τις σιδερένιας σκάλα μονη της η Μαρία όμορφη κοπελα με νόστιμο προσωπάκι και μακρύ μαύρο μαλλί τατουάζ στη δεξιά κλείδα.

Καλό σας βράδυ !
20240322_191701.jpg
20240321_190812.jpg



:hi::hi::hi:
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
13
Like
10.088
Πόντοι
2.046
Πολύ καλή η Ντιάνα μια φορά την έχω πάρει και με την 1η ευκαιρία που θα είμαι Αθήνα θα επαναλάβω! Κάνει και χύσιμο σωμα- στήθος. Τίμιο και φιλότιμο κορίτσι.
ούτε καν! φολίτσα είναι , εντελώς διεκπεραιωτική! διαβάστε και
πρόσφατη κριτική που έχει ανέβει από συναγωνιστή
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
412
Πόντοι
20
Από λίγα σπιτάκια που πέρασα στη δεύτερη βάρδια στα κεντρικά.

Φωκαίας 25 ισόγειο ήταν η Σάρα πολύ όμορφη σκουρόχρωμη αδύνατη με εκφυλη φάτσα.
Στο σαλόνι έλεγε στους πελάτες ότι ψάχνει κάποιον να τις γλύψει το μουνί καλά γιατί το είχε τεράστια ανάγκη.
Τις πρόσφερα να πιει λίγο από το κουτάκι μπύρα που κρατούσα στα χέρια μου αλλά μου είπε ότι δεν πίνει μπύρες προτιμά τσίπουρο με μεζέ.

Φωκαίας 25 όροφος λατίνα Μελίσα με γλυκό πρόσωπο και όμορφη κολάρα.

Φωκαιας 13 υπόγειο ανοιχτό με τρεις κοπέλες η μία χειρότερη από την άλλη δεν θυμάμαι καν ονόματα.

Φυλής 69α με τις σιδερένιας σκάλα μονη της η Μαρία όμορφη κοπελα με νόστιμο προσωπάκι και μακρύ μαύρο μαλλί τατουάζ στη δεξιά κλείδα.

Καλό σας βράδυ !
20240322_191701.jpg
20240321_190812.jpg



:hi::hi::hi:
Φίλε Δημήτρη η Σάρα με αυτή την καραμέλα είναι τις περισσότερες φορές που πάω και βγαίνει σαλόνι περασμένες βραδινές ώρες. Μια φορά έχω περάσει και την είχα γλείψει γιατί μου γύρισε 69 και μου το έφερε το πραμα της στο στόμα αλλιώς δεν θα το έκανα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
412
Πόντοι
20

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815
Περασμα πριν από λιγο από Περδικα 3 δεξί όπου ηταν η Ντασα.

Μελαχρινη με μακρυ μαλλι νεαρη εως 28 ετων κοντη με αδύνατο κορμί και μικρό στήθος,ξινη μουρη και σαλοναρισμα.
Νομιζω την εχω ξαναπάρει στο Μετάξι στα 10ε πιο παλια αλλα δε θυμάμαι οίκο.

Η τσατσά περίεργη-προβληματικη, ειδα μονο κωλο Ντασας καθως έμπαινε στο κουζινακι, περίμενα στο σαλονι να ξαναβγεί να δω φάτσα αλλά αυτή μου έλεγε να φυγω, μια φορα την βλέπουν την κοπέλα οχι δύο μου είπε.

20240324_192645.jpg
Κρίμα που δεν πήγες να έχουμε μια άποψη γιατί είναι στα υπόψιν και οι δύο κοπέλες στο εν λόγω οικο.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
412
Πόντοι
20
Κρίμα που δεν πήγες να έχουμε μια άποψη γιατί είναι στα υπόψιν και οι δύο κοπέλες στο εν λόγω οικο.
Έγραψε παραπάνω ο Σμύρνης ότι έχει δουλέψει σε άλλους τέσσερις οίκους δύο στο μετάξι και άλλους δύο στην φυλής με άλλο όνομα. Οπότε όλο και κάποιος θα την γνωρίζει να μας πει
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Πέρασα χθές από βέργας στη Σαμπίνα... όπως πάντα πολύ κόσμο και φοβερή στο δωμάτιο...μου είπε ότι σήμερα και αύριο θα δουλεύει βράδυ και την τρίτη θα λείπει...
Ανεβάζω και δύο βιντεάκια για όσους συναγωνιστές δεν ξέρουν περί τίνος πρόκειται
Άντε γαμησου ρε προμοτορα. Έπεσε η δουλειά και ξεκίνησε πάλι η σαμπινα να βάζει άτομα να γράφουν μαλακιες. Βάζεις και βιντεάκια να διαφημίσεις. Βλακα. Δεν είναι τυχαίο που έπεσε η δουλειά της, αφού συμπεριφέρεται άσχημα η μικρή ντίβα στους πελατες, λογικό να μην ξαναπατήσουν το πόδι τους
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Επίσκεψη στο Φυλής 65 όροφος ώρα 21:00 ήταν 2 ωραία μουνακια.. Η Κορινα και η Ντιανα είπε η τσατσά.. Αφού την κορινα την είχα δοκιμάσει στο παρελθόν είπα να δοκιμάσω την Ντιανα..
Και καλά έκανα..
Ωραίο αδύνατο σωματακι, ξανθιά, βυζακι 2αρι , γλυκούλα μου φάνηκε και ενέδωσα.. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό 69 και ολες τις στάσεις ανακοίνωσε η τσατσά..
Πέρασα καλά και θα την ξανατιμησω!
Χρονια πολλα για την αυριανή ημέρα
Η ντιανα , δεν κάνει ελεύθερο
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Φυλής 6++ που δουλεύει η ντιανα, είναι μουναρα. Γούστα είναι αυτά. Να πω ότι πρώτη φορά που είχα περάσει ήταν φόλα. Μετά όταν πέρασα ξανά από μήνες ήταν φοβερή. Από φιλο που την έχει πάρει μου είπε το ίδιο μια ήταν φοβερή μια μαπα. Κάνει και σε άλλους τέτοια σκαμπανεβάσματα;

Η απλά έτυχε σε εμάς η μέρα να μην ήταν καλή
 

kynigos86

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
33
Πόντοι
0
τώρα

φυλής 84 Ράνια
φυλής 65 πάνω Ντιάνα και Κορίνα
φυλής 65 κάτω Μπέκι και Τζούλι
φυλής 71 πάνω Βερόνικα και άλλη μία ξανθιά
φυλής 71 δεξί
Κατερίνα
Φυλής 72 αυτή η μελαχρινή φόλα
που δινει και κώλο
φωκαίας 17 αριστερά Μικαέλα (έχει αφρατέψει κι άλλο!)
φωκαίας 19 Πατρίσια και άλλη μία ψηλή
νταρντανέ αδιάφορη
φωκαίας 25
πάνω Μελίσα με λατινοκωλάρα
φωκαίας 27 ισόγειο Εμμανουέλα
αρκετός κόσμος γενικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


η Ντιάνα δε νομίζω οτι κάνει ελεύθερο.. η Κορίνα μάλλον κάνει
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom