Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (1 μέλη και 78 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Μια επιλογή που τελευταία δεν με έχει δυσαρεστήσει ποτέ είναι η Ντιάνα Φιλ11πάνω. Την έχω επιλέξει κανά 5αρι φορές και κάθε φορά ήταν πάρα πολύ δοτική. Συμπαθής προς καλή παρουσία, γλυκιά κοπέλα, ωραίες υπηρεσίες. Ειλικρινά προτείνεται ανεπιφύλακτα. Άμα τη δείτε και δεν την έχετε δοκιμάσει, μην το πολυσκεφτείτε.

Δοκιμάστηκε και σήμερα. Η τσα2 κλασικά δεν ενοχλεί ποτέ.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Μεταξουργείο ελάχιστη κίνηση και λίγα σπίτια ανοιχτά
IMG_4700.jpeg
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201

Tenshi

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
183
Like
219
Πόντοι
21
Λίγα λόγια για την τρέχουσα βάρδια σε μερικά που μπήκα

Φυλής 59 ισόγειο
Βραζιλιάνα νεαρή τσουπωτη και μια Ισπανίδα με πολύ ωραίο κορμί, πιπίνι με μικρό στήθος και κωλαράκι ποίημα. Πολύ ωραία παρουσία

Φυλής 86 η Κορίνα

Φυλής 65 η Ντιανα με την μαυρούλα Μπετυ

Φυλής 56 η Ναταλία. Και αυτή είναι πολύ ωραίο κορίτσι. Ωραίο σώμα, κωλαρα και μικρό στήθος. Και εδώ πολύ ωραία παρουσία

Φωκαίας
27 Όροφος η Εβελινα
Ισόγειο η μιλφ Νάταλι
25 κλασσικά η Σάρα. Αύριο με βάση τα λεγόμενα της υπηρεσίας η Τζανίνα
17 η Μιχαελα
13 υπόγειο πιπίνι ξανθό σε στυλ φολο Λίζας time. Μοντελέ σώμα μικρό στήθος. Οι λάτρεις του είδους μπορεί και να ενθουσιαστούν
Επειδη απεχω ΠΑΡΑ πολυ καιρο, η Ναταλι ειναι η μιλφ με το κοντο μαλι?
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
468
Πόντοι
21
Γυρίζω από διασκέδαση κι ενώ απ'εχω απ' τα μπουρδέλα τα τελευταία χρόνια περνάω από Μεταξουργείο και λέω κάτσε να ρίξω μια ματιά.
Λίγα σπίτια ανοικτά στο δρόμο ζήτημα να πετυχα 10 ανθρώπους .
Διάθεση να μπω δεν είχα εξ'αρχης αλλά λέω στον εαυτό μου "ρίξε ένα βλέφαρο μωρέ και φύγε"
Κι ενώ ξέρω που κυκλοφορώ και ξέρω γενικότερα την όλη φάση μιλάμε από γυναίκες για μαύρο χάλι εκτός από ένα ημιυπόγειο στην Ζήνωνος που ήταν πολύ δυνατό.ετσι μου φάνηκε σαν μια γρήγορη ματιά.
Αλλά στην ευρύτερη εικόνα μιλάμε για απογοήτευση μεγάλη.
Βλέπω από μακρυά 2 φωτάκια αναμμένα στην Κολωνού και λέω άντε πήγαινε κι εκεί.
Μπαίνω στο 48. Έχει 2 ρουμανακια ωραία κι ενώ δεν έχω διάθεση δεν ξέρω γιατί με κάνανε και μπήκα ! Μπαίνει το Ρουμανακι μέσα (μη ρωτάτε όνομα δε θυμάμαι τίποτα) δεν μιλάει καθόλου ελληνικά και συννενοηθηκαμε στα αγγλικά . Της είπα ότι δεν θέλω σεξ μόνο πίπα .
Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό κι εννοείται σήμερα στις μέρες μας εγώ προσωπικά δε το διαπραγματεύομαι για ακαποτα.
Ήταν εργάτρια όμως...πολύ καλή !!!
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Like
199
Πόντοι
0
Ενδιαφέρον περίπτωση ακούγεται!
Μήπως θυμάσαι αλλά στοιχεία όπως εθνικότητα πχ?

Καλημέρα κυριοι, συντομο περασμα για να σκοτώσω ώρα, οχι να γαμησω, από το Μετάξι. Απο ολους τους οίκους που βρήκα ανοιχτούς αναφέρομαι μόνο σε οτι άξιζε. Εννοείται τελευταία βαρδια. Πέρασα 04:50.
Κολωνου 48 δεξί Λίλι πολυ γλυκο κορίτσι μικρουλα περιπου 20 χρονών, κοντουλα με πολυ λίγα κιλάκια παραπανω και Σοφία και αυτή μικρουλα καλουλα. 20 χρονών και αυτή την εκτίμησα. Αμφότερες σε ελευθερο στοματικό. Αυτή τη Λίλι αμα την έβλεπα έξω θα έλεγα τι ωραίο καβλακι είναι αυτό, αλλά δεν ενέδωσα. Οι οίκοι είναι κομμενοι για εμενα πλην ελαχίστων εξαιρέσεων. Μην περιμενετε κριτική.
Λοιπόν μετά την ενημέρωση αυτή έγινε σήμερα 04.40 καταδρομική καινο στόχος επετεύχθη!
Σημάδεψα την γεματουλα Σοφία που έκανε καλό τσιμπούκι για την ηλικία της!
Η Λίλι τσακωνόταν με έναν μέθυσο οπότε δεν θα ήταν καλή επιλογή βέβαια είχε καλύτερα βυζάκια αλλά και η κωλαρα της Σοφίας ήταν ότι έπρεπε!
Ευχαριστώ για την ενημέρωση
Καλή συνέχεια σε όλους
 

Λεωνίδας!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
14
Like
568
Πόντοι
990
Έκανα ένα πέρασμα μεταμεσονύκτιο από Φυλής. Πέτυχα στο 59 στον πάνω όροφο ένα πολύ ανώμαλο κοντό που έμοιαζε με γυφτάκι. Η τσατσά μου το παρουσίασε για Ρουμανάκι. Το περίεργο είναι ότι ενώ αρχικά μου τη σύστησε σαν Κρυσταλία κ μου είπε ότι η άλλη κοπέλα είναι στο δωμάτιο για μισή ώρα, όταν ξανά πήγα είδα μια άλλη Κρυσταλία κ μου είπε το ίδιο παραμύθι. Ότι η άλλη κοπέλα είναι στο δωμάτιο για μισή ώρα. Της λέω δε θέλω αυτή που βλέπω τώρα, θέλω την άλλη, πώς τη λένε; Μου λέει Ντιάνα. Οπότε μάλλον το κοντούλι είναι η Ντιάνα. Ξανά πήγα μετά από μισή ώρα κ μου λέει πάει η κοπέλα έφυγε. Της λέω και που πήγε; Λέει την πήρε αυτός που ήταν μισή ώρα στο δωμάτιο κ φύγανε. Μυστήρια πράγματα ρε μάγκες. Θα ξανά πάω αύριο και απογευματινή κ μεταμεσονύκτια μπας κ την πετύχω. Με ανωμάλιασε πάρα πολύ που την είδα.
 

Purkavlos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
287
Πόντοι
280
Καλημέρα.η Μαρία η αλβανιαρα το τούμπανο από Δ18 που χάθηκε πάλι?
 

Purkavlos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
287
Πόντοι
280
Η Μαρία η αλβανιαρα το τούμπανο απο Δ18 που βρίσκεται?
 

Tenshi

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
183
Like
219
Πόντοι
21
Ευχαριστω.
Κριμα την ειχα δει πριν παρα πολλα χρονια (η τελευταια μου εφοδος στην φυλης) και ειχα περασει απο τις πιο καλες βραδιες μαζι με αυτη με το κοντο μαλλι. (Σε ειχα ξαναρωτησει για αυτην καποτε)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Ευχαριστω.
Κριμα την ειχα δει πριν παρα πολλα χρονια (η τελευταια μου εφοδος στην φυλης) και ειχα περασει απο τις πιο καλες βραδιες μαζι με αυτη με το κοντο μαλλι. (Σε ειχα ξαναρωτησει για αυτην καποτε)
Μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε Φιλιππίδου 11α αν διάβαζες ενημερώσεις
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
192
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361
Η Ιρίνα Φώκαιας είναι στο πόστο της ; Για να μην πάω τσαμπα
 

Gxamos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
165
Κριτικές
3
Like
4.829
Πόντοι
721

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
91
Like
366
Πόντοι
20
Γαμω την γκαντεμια μου σήμερα. Πέρασα και από χωματιανου11 για την Αντριάννα και δεν την είδα καν φεύγει και αυτή με περίοδο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom