Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (19 μέλη και 208 επισκέπτες)

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.940
Πόντοι
6.815
Αυτό ακριβώς φίλε. Δυο δωμάτια και αναμονή σαν τον μαλακα 1 ώρα. Να πάει να γαμηθει. Ούτε απ έξω δεν ξαναπατάω
Έτσι είναι άμα καβαλήσεις το καλάμι, όχι άδικα με την εμφάνιση της και την διαφήμιση της εδώ μέσα.
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
87
Like
588
Πόντοι
80
Πρωινη βιαστικη βολτα απο Φυλης 65, καρε των κορμιων.
Στο 65 πανω Χριστινα Ρουμανα κορμαρα με πολλα τατουαζ και χυτες βυζαρε, ςσκουροχρωμη, μαζι με Χριστινα ''Τσεχα κορμαρα με λευκο δερμα σε απλο.
Στο 65 Ισογειο Νταινα ξανθοκαστανη κορμαρα μαζι με Κατια μελαχροινη κορμαρα επισης σε απλο. Φατε ματια ψαρια, ολες μαζι δεν ειχαν ιχνος απο λιπακι.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
12
Like
4.382
Πόντοι
731
Δεκάδες σελίδες για την Ηλέκτρα
Να διαβάζω πως δίνει κώλους, δουλεύει με γραφεία

Μπουρδελιαριδες να την ψάχνουν, να την σχολιάζουν

Λέω δεν γίνεται κατι καλό θα κάνει..πήγα και την πήρα..


ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ?
Τι διάβασες δηλαδή; ένα απλό σε εμφάνιση κορίτσι είναι με κάποιο θέμα που έχει αργές κινήσεις αλλά δίνει κώλο και δεν είναι 50+ χρονών ...
Κάτσε ρεεέεεεε τύπε θα μας τρελάνεις τώρα.. σε είπε φάτσα κάρτα μικροτσούτσουνο όντας μέλος του bou.. & ΔΕΝ έχεις παράπονο μας γράφεις;;;;;; :think:
Όχι, δεν είμαι κομπλεξικός προφανώς, άσε που όποιος έχει την μύγα ...
Ας πρόσεχες!

Αυτά παθαίνουν όσοι πιστεύουν ό,τι διαβάζουν!

Η περιέργεια πληρώνεται ακριβά! (Σε χρόνο και χρήμα).
Ναί, κάποιοι πληρώνουν, δοκιμάζουν και ενημερώνουν, άλλοι απλά σχολιάζουν :cheesy:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
15
Like
11.461
Πόντοι
3.246
τώρα live επιγραμματικα
..................................................................................................................................................................................................................................

Φυλής 71α δύο καινούργιες λατινες με ακριβώς ίδιο σωματότυπο απλός η 2η λίγο πιο ψηλή, Τίνα κοκκινομάλλα σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ και Ζηνα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο, αυταρχικό και ποδολαγνεια.
.................................................................................................................................................................................................................................
Η λέξη-κλειδί... :zfuck::hi:
 

tasoskatan

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
107
Πόντοι
0
Πέρασα χτες πρωί για διπλό στο Φυλής 65β με τις 2 Χριστίνες. Έχω ανεβάσει κριτική ελπίζω να ανέβει. Απίστευτα στενό το μουνάκι της Χριστίνας της Ρουμάνας με τα τατουαζ.
Καλά γαμήσια συναγωνιστές
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
12
Like
4.382
Πόντοι
731
Πρωινή κατάθεση στην Πάολα Διδύμου 48 κατά τις εντεκάμιση. Μπαίνει στο δωμάτιο και μου λέει ότι έχει έρθει ένας τύπος γύρω στα 40 με 45 ο οποίος έρχεται κάθε μέρα και προσπαθεί να τον αποφύγει γιατί αργεί να τελειώσει αλλά αυτός δεν χαμπαριάζει. Κάθε μέρα εκεί είναι. Σε περίπτωση που διαβάζει να το έχει υπόψιν του γιατί δεν αποκλείεται να τον παρατήσει στο δωμάτιο κάποια στιγμή και να φύγει. Δεν μου το είπε αυτό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Μία φορά που την πήρα, ήταν αρκετά βιαστική, χαβαλές, καλή πίπα, αλλά όλα στην τσίτα, σε αγχώνει, έχει και ένα κώλο που προσγειώνεται 747 άνετα ...
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
20
Like
197
Πόντοι
0
Πρωινή καταδρομική στο ρομαντικό Μεταξουργείο

Ιάσονος 44 η ψηλή εντυπωσιακη μιλφογκιλφ Σανέλ με δύο προγράμματα απλό και ελεύθερο 10+15 αντιστοίχως

37 Τζούλια φουλ πρόγραμμα 10€

Στα μικρά όπου είχε τουλάχιστον 50 πρέζακια και στην επιστροφή μου στο εργαλείο βρήκα έναν τελειωμένο να βαραει στο λαιμό πρέζα στο καθρέφτη μου..Του είπα να κάνει πιο εκεί και βογγαγε καθώς του τα εσκαγε η παραμυθα
Cultila

Ιάσονος 1 κλειστό
Ιάσονος 1β αριστερά κλειστό δεξιά μόνο το Ορκ granny Άννα πάει η Ελένη έφυγε και αυτή
Έκανε βαθύ τσιμπούκι η γιαγιά Ελένη κρίμα που έφυγε
Ιάσονος 1γ η τραγική φάλαινα που δεν θυμάμαι όνομα
Τραγική κατάσταση έφυγα αχυστος

Να περνάτε καλά και να γαμάτε συνάμα!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.352
Πόντοι
9.426
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

Fetishlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0
μηπως η χριστινα η ρουμανα κατι πριβε συναντησεις η με κανα τιπς να κανει κατι παρπαανω;
 

Dimk12

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
παιδιά καλησπέρα η σοφια (κοντή λατίνα ) ξέρουμε αν δουλεύεις σήμερα; Και αν ναι που;

Ευχαριστώ!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
421
Κριτικές
3
Like
2.359
Πόντοι
441
παιδιά καλησπέρα η σοφια (κοντή λατίνα ) ξέρουμε αν δουλεύεις σήμερα; Και αν ναι που;

Ευχαριστώ!
Νομιζω γράφτηκε χθες οτι ήταν στο Φ86 αν θυμάμα καλα, πρώτη βάρδια απ ότι κατάλαβα.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
960
Κριτικές
128
Like
16.240
Πόντοι
19.306
Μία φορά που την πήρα, ήταν αρκετά βιαστική, χαβαλές, καλή πίπα, αλλά όλα στην τσίτα, σε αγχώνει, έχει και ένα κώλο που προσγειώνεται 747 άνετα ...
Ο κώλος είναι θέμα γούστου. Βιαστική όμως δεν είναι ποτέ νομίζω.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.616
Πόντοι
1.011
Μην έχοντας βρει κάτι αξιόλογο στην φυλής είπα να περάσω με την Σαμπινα που είχα καιρό. Πάω στο μαγαζί κατά τις 23:30 περίπου. Είχε δυο δωμάτια αναμονή και τρίτος εγώ. Οποτε πέρασα λέγοντας στον ευατο μου ότι δεν θα περιμένω πολύ. Μην σας τα πολυλογώ περίμενα μια ώρα. Μια ώρα για 2 δωμάτια. Η τυπισσα έκανε τεράστια διαλείμματα και οι άλλοι μέσα σίγουρα κάθισαν φυσικά πανω από 10 λεπτά. Η σαμπινα στο δωμάτιο έχει πέσει. Δεν είναι όπως παλιά. Δεν το καις το 20αρι αλλά με τέτοια αναμονή και το υφάκι της που την έχει δει δεν θα ξαναπαω.

Υγ1: Πόνεσαν τα αυτια μου να ακούω τραπ μια ώρα στη διαπασόν.

Υγ2: Η σαμπινα φέρνει μαζί της στην βάρδια της σκυλίτσα της, η οποία βολτάρει στο σαλόνι και ζητιανεύει χάδια υποψηφίων πελατών.
Μμ..κριμα που χει πεσει σ αποδοση..αφου το λετε πολλοι...εγω καλα περνουσα παντως οταν δουλευε φυλης-διδυμου..που να βρεις καλυτερη στη..φυλης..με τιποτα πια...
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
116
Like
84
Πόντοι
1
Μμ..κριμα που χει πεσει σ αποδοση..αφου το λετε πολλοι...εγω καλα περνουσα παντως οταν δουλευε φυλης-διδυμου..που να βρεις καλυτερη στη..φυλης..με τιποτα πια...
Δε την έχω δοκιμάσει την Σαμπίνα αλλά ρε παιδιά υπάρχει και η μουναρα Ντιάνα στο Φυλής 65 ,66 και 84 που δεν παραπονιέται ποτέ για τίποτα
 

Trospe210

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2024
Μηνύματα
12
Like
52
Πόντοι
0
Πριν κάνα μήνα είχα πετύχει σε κάποιο σπίτι Φωκαιας ή Φιλιππίδου μια Μαρίνα, Ρωσίδα κοντή ξανθιά που έβγαινε μάλιστα στο σαλόνι με φόρεμα αλλά δεν προλάβαινα να την πάρω. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος για το πότε/που την βρίσκω;
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
265
Like
1.407
Πόντοι
201
Πριν κάνα μήνα είχα πετύχει σε κάποιο σπίτι Φωκαιας ή Φιλιππίδου μια Μαρίνα, Ρωσίδα κοντή ξανθιά που έβγαινε μάλιστα στο σαλόνι με φόρεμα αλλά δεν προλάβαινα να την πάρω. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος για το πότε/που την βρίσκω;
η μονη Μαρινα π ξερω εγω κ μαλλον αυτη 8α ψαχνεις,ειναι στο φωκαιας 17 πανω,βαρδια δεν ειμαι σιγουρος
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
751
Πόντοι
81
Ρε μάγκες μια σωστή πίπα που θα βρούμε τώρα το απόγευμα?
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
960
Κριτικές
128
Like
16.240
Πόντοι
19.306
Καλησπέρα σε όλους ξέρουμε ποτέ επιστρέφει η βικτωρια στο δ27? Την πήρα στην Πάτρα με 30 και είναι τέρμα καυλα
Να παρακολουθείς καθημερινά τις ενημερώσεις και θα μάθεις. Στην Διδύμου για να ξέρεις με 20 ευρώ κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom