Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (28 μέλη και 261 επισκέπτες)

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Ναι τυπε σημερα θα ειναι στο ποστο της, με το μαλακό το κοριτσι μας, μην εχουμε παλι εργατικο ατυχημα. :sunglasses:
Ναι τυπε σημερα θα ειναι στο ποστο της, με το μαλακό το κοριτσι μας, μην εχουμε παλι εργατικο ατυχημα. :sunglasses:
Σε ευχαριστώ Δημήτρη.δεν αξίζει απ' ότι κατάλαβα
Γεια σου δημήτρη.περιμενα να δω κριτική σου για την Φολιτσα την ξαδέρφη της βανεσσας.ειχα αγωνία να παω να ρίξω μια ματιά είχες δίκιο δεν λέει και πολλά .αφού πρώτα ρίξαμε ένα καβγά με την Βανέσσα που την είδα.τωρα δεν ξέρω αν στο κρεβάτι είναι καλή αν είναι να πάω.εσυ ξέρεις γιατί έκανες τεστ νραιβ.αν θέλεις μου λες να ξέρω αν είναι να πάω μια βόλτα αύριο.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
824
Κριτικές
66
Like
11.266
Πόντοι
3.506
1η φορα δαχτυλωνω μουνι και μου 'ρχεται μυρωδια ΣΚΑΤΙΛΑΣ/Μυκητιλας.
Μα μιλαμε για ΣΚΑΤΙΛΑ, που μου 'πεσε, την εδιωξα και εβγαλα λιγο απο το πρωινο μου στον νιπτηρα.
Ηδη μου 'ρθε αναγουλα καθως το γραφω.

Κατι πρεπει να ξερε παντως η τυπισσα διοτι πρωτου δαχτυλωσω της ειπα γυρνα για 69 και απλα τουρλωσε κολο στο πλαι οποτε αρκεστηκα σε δαχτυλο.
Παναγια μου ευτυχως που δεν χωθηκα εκει μεσα. :priest::priest::priest::priest::priest::priest:

edit: για να μην βαλω ταμπελα, απλα θα πω το μαγαζι με την κοπελα ειναι στη Διδυμου(οι σκληροι σιγουρα καταλαβατε).
Η συγκεκριμένη, δεν χρειάζεται να βάλεις δάχτυλο. Βρωμοκοπάει ολόκληρη, μουνίλα/μυκητίλα. Απορώ, δεν της κόβει να κάνει κάνα μπάνιο, πριν πιάσει δουλειά ή καμιά εξέταση;
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
185
Like
580
Πόντοι
81
Η συγκεκριμένη, δεν χρειάζεται να βάλεις δάχτυλο. Βρωμοκοπάει ολόκληρη, μουνίλα/μυκητίλα. Απορώ, δεν της κόβει να κάνει κάνα μπάνιο, πριν πιάσει δουλειά ή καμιά εξέταση;
Όνομα και διεύθυνση να δώσετε για να προσέχουμε ώστε να έχουμε!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
823
Κριτικές
23
Like
7.787
Πόντοι
2.036
Πολυ νέκρα αποψε στο Μεταξουργειο....βαρανε μυγες ολα τα σπιτια αλλα και οι δρομοι απ εξω σχεδον αδειοι....Ειχα ορεξη για Cult γαμησι οποτε κατεληξα Ιασωνος 43 οπου ηταν η Γκιλφ Ελενα μαζι με μια αλλη ξανθια κοπελα...ειχε τετοια αναδουλεια που εκατσα με την Gilf Ελενα στο δωματιο σχεδον 15 λεπτα και χωρις να ακουσω καν να μπαινει καποιος πελατης στο σαλονι...αφου τελειωσα και ντυθηκα με το που ανοιγω πορτα να βγω βλεπω στο απεναντι δωματιο ηταν ανοιχτη η πορτα και ειχε ξαπλωσει μονη της μπρουμητα η αλλη η ξανθια κοπελα που ειχε βαρδια...ξεσκιστηκανε στη δουλεια αποψε χαχαχα....
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Πολυ νέκρα αποψε στο Μεταξουργειο....βαρανε μυγες ολα τα σπιτια αλλα και οι δρομοι απ εξω σχεδον αδειοι....Ειχα ορεξη για Cult γαμησι οποτε κατεληξα Ιασωνος 43 οπου ηταν η Γκιλφ Ελενα μαζι με μια αλλη ξανθια κοπελα...ειχε τετοια αναδουλεια που εκατσα με την Gilf Ελενα στο δωματιο σχεδον 15 λεπτα και χωρις να ακουσω καν να μπαινει καποιος πελατης στο σαλονι...αφου τελειωσα και ντυθηκα με το που ανοιγω πορτα να βγω βλεπω στο απεναντι δωματιο ηταν ανοιχτη η πορτα και ειχε ξαπλωσει μονη της μπρουμητα η αλλη η ξανθια κοπελα που ειχε βαρδια...ξεσκιστηκανε στη δουλεια αποψε χαχαχα....
Όντως δεν υπάρχει ούτε σκύλος πριν δέκα λεπτά πέρασα εγω
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Φίλε μου πες μου ότι θέλεις να επιστρέψει η συγκεκριμένη κοπέλα?? απορώ τη έχει πάρα πάνω από άλλες δεν υπάρχει χειρότερο άτομο και χυδαία και άλλα πολλά.συγνωμη που στο λέω αυτό.γνωμη μου.εχω περάσει πάρα πολλές φορές μαζι της και τελευταία την πάτησα πολύ πολύ άσχημα.
Έχει σώμα στα γούστα μου, είναι καλή στο δωμάτιο και τα βρίσκουμε στο σοσιαλ, για να έχεις περάσει και συ πάρα πολλές φορές μαζί της κάτι καλό θα το έχεις, anyway δε περνάνε όλοι καλά με όλους, υπάρχει και η χημεία.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Έχει σώμα στα γούστα μου, είναι καλή στο δωμάτιο και τα βρίσκουμε στο σοσιαλ, για να έχεις περάσει και συ πάρα πολλές φορές μαζί της κάτι καλό θα το έχεις, anyway δε περνάνε όλοι καλά με όλους, υπάρχει και η χημεία.
Δεν λέω ότι δεν έχει σώμα και μένα για τα γούστα μου είναι.και όπως λες είναι καλή στο δωμάτιο και τα πηγαίναμε πολύ καλά και πάρα πολύ χημεία μετάξι μας υπήρχε.αλλά πιστεύω ότι αν πας τρείς φορές την εβδομάδα όπως εγώ κάπου χαλάει το πράγμα. κολλάμε και οι δύο και πάει αλλού οι δουλειά.δεν περνάνε όλοι καλά όπως λες γιατί δυσκολεύουν γίνεσαι αγαπουλης και θέλουν να σε διώξουν.πίστεψε με.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.091
Πόντοι
39.662

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
ψηλη 1,75+ μακρυ μαυρο μαλλι , ασπρο δερμα, 20 ετων με ομορφο προσωπο ,λατιν καπουλια πεταχτα με ωραιες γαμπες, 1,5αρι στητο βυζι με μικρη ρογα, τατουαζ σε δεξια κλειδα και ενα πανω στο φαρυγγα κατι στα λατινικα εγραφε , 10 μερες ειπε η τσατσα ειναι εκει.
Όντως η περιγραφή ταιριάζει στην Αννα. Τουλάχιστον ως Αννα μου την παρουσίασε εμένα η τσατσα την προηγούμενη εβδομάδα. Την είχα βάλει στο μάτι! Θα πάω κάποια στιγμή γιατί είναι αρκετά όμορφη
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
78
Like
141
Πόντοι
0
Καμια καλη προταση για λατινα νεαρα τωρα το πρωί φυλης δεν με νοιάζουν οι υπηρεσίες τα βασικά.εκτος απο φυλης 105 γιατί εκει με βλέπω να πηγαίνω.
 

Prevelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
10
Like
259
Πόντοι
290
Χωματιανου 11Β ανοιχτό;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
862
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Καμια καλη προταση για λατινα νεαρα τωρα το πρωί φυλης δεν με νοιάζουν οι υπηρεσίες τα βασικά.εκτος απο φυλης 105 γιατί εκει με βλέπω να πηγαίνω

Καμια καλη προταση για λατινα νεαρα τωρα το πρωί φυλης δεν με νοιάζουν οι υπηρεσίες τα βασικά.εκτος απο φυλης 105 γιατί εκει με βλέπω να πηγαίνω.
Πάντως πριν καμία ώρα που πέρασα από φ105 ήταν μόνο η Λιζα που είναι αλλήθωρη !
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα. Ξέρουμε αν δουλεύει η Καρολίνα(Φιλιππίδου) και η Βικτώρια (Διδύμου)?
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
862
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.653
Πόντοι
45.465

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Σε μερικά διάσπαρτα που μπήκα:
Διδύμου 8 κάτω μόνο η Βερόνικα σήμερα σε δωμάτιο.
Διδύμου 8 πάνω η Σοφία απο Χωμιατιανού νομίζω.
Διδύμου 22 πάνω η Άννα.
Διδύμου 22 κάτω η Χριστίνα.
Ανοικτά το 18 υπόγειο δεν μπήκα και το 27,επίσης δεν μπήκα.
Αλκιβιάδου 16γ Ειρήνη.
Φωκαίας 27Β σκαλάκια η Εμμανουέλα.
Περγάμου 1 Ντάρια.
Ιάσονος 1β αριστερά Μαργαρίτα,δεξιά κλειστά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom