Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 137 άτομα (1 μέλη και 136 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.129
Πόντοι
39.662
Παιδες εχθες βραδυ η Πετιτ Ντανιελα Ιάσονος 39 δεν ηταν και πολυ στα καλα της...μπηκε λιγο αδιαθετη στο δωματιο την ρωτησα αν εχει κατι μου λεει "ποναει η καρδια μου"...σκεφτηκα οκ πλακα κανει ξεκινησαμε σιγα σιγα, και εκει που την ειχα ιεραποστολικα αρχισε να πιανει το σημειο ακριβως κατω απο το αριστερο βυζι της και ελεγε με σιγανη φωνη "γιατι να ποναει η καρδια μου?" ...σκεφτηκα οτι μαλλον θα εχει παθει καποια θλαση...ειχα αρχισει να ξενερωνω καπως αλλα και επειδη δεν ηθελα να φαω και φολα συνεχισα οσο πιο σιγα μπορουσα χωρις να ακουμπαω με το βαρος μου επανω της..με λιγη παραπανω εγκεφαλικη προσπαθεια κυριως (καθως εννοηται οτι η συμμετοχη της εκεινη την στιγμη ηταν μηδενικη) καταφερα να χυσω μετα απο λιγο και αμεσως εκατσα διπλα της και την ρωτησα αν ειναι οκ...."οχι δεν ειμαι καλα...κρατα με..".....δυσκολευοτανε να αναπνευσει σαν να ποναγε με καθε ανασα που επαιρνε..ουτε απο το κρεβατι δεν ειχε διαθεση να σηκωθει να ντυθει οποτε εβαλα εγω το μποξερακι μου ανοιξα την πορτα και φωναξα την τσατσα την ξανθια Νελλη να ερθει να βοηθησει..κατσαμε στο κρεβατι και οι δυο διπλα της ενω εκεινη προσπαθουσε να συνελθει..μετα απο μερικες ανασες συνηλθε καπως και σηκωθηκε να ντυθει και τελικα την πηγε η Νελλη στο κουζινακι....εγω αφου ντυθηκα πηγα στο κουζινακι τις χαιρετησα και της ευχηθηκα περαστικα.....αυτο εγινε κατα τις 01:20 ..δεν ξερω μετα εαν συνεχισε την βαρδια της ή αν θα ειναι και αποψε να δουλεψει.....ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο....
Η καρδιά δεν βρίσκεται κατω απο το αριστερό βυζι αλλα στην θωρακική κοιλότητα αναμεσα στους σπονδυλους θ4-θ9.
ή μυϊκός πόνος ή ογκος ή έγκυος ειναι. :coffee::hi:
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Παιδες εχθες βραδυ η Πετιτ Ντανιελα Ιάσονος 39 δεν ηταν και πολυ στα καλα της...μπηκε λιγο αδιαθετη στο δωματιο την ρωτησα αν εχει κατι μου λεει "ποναει η καρδια μου"...σκεφτηκα οκ πλακα κανει ξεκινησαμε σιγα σιγα, και εκει που την ειχα ιεραποστολικα αρχισε να πιανει το σημειο ακριβως κατω απο το αριστερο βυζι της και ελεγε με σιγανη φωνη "γιατι να ποναει η καρδια μου?" ...σκεφτηκα οτι μαλλον θα εχει παθει καποια θλαση...ειχα αρχισει να ξενερωνω καπως αλλα και επειδη δεν ηθελα να φαω και φολα συνεχισα οσο πιο σιγα μπορουσα χωρις να ακουμπαω με το βαρος μου επανω της..με λιγη παραπανω εγκεφαλικη προσπαθεια κυριως (καθως εννοηται οτι η συμμετοχη της εκεινη την στιγμη ηταν μηδενικη) καταφερα να χυσω μετα απο λιγο και αμεσως εκατσα διπλα της και την ρωτησα αν ειναι οκ...."οχι δεν ειμαι καλα...κρατα με..".....δυσκολευοτανε να αναπνευσει σαν να ποναγε με καθε ανασα που επαιρνε..ουτε απο το κρεβατι δεν ειχε διαθεση να σηκωθει να ντυθει οποτε εβαλα εγω το μποξερακι μου ανοιξα την πορτα και φωναξα την τσατσα την ξανθια Νελλη να ερθει να βοηθησει..κατσαμε στο κρεβατι και οι δυο διπλα της ενω εκεινη προσπαθουσε να συνελθει..μετα απο μερικες ανασες συνηλθε καπως και σηκωθηκε να ντυθει και τελικα την πηγε η Νελλη στο κουζινακι....εγω αφου ντυθηκα πηγα στο κουζινακι τις χαιρετησα και της ευχηθηκα περαστικα.....αυτο εγινε κατα τις 01:20 ..δεν ξερω μετα εαν συνεχισε την βαρδια της ή αν θα ειναι και αποψε να δουλεψει.....ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο....
Aς ειναι καλά το κοριτσι. Ευχομαι περαστικά της.
 

strokes

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
5
Like
12
Πόντοι
0
Η Ρίτα η Πατρινιά από Κολωνού 27 δουλεύει κάπου ξέρετε;
 
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
120
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια
Αν και αργοπορημένος ήθελα να το πω . Σήμερα το απόγευμα πήγα προς Λιοσίων και συγκεκριμένα στην Βέργας 6 για την Βικτώρια που μου αρέσει και γιατί είναι στην ηλικία μου αλλά και επειδή την συμπαθώ και σαν κοπέλα . Τσατσα ποια ήταν ...η Μπαρμπορα. Μου λέει θα μπεις της λέω μόνο εάν έρθεις και εσύ , γέλασε αλλα ξέρετε με βαρύ υφος. Οπότε αναμένουμε να δούμε πότε θα γυρίσει στην πιατσα αν και από όσο βλέπω θα αργήσει πολύ πάλι
 

Hunter milf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
301
Πόντοι
290
Καλησπέρα παίδες, Για την Άννα από την Αλβανία που ήταν γνωστή στο Φυλής 59 ισόγειο, ξέρεις κανένας αν έχει σταματήσει ή έχει πάει αλλου ;
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
504
Κριτικές
5
Like
4.239
Πόντοι
726
Άννα από φωκαίας 25 όροφος εθεάθη πριν μερικές
μέρες την έχει ξαναδεί κάποιος από τότε;; Μοιάζει με την εικονιζόμενη
Οκ θυμήθηκα πού την είχα δεί την Πέμπτη γιατί και σήμερα εκεί δούλευε. Τσεκ αν θες φυλής66α απογευματινή εκεί που ηταν η Ιλόνα με την Κάτια.
Άν και δεν βλέπω σίγουρο ότι θα μείνει εκεί έτσι όπως τις γυρνάνε σβούρα.
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Ξέρουμε τίποτα για μια Λίντα που ανέφερε ένας συναγωνιστής, που δουλεύει Φυλής 56, τι βάρδια δουλεύει και που αλλού;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
περασμα σημερα βραδυ απο βεργας 6 κατω και γ εκπλιξη μου ανοιξε τ πωρτα η barbara αλλα σ θεσει τσατσας .Μπηκα στ κοπο και τη ρωτησα γιατι μ θημοταν θα κανουμαι καιρο ν τ ξαναδουμε μουτρε ξεχαστετην
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα μύστες μου! Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θρεντ αλλά έχω αποριες. Το Σάββατο ενηλικιώνεται ένα φιλαράκι και λέμε να πάμε για ξεπαρθενιασμα όλη η παρέα 3-4 άτομα (όχι παρτουζα, ξεχωριστά). Λέμε για Σάββατο απογευματάκι και μας είπανε ότι τα καλά είναι φυλής και όχι Μεταξουργείο/Βικτώρια. Έχετε να προτείνετε κάτι, έστω την περιοχή γενικότερα; (Μπάτζετ 20€ το άτομο, όλοι είμαστε με μηδέν εμπειρία)

Τί έγινε τελικά ποιός πήρε την παρθενιά ποιανού;;;;;; :think:
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
504
Κριτικές
5
Like
4.239
Πόντοι
726
Ξέρουμε τίποτα για μια Λίντα που ανέφερε ένας συναγωνιστής, που δουλεύει Φυλής 56, τι βάρδια δουλεύει και που αλλού;
Τη Λίντα του 56 την έχω δεί φυλής86 πάνω απογευματινή τις προάλλες αλλά υπήρχε και μια άλλη Λίντα πιό μπαμπάτσικη στο φ71α απόγευμα ή νύχτα.

Σε άλλα νέα,η Ντιανα τό κοντόκαυλο ρουμανάκι του φ59 πήρε μεταγραφή στο φωκ19 στη 2η,μαζί με Αλίνα απο φιλ11.

Φωκ13ισ Νικολ

Φωκ17β ανοιχτό μάλλον Μαρίνα και ίσως η ξανθιά Άντζελα στην 3η.

Στο φωκ25α η Κατερίνα ανταύγειες.

Φωκ27α Τατιάνα χαμογελαστή κοντολάτινη.

Φυλ59 πάνω Μιλάνα με τη Σάντυ που επέστρεψε.
Φυλ59κάτω Τζουλιάνα με Κατρίν

Φ61 Κρυστάλ

Φιλ11α Άννα Κου με Νάταλι μελαχρινή λευκόδερμη 30άρα περίπου με λίγα πιασίματα,κάτι μου θύμισε απο εποχές προ κόβιντ στα ίδια μαγαζιά

Φιλ11β Μόνικα, Ντιάνα

Φυλ71α Σοφία λατίνα,"άλλη κοπέλα περίμενα" μουρμούριζε η υπηρεσία...

Ανοιχτά επίσης το φωκ7 υπ. και 9 το δεξί της Ρωξάνας
Κλειστά τα πέρα ολούθε εκτός από Αουρορόσπιτο.
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
587
Πόντοι
81
Σίγουρα δεν έχει ασιατικά χαρακτηριστικά οπότε μάλλον είναι μουφα το ται, όμως δεν είναι πολύ μελαχρινή για αλβανίδα;
Κάνει μπαμ ότι είναι Ρουμάνα απλά έχει περίεργα χαρακτηριστικά και της βγήκε ότι είναι Ασιάτισσα απο την ταυλάνδη. Δείτε το ποιό απλό μάστορες ή μύτη της είναι Ταυλανδέζικη;;;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Φιλ11α Άννα Κου με Νάταλι μελαχρινή λευκόδερμη 30άρα περίπου με λίγα πιασίματα,κάτι μου θύμισε απο εποχές προ κόβιντ στα ίδια μαγαζιά
Καταρχήν σε ευχαριστούμε για τις ενημερώσεις.

Η Ναταλί πολύ σωστά κάτι σου θύμισε!!!
Δούλεψε για αρκετό καιρό στα μαγαζιά αυτής της αλυσίδας (Φιλλιπιδου και Φωκαίας), μετά επίσης για αρκετό καιρό στα Λιοσίων 73Α κτλ.
Την τελευταία φορά πριν δύο χρόνια περίπου είχε πολλά νεύρα και πέρασα άσχημα.
Στα νιάτα της πάντως πέταγε φωτιά!!!
Πρέπει να κοντεύει τα σαράντα πλέον. Και εμφανισιακά πολύ πεσμένη..
:hi:
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Πρωινή βραδιά παίζει κανένα ωραίο μωρό; Έχετε κάτι να προτεινετε να πάω τώρα ; Καλημέρα


Η μπαρμπαρα μάλλον τέλος
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Conan

korne

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
17
Like
39
Πόντοι
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom