Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 172 άτομα (21 μέλη και 151 επισκέπτες)

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.361
Πόντοι
2.405
Καλημέρα μήπως ξέρουμε μια Σαμιρα από Βραζιλία που βρίσκεται;έχει χαθεί
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
497
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Καλημέρα μήπως ξέρουμε μια Σαμιρα από Βραζιλία που βρίσκεται;έχει χαθεί
Λες την ξανθιά από λ73,ΣΠ40 και φωκ13υπόγειο; νομίζω έχει φύγει ή απλά λείπει αυτόν τον καιρό,τσέκαρε και σε στούντιο,μασάζ κλπ μερικές τις στέλνουν εκεί.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Λες την ξανθιά από λ73,ΣΠ40 και φωκ13υπόγειο; νομίζω έχει φύγει ή απλά λείπει αυτόν τον καιρό,τσέκαρε και σε στούντιο,μασάζ κλπ μερικές τις στέλνουν εκεί.
Στο Σ. Πάτση είναι σήμερα σύμφωνα με το πρόγραμμα
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
497
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Στο Σ. Πάτση είναι σήμερα σύμφωνα με το πρόγραμμα
Αυτή που λες είναι η Σακίρα όχι η Σαμίρα που ρωτάει ο παίχτης. Αν τσεκάρεις στο σάη κυρίες έχει Σαμίρα από βραζιλία (και καλά) αλλά εκτός προγράμματος. Νομίζω λείπει από πριν το ντού.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.361
Πόντοι
2.405
Αυτή που λες είναι η Σακίρα όχι η Σαμίρα που ρωτάει ο παίχτης. Αν τσεκάρεις στο σάη κυρίες έχει Σαμίρα από βραζιλία (και καλά) αλλά εκτός προγράμματος. Νομίζω λείπει από πριν το ντού.
Παίζει να έχει φύγει γενικός από το άθλημα ή να έχει πάει πατρίδα και να γυρίσει μετά από καιρό
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
156
Πόντοι
0
Την Μαρσελα που την πετυχαινουμε? Είναι λατίνα?
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Δυστυχώς οταν δεν γαμας κανονικες γυναικες εισαι ικανος να δοκιμασεις τα παντα!

Μερικες φορες οσο και οξύμωρο να ακουγεται, καποιοι ειναι ικανοι να θυσιασουν την υγεια τους για να νιωσουν καποιο ειδος ευχαρίστησης..
Δηλαδή φίλτατε συναναγνώστη όποιος γαμάει κανονικές γυναίκες ()δεν πηγαίνει και με βίζιτες;;;Ή όποιος πάει με βίζιτες δεν γαμάει κανονικές γυναίκες;;;Και βασικά γυναίκες είναι όλες,ότι επάγγελμα και να κάνουν.
Άκου λοιπόν φίλτατε, γενικά οι γυναίκες,για όποιον είναι αρσενικό κυνηγός ,δεν χωρίζονται σε κατηγορίες "κανονικές και ακανόνιστες"όλες είναι γυναίκες που θέλουμε να μας βγάζουν γούστα.Ολα τα υπόλοιπα είναι για αυτούς τους άντρες,που έχουν γαμησει μια γκόμενα στην ζωή τους ,που την παντρεύτηκαν κι όλας,και μετά από χρόνια σεξουαλικής ρουτίνας και αγαμίας, αποφάσισαν να πάνε σε μπουρδέλο να κάνουν αποστειρωμενο σεξ..... σίγουρα αυτοί οι άντρες δεν είναι ""κανονικά αρσενικά ""
Την καλημέρα μου καλή τσικνοπέμπτη!!
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
497
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Την Μαρσελα που την πετυχαινουμε? Είναι λατίνα?
Άν εννοείς τη Μαρσέλα από Μαραθώνος 59 όροφος πρωινή βάρδια και δεν είναι λατίνα. Τσέκαρε τελευταίες ενημερώσεις Σμύρνη για Μαραθώνος,δεν ξέρω αν δουλεύει αυτόν τον καιρό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.046
Κριτικές
1.245
Like
191.411
Πόντοι
45.465
Αυτή που λες είναι η Σακίρα όχι η Σαμίρα που ρωτάει ο παίχτης. Αν τσεκάρεις στο σάη κυρίες έχει Σαμίρα από βραζιλία (και καλά) αλλά εκτός προγράμματος. Νομίζω λείπει από πριν το ντού.
τελευταία φορά σε βόλτα τη πέτυχα τέλος Νοεμβρίου .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.046
Κριτικές
1.245
Like
191.411
Πόντοι
45.465
Άν εννοείς τη Μαρσέλα από Μαραθώνος 59 όροφος πρωινή βάρδια και δεν είναι λατίνα. Τσέκαρε τελευταίες ενημερώσεις Σμύρνη για Μαραθώνος,δεν ξέρω αν δουλεύει αυτόν τον καιρό.
Δουλεύει
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Αυτή που λες είναι η Σακίρα όχι η Σαμίρα που ρωτάει ο παίχτης. Αν τσεκάρεις στο σάη κυρίες έχει Σαμίρα από βραζιλία (και καλά) αλλά εκτός προγράμματος. Νομίζω λείπει από πριν το ντού.
Ολόσωστος!!!
Έχει φύγει.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καλησπερες!!!! Αφιερωμένη μερα σήμερα στα δικά μας.. 1η κατάθεση στο χωματιανου11 Ανδριάνα επιβεβαιώνω όσα γράφετε για αυτό το κορίτσι είναι πολύ καλή και ξεχωριστή μετά από τσιμπούκι αρκετής διάρκειας που έκανα προσπάθεια να μην χύσω στήσιμο στα τέσσερα όπου η θέα είναι εκπληκτική δεν άργησε να έρθει το τέλος καλή περίπτωση!!! Βόλτα στο μεταξι μετά από δυωρο τρίωρο διάλυμμα μετά από αρκετή βόλτα μπαίνω στο πορνό εμπορικό 1ο μαγαζί δεξιά εκεί ήταν ένα άσχετο ρωσικό Μινιόν Σαμίαμιδι που όταν την είδα πάω να φύγω και με στριμωξανε μαζί με υπηρεσία κλείνοντας τον δρόμο η τσα και αυτή ήρθε κ με καβάλησε όρθιος όπως ήμουν και την κράτησα από τα καπούλια να μην πέσει μετά από μπουρ μπουρ άρχισε να σηκώνεται σιγά σιγά όπως ήμασταν την πάω μέσα δίνω ένα μπλε βγάζω ρούχα και μετά από 2 λεπτά έρχεται βάζει το 10ρικο ρέστα στο αριστερό βυζο μέσα από το σουτιέν και λέει αυτό για εμένα την αφήνω δεν επιμένω. Πέρασμα καποτας κατευθείαν ήμουν ήδη σηκωμενος και μετά ιεραποστολικό γύρισμα στα τέσσερα και τέλος. Ζητάω το δεκαδικό δεν το έδινε της λέω δεν κάναμε κάτι έξτρα δώστο μου αλλιώς φωνάζω την υπηρεσία το έριξε στην Κλάψα ότι δεν έχει λεφτά ενώ εγώ έχω και θέλει καφέ φαγητό να πάρει κ τέτοια να ήταν κάτι της προκοπής θα το άφηνα να πάει να γαμηθει αλλά δεν άξιζε. Φεύγω πάω άγκυρας στα τέσσερα που είχε το 1ο αριστερά όπως μπαίνεις από Αχαρνών δύο τρανς είχε με 30 νορμάλ για όποιον ενδιαφέρεται. Τα άλλα χαλιά. Φυλής κ γύρω μπήκα σε αρκετά είδα στο Φωκαίας 27Β νομίζω όροφο μια Ρωσίδα ψηλή για δεύτερη φορά θέλω να δοκιμάσω αλλά με χαλάει η τσατσά που την κάνω ερώτηση αν μπορώ να τελειώσω κάπου πάνω στο σώμα της κοπέλας και κάνει σαν χωριατοπαρθενα λέγοντας αν στο κάνουν εσένα θα σαρεσει κ τέτοια. Με τα πολλά ρωτάει την καύλα άλογα και λέει daaa της λέω θα κάνω βόλτα και θα δω μουρμουριζε πολύ. Σάββατο η Κυριακή γυρνάει Ντιάννα από Ρουμανία φ86 νομίζω το μεσημέρι ήταν η αλβανίδα Χριστίνα(τσέχα) τώρα είναι στο δίπλα αριστερά όροφο μέχρι της 11μιση. Παρασκευή μου είπε θα ξέρει να μου πει μέρα και βάρδια της Νταϊάνας. Λιοσίων είναι ανοιχτά τα στούντιο είδα περνώντας.


Ωνσγμ...έψαχνα να βρω τις τελείες..
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.143
Πόντοι
4.360
Εγαμευθη μια Λατίνα Μερλη (ή κατι παρομοιο ακουστικά) στο φυλης 56 λεπτή μετριου αναστηματος ψιλομοντελε κορμι και προσωπο, 1-1,5 στηθος. Αδιάφορη σε διαθεση, τουλάχιστον έκατσε και τον πηρε αδιαμαρτύρητα. Σε απλο προγραμμα. Κουβαλούσε και ενα κινητο στο δωματιο που ομως δεν άνοιξε καθόλου. Απλως το αφησε στην ακρη του κρεβατιού. Μονο ενα "γεια σου" ξερει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Εγαμευθη μια Λατίνα Μερλη (ή κατι παρομοιο ακουστικά) στο φυλης 56 λεπτή μετριου αναστηματος ψιλομοντελε κορμι και προσωπο, 1-1,5 στηθος. Αδιάφορη σε διαθεση, τουλάχιστον έκατσε και τον πηρε αδιαμαρτύρητα. Σε απλο προγραμμα. Κουβαλούσε και ενα κινητο στο δωματιο που ομως δεν άνοιξε καθόλου. Απλως το αφησε στην ακρη του κρεβατιού. Μονο ενα "γεια σου" ξερει.
Και δεν χαίρεσαι?άλλες σου ζαλίζουν τα αρχιδια στην κουβέντα
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.326
Πόντοι
746
Εξαφανίστηκε η λατινική Αμερική από τα 73α/β. Κάνει καλά την δουλειά της η "αστυνομία".
Κίρα και Έμμυ κλασικές Ρωσίδες πάλι πίσω στο παιχνίδι.
Εντ μεταξύ σήμερα είχα την κουβέντα με έναν αλουμινά και είπε: "Φολες, βρωμιάρες, κολομβιανες " και έφυγε με το φορτηγό του!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom