Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 146 άτομα (8 μέλη και 138 επισκέπτες)

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.292
Κριτικές
11
Like
3.283
Πόντοι
746
Χωματιανου ανοικτά, δεν ανέβηκα.

Διδυμου 27 Βικτωρια. Πέρασα. Είχε διάθεση σήμερα. Η τσατσά χτύπησε πόρτα. Από το δωμάτιο βγήκα στο 20λεπτο οπότε μαζί με το ντύσιμο κτλ, πρέπει να χτύπησε κοντά στο 15λεπτο.

Διδύμου 22 είδα ανοικτό φως από μακριά.
Λες να σκάσει για δουλειά και η Τάνια σήμερα να περάσω να τις πάρω μαζί;
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Πρωινό πέρασμα στο Διδύμου 8β με τη μιλφ Βερόνικα. Αν και πήγα 10:30 είχε 2 άτομα στο σαλόνι και μπήκαν και άλλοι 2 μετα από μένα. Ευτυχώς ήθελαν την Ελένη και μπήκα κατευθείαν με τη Βερόνικα. Είχε διάθεση, πίπα εξαιρετική και σεξ σε 2 στάσεις. Το τέλος πάλι με πίπα στο στοματάκι της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.292
Κριτικές
11
Like
3.283
Πόντοι
746
Σ
31 μέλη 303 επισκέπτες, διαβάστε καλά μ@λακιστηρια επισκέπτες :jerking::jerking::2funny::2funny:
Σε αυτό φταίνε οι admins.
Κάντο πρέπει να είσαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις το περιεχόμενο του θρεντ, να σου πω εγώ.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Σ

Σε αυτό φταίνε οι admins.
Κάντο πρέπει να είσαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις το περιεχόμενο του θρεντ, να σου πω εγώ.
Σε κάποια φόρα το έχουν αυτό. Απλά εδώ δεν παίζει να γίνει. Υπάρχουν "χορηγίες" και προμοτοριλίκι που θα ζημιώνε την πιάτσα άμα γινόταν κάτι τέτοιο. Threads σαν αυτό τρέφουν πολλά σπιτάκια.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Σ

Σε αυτό φταίνε οι admins.
Κάντο πρέπει να είσαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις το περιεχόμενο του θρεντ, να σου πω εγώ.
Έχει δοκιμαστεί αυτό πριν αρκετά χρόνια και μετά επανήλθε στην παρούσα κατάσταση.
 

sperman007

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2021
Μηνύματα
15
Like
38
Πόντοι
0
Πέρασμα προ ολίγου από Λιοσίων 73 όροφος. Η Έμμυ και η Μαρία σε ελεύθερο στοματικό 69 και οι 2. Πήρα την Μαρία (από Κολομβία?!) , πολύ καθαρή κοπέλα, περιποιημένα νύχια, μακριά μαύρα μαλλιά και σκιννυ, Ποκαχοντας φάση.
Που αλλού παίζουν τόσο ωραία δωμάτια με 20Ευρω μύστες;
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Πέρασμα προ ολίγου από Λιοσίων 73 όροφος. Η Έμμυ και η Μαρία σε ελεύθερο στοματικό 69 και οι 2. Πήρα την Μαρία (από Κολομβία?!) , πολύ καθαρή κοπέλα, περιποιημένα νύχια, μακριά μαύρα μαλλιά και σκιννυ, Ποκαχοντας φάση.
Που αλλού παίζουν τόσο ωραία δωμάτια με 20Ευρω μύστες;
Μεσα στο δωματιο πως ηταν συναγωνιστη? Καλη ή φολα?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.769
Πόντοι
7.046
Πέρασμα από Μπαρμποραρα, γυμνή στο σαλοναρισμα με φρέσκο πεντικιούρ και μανικιουρ. Καβλα οπως συνήθως. Ορεξατη και άψογη σε όλα. Κλασσικά φουλ δωμάτια. Το δώρο του Σαββάτου μου.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
822
Κριτικές
66
Like
11.228
Πόντοι
3.506
Οι μανάδες και οι γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν από αυτά. Τα αγόρια πρέπει να έχουν μια υποστήριξη στην αρχή. Καλό κάνει, κακό δεν κάνει.
Οι καργιόλες μάνες και οι γαμιόλες κόρες, είναι υποστηρικτικές, μόνο σε περίπτωση που ο γιος θέλει να σκάσει μύτη με κάνα γυναικείο κολάν ή να φορέσει καμία κιλότα.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
14
Like
3.379
Πόντοι
4.895
Διδύμου 22 είδα ανοικτό φως από μακριά.
Στέλα. Ετιμηθει. Όλο τρέλα και χαρά με πλήρη περιποίηση και σε μπάλες, σε ανάποδο cowgirl, κανονικό και το τέλος στα 4. Άντεξε και σε υψηλές στροφές στο τέλος. Δεν χτύπησε η πόρτα. Συνολικός χρόνος 25 λεπτά.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Στέλα. Ετιμηθει. Όλο τρέλα και χαρά με πλήρη περιποίηση και σε μπάλες, σε ανάποδο cowgirl, κανονικό και το τέλος στα 4. Άντεξε και σε υψηλές στροφές στο τέλος. Δεν χτύπησε η πόρτα. Συνολικός χρόνος 25 λεπτά.
25 λεπτά με το συμβατικό αντίτιμο;
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
362
Πόντοι
20
Πέρασμα από Μπαρμποραρα, γυμνή στο σαλοναρισμα με φρέσκο πεντικιούρ και μανικιουρ. Καβλα οπως συνήθως. Ορεξατη και άψογη σε όλα. Κλασσικά φουλ δωμάτια. Το δώρο του Σαββάτου μου.
Τέσσερις παρά πήγα και εγώ για 1η φορά στην μπαρμπορα έμεινα πολύ ευχαριστημένος είχα δει που γράφουν εδώ ότι είναι 55 χρόνων και ήμουν λίγο επιφυλακτικός στο να πάω.δεν γνωρίζω την ηλικία της πάντως είναι σκέτη καύλα πολύ καλό γαμησι και περιποίηση Θα ξανατιμηθει σίγουρα δεν γράφω πολλά καθώς έχουν γραφτεί κ πολλά.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.769
Πόντοι
7.046
Τέσσερις παρά πήγα και εγώ για 1η φορά στην μπαρμπορα έμεινα πολύ ευχαριστημένος είχα δει που γράφουν εδώ ότι είναι 55 χρόνων και ήμουν λίγο επιφυλακτικός στο να πάω.δεν γνωρίζω την ηλικία της πάντως είναι σκέτη καύλα πολύ καλό γαμησι και περιποίηση Θα ξανατιμηθει σίγουρα δεν γράφω πολλά καθώς έχουν γραφτεί κ πολλά.
Εσυ λοιπόν που είσαι νέος και πηγες πρωτη φορα ποσο χρονων την κανεις; Εγώ δεν θα σου πω κάτι για να σε επιρρεασω. Εσυ θα μου πεις. Εγώ και όλοι οι παλιοι εδώ μέσα ξέρουμε ποσο πραγματικά είναι.
 
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
19
Like
103
Πόντοι
0
Πέρασμα από Μπαρμποραρα, γυμνή στο σαλοναρισμα με φρέσκο πεντικιούρ και μανικιουρ. Καβλα οπως συνήθως. Ορεξατη και άψογη σε όλα. Κλασσικά φουλ δωμάτια. Το δώρο του Σαββάτου μου.
Ποδολαγνίζεται η Μπάρμπορα; Αν δεν κάνω λάθος προ δεκαετίας περίπου δεν ήταν καθόλου θετική...
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.799
Πόντοι
11.971
Δεν πρέπει να πηγαίνει ο πατέρας τον γιο στο μπουρδέλο.ουτε οι ξεβγαλμενοι φίλοι τον παρθένο φίλο.σ αυτά τα μέρη πας μόνος όποτε νοιοθεις πος θες να το κάνεις.
Τι θα συμβεί αν ο μικρός κομπλαρει και δεν του κάνει κούκου.η παρέα σινηθος θα χλευάσει κι ο μπαμπάς θ φοβιθει πος ο γιος του είναι αδερφή.
Αυτό είναι ένα πρόσθετο βάρος στην ψυχολογία.
Η πρώτη φορά πρέπει να γίνεται εκτός οίκου ανοχής με μια κοπέλα της ηλικίας του.
Οι οίκοι ανοχής είναι για όταν βρεις τα πατήματα σου και θες ποικιλία και ανομαλιες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom