Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (19 μέλη και 270 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Μπήκα σε λίγα στα κεντρικά δειγματοληπτικά και είδα κάποιες λατίνες στο κλασικό στυλ, δηλαδή τσουπωτές και μαυριδερές, εκεί όμως που... σκάλωσα αλλά δεν μπήκα ήταν η Στέλλα στο Διδύμου 22. Αξίζει να τη βάλω στόχο;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μπήκα σε λίγα στα κεντρικά δειγματοληπτικά και είδα κάποιες λατίνες στο κλασικό στυλ, δηλαδή τσουπωτές και μαυριδερές, εκεί όμως που... σκάλωσα αλλά δεν μπήκα ήταν η Στέλλα στο Διδύμου 22. Αξίζει να τη βάλω στόχο;
Καλά τώρα σου άρεσε αυτή??? :confused:
Είναι γνωστή. Δεν θυμάμαι που την έχω πάρει...
Ίσως και Εμετουργείο.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Και μια είδηση τελευταίας στιγμής.χρονια πολλά στα κορίτσια.αν και μας τα κάνουν λίγο μπαχαλο μερικες.δεν ζητάμε κάτι παράλογο λίγο φιστίκι να ρίξουμε και όλα οκ.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Φχαριστηθηκα σήμερα την κωλοτρυπίδα της Μπάρμπορας όσο ποτέ άλλη φορά.... ζεστη κ δεκτικοτατη, ο ορισμός του μουνιού του μέλλοντος
Αρχισε να γαμιεται παλι; Κατι ειχε γραφτει εδω οτι πλεον κανει μονο υπηρεσια..
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Αρχισε να γαμιεται παλι; Κατι ειχε γραφτει εδω οτι πλεον κανει μονο υπηρεσια..
Λαϊκό προσκύνημα γινόταν στο κατώφλι της κωλοτρυπίδας της σήμερα.... λογικά κ τις επόμενες μέρες θα δουλεύει κανονικά
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
επιστροφή απο το ρομαντικό Μετάξι, και από την Ιωάννα Ιάσωνος 43! Καλά κώλο δεν κάνει γιατί κλέβει αβέρτα αλλά είτε τρελοκομείο είτε φόλα εγώ γουστάρω και την ξεμούνιασα!
άσχετο αλλά μ αρέσει η ψυχολόγα απ τη δουλειά αλλά σιγά μη μου κάτσει! :grin:
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
128
Κριτικές
14
Like
861
Πόντοι
311
επιστροφή απο το ρομαντικό Μετάξι, και από την Ιωάννα Ιάσωνος 43! Καλά κώλο δεν κάνει γιατί κλέβει αβέρτα αλλά είτε τρελοκομείο είτε φόλα εγώ γουστάρω και την ξεμούνιασα!
άσχετο αλλά μ αρέσει η ψυχολόγα απ τη δουλειά αλλά σιγά μη μου κάτσει! :grin:
Δουλεύει τώρα; Την τελευταία φορά που πέρασα ηταν η χειρότερη μακράν αλλά οκ μπορεί να έτυχε γιατί παλιότερα ειχα περάσει καλά
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Τις τελευταίες δύο φορές που τσάρκαρα πέτυχα πατέρα με γιο να μπαίνουν μαζί σε οίκο για λογαριασμό του γιου φυσικά. Πολύ δυνατή εικόνα. Μακάρι περισσότεροι πατεράδες να ήταν έτσι άνετοι και πραγματικοί φίλοι με το γιο τους. Στη σημερινή τσάρκα το παιδί ήταν εμφανέστατα ανήλικο (χωρίς όμως απολύτως κανένα πρόβλημα, απλά ηλικία μικρή) πάντα μαζί με τον πατέρα να τον καθοδηγεί. Σε έναν μάλιστα οίκο η κοπελιά απόρησε για την ηλικία του παιδιού και μπήκε μπροστά ο πατέρας και λέει είμαι ο πατέρας του παιδιού και το στήριξε και ο τσάτσος για να καταλάβει η κοπέλα ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.
Ξαναλέω δυνατές και πολύ ευχάριστες εικόνες που μακάρι να τις βλέπαμε συχνότερα. Οι μανάδες και οι γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν από αυτά. Τα αγόρια πρέπει να έχουν μια υποστήριξη στην αρχή. Καλό κάνει, κακό δεν κάνει.

Γειά σου ρε πατέρα. Αν μας διαβάζεις ή είσαι μέλος, εύγε. Δεν βρήκα το θάρρος να πω γνώμη σε κοπέλες που έχω δοκιμάσει και ήταν παρούσες σήμερα στην πιάτσα (μπήκαμε μαζί σε κάποια σπιτάκια) για να μην κομπλάρω το πιτσιρίκι.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Καλησπέρα σας! Πήγα Σαμπινα από βέργας 7 πέρασα καλά όπως πάντα βέβαια δεν την είδα πολύ ορεξατη ενημερώνω για όποιον θέλει να πάει σήμερα.
Και εγώ στο Τσακ πρόλαβα.. θα κλείσει όπως μου είπε για σήμερα γιατί μάλλον θα τής έρθει περίοδος .
Οπότε ούτε αύριο την βλέπω να δουλεύει .
Όταν βγήκα είχαν κλείσει και το φώς έξω ...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Τις τελευταίες δύο φορές που τσάρκαρα πέτυχα πατέρα με γιο να μπαίνουν μαζί σε οίκο για λογαριασμό του γιου φυσικά. Πολύ δυνατή εικόνα. Μακάρι περισσότεροι πατεράδες να ήταν έτσι άνετοι και πραγματικοί φίλοι με το γιο τους. Στη σημερινή τσάρκα το παιδί ήταν εμφανέστατα ανήλικο (χωρίς όμως απολύτως κανένα πρόβλημα, απλά ηλικία μικρή) πάντα μαζί με τον πατέρα να τον καθοδηγεί. Σε έναν μάλιστα οίκο η κοπελιά απόρησε για την ηλικία του παιδιού και μπήκε μπροστά ο πατέρας και λέει είμαι ο πατέρας του παιδιού και το στήριξε και ο τσάτσος για να καταλάβει η κοπέλα ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.
Ξαναλέω δυνατές και πολύ ευχάριστες εικόνες που μακάρι να τις βλέπαμε συχνότερα. Οι μανάδες και οι γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν από αυτά. Τα αγόρια πρέπει να έχουν μια υποστήριξη στην αρχή. Καλό κάνει, κακό δεν κάνει.

Γειά σου ρε πατέρα. Αν μας διαβάζεις ή είσαι μέλος, εύγε. Δεν βρήκα το θάρρος να πω γνώμη σε κοπέλες που έχω δοκιμάσει και ήταν παρούσες σήμερα στην πιάτσα (μπήκαμε μαζί σε κάποια σπιτάκια) για να μην κομπλάρω το πιτσιρίκι.

Κάνε εικόνα να πηγαίνεις τον γιό σου να τον μυήσεις στον κόσμο του μουνιού και να πετύχεις τίποτα φεμιναζί να κάνουν κακό χαμό.. θέλει πολύ μετά να το γυρίσει ο κάθε πιτσιρικάς στα τσιμπούκια και αλλαξοκωλιές θαρρείς....
:(
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Τις τελευταίες δύο φορές που τσάρκαρα πέτυχα πατέρα με γιο να μπαίνουν μαζί σε οίκο για λογαριασμό του γιου φυσικά. Πολύ δυνατή εικόνα. Μακάρι περισσότεροι πατεράδες να ήταν έτσι άνετοι και πραγματικοί φίλοι με το γιο τους. Στη σημερινή τσάρκα το παιδί ήταν εμφανέστατα ανήλικο (χωρίς όμως απολύτως κανένα πρόβλημα, απλά ηλικία μικρή) πάντα μαζί με τον πατέρα να τον καθοδηγεί. Σε έναν μάλιστα οίκο η κοπελιά απόρησε για την ηλικία του παιδιού και μπήκε μπροστά ο πατέρας και λέει είμαι ο πατέρας του παιδιού και το στήριξε και ο τσάτσος για να καταλάβει η κοπέλα ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.
Ξαναλέω δυνατές και πολύ ευχάριστες εικόνες που μακάρι να τις βλέπαμε συχνότερα. Οι μανάδες και οι γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν από αυτά. Τα αγόρια πρέπει να έχουν μια υποστήριξη στην αρχή. Καλό κάνει, κακό δεν κάνει.

Γειά σου ρε πατέρα. Αν μας διαβάζεις ή είσαι μέλος, εύγε. Δεν βρήκα το θάρρος να πω γνώμη σε κοπέλες που έχω δοκιμάσει και ήταν παρούσες σήμερα στην πιάτσα (μπήκαμε μαζί σε κάποια σπιτάκια) για να μην κομπλάρω το πιτσιρίκι.
Κ μένα ο παππούς μου είχε πάει τον πατέρα μου για εκπαίδευση σε οίκο, εμένα ο πατέρας μου δεν με πήγε αλλά είχα κάνει τα βήματα μου με συμμαθήτριά απ' το σχολείο οπότε δε χρειάστηκε κιόλας χαχαχα παρόλα αυτά, πιθανόν πολλά παιδιά να μην έχουν την ευκαιρία να γαμήσουν συμμαθήτριά τους στο σχολείο... οπότε εκεί η επίσκεψη σε οίκο βοηθάει.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
362
Πόντοι
20
Και εγώ στο Τσακ πρόλαβα.. θα κλείσει όπως μου είπε για σήμερα γιατί μάλλον θα τής έρθει περίοδος .
Οπότε ούτε αύριο την βλέπω να δουλεύει .
Όταν βγήκα είχαν κλείσει και το φώς έξω ...
Από αύριο θα λείπει έτσι και αλλιώς για μια εβδομάδα ρεπο. Άσχετος της περιόδου το γνωρίζω εδώ και 6 μέρες.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Τις τελευταίες δύο φορές που τσάρκαρα πέτυχα πατέρα με γιο να μπαίνουν μαζί σε οίκο για λογαριασμό του γιου φυσικά. Πολύ δυνατή εικόνα. Μακάρι περισσότεροι πατεράδες να ήταν έτσι άνετοι και πραγματικοί φίλοι με το γιο τους. Στη σημερινή τσάρκα το παιδί ήταν εμφανέστατα ανήλικο (χωρίς όμως απολύτως κανένα πρόβλημα, απλά ηλικία μικρή) πάντα μαζί με τον πατέρα να τον καθοδηγεί. Σε έναν μάλιστα οίκο η κοπελιά απόρησε για την ηλικία του παιδιού και μπήκε μπροστά ο πατέρας και λέει είμαι ο πατέρας του παιδιού και το στήριξε και ο τσάτσος για να καταλάβει η κοπέλα ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.
Ξαναλέω δυνατές και πολύ ευχάριστες εικόνες που μακάρι να τις βλέπαμε συχνότερα. Οι μανάδες και οι γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν από αυτά. Τα αγόρια πρέπει να έχουν μια υποστήριξη στην αρχή. Καλό κάνει, κακό δεν κάνει.

Γειά σου ρε πατέρα. Αν μας διαβάζεις ή είσαι μέλος, εύγε. Δεν βρήκα το θάρρος να πω γνώμη σε κοπέλες που έχω δοκιμάσει και ήταν παρούσες σήμερα στην πιάτσα (μπήκαμε μαζί σε κάποια σπιτάκια) για να μην κομπλάρω το πιτσιρίκι.
Εγω δεν θα αναφερθω αν ειναι καλο η κακο, αλλωστε ο σωστος πατερας προσπαθει να κανει οτι μπορει για το παιδι του. Αλλα η συγκεκριμενη περιπτωση ειναι λιγο ευαισθητη περιπτωση καθως μπορει να του γυρισει μπουμερανγκ.

Αν το παιδι μαθει στην ευκολη ευχαριστηση και του γινει συνηθειο τοτε θα απομακρυνεται ολο και περισσοτερο απο την <<αντιθετη πλευρα>> δλδ το να μπορει να γνωρισει μια γυναικα και να εξελιξει την σχεση του με αυτην..
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα!!! Έχουμε καμία ενημέρωση για σήμερα το πρωί Φυλής παρακαλώ?
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
291
Like
1.504
Πόντοι
201
Χωματιανου ανοικτά, δεν ανέβηκα.

Διδυμου 27 Βικτωρια. Πέρασα. Είχε διάθεση σήμερα. Η τσατσά χτύπησε πόρτα. Από το δωμάτιο βγήκα στο 20λεπτο οπότε μαζί με το ντύσιμο κτλ, πρέπει να χτύπησε κοντά στο 15λεπτο.

Διδύμου 22 είδα ανοικτό φως από μακριά.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
291
Like
1.504
Πόντοι
201
Ανοικτά τα
Φυλής 59 ισόγειο και υπόγειο
65 πάνω κατω.
86 κάτω
69α,β
71
74α
Φυλής και Φώκαιας.
Φιλιππίδου και τα 2.

Δεύτερη κατάθεση 86 κάτω Τζέσικα. Δεν θα ξαναεγραφα αλλά ήθελα να συμπληρώσω αυτή την φορά και να επιβεβαιώσω το σχόλιο ενός συναγωνιστή που έγραψε μετά από εμένα.
Όσο ήταν από πάνω κομπλέ. Όταν γύρισε στα 4 μου ήρθε μια μίξη latex, κωλιλας και ιδρώτα.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.968
Πόντοι
2.046
Ανοικτά τα
Φυλής 59 ισόγειο και υπόγειο
65 πάνω κατω.
86 κάτω
69α,β
71
74α
Φυλής και Φώκαιας.
Φιλιππίδου και τα 2.

Δεύτερη κατάθεση 86 κάτω Τζέσικα. Δεν θα ξαναεγραφα αλλά ήθελα να συμπληρώσω αυτή την φορά και να επιβεβαιώσω το σχόλιο ενός συναγωνιστή που έγραψε μετά από εμένα.
Όσο ήταν από πάνω κομπλέ. Όταν γύρισε στα 4 μου ήρθε μια μίξη latex, κωλιλας και ιδρώτα.
περίεργο αυτή
κάνει μπάνιο αρκετά συχνά ανάμεσα στα δωμάτια απ όσο γνωρίζω (και ακούω..) :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom