Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 310 άτομα (34 μέλη και 276 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Δεν πρέπει να πηγαίνει ο πατέρας τον γιο στο μπουρδέλο.ουτε οι ξεβγαλμενοι φίλοι τον παρθένο φίλο.σ αυτά τα μέρη πας μόνος όποτε νοιοθεις πος θες να το κάνεις.
Τι θα συμβεί αν ο μικρός κομπλαρει και δεν του κάνει κούκου.η παρέα σινηθος θα χλευάσει κι ο μπαμπάς θ φοβιθει πος ο γιος του είναι αδερφή.
Αυτό είναι ένα πρόσθετο βάρος στην ψυχολογία.
Η πρώτη φορά πρέπει να γίνεται εκτός οίκου ανοχής με μια κοπέλα της ηλικίας του.
Οι οίκοι ανοχής είναι για όταν βρεις τα πατήματα σου και θες ποικιλία και ανομαλιες.
Τί πρέπει τί δεν πρέπει ποτέ δεν σκέφτηκα.

Οι οίκοι είναι για ό,τι νομίζει ο καθένας. Με τόσο πουστριλίκι που κυκλοφορεί εκεί έξω, το να είναι φίλος ο πατέρας με τον γιό του και να τον υποστηρίξει στην αρχή, δεν μοιάζει κακή ιδέα. Αλλά όλα αυτά είναι μεγάλη συζήτηση και δεν έχουν τελικά θέση στην ενημέρωση. Απλά ανέφερα χτες τί ξαναείδα και προσωπικά μου άρεσε πολύ σαν εικόνα. Από εκεί και πέρα ο καθένας με το παιδί του κάνει ό,τι κρίνει. Παντελώς αδιάφορο εν τέλει.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.292
Κριτικές
11
Like
3.283
Πόντοι
746
Τώρα πια έχουν σχεδόν όλοι γκέι παιδιά και δεν το λέω για πλάκα.
Έχει στρατολογησει το σύστημα τις γυναίκες από 18-32 χρονών (κακής και μέτριας ομορφιάς)και είναι υπέρ για δικαιώματα των γκέι, οι τρανς να λέγονται γυναίκες γιατί έτσι αισθάνονται μέσα τους κτλπ.
Σου βάζουν και φωνές. Εγώ τις γράφω στα άρχιδια μου αλλά στην τελική ευνουχίζουν κάτι παιδάκια με το να μην τους κάτσουν ποτέ, να τους βάλουν σε friendzone και να τους κάνουν υποστηρικτές του φεμινισμού.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 71α Τατιάνα λατινα, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε σήμερα.

Φυλής 71 Σανέλ λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Βίκυ και Λανα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 67 Έλλη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Άννα λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, ο κυρ. Βασίλης είπε ότι δε θα πάρει άλλους και θα κλείσει....

Φυλής 65β Τζούλια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μπέκι μαυρουλα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 65α Χριστίνα "Τσεχα" και Μπιουτη μαυρουλα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 2 λατινες Καταλία και η Πέρλα από Φωκαίας 13,19, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα

Φυλής 59 κατω 2 λατινες Κατερίνα και Τζουλιανα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος Ιλόνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, έχει αλλάξει το μαλλί από ξανθό σε μελαχρινό με κουμπάκια.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 72 δεξιά μόλις ήρθε η Ειρήνη, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Μαριάννα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 εδώ η μαλακό η τσατσά αφού τσακωνόταν με συναγωνιστή για λάθος πρόγραμμα που είπε στη συνέχεια παρουσίασε μια λατινα ως Αθηνά λέγοντας τι σημασία έχει το όνομα, μελαχρινή μαυριδερή με ψιλοκανονικο σώμα ωραία κωλαρα και σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Νατάσα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
σφηνάκι live επιγραμματικα

Φιλιππιδου 11α Άννα Κου απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Ντιαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Αλεξάνδρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Άντζελα απλό πρόγραμμα και αυταρχικό,κάνουν και παρτουζα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 17α Μιχαελα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος ανακοινώνεται κάνει και ελεύθερο.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Τζέσικα λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Μερλίν λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β Σάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Κατερίνα(η ξανθοκαστανη κοντουλα) λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Εμμανουέλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β πάνω Αλισια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Έλλης 3 κλειστό

Διδύμου 8α & 8β κλειστά.

Διδύμου 16 Αλίκη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 18β Καιτη, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 18α Αλιονα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 έκλεινε σε 5 λεπτά, η Ντιαννα δούλευε αν και κάποιος είχε γράψει ότι θα λείπει...

Διδύμου 22 κάτω Στέλλα ξανθιά λεπτή κοπέλα με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Φωτεινή, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
live update

Φωκαίας 27Β κάτω Λίντα η λατίνα από Φυλής 86α και 66δ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πριν από λίγο την είχα δει με πολιτικά στο κουζινακι του Φ66δ.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
820
Πόντοι
81
Μπήκα σε λίγα στα κεντρικά δειγματοληπτικά και είδα κάποιες λατίνες στο κλασικό στυλ, δηλαδή τσουπωτές και μαυριδερές, εκεί όμως που... σκάλωσα αλλά δεν μπήκα ήταν η Στέλλα στο Διδύμου 22. Αξίζει να τη βάλω στόχο;

Στέλα. Ετιμηθει. Όλο τρέλα και χαρά με πλήρη περιποίηση και σε μπάλες, σε ανάποδο cowgirl, κανονικό και το τέλος στα 4. Άντεξε και σε υψηλές στροφές στο τέλος. Δεν χτύπησε η πόρτα. Συνολικός χρόνος 25 λεπτά.
Να προσθέσω ότι σε εμένα αρνήθηκε 69 και δάχτυλο μέσα της, όπως επίσης ότι δε δίνει φιλιά στο στόμα.
Αντέχει σε δυνατό σφυροκόπημα και το επιζητεί, έχει πολύ καλά ανοίγματα, όμως με ξενέρωσαν οι υπερβολικές φωνές της.
Σε γενικές γραμμές, για κάποιον που αρέσκεται σε ένα δυνατό κι έντονο σφυροκόπημα με μια δόση θεατρινισμού, είναι μια καλή επιλογή.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πίνοντας ένα ποτήρι Κατώγι Αβέρωφ Κόκκινο μου ήρθε η φλασιά για την...

Διδύμου 22 Στέλλα

Λοιπόν Μεταξουργείο έχει δουλέψει. Κολωνού 48.
Δεν θυμάμαι αν είχα περάσει καλά. Νομίζω όμως Όχι.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
362
Πόντοι
20
Εσυ λοιπόν που είσαι νέος και πηγες πρωτη φορα ποσο χρονων την κανεις; Εγώ δεν θα σου πω κάτι για να σε επιρρεασω. Εσυ θα μου πεις. Εγώ και όλοι οι παλιοι εδώ μέσα ξέρουμε ποσο πραγματικά είναι.
Δεν μπορώ να γνωρίζω πόσο είναι αν την έβλεπα στον δρόμο πχ η σε κάποιο μαγαζί θα την έκανα καμία 45νταρια το πολύ. Εγώ δεν έχω κανένα θέμα ούτε με ηλικίες ούτε με χρώματα έχω καύλες μαρεσει η γκόμενα θα πάω. ( Μου είπε ότι έχει και έναν γιο το προσπέρασα δεν ρώτησα κάτι παραπάνω) μιλφαρα πάντως από τις λίγες και με καλή διάθεση κ περιποιητικη πολύ για καταγωγή τώρα εμένα μου φέρνει λίγο για ρωσσοποντια
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.608
Πόντοι
3.246
Ποδολαγνίζεται η Μπάρμπορα; Αν δεν κάνω λάθος προ δεκαετίας περίπου δεν ήταν καθόλου θετική...
Ναι, δέχεται γλυφοποδι μετά χαράς αλλά θέλει ειδοποίηση στο σαλόνι ώστε να έχει τα πόδια της πλυμένα στο δωμάτιο... :lheel:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom