Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 349 άτομα (18 μέλη και 331 επισκέπτες)

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
μακαρι να βοηθησει καποιος , ενδιαφερομαι και εγω
Να σου πω την αλήθεια μου δεν έχει πολύ όμορφο πρόσωπο δεν είναι ότι δεν βλέπεται μουναρα είναι αλλά κάνει καλό γαμηση και πίπα
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Λάρα καστανοξανθη αδύνατη Ρωσίδα απο Ιασ32 πρωί δουλεύει ακόμη εκεί ;
Δουλεύει απέναντι στο Ιάσωνος 37 ισόγειο.
Απογευματινή βάρδια.

Πολύ πιο όμορφη νομίζω από το πρόσφατο παρελθόν.
Μέσα δεν ξέρω τι γίνεται.
:hi:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
39
Like
6.907
Πόντοι
1.936
Επεστρεψε και εγαμευθη η Μαριαννα η σκιννυ μπιτς στο Διδυμου 22 ισογ.Επανω γαμιοταν στη δουλεια το Στελλινι το οποιο μπορω να πω αγκομαχουσε πολυ σεξουαλικα και καποια στιγμη θα το τιμησω.Προτιμησα ομως το Μαριαννακι μωρε γιατι ειναι αγαπησιαρα.Αλλα δεν θελει κοπανημα,σπαει.Εβλεπα το μουνακι του σημερα τοσοδουλικο σαν φιλετακι μινιον και αναρωτηθηκα πως μπαινει εκει μεσα ολοκληρο παπαρι.Αητο δεν πεταξαμε,σαρακοστιανα μονο χαλβα εφαγα και τρια πιτα φαλαφελ απο τους βρωμιαρηδες στην πλατεια βαθης,μεγαλο σχολειο,παρεα με βουργαρικο αϊρανι.Αυτα,με το μαλακο το Μαριαννακι να μην παρει το μουνακι στο χερι απο την πρωτη εβδομαδα.
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Καλύτερα να γαμησει κάποιος την σκυλίτσα πάρα την ψοφια Σαμπινα , τα έχουμε χιλιοπει και δεν χρειάζεται να τα λέμε η Σαμπινα είναι Ψοφια ,Ανεραστη και Αχρηστη , είναι για να ξεκαβλωνει πιτσιρίκια στο 5λεπτο, και 30ηδεε και 40ηδες ναυάγια που δεν μπορουνε να φανε έξω τέτοια μωράκια οπότε πάνε και σαλιαριζουν να πάρουν μέτριες υπηρεσίες απ την βασίλισσα της φολας
..... παλιότερα ίσως και να αξιζε 2 παραβολα που ήταν φρέσκια κ ορεξατη πλέον ούτε για 10ρικο στο Μεταξυ , πόσο μαλακές βέβαια υπάρχουν και περιμένουν 40 λεπτά στο δωμάτιο και η άλλη στο κουζινακι να σκρολαρει και να ανεβάζει ΤικΤοκ και άσε τον Μαλακά να περιμενει , 0 επαγγελματισμος την πληρώνουν τα ναυάγια να βάζει βενζινες με τον γκόμενά και να πηγαίνουνε βόλτες , Αυτοί είστε Αυτοί είναι οι πελάτες της φολιτσας της Βεργας , καλά να περνανε τα παιδιά καλές βενζινες στο ζεύγος .....
Το αποκλείεις κάποιος να περνάει καλά μαζί της;
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Μερικά φωταγωγημένα
Διδύμου 22 πάνω Στέλλα ,κάτω Μαριάννα, 20 Ντιάνα.
Φώκαιας 17 πάνω Κλεοπάτρα, 13 Σύλβια, 7 και 9 αντίστοιχα Στέλλα και Κατερινάκι.
Φιλιππίδου πάνω Καρολίνα, κάτω Βαλέρια.
Και Φυλής 66 Δ Μαιρούλα, 59-61- 72- 74 δεν μπήκα αλλά ανοιχτά, 65 πάνω Κάτια και Κορίννα, κάτω οι δύο Χριστίνες, και 84Α η Ντιάννα.
.
Γύρισε η Χριστίνα με τα τατουάζ ;
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Λέω να κατέβω να τιμήσω τη Βανέσα, ξέρει κανείς αν είναι στο πόστο της;
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.313
Πόντοι
19.306

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Δεν ξέρω τη να γαμησω . Καμία πρόταση. Με εχουν πιάσει τα ψυχολογικά μου και έχω ανάγκη να γαμησω. Έλεγα να πάω ηλεκτρα αλλά αν δεν δίνει κωλο και με ζαλίσει θα ξενέρωσω. Καμία πρόταση για βραδινή; Επισης θα πηγαίνατε ξανά με ηλεκτρα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρε μάγκες η φωτεινή από Διδυμου 27 λέει τίποτα? υπάρχουν κριτικές αλλά είναι παλιές
Είναι καλή, πάνε
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.313
Πόντοι
19.306
Πρωινή κατάθεση στην Πάολα Διδύμου 48 κατά τις εντεκάμιση. Μπαίνει στο δωμάτιο και μου λέει ότι έχει έρθει ένας τύπος γύρω στα 40 με 45 ο οποίος έρχεται κάθε μέρα και προσπαθεί να τον αποφύγει γιατί αργεί να τελειώσει αλλά αυτός δεν χαμπαριάζει. Κάθε μέρα εκεί είναι. Σε περίπτωση που διαβάζει να το έχει υπόψιν του γιατί δεν αποκλείεται να τον παρατήσει στο δωμάτιο κάποια στιγμή και να φύγει. Δεν μου το είπε αυτό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom