Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (29 μέλη και 246 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.705
Πόντοι
2.036
Παιδες οποιος ειχε στανταρακι του την Ξανθια Αλβανιδα BBW την Τζενη η οποια ηταν Ιασωνος 2β οροφος (το οποιο ειναι κλειστο εδω και αρκετο καιρο) νυχτα, χθες την πετυχα και την ξανατιμησα στο ακριβως απεναντι Ιασωνος 1β οροφος παλι μεταμεσονυχτια βαρδια...πλεον θα ειναι εκει οπως μου ειπε...
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Καλό μήνα.
Είμαι κέντρο και θα παω προς μεταξι.

Μέχρι στιγμής απο τις αναφορές των παιδιών έχω σταμπάρει
Ιάσονος 39 ντανιέλα και νικόλ
απο το 37 την τζούλια
μεγάλου αλεξάνδρου 22 την Ελένη.

Έχετε να προτείνετε τίποτα άλλο αξιόλογο να δω στην πρωινή βάρδια;
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Χθεσινοβραδινή σε μερικα τέλος 2ης αρχή 3ης

Φωκαίας 7υπ ,7ισ(Αννίτα)
και 9(Ντιόνα αυνήθως αυτές τις μέρες) ανοιχτά.

Φωκαίας13υπόγειο κλειστό αλλά μεταφέρω με επιφύλαξη ότι ως τις 23.00 ήταν η Μόνικα από το φ71β,οπότε μάλλον ξανάνοιξε "υπό νέα διεύθυνση" .

Φωκ13 Νικόλ

17β άνοιξε για 3η,λογικά Βαλέρια πρώην Άντζελα

19 κλειστό
Τα υπόλοιπα πάνω στην αλλαγή βάρδιας πλην του 27β με Νάταλι κλασικά.

Φυλής σε μερικα

71α Τατιάννα ως 12παρά
61 Κρυστάλ έφευγε
59κάτω Αλίσια για 3η
74αρ Μάγια Γιάννα
74δεξί Άννα ως 2.00 περίπου
72δεξί της Ειρήνης ανοιχτό

66δ Νίκη μέχρι 12παρά και μετά η Κάτια το μολδαβάκι manga-κι στην 3η,σαλονάριζε από το κουζινάκι...

66α Λίντα ως 12παρά
και μετά η Παλόμα η γνωστή ξανθιά από τα 56,71α,έχει τσιμπήσει 2-3 κιλά κι έσκασε κάπως ανόρεχτη...και κάπως πιό σκουρόδερμη?!

56 Μέριαν Μάριαν Μέρλιν ως 12

54β κλασικά

54α έως μεσάνυχτα Νατάσα με τατουάζ sailormoon,μιά χαρά το δίνει σε μας τα ναυτάκια, μπαμπάτσικη αρκετά γεμάτη αλλά σφιχτόδερμη,όχι κάτι ουάου αλλά μούτσο οκ σε υπηρεσίες θεωρώ.

Αυτά τα λίγα σαν εικόνα από χθες βράδι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Καλό μήνα.
Είμαι κέντρο και θα παω προς μεταξι.

Μέχρι στιγμής απο τις αναφορές των παιδιών έχω σταμπάρει
Ιάσονος 39 ντανιέλα και νικόλ
απο το 37 την τζούλια
μεγάλου αλεξάνδρου 22 την Ελένη.

Έχετε να προτείνετε τίποτα άλλο αξιόλογο να δω στην πρωινή βάρδια;
τη Τζούλια την κωλοέσκισα σήμερα πριν απο καμια ώρα, πολύ καλή φάση στο 10άρικο
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
Καλό μήνα.
Είμαι κέντρο και θα παω προς μεταξι.

Μέχρι στιγμής απο τις αναφορές των παιδιών έχω σταμπάρει
Ιάσονος 39 ντανιέλα και νικόλ
απο το 37 την τζούλια
μεγάλου αλεξάνδρου 22 την Ελένη.

Έχετε να προτείνετε τίποτα άλλο αξιόλογο να δω στην πρωινή βάρδια;
Ρίξε και μια ματιά στο 46β αν παίζει η Μαρία μελαχρινό πιπινι με νορμάλ αλλά δεν την λες φόλα ή την Άννα ιδίου βεληνεκούς χωρίς να έχω γνώμη μέσα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
39
Like
6.915
Πόντοι
1.936
Στοχευμενη καταθεση στο 109 ισογειο της φυλης με σκοπο να πιτσιλισω την Ολγα οπως και εγενετω.Καλη προς μετρια καταθεση θα ελεγα.Οχι οπως πριν η κοπελα.Μαζι της η Αννα η ξυνη με περισσοτερα δωματια παρακαλω απο το Ολγακι.Παντως παρα την σχετικα μειωμενη αποδοση της κορασιδας,το χαρηκα καθ'οτι ειχα να το κουτουπωσω κανα διμηνο ευκολα.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Live.

Μετάξι.

Στο μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω μελαχρινή χοντρή, απλό πρόγραμμα, δεν είπε όνομα. Οι σκάλες όντως είναι για σκότωμα που έχουν γράψει οι υπόλοιποι.

Στο ιασ 39.
1) πρώτη πόρτα αριστερά, Μαρία η μαύρη αδύνατη κοπέλα με απλό πρόγραμμα.
3) νέα κοπέλα είπε ο τσάτσος με vibes Αγιου Βασίλη. Πέθανα στο γέλιο καθώς την στιγμή που το σκέφτηκα, το μάτι μου έπεσε ψηλά σε ένα ράφι που είχε ένα ξεχασμένο στολίδι χιονανθρωπου.
Απλό +69 ανέφερε. Μελαχρινή, χοντρή με τεράστια βυζια, φορούσε ενα μαύρο κορσέ. Μαρία είπε ότι την λένε και ότι είναι πρώτη μέρα στην δουλειά.
Τα υπόλοιπα κλειστά. Ωστόσο είδα στο όπως μπαίνεις δεξιά στην σκάλα μια ξανθιά αδύνατη να περιμένει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ιάσωνος 37. Τζούλια. Μελαχρινή, νορμάλ σώμα. Φορούσε ένα μαύρο διχτυωτό που έκρυβε πολλά. Έκανε και μια πολύ σύντομη στροφή στην κουρτίνα και πάλι μέσα. Μιλφ. Φουλ με κωλο.

Κολ 32α, μελαχρινή χοντρή με μεγάλα κρεμαστά βυζια. Απλό στο 10ρικο.
32γ υπόγειο, μιλφ+, αδύνατη, κοντή, ασιατικά /φιλιπινεζικα χαρακτηριστικά. Πολύ κοντή, μικρό στήθος. Φορούσε ένα μπλε ολόσωμο. Απλό στο 10ρικο.

32β όροφος. Πολύ χοντρή, κρεμαστά βυζια. 69 στο 10ρικο. Οι σκάλες πολύ σκοτεινές και ιδίως στον ημιόροφο, με το πορτοκαλί φως που έχουν στον τοίχο, όταν κατέβαινα ένοιωθα ότι είτε είμαι σε υποβρύχιο είτε κατεβαίνω σε πολεμικό καταφύγιο.

30 ισόγειο. Τι φάση με τα κάγκελα.. Anyway. Ξανθιά, νορμάλ προς γεμάτο σώμα. Μικρό στήθος. Νομίζω Άννα το όνομά της. Απλό πρόγραμμα. Βγήκε πίσω από τα κάγκελα τρώγοντας μια σοκολάτα και μόλις μας είδε 3-4 ξυνισε και γύρισε να φύγει..
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Ιάσωνος 27 υπόγειο, Τίνα ή ντίνα είπε η τσατσά. Κάθε μέρα η ίδια είναι λέει, σε περίπτωση που την ξέραμε. Μελαχρινή με καρέ, έμοιαζε με περούκα. Μιλφ νορμάλ σώμα με 2+ βυζια. Φουλ πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 παραμένουν τα υπόλοιπα κλειστά.

46 όροφος, κορινα/καρίνα. Μελαχρινή Μιλφ. Αδιάφορη, μικρό στήθος, απλό πρόγραμμα στο 10ρικο.

46 μεσαίο, μελαχρινή νεαρή, κάπου 25-30 την έκοψα. Αδύνατη με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Απογοητευτηκα, φεύγω για φυλής..
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Ευχαριστώ όσους έδωσαν προτάσεις.
Δεν ήταν ωστόσο του στλ μου.

Αν κάποιος θέλει να προτείνει τίποτα από φυλής... Ευπρόσδεκτο.


Γενικό σχόλιο, πιο πολύ για τους πιτσιρικάδες. Αν έχετε στην παρέα σας εναλλακτικές- vegan κοπέλες, να έχετε τον νου σας ότι όλο και κάποια φίλη σας θα πετύχετε καθώς γενικά έχει πολλές που περνάνε από τα στενά..
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Γενικό σχόλιο, πιο πολύ για τους πιτσιρικάδες. Αν έχετε στην παρέα σας εναλλακτικές- vegan κοπέλες, να έχετε τον νου σας ότι όλο και κάποια φίλη σας θα πετύχετε καθώς γενικά έχει πολλές που περνάνε από τα στενά..
Να τις ταιζεται λουκανικο τοτε... :pipa2:
Να βαζουν και λιγο κρεας στο στομα τους!!
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Να τις ταιζεται λουκανικο τοτε... :pipa2:
Να βαζουν και λιγο κρεας στο στομα τους!!
Τρώνε μανιταρια πλευροτους που έχουν γεύση παρόμοια με κρέας.


Χωματιανου 11 όροφος κλειστό. Τι πιο σύνηθες, θα μου πείτε και με το δίκιο σας..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
39
Like
6.915
Πόντοι
1.936
Πέρασα με Ελένη από δίδυμου 8…
Καλή αλλά πήγε να μου βάλει δάχτυλο … Προσοχή !
Και επιπλέον η τσατσα χτυπάει την πόρτα γρήγορα
...συνηθες τεχνικη εκ μερους της γκαβης καθ'οτι προσπαθει να ξεπεταξει τον πελατη γρηγορα και αν γινεται χωρις γαμησι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom