Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 123 άτομα (8 μέλη και 115 επισκέπτες)

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
8
Like
4.689
Πόντοι
736

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
353
Πόντοι
21
Ξεχασα να γραψω πως στα ανακαινισμενα δωματια του λ73 ο νηπτηρας ειναι πολυ ψηλα.,σκοπιμα το εκαναν για να μη κατουραμε....1.78 και στις μυτες του ενος ποδιου για να πλυνω το μπουτσο να ξεβρωμισει απο σπερμα κ καποτα να γυρισω σπιτι χωρις ιχνη....,την επομενη θα ανοιξω το ντους θα παθουμε καμμια κραμπα....ασε που φορεσα την φορμα αναποδα τον κωλο μπροστα κ πηγα να βγω εξω,ευτηχως το πηρα χαμπαρι κ γυρισα πισω

Δεν έχω δει ταυτότητα φίλε μου. Δηλαδή πήγα με γυναίκα double score της ηλικίας μου!!!!
Πιο καλά η Μαρία και 60(που δεν είναι)παρά οι μικρές λατινοφολες των κεντρικών της φυλης
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
214
Like
958
Πόντοι
81
Υπάρχει κάποια πουτάνα Φυλής, Μεταξουργείο και πέριξ που να δέχεται χύσιμο στο πρόσωπο? Ρωτώ διότι σαν υπηρεσία δεν ανακοινώθηκε στο σαλόνι ποτέ κάτι τέτοιο στις τσάρκες που έχω κάνει.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
412
Πόντοι
20
άμα βλέπεις τη Ντιαννα που δουλεύει στο χώρο τόσα χρόνια πρώτη φορά, λογικό να λές ότι τα βυζια της είναι φυσικά...έλα όμως που δεν είναι
Αδερφέ μπορεί να την είχα δει και παλαιότερα και να μην θυμάμαι δεν μένω Αθήνα έρχομαι τακτικά και για λίγο όπως και να έχει εγώ με τα δικά μου μάτια λέω αυτό που είδα έμεινα ευχαριστημένος όπως και να έχει ψεύτικα αληθινά. Καλή συνέχεια! (Σε καμία περίπτωση δεν προσπαθώ να παραπλανησω κάποιον) οι παλιοί εδώ τα ξέρετε καλύτερα... Καλό βράδυ
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.359
Πόντοι
211

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
312
Κριτικές
11
Like
2.622
Πόντοι
731
Για να χαλαρωσω λιγο το κλιμα.... Επιστροφη της Κιρας απο την αλυσιδα της Λιοσιων μετα το burn out. Σημερα ηταν ΣΠ40 οπου πηγα να την δοκιμασω καθοσον την ειχα βαλει στο ματι. Τιποτα το ιδιαιτερο. Αναλυτικα στην κριτικη.
ΥΓ: Ο Σμυρνης με τις αδιακοπες ενημερωσεις του σχεδον σε καθημερινη βαση εδω και χρονια και χωρις διαστηματα αποχης, νομιζω εχει κερδισε τον σεβασμο ολου του bou. Μην βγαζετε κομπλεξ λοιπον γιατι ολοι αυτον ρωτατε για να μαθετε.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ρε παπαρα ασχολείσαι ακόμα για δείξε μου αυτά που γράφεις που τα λέω?τα συμπεράσματα βαλτα στο κωλο σου και την άλλη φορά σου είπα να μου πεις που γράφω αυτά που λές και δεν έγραψες τίποτα, έχεις κάποιο θέμα μαζί μου?τι κόλλημα έχεις? ο μόνος είμαι που γαμάω και στο Μετάξι?
Ναι ο μόνος είσαι από Έλληνες,στο μεταξύ γαμανε μόνο οι Πακιστανοί οι Αλβανοί και τα πρεζακια Έλληνες και οι άστεγοι Έλληνες.Οποτε ή αλλοδαπός είσαι ή ναρκωμανης ή άστεγος.
 

gsociety

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
60
Πόντοι
0
Έχουμε καμία ενημέρωση από φυλής δεύτερη βάρδια ;
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
παιδια αυτη η η κολομβιανη Μελλίσα που δουλευει στο Φωκαιας 27 υπογειο απογευματινη βαρδια την εχει παρει κανεις λεει τιποτα?
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Αυτη η νεα παολινα η παολα απο φυλης 56 τι λεει ρε μαγκες?εχει περασει κανεις μαζι της?
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
506
Κριτικές
5
Like
4.376
Πόντοι
726
Αυτη η νεα παολινα η παολα απο φυλης 56 τι λεει ρε μαγκες?εχει περασει κανεις μαζι της?
Πιθανόν να είναι αυτή πού αναφέρει ο Σμύρνης ως Παλόμα.Στούς δίπλα αναφέρθηκε μιά Πάολα/Παολίνα,δεν έχω τσεκάρει αν είναι η ίδια η Παλόμα.
Γίνονται μεταγραφές συνέχεια
ή δουλεύουν σε 2 μαγαζιά κλπ.

Άσχετο,τις προάλλες είχε και μια Σίσυ καινούργια βουλγάρα μαζί με τη Ρωξάνα
που επέστρεψε στο φωκ7 βάρδια 10μμ ως πρωί ,δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Για να χαλαρωσω λιγο το κλιμα.... Επιστροφη της Κιρας απο την αλυσιδα της Λιοσιων μετα το burn out. Σημερα ηταν ΣΠ40 οπου πηγα να την δοκιμασω καθοσον την ειχα βαλει στο ματι. Τιποτα το ιδιαιτερο. Αναλυτικα στην κριτικη.
ΥΓ: Ο Σμυρνης με τις αδιακοπες ενημερωσεις του σχεδον σε καθημερινη βαση εδω και χρονια και χωρις διαστηματα αποχης, νομιζω εχει κερδισε τον σεβασμο ολου του bou. Μην βγαζετε κομπλεξ λοιπον γιατι ολοι αυτον ρωτατε για να μαθετε.
Για να έπαθε burn out την καταγάμισε το μισό bou, οπότε ευχαριστούμε θερμά που έκανες τον κόπο να ενημερώσεις για το καινούργιο κορίτσι που το κρατάνε η μοναχοφάηδες για την πάρτη τους
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Χτες στο Φώκαιας 13 πρωί Κίρα...γάμησα μια λατίνα στην φυλής με μεγάλο κόλο..με ελεύθερο..πήγε να πάρει έξτρα αλλά τον ρουφήξει έτσι
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Αυτη η νεα παολινα η παολα απο φυλης 56 τι λεει ρε μαγκες?εχει περασει κανεις μαζι της?
Αυτή δεν την είδα αλλά την Παρασκευή νωρίς στην 2η βάρδια πέτυχα την Ναταλί, όμορφο μωρό με ωραίο σώμα λίγο χαλαρό σε σχέση με άλλες 20-25χρονες με καλή διάθεση και συμμετοχή, το μόνο που με χάλασε ήταν το αρκετό τζέλ, την πέτυχα σε φάση με άδεια δωμάτια και η τσατσά μίλησε στο 8' και χτύπησε στο 11', φεύγοντας είχε 3 αναμονές + 1 στο άλλο δωμάτιο.
Έχουν έρθει αρκετά νέα Λατινάκια Φυλής και δεν ξέρω ποια να πρωτοπάρω....
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
188
Like
594
Πόντοι
81
Την Καλημερα στους Φιλους....εχθες βραδυ....περασμα απο Διδυμου 27 ηταν μονο η Φωτεινη.Περασα και μου εκανε τον πουτσο και τα αρχιδια να βογγανε....ρε παιδια πειτε της κατι....πιο χαλαρα.....εχει τα αντιστροφα αποτελεσματα η πιπα που κανει.....

Τα ίδια μου έκανε κι εμένα όταν κάποιο βράδυ πριν από ένα μήνα πέρασα μαζί της στα ενδότερα.
Σε παρατήρησή μου, μού είπε ότι ήταν νηστική από το πρωί και ότι περίμενε ακόμα να της φέρουν μια πίτσα με λουκάνικο που είχε παραγγείλει από το απόγευμα! Τότε της ευχήθηκα ''καλή όρεξη'' και συνέχυσα να της γαμάω το στόμα !!!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.353
Πόντοι
4.587
Κολωνού 48 δεξιά, 3η βάρδια δουλεύει μια λιλι και σοφία. Μην πάτε, το 10ρικο δώστε το καλύτερα σε κανένα ζητιάνο. Πήρα το μπαζο την λιλι που είναι χοντρή με κατι μαύρα ράσα, νομιζοντας εγώ ότι θα κάνει ακαποτη πιπα όπως αναφέρθηκε εδώ μέσα. Τίποτα από αυτά, χάλια γκομενα, χάλια υπηρεσίες, που πάνε και τις βρίσκουν????? Ξεφτίλα η κατάσταση, η δε τσατσα μια ξανθιά σοβιετική, τελείως μπουρδελο για τις κλωτσιες κι αυτή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom