Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 174 άτομα (9 μέλη και 165 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Καλημερα!
Η γνωστη Μαρια που αγγιζει τον ορο "νυμφομανης";
Καμία σχέση! Αυτή έχει εξαφανιστεί χρόνια τώρα... Μια νεαρή (γύρω στα 25-30), μελαχρινή με ζουμερό κορμί και καυλιάρικο (αν και μπορεί να εκτιμηθεί ως κοιμισμένο) βλέμμα.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Καμία σχέση! Αυτή έχει εξαφανιστεί χρόνια τώρα... Μια νεαρή (γύρω στα 25-30), μελαχρινή με ζουμερό κορμί και καυλιάρικο (αν και μπορεί να εκτιμηθεί ως κοιμισμένο) βλέμμα.
Ενταξει!
Ευχαριστω για τον χρονο σου!
Σφηνωσα στην λεξη "επεστρεψε" και πηγε το μυαλο μου στην εξαφανισμενη, οπως σωστα επισημανες Μαρια!

Καλο υπολοιπο!
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
3
Like
97
Πόντοι
6
Φωκαίας 25 όροφος Άννα η πιο ενδιαφέρουσα
παρουσία της βραδιάς! ψηλή
με στρογγυλή
πεταχτή κωλάρα και τρομερό 2,5 άρι βυζί
Φωκαίας 25 κάτω Σάρα και Τζανίνα
Φωκαίας 27 υπόγα Κατερίνα γλυκιά αδύνατη λατινούλα αλλά
με πολλές ραγάδες και τρίχα στο χέρι
Φωκαίας 27 κάτω Ναταλί
Φωκαίας 19 Αλίνα τσουπωτή μελαχρινή
"ουκρανή" δοκιμάστηκε με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις!
Φωκαίας 17 πάνω Ειρήνη
με ολόσωμη μαύρη φόρμα με στρας λες και τραγουδούσε στο frangelico
Φωκαίας 13 πάνω Εύα την έχουμε ξαναδεί
και παλιότερα στην υπόγα
Φυλής 54 κάτω Αουρόρα
Φυλής 54 πάνω μια μέτρια λατίνα Χουλιέτα
κάπως έτσι
Φυλής 56 Σίντυ με πολύ ωραίο σώμα
Φυλής 65 κάτω Μπέττυ και Μπιούτη
Φυλής 65 πάνω Χριστίνα τσέχα
και Εμμανουέλα
ποντικίνα
Φυλής 86 πάνω
ένα τερατάκι με
μαλλί emo μάλλον περούκα
Φυλής 86 κάτω μια αδιάφορη ξανθιά μιλφ
Φυλής 66 Νίκη γεματούλα
ξανθιά
Φυλής 69 πάνω Άννα Τάι με
πολύ
καυλωτικό βάψιμο και Μαρία τσέχα κοκκαλιάρα
Φυλής 71 αριστερό Βίκυ
Φυλής 71 δεξι Μαριάννα
Φυλής 71 πάνω δύο λατίνες η μία πλαδαρή αδιάφορη η άλλη νοστιμούλα
Φυλής 84 είδα τον κυρ Βασιλη άρα
μάλλον Ράνια
Φωκαίας 17 αριστερό
κλειστό
και Φυλής 67 δε
μπήκα
μάλλον θα ταν η Ελένη με τις πλαστικές τορπίλες
Φωκαιας 17 πάνω η γνωστή μελαχρινη Ειρήνη;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.070
Πόντοι
45.465

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Kαλημερα αδέρφια. Μήπως γνωρίζουμε αν η Τζέσικα είναι στο πόστο της?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.413
Πόντοι
3.506
Πέρασα να δοκιμάσω Άννα ται , μου αυτοπαρουσιάστηκε ,ουτε στα 4 δε μ αφησε να την παρω . Κριμα Γιατι ειναι μουναρα
Ηθελέστα και παθέστα, συναγωνιστή. Εδώ και αρκετούς μήνες έχουν γραφτεί δεκάδες κακές κριτικές και σχόλια, για την συγκεκριμένη. Τι άλλο πρέπει να κάνουν, όλα τα παιδιά που γράφουν στο site, για να πειστείτε κάποιοι, ότι η κοπέλα είναι φόλα του κερατά;
 

ejarxos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2023
Μηνύματα
14
Like
85
Πόντοι
0
Ηθελέστα και παθέστα, συναγωνιστή. Εδώ και αρκετούς μήνες έχουν γραφτεί δεκάδες κακές κριτικές και σχόλια, για την συγκεκριμένη. Τι άλλο πρέπει να κάνουν, όλα τα παιδιά που γράφουν στο site, για να πειστείτε κάποιοι, ότι η κοπέλα είναι φόλα του κερατά;
Εχεις δικιο φιλε μου Αλλα επειδγ ειμαστε κοντα ηλικιακά δελεάστηκα και περασα . Δεν πειραζει ρεφαρα με Τζεσικα με τρομερή συμμετοχή απο μεριας της , επαθα πλακα
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
173
Like
766
Πόντοι
81
Καλησπέρα στους συναγωνιστές. Γνωρίζουμε αν θα δουλεύει και σήμερα η τζανινα? Η να πάω καρφί στη Ναταλία στο 27αρι? Τόσες μέρες άρρωστος και κλεισμένος μέσα θέλω να ξεδωσω
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
191
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Η Σάρα είναι καλύτερη από τζανινα ? Ξέρει κανείς
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα στους αγαπητούς συνοδοιπόρους. :hi:

Ενημερώνω ότι μία από τις τελευταίες ημέρες που τσάρκαρα, ένας νέος με καστανό μαλλί και μετρίου αναστήματος στεκόταν στη γωνία Φιλιππίδου και Ατταλείας. Σαν κάτι να περίμενε. Καθώς περνούσα κινήθηκε απότομα και νευρικά προς τα εμένα λέγοντάς μου "συγγνώμη" και όταν έκανα να τον προσπεράσω προσπάθησε να με σταματήσει με το χέρι του. Τον απέφυγα τσαντισμένος και δεν συνέχισε. Κατευθύνθηκα προς την Αχαρνών. Ούτε 10 μέτρα πιο κάτω από το σημείο εκείνο, μια καστανόξανθη κοπέλα προσποιείτο την περαστική. Γύρισε με τρόπο και ανηφόρισαν μαζί με τον τύπο. Υποθέτω πρόκειται για συμμορία. Δεν ήταν Έλληνες.
9 παρά το βράδυ.
Θεώρησα καλό να ενημερώσω.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
562
Κριτικές
25
Like
3.463
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα στους αγαπητούς συνοδοιπόρους. :hi:

Ενημερώνω ότι μία από τις τελευταίες ημέρες που τσάρκαρα, ένας νέος με καστανό μαλλί και μετρίου αναστήματος στεκόταν στη γωνία Φιλιππίδου και Ατταλείας. Σαν κάτι να περίμενε. Καθώς περνούσα κινήθηκε απότομα και νευρικά προς τα εμένα λέγοντάς μου "συγγνώμη" και όταν έκανα να τον προσπεράσω προσπάθησε να με σταματήσει με το χέρι του. Τον απέφυγα τσαντισμένος και δεν συνέχισε. Κατευθύνθηκα προς την Αχαρνών. Ούτε 10 μέτρα πιο κάτω από το σημείο εκείνο, μια καστανόξανθη κοπέλα προσποιείτο την περαστική. Γύρισε με τρόπο και ανηφόρισαν μαζί με τον τύπο. Υποθέτω πρόκειται για συμμορία. Δεν ήταν Έλληνες.
9 παρά το βράδυ.
Θεώρησα καλό να ενημερώσω.
Πολυ σωστα έκανες και ενημέρωσες συναγωνιστή! Για να προσεχουν όλοι οι διαβάτες της περιοχής τα κακοποια στοιχεία....
Παρατήρησα όμως θυμάσαι κάποια χαρακτηριστικά τους....
Νομίζω οτι θα ήταν καλύτερο όμως να το καταγγείλεις στην ασφάλεια μήπως τσιμπήσουν το αλλοδαπό ζευγαράκι πριν κάνουν πάρτι με τα λεφτά σου/μας ή οτιδήποτε αλλο είναι ικανοί να κάνουν αυτά τα όντα......
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Πέρασα να δοκιμάσω Άννα ται , μου αυτοπαρουσιάστηκε ,ουτε στα 4 δε μ αφησε να την παρω . Κριμα Γιατι ειναι μουναρα
Δηλαδή θα πληρώνουμε και εάν θέλουν θα τις γαμάμε και σε ότι στάση θέλουν αυτές.
Καλά θα πάει κι αυτό....
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Η Σάρα είναι καλύτερη από τζανινα ? Ξέρει κανείς
Γούστα είναι αυτά.
Την Τζανινα την θεωρώ αρπακτικό.
Σου λέει κολακευτικά λόγια για να την πάρεις με διπλό και τριπλό παράβολο.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Κατά τις 3 το μεσημέρι πέρασα από Διδυμου 27 μαζί με έναν φίλο μετα από πολύ καιρό. Δούλευαν Βικτώρια και Τάνια. Περνάει ο φίλος με Βικτώρια και με ρωτάει η τσατσα. Εσύ με Τάνια;;Tης λέω παρτούζα και με τις δύο. Μου λέει δεν κάνουν παρτούζα.
Στην αρχή αιφνιδιάστηκα αλλά μετά τις λέω , πως δεν κάνουν τις έχω πάρει πολλές φορές. Αυτή επέμενε και της λέω θα περιμένω τον φίλο μου και θα σκεφτώ εάν θα περάσω. Κάθισα στο σαλόνι και πήρα το κινητό μήπως βρω κάποιο άλλο ντουετάκι.
Ξαναβγαίνει η τσατσά αφού κάτι είπε με την Τάνια και μου λέει εντάξει θα κάνουν παρτούζα. Όταν ήρθαν τα κορίτσια ήταν μες στην τρελή χαρά και περάσαμε σούπερ όπως πάντα. Δεν μου φάνηκε να είχαν κάποιο πρόβλημα μεταξύ τους για να μην κάνουν παρτούζα. Έκανα μαλακία βέβαια και δεν ρώτησα τις ίδιες γιατί μου είπε στην αρχή ότι δεν κάνουν και μετά δέχθηκαν. Στο σαλόνι βέβαια δεν το ανακοίνωσε όπως άλλη φορά ότι κάνουν παρτούζα με 30 ευρώ, αλλά δεν έδωσα σημασία.
Έχει περάσει κανείς τις τελευταίες μέρες να μας πει τι ανακοινώνεται στο σαλόνι για να ξέρουμε. Κάνουν ή δεν κάνουν;;;;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παίδες... παίζει να βγω Μετά από πολυυυυυ καιρό βραδινή τσάρκα... ψάχνω αποκλειστικά πετιτ λεπτό ας είναι και αβυζο δεν με νοιάζει αρκεί να είναι κοντή... και πετιτ... δεν με νοιάζει ηλικία... εχετε να προτείνετε στοχευμενη καταδρομικη?!?! Θενκς...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Παίδες... παίζει να βγω Μετά από πολυυυυυ καιρό βραδινή τσάρκα... ψάχνω αποκλειστικά πετιτ λεπτό ας είναι και αβυζο δεν με νοιάζει αρκεί να είναι κοντή... και πετιτ... δεν με νοιάζει ηλικία... εχετε να προτείνετε στοχευμενη καταδρομικη?!?! Θενκς...
Ανίτα Φώκαιας 7 μετά τις 12
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom