Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (0 μέλη και 81 επισκέπτες)

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.813
Πόντοι
11.971
Αυτό που λές πολύ πιθανόν να μειώσει από το όποιο εισόδημα φέρνει το site μέσω της επισκεψιμότητας κλπ. , οπότε δύσκολο.

Ξεχνάτε πώς αυτή η αλυσίδα που "έκλεισε προσωρινά" έχει και κοπέλες όπως 'Εμμυ, Μαργκώ κλπ. ή την Μίρα που τρέχατε όλοι με τις γλώσσες έξω ... από την άλλη περιμένουμε μία κοπέλα που πάει με 20-30+ πελάτες την βάρδια (και πολλές, ειδικά Λατίνες βαράνε 2πλοβάρδια) να μας φερθούν λές και είμαστε ο Μπράντ Πίτ :cheesy: , τζόγος είναι, για όσους δεν το έχουν καταλάβει, ποντάρεις το 20ρικό σου και περιμένεις που θα κάτσει η μπίλια, το site εδώ βοηθάει αρκετά βέβαια.
Άλλο έχω μια κακή μέρα η κουραστικα απ' το πολύ γαμιση,και άλλο είμαι κατά σινηδηση απατεονισα που φολιαζω τον κόσμο οπός οι λατινες.και άλλες είχαν τριάντα πελάτες τη μέρα για χρόνια και ήταν άψογες μέχρι την τελευταία μέρα.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Αυτό που λές πολύ πιθανόν να μειώσει από το όποιο εισόδημα φέρνει το site μέσω της επισκεψιμότητας κλπ. , οπότε δύσκολο.
Σωστό αυτό που λες,
Θα μπορούσαν όμως να έχουν πρόσβαση περιορισμένη και δύσκολη ώστε να μπαίνουν κανονικά.
Επίσης σε όσους χαλάνε το κλίμα με φασαρία ή μούφες να υπάρξει ένα είδος αποκλεισμού.
 
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
19
Like
105
Πόντοι
0
Έχουμε πληροφορίες για Έμμυ που είναι στο Αγκύρας 12 (σύμφωνα με το πρόγραμμα του site); Φαντάζομαι είναι η ίδια που έκανε εχθές βάρδια στο απέναντι μαζί με την Ελένη. Λόγω περιορισμένου χρόνου τσάρκαρα μόνο στα της εκεί γειτονιάς εχθές το απόγευμα.

Στο 12 με την κανονική πόρτα Μαρία και Όλγα
Στο 12 με την κουρελού η Αντριάννα (κλασικά)
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Άλλο έχω μια κακή μέρα η κουραστικα απ' το πολύ γαμιση,και άλλο είμαι κατά σινηδηση απατεονισα που φολιαζω τον κόσμο οπός οι λατινες.και άλλες είχαν τριάντα πελάτες τη μέρα για χρόνια και ήταν άψογες μέχρι την τελευταία μέρα.
Ναι ρε μαζί σου, αυτές φέρνουν όμως και αυτές έρχονται για αρπαχτή, πήγαινε βάλτα με τα "αφεντικά" τους ...
ή απλά, μην τους δίνεις τα λεφτά σου, εγώ το έγραψα , τζόγος είναι.
Πολύ χοντρή ξενέρα να τρώς φόλα γι'αυτό το γράφεις εδώ να ξέρουμε και πας παρακάτω, αν δείς οι περισσότερες κριτικές μου είναι για φόλες ...
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
232
Κριτικές
45
Like
3.322
Πόντοι
1.431
Δυστυχώς τα κυκλώματα trafficking είναι συγκοινωνούντα δοχεία στον πλανήτη .
Οι καλύψεις τους απανταχού, είναι άνωθεν.
Δεν μπορούμε τώρα 5-6 να μαζευτούμε να βάλουμε φράγκα και να φτιάξουμε ένα "κανάλι" . Θα μας φάνε λάχανο.

Όπου υπάρχει ανάγκη γίνονται οι επικοινωνίες πέφτουν οι συμφωνίες και καλύπτονται τα"κενά" έστω και για μικρό διάστημα η όσο χρειαστεί.

Τα πάντα είναι ελεγχόμενα. Το χρήμα άφθονο.
Είχα γράψει εδω για εμπειρία μου στην Ν.Υ κάποια στιγμή.

Δυστυχώς και εκεί ήταν φόλες οι Λατίνες, ειδικά τα θύματα.
Πώς να δουλέψεις όταν είσαι θύμα εξαναγκασμού. Δεν γίνεται, δεν είναι απλό .
Εμείς χρηματοδοτούμε με τον οβολό μας και όσες θέλουν (και καλώς θέλουν) και όσες δεν θέλουν και τις πιέζουν.

Δεν αλλάζει αυτό. Ίσως σε 80-100 χρόνια που δεν θα είμαστε εδώ να είναι κάπως διαφορετικά.
Μετάξι δεν θα υπάρχει ούτε Φυλής .
Η φουρνιά των αλλοδαπών νατβατζήδων θα έχει "φύγει" και θα είναι κάτι άλλο οι κάποιοι άλλοι στην θέση τους.

Πάντως περιμένω Τατιάνα στο Ι.1Β
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Παιδιά αλήθεια τώρα υπάρχουν ατομα που κανουν ακα πιπα και αν ναι ειναι απλα τραγικό!
Μια φορα έκανα ακα πριν 5 μηνες και κόλλησα χλαμυδια και θα θυμάμαι για πάντα το τσουξιμο οταν κατουραγα πολυ πόνο!

ΠΡΟΣΟΧΗ!
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Πιστός στα λεγόμενά μου. Είτε περνάω καλά είτε όχι με Αντριάννα ,κάθε φορά που περνάω από χωματιανου και τη βλέπω δε μπορώ να πω όχι. Ο κωλος της ήταν έργο τέχνης, πλέον έχει γίνει ακόμα μεγαλύτερος, δε ξέρω τι κάνει. Είναι όνειρο. Απίστευτα χαμογελαστή σήμερα ( πρώτη φορά) φουλ πίπα και στήσιμο στα 4. Δεν ήθελα να μπω, ήθελα απλά να θαυμάζω. Απίστευτο στήσιμο. Τελείωσα πολύ γρήγορα λόγω του ότι διατηρείται πολύ στενή. Βγήκα τον πήρε και τον ξανά έβαλε μέσα ήθελε κιαλλο δε χωρταινε.
Υγ όπως είδα την κωκοτρυπιδα της να με χαιρετάει όταν στήθηκε, είμαι πολύ σίγουρος ότι εκτός δουλειάς το δίνει φουλ. Βάλτο και στο πρόγραμμα να μας αδειάσεις τα πορτοφόλια
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
1.135
Πόντοι
206
Παιδιά αλήθεια τώρα υπάρχουν ατομα που κανουν ακα πιπα και αν ναι ειναι απλα τραγικό!
Μια φορα έκανα ακα πριν 5 μηνες και κόλλησα χλαμυδια και θα θυμάμαι για πάντα το τσουξιμο οταν κατουραγα πολυ πόνο!

ΠΡΟΣΟΧΗ!
Για τον ιδιο λογο που εκανες εσυ ακα κανουν και οι υπολοιποι,να σαι σιγουρος οτι θα ξανακανεις στο μελλον.
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.813
Πόντοι
11.971
Κατά τις 15:00 πέρασα με φωτηνη στο Ιάσωνος 44.
Τι να πω για την κοπέλα.
Ροσιδα πουτανα παλεας κοπής, σοβιετικού τύπου.
Φιλια πιπαρα γαμισαρα τελιοτικο στο στόμα.με διάθεση και όρεξη.σινηδητοποιημενη γυναίκα όχι θύμα τράφικινγκ που εξαναγκάζεται.
10 ευρώ και γαμας σαν άνθρωπος με αξιοπρέπεια.
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
1.135
Πόντοι
206
Επειδη ειμαι φαν του λ73 βλεπω οτι ακομα κλειστο ειναι....οι παλιες στανταρ κοπελες ξερουμε αν δουλευουν φωκαιας να τις τιμησουμε;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Παιδιά αλήθεια τώρα υπάρχουν ατομα που κανουν ακα πιπα και αν ναι ειναι απλα τραγικό!
Μια φορα έκανα ακα πριν 5 μηνες και κόλλησα χλαμυδια και θα θυμάμαι για πάντα το τσουξιμο οταν κατουραγα πολυ πόνο!

ΠΡΟΣΟΧΗ!
Όχι μόνο δεν έχω κάνει περιτομή αλλά το καυλι μου πάσχει και από μερική φίμωση

Άμα του βάλω και Καποτα καλύτερα να τον βάλω σε ντομάτα
 

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
120
Κριτικές
27
Like
1.139
Πόντοι
1.011
Έχει κάποιος να προτείνει κάποια αξιόλογη περίπτωση μινιόν;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.098
Πόντοι
39.662
Πιστός στα λεγόμενά μου. Είτε περνάω καλά είτε όχι με Αντριάννα ,κάθε φορά που περνάω από χωματιανου και τη βλέπω δε μπορώ να πω όχι. Ο κωλος της ήταν έργο τέχνης, πλέον έχει γίνει ακόμα μεγαλύτερος, δε ξέρω τι κάνει. Είναι όνειρο.
Mια μερα επεσα πανω στη ωρα που ενας ντελιβερας της εφερνε μια μεριδα γυρο χοιρινο και μια coca cola 1,5 λιτρο. :confused::confused::confused:
-Ελπιζω η coca cola να ειναι zero, της ειπα.
-Σε αυτο το μαγαζι δεν κανουμε διαιτα μου ειπε.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Εντάξει, το ξέρω ότι ρωτάω πολύ γενικά..
Για απογευματινή βάρδια στην γειτονιά της φυλής έχετε να προτείνετε κάτι;

Δοκίμασα τις προάλλες την Λίζα από το 105 που διάβασα από αναφορά του κερβερου και επιβεβαιώνω ότι ήταν καλή.
 

Yiannis42

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
23
Like
53
Πόντοι
0
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ, σώμα με πολλά πιασίματα κυρίως στα πόδια 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11β κλειστό.

Λιοσιων 73β & 73 α κλειστά.

Εξηκιου 18 & 18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Άννα καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά είχε το φωτιστικό να εμποδίζει την είσοδο.

Βεργας 3 δεξιά Ντιαννα καστανοξανθη με πολύ μακρύ μαλλί με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Σονια, ψηλολιγνη κοπέλα με ξανθοπλατινε μαλλί , με 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στον αριστερό αστράγαλο, μεγάλο πάνω από το αριστερό μπούτι και πιρσινγκ στον αφαλό , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Βικτόρια ξανθοκαστανη νταρντανοχοντρη κοπέλα με 4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος ανακοινώνεται κανονικά αλλά μέσα επιλεκτικά κάνει και ακα.

Βεργας 6β κλειστό.
IMG_20240303_122023_edit_4031276181155.jpg


Βεργας 7 πάνω Ναταλί "Τσιαντακης" καστανή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη μιλφ , κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα η Βραζιλιανα, ξανθιά χοντρή μιλφγκικφ, με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα μέ αρκετά πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 κλειστό.
Ευχαριστουμε για τα βυζονουμερα
 

Yiannis42

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
23
Like
53
Πόντοι
0
συνέχεια πάντα live

Παρασιου 36 1ος όροφος Μόνικα μελαχρινή καλοστεκουμενη μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικο σώμα, λεπτά πόδια 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται και μασαζακι.

Παρασιου 36 2ος όροφος κλειστό.

Περγάμου 27 Ειρήνη κοντή παχουλη γκιλφ με άσπρο κοντό μαλλί φράντζα, 2αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 113 Μαρίνα ξανθιά χοντρή μιλφ με 3αρι βυζι και Αλινα ξανθιά γκιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα πια, 3.5αρι συν βυζι ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Περγάμου 1 ισόγειο Ντάρια/Ελένη/Μπιανκα (από Φυλής 86αρια, Ιασωνος 36, Ιασωνος 32 διάδρομος δεξιά, Κολωνού 11α ισόγειο, Περγάμου 1 ισόγειο, Ιασωνος 19β, Μεγαλου Αλεξάνδρου 22β κλπ) μελαχρινή κοπέλα με γυαλάκια , λεπτό κορμί, 1-1.5αρι βυζι , τατουάζ χαμηλά στο δεξί αστράγαλο, στο δεξί πήχη του χεριου της και ένα ακόμη,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περγάμου 1 όροφος κλειστό.

Φυλής 109β Αννια/Άννα πρώην Τανια με ξανθό π μαλλί , κανονικο σώμα 1.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό και Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ μέ κοντό μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 109α Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 δεξιά Λίζα μελαχρινή λατινα με πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι μυτερό βυζι ,και οι δύο με υπέροχους κωλους, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 αριστερά Ελένη μελαχρινή ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
ευχαριστουμε για τα βυζονουμερα!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
0015-0020 έχουν γίνει όσες αλλαγές είναι να γίνουν.
Οκ ευχαριστώ. Η δεύτερη βάρδια δεν με κάλυψε.πηρα το γκιλφονι στο διδύμου 22, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Πήγα να μπω στη φωτεινή στο 27, αλλά σε 3 λεπτά η τσατσά χτύπησε 7-8 φορές με μανία την πόρτα σε συναγωνιστή και δεν σταματούσε με τίποτα... Μαύρο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom