Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 303 άτομα (27 μέλη και 276 επισκέπτες)

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Πέρασα χθές από βέργας στη Σαμπίνα... όπως πάντα πολύ κόσμο και φοβερή στο δωμάτιο...μου είπε ότι σήμερα και αύριο θα δουλεύει βράδυ και την τρίτη θα λείπει...
Ανεβάζω και δύο βιντεάκια για όσους συναγωνιστές δεν ξέρουν περί τίνος πρόκειται
Ξέρουμε αν θα είναι και σήμερα ?
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Παιδιά που είναι η Άννα από το Φώκαιας 17, η νεαρή μελαχρινή βυζαρου, 10 φορές σας έχω ρωτήσω ιδι
Έχει πολύ καιρό να εμφανιστεί.
Δεν εργάζεται αυτόν τον καιρό.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.973
Πόντοι
6.815
Πέρασα χθές από βέργας στη Σαμπίνα... όπως πάντα πολύ κόσμο και φοβερή στο δωμάτιο...μου είπε ότι σήμερα και αύριο θα δουλεύει βράδυ και την τρίτη θα λείπει...
Ανεβάζω και δύο βιντεάκια για όσους συναγωνιστές δεν ξέρουν περί τίνος πρόκειται
Και με την ευκαιρία θα το ξαναπώ γιατί σίγουρα εδώ μέσα υπάρχουν και προμότοτες και ίσως και οι ίδιες οι κοπέλες ενημερώνονται.
Το παράδειγμα της Σαμπινας θα μπορούσαν να το κάνουν και άλλες κοπέλες δηλ να έχουν δικές τους φωτογραφίες ή video εδώ μέσα.
Σίγουρα τα ναυάγια ΔΕΝ θα το κάνουν, τα στανταρακια όμως;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
859
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Ρε μάγκες γνώμη για την γκομενα στο Φωκαίας 13 ισογειο! Μιλφακι μου φάνηκε! Κάτι με τράβηξε στο πρόσωπο της! Ελληνιδα είπαν αλλά σιγά μην είναι! Πέρασε κανεις να μας πει τι φάση;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.967
Πόντοι
39.662
Περασμα πριν από λιγο από Περδικα 3 δεξί όπου ηταν η Ντασα.

Μελαχρινη με μακρυ μαλλι νεαρη εως 28 ετων κοντη με αδύνατο κορμί και μικρό στήθος,ξινη μουρη και σαλοναρισμα.
Νομιζω την εχω ξαναπάρει στο Μετάξι στα 10ε πιο παλια αλλα δε θυμάμαι οίκο.

Η τσατσά περίεργη-προβληματικη, ειδα μονο κωλο Ντασας καθως έμπαινε στο κουζινακι, περίμενα στο σαλονι να ξαναβγεί να δω φάτσα αλλά αυτή μου έλεγε να φυγω, μια φορα την βλέπουν την κοπέλα οχι δύο μου είπε.

20240324_192645.jpg
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
356
Κριτικές
43
Like
1.765
Πόντοι
1.011
Δοκιμή την προηγούμενη εβδομάδα με Εβελίνα Φ86κάτω. Διάθεση έχει, σώμα δεν έχει. Πολύ χαλαρότητα από εγκυμοσύνη κ.λπ. Κατάλαβα τον λόγο που το κρύβει στο σαλόνι. Δεν το έκλαψα (οριακά το μετάνιωσα), αλλά δεν θα πήγαινα πάλι. Σκέφτηκα στην πορεία ότι αν δεν είχε βυζάρες, δεν θα πέρναγα καθόλου.

Δοκιμή σήμερα με Σόνια Φ84πάνω. Εξαιρετική εμπειρία. Στα 25 της πρέπει να ήταν απίστευτη μούνα. Σωματάρα ανεξαρτήτου ηλικίας, βυζάρες στητές για το μέγεθος (εδώ σε μικρότερες κι έχουν πάρει την κατιούσα) και η πιο ιδιαίτερη πίπα που έχω ζήσει! Πρέπει να μεταλαμπαδεύσει την τέχνη στη νέα γενιά. Χώρος πεντακάθαρος κι ας φαίνεται ερείπιο. Η ηλικία 50+ μπορεί να είναι ανασταλτικός παράγοντας, αλλά θεωρώ ειλικρινά ότι πρέπει να δοκιμαστεί τουλάχιστον μία φορά.

Μπορεί η Σόνια να ρίχνει μια δεκαετία στην Εβελίνα, αλλά τύποι μου η διαφορά στην ποιότητα και στην εμπειρία είναι πραγματικά τεράστια. Μέχρι και η καταγωγή παίζει τον ρόλο της (Ρωσία>Αλβανία).
Παλιες καραβανες..
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
356
Κριτικές
43
Like
1.765
Πόντοι
1.011
Φίλε μου το ξέρω αυτό.αν και το Μεταξουργείο το έχω κόψει δεν πάω εκεί. προτιμώ να δώσω 5€ παραπάνω και να πάω φυλής και κάπου αλλού.δεν είναι και η περιοχή για να παίζεις με την ζωή σου γιατί δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει.
Σωστος
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Περασμα πριν από λιγο από Περδικα 3 δεξί όπου ηταν η Ντασα.

Μελαχρινη με μακρυ μαλλι νεαρη εως 28 ετων κοντη με αδύνατο κορμί και μικρό στήθος,ξινη μουρη και σαλοναρισμα.
Νομιζω την εχω ξαναπάρει στο Μετάξι στα 10ε πιο παλια αλλα δε θυμάμαι οίκο.

Η τσατσά περίεργη-προβληματικη, ειδα μονο κωλο Ντασας καθως έμπαινε στο κουζινακι, περίμενα στο σαλονι να ξαναβγεί να δω φάτσα αλλά αυτή μου έλεγε να φυγω, μια φορα την βλέπουν την κοπέλα οχι δύο μου είπε.

20240324_192645.jpg
Τουλάχιστον πήρες coca cola zero να μην πάρεις περιττές θερμίδες. :P
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Φιλε μου αυτά είναι γούστα του καθενός το που θα πάει. επειδή την έχω πατήσει πολύ άσχημα από την συγκεκριμένη περιοχή και από συγκεκριμένο οίκο δεν χρειάζεται να αναφερθώ συγκεκριμένα για να μην κάνω Χαλάστρα σε άλλους συναγωνιστές.απλα δεν ξανά πατάω το πόδι μου.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
356
Κριτικές
43
Like
1.765
Πόντοι
1.011
Φιλε μου αυτά είναι γούστα του καθενός το που θα πάει. επειδή την έχω πατήσει πολύ άσχημα από την συγκεκριμένη περιοχή και από συγκεκριμένο οίκο δεν χρειάζεται να αναφερθώ συγκεκριμένα για να μην κάνω Χαλάστρα σε άλλους συναγωνιστές.απλα δεν ξανά πατάω το πόδι μου.
Φυσικα και δε ξαναπας, ουτε απ εξω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
Περασμα πριν από λιγο από Περδικα 3 δεξί όπου ηταν η Ντασα.

Μελαχρινη με μακρυ μαλλι νεαρη εως 28 ετων κοντη με αδύνατο κορμί και μικρό στήθος,ξινη μουρη και σαλοναρισμα.
Νομιζω την εχω ξαναπάρει στο Μετάξι στα 10ε πιο παλια αλλα δε θυμάμαι οίκο.

Η τσατσά περίεργη-προβληματικη, ειδα μονο κωλο Ντασας καθως έμπαινε στο κουζινακι, περίμενα στο σαλονι να ξαναβγεί να δω φάτσα αλλά αυτή μου έλεγε να φυγω, μια φορα την βλέπουν την κοπέλα οχι δύο μου είπε.

20240324_192645.jpg
την έχεις δει στο Ιάσωνος 16 και στο Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά, και Φυλής 56 ,66α κλπ, πρόκειται για την Αλεξάνδρα/Αλεξία
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Γνωριζει κανεις εαν 25 Μαρτιου θα λειτουργησουν οι οικοι ανοχης;; Σκεφτομαι να κατεβω για τσαρκα και ενημερωση.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.967
Πόντοι
39.662
την έχεις δει στο Ιάσωνος 16 και στο Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά, και Φυλής 56 ,66α κλπ, πρόκειται για την Αλεξάνδρα/Αλεξία
Ναι σωστος ! Μ.Α 25 την ειχα πάρει τη θυμήθηκα.
 

GINOLINO

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Like
114
Πόντοι
0
Κατα τις 16.00' σημερα περασα απο το Μαραθωνος το μεσαιο( α οροφος) με τη μεταλλικη σκαλα , δουλευε η Μαρσελα, ειχα διαβασει περιγραφες απο αλλους αλλα αυτο που ειδα ηταν εντελως διαφορετικο , δεν ειναι ψηλη και μιλφ αλλα γυρω στα 25 την εκανα ( η αληθεια ειναι οτι δεν παρεμεινε πολυ στο σαλοναρισμα της ) , φορουσε ενα μαυρο ριχτο σαν ειδος ρομπας που καλυπτε σχεδον ολο το σωμα. Εχει κοριτσιστικο σωμα και οχι νταρντανας η μεγαλης γυναικας . Το δε προσωπο ηταν αρκετα νοστιμο ,οχι περιεργο,οπως περιγραφανε καποιοι. Τα γραφω αυτα για να καταληξω στο οτι ο καθε ενας εχει μαλλον δικη του αποψη και αν δε δουμε κατι οι ιδιοι, δε μπορουμε να ειμαστε σιγουροι . Πολυς κοσμος παντως στο μαγαζι,δωματια γεματα και αναμονη. Πριφανως η κοπελλα αξιζει , για να γινεται τοσος ντορος ,ενω αλλα μαγαζια βαρουσαν μυγες. Καλη συνεχεια σε ολους!
Η Μαρσέλα εξακριβωμένο και διασταυρωμένο είναι 44 χρονών αν και δεν της φαίνεται λόγω σωματότυπου. Όλα τα άλλα σχόλια σωστά.
 

Gxamos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
165
Κριτικές
3
Like
4.821
Πόντοι
721
καλησπέρα σας, ξέρεις κανείς η Έμμυ από Λιοσίων μέχρι τι ώρα κάθετε το βράδυ;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Γνωριζει κανεις εαν 25 Μαρτιου θα λειτουργησουν οι οικοι ανοχης;; Σκεφτομαι να κατεβω για τσαρκα και ενημερωση.
Ε δε νομίζω οι κοπέλες και οι τσατσάδες να θέλουν να δουν την παρέλαση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom