Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 362 άτομα (22 μέλη και 340 επισκέπτες)

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
191
Like
856
Πόντοι
81
Για σας συναγωνιστές, ύστερα από χρόνια τσάρκα αυτές τις μέρες σε φυλής και μεταξουργείο και δυστυχώς διαπίστωσα ότι ελάχιστες δίνουν κώλο και όσες το δίνουν συνήθως είναι μεγάλες ή " άσχημες, χοντρές " εξαίρεση από αυτές που είδα και πήρα είναι μια Βουλγάρα σχετικά νέα και αδύνατη η ειρήνη Φυλής 72 αν θυμάμαι καλά ΑΛΛΑ με ζάλισε ήθελε να την γαμήσω το κωλάντερο της λίγο πχ 2 λεπτά μετά γκρίνιαζε ...............Στη φιλλιπίδου μια Ρουμάνα Μπέλα milf γκρίνιαζε και εκείνη μου έλεγε κλείσε τα πόδια σου όταν την πήδαγα τον κώλο της ........ Μια milf Κατερίνα στην Φωκαίας νούμερο δεν θυμάμαι ήταν αρκετά τίμια κωλοκατάθεση . Στο μετάξουργείο είναι στο Ιάσωνος 20 μια gilf Δανάη κρατιέται καλά αλλά δεν τόλμησα να την πάρω λόγο ότι είναι κοντά στα 60.....και λίγο πιο πάνω σε ένα γωνιακό υπόγειο στην ιασονος πάλι μια Ελένη Ρωσίδα mif χοντρή δίνει κώλο ,αυτή τον έφαγε αδιαμαρτύρητα αλλά δεν βλέπεται.......Μιας που είμαι λάτρης του πρωκτικού θα ήθελα τα φώτα σας αν υπάρχει κάτι αξιόλογο για πρωκτικό σε φυλής μεταξουργείο και πέριξ .....για να μην ψάχνω στα εντελώς τυφλά. Υστερόγραφο πριν καμιά 10-15 έτη υπήρχαν " νεαρά " και εμφανίσιμα κορίτσια που έδινα την πίσω τρύπα τους, τώρα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στέψαν αυτές......
 
Τελευταία τροποποίηση:

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Live ντου στα 3φ

Τα ψηλα κλεισαν ηδη. Τσα2 στις πορτες, κοσμος μπουγιο την κανει.

Σημερα βρηκαν ρε πουστη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
191
Κριτικές
20
Like
1.681
Πόντοι
1.191
Αστυνομία στη φυλής τωρα. Παραπονιούνται για τ δουλειά ψάχνουν σε πιο σπίτι θα μπούνε
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
Για σας συναγωνιστές, ύστερα από χρόνια τσάρκα αυτές τις μέρες σε φυλής και μεταξουργείο και δυστυχώς διαπίστωσα ότι ελάχιστες δίνουν κώλο και όσες το δίνουν συνήθως είναι μεγάλες ή " άσχημες, χοντρές " εξαίρεση από αυτές που είδα και πήρα είναι μια Βουλγάρα σχετικά νέα και αδύνατη η ειρήνη Φυλής 72 αν θυμάμαι καλά ΑΛΛΑ με ζάλισε ήθελε να την γαμήσω το κωλάντερο της λίγο πχ 2 λεπτά μετά γκρίνιαζε ...............Στη φιλλιπίδου μια Ρουμάνα Μπέλα milf γκρίνιαζε και εκείνη μου έλεγε κλείσε τα πόδια σου όταν την πήδαγα τον κώλο της ........ Μια milf Κατερίνα στην Φωκαίας νούμερο δεν θυμάμαι ήταν αρκετά τίμια κωλοκατάθεση . Στο μετάξουργείο είναι στο Ιάσωνος 20 μια gilf Δανάη κρατιέται καλά αλλά δεν τόλμησα να την πάρω λόγο ότι είναι κοντά στα 60.....και λίγο πιο πάνω σε ένα γωνιακό υπόγειο στην ιασονος πάλι μια Ελένη Ρωσίδα mif χοντρή δίνει κώλο ,αυτή τον έφαγε αδιαμαρτύρητα αλλά δεν βλέπεται.......Μιας που είμαι λάτρης του πρωκτικού θα ήθελα τα φώτα σας αν υπάρχει κάτι αξιόλογο για πρωκτικό σε φυλής μεταξουργείο και πέριξ .....για να μην ψάχνω στα εντελώς τυφλά. Υστερόγραφο πριν καμιά 10-15 έτη υπήρχαν " νεαρά " και εμφανίσιμα κορίτσια που έδινα την πίσω τρύπα τους, τώρα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στέψαν αυτές......
Τζούλια στην Ιάσωνος πρωινή βάρδια, λεπτή μελαχρινή με ωραίο κωλαρακι που το δίνει με χαρά και χωρίς βιασύνη
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
564
Πόντοι
81
Για όσους εργάζονται την ημέρα ή έχουν αϋπνίες τα βράδια, υπάρχει κάτι αξιόλογο στην 3η βάρδια στα κεντρικά Φυλής, Φωκαίας και Λιοσίων;
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
916
Like
1.135
Πόντοι
206
Πριν 3-4 μερες κατεβηκα στις 12βραδυ λιοσιων 73β,τελιωνε ολοημερο η Εμμυ κ θα ερχοταν η Μισελ ενα τιμιο στανταρακι πολλων μυστηδων.
Στο σαλονι ο κακος χαμος καμμια 10ρια ατομα και 2 αρκουδογυφτοι ψηλοι κοιλαραδες.Η κοπελα αργησε κ ειχε σειρα αλλο παληκαρι κι εφυγα.Σμρ περασα στις 12μιση το μεσημερι καρφι για εμμυ αλλα το πανω ηταν κλειστο λογω ελλειψης τσα2 μαλλον οποτε κατεβηκε να εργαστει κατω.Μπαινω μεσα ειχε δωματιο για μιση ωρα,εμφανιζεται μια Σαμιρα ασχημη για τα γουστα μου με ελευθερο στοματικο ενω τις προαλλες δεν εκανε....
Ερχεται και μια μικαελα γυφτολατινα με βυζια σιλικονατα και τεραστιες καμπυλες σφιχτη ομως.
Λεω θα παρω βρωμια σμρ ετσι για τη διαφορα.
Ερχεται στο δωματιο ασχολουμαι με τα βυζια της ενω μου επαιζε το εργαλειο,μου ανοιγει τα ποδια της οπου εχει ενα καταπληκτικο μουνακι με μικροσποπικα χειλη οπως μ αρεσει...αρχιζω κ.δαχτυλιαζω κι αμεσως υγραινεται η ρουφιανα.Πιπα μετρια πολυ θα ελεγα.Το κρεβατι υπερβολικα χαμηλο οπως μπαινεις στο 73α δεξια που εχει ανακαινιστει,στα 4 και επρεπε να σκυβω παρα πολυ σε φαση που δεν βολευε κι ειμαι.1,78 οι πιο ψηλοι αδυνατον να κανουν doggy.
Τη γυρναω ιεραποστολικο οπου και τελιωσα μετα απο λιγο.Το παλευει το κοριτσι αν κ θελει διορθωση μεγαλη σε πιπα κυριως.Δεν μου βγαζε φρεσκαδα σε καθαριοτητα αν κ δεν υπηρχαν περιεργες μυρωδιες.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Τραγική 3η βάρδια στη φυλής με το 70% των σπιτιών κλειστά και σχεδόν όλες με τα μούτρα κάτω

Πήγα Λιοσίων εκτός από Ρούμπι που έμπαινε για μισάωρο ήταν όλες μπάζα, ήθελα να δω και την καινούργια Χίλαρι που ήταν η πρώτη της μέρα
Ημινταρντανα καστανοξανθη αδιάφορη και ξυνή

Ξανά πίσω στη φυλής και το μόνο που έψαχνα ήταν φυσιολογικό σώμα και καλή διάθεση

Δοκίμασα την τύχη μου στο υπόγειο κάτω απ' το φ61 που δεν μπαίνω ποτέ επειδή φοβάμαι μη με πλακώσει

Εμφανίστηκε η κρυσταλ χασκογελοντας με ναζί
Επιτέλους λέω

Λευκό δέρμα για κολομβιανή
Το τέλειο σωματακι, σχεδόν πετιτ όπως μου αρεσει
24 ετών στο δωμάτιο ήταν πολυ ευδιάθετη με ναζί
Αποστειρωμενο πρόγραμμα αλλά το απόλαυσα αφού και η ίδια γαμιοταν με όρεξη

Αδιάφορη πίπα με Καποτά με μερικά μπασιματα που έκανε για βαθύ λαρύγγι
Φαινόταν ότι ήθελε να με ευχαριστήσει

Της ζήτησα να έρθει από πάνω
Κοπανηθηκαμε για αρκετή ώρα χωρίς να δυσανασχετεί πουθενά.

Γυρνάμε στα 4 με ωραία θέα
Το κωλαρακι της ήταν υπέροχο για κωλοχαστουκα που δεν δίνω συχνά αλλά είχε τέλεια αίσθηση

Είχα γραμπωσει για τα καλά από τα κωλομερια της που δεν χορταινα να ζουλαω
Της έδωσα αρκετές μπιστολιες με την ίδια να φωνάζει και να δείχνει πόσο το γουστάρει

Δεν περίμενα να χύσω εύκολα αλλά η κοπέλα μου έβγαλε αρκετή καύλα και με κατάφερε

Σίγουρα θα ξανά παω
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Μυύστες τα φώτα σας εχω παει κατι απογεύματα στο πορνομολ υπογειο 2 που λέτε οτι δουλεύει μια Ρωσίδα εμφανισημη με το ονομα Νικόλ ομως τον βλεπω συνέχεια κλειστό τον οίκο !
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Μυύστες τα φώτα σας εχω παει κατι απογεύματα στο πορνομολ υπογειο 2 που λέτε οτι δουλεύει μια Ρωσίδα εμφανισημη με το ονομα Νικόλ ομως τον βλεπω συνέχεια κλειστό τον οίκο !
το ΠΡΩΙ
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.801
Πόντοι
11.971
Μυύστες τα φώτα σας εχω παει κατι απογεύματα στο πορνομολ υπογειο 2 που λέτε οτι δουλεύει μια Ρωσίδα εμφανισημη με το ονομα Νικόλ ομως τον βλεπω συνέχεια κλειστό τον οίκο !
Είναι η Νικόλ που δούλευε Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο ορεα κοπέλα αλλά ψυλοφολα.τορα είναι στο πορνομολ
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.775
Πόντοι
7.046
Καλημέρα, αυτό το Στρατόπεδο Καποτά το έχετε σκίσει ρε.... καπότα, οχι Καποτά!
Όσο για την Τζανινα στη Φωκαιας που κάνει πλεον guest εμφανίσεις πρεπει κάποιος να της πει να μη φοράει 5 κιλά αρωμα για ευνόητους λόγους. Αμα δεν είσαι γάτος και παλιος στο κουρμπετι θα παρεις διαζύγιο με συνοπτικες διαδικασίες.
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Καλημέρα συναγωνιστές..κάτι τίμιο για 3η βάρδια σήμερα στην περιοχή της φυλής;; σε πετιτ πιτσιρίκι υπάρχει;
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Καλημέρα συναγωνιστές..κάτι τίμιο για 3η βάρδια σήμερα στην περιοχή της φυλής;; σε πετιτ πιτσιρίκι υπάρχει;
Φ71β
Βερόνικα και Αλίσια
Λατινες πιτσιρίκια, αφρός εμφανισιακά αλλά 100% φόλα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Πριν 3-4 μερες κατεβηκα στις 12βραδυ λιοσιων 73β,τελιωνε ολοημερο η Εμμυ κ θα ερχοταν η Μισελ ενα τιμιο στανταρακι πολλων μυστηδων.
Στο σαλονι ο κακος χαμος καμμια 10ρια ατομα και 2 αρκουδογυφτοι ψηλοι κοιλαραδες.Η κοπελα αργησε κ ειχε σειρα αλλο παληκαρι κι εφυγα.Σμρ περασα στις 12μιση το μεσημερι καρφι για εμμυ αλλα το πανω ηταν κλειστο λογω ελλειψης τσα2 μαλλον οποτε κατεβηκε να εργαστει κατω.Μπαινω μεσα ειχε δωματιο για μιση ωρα,εμφανιζεται μια Σαμιρα ασχημη για τα γουστα μου με ελευθερο στοματικο ενω τις προαλλες δεν εκανε....
Ερχεται και μια μικαελα γυφτολατινα με βυζια σιλικονατα και τεραστιες καμπυλες σφιχτη ομως.
Λεω θα παρω βρωμια σμρ ετσι για τη διαφορα.
Ερχεται στο δωματιο ασχολουμαι με τα βυζια της ενω μου επαιζε το εργαλειο,μου ανοιγει τα ποδια της οπου εχει ενα καταπληκτικο μουνακι με μικροσποπικα χειλη οπως μ αρεσει...αρχιζω κ.δαχτυλιαζω κι αμεσως υγραινεται η ρουφιανα.Πιπα μετρια πολυ θα ελεγα.Το κρεβατι υπερβολικα χαμηλο οπως μπαινεις στο 73α δεξια που εχει ανακαινιστει,στα 4 και επρεπε να σκυβω παρα πολυ σε φαση που δεν βολευε κι ειμαι.1,78 οι πιο ψηλοι αδυνατον να κανουν doggy.
Τη γυρναω ιεραποστολικο οπου και τελιωσα μετα απο λιγο.Το παλευει το κοριτσι αν κ θελει διορθωση μεγαλη σε πιπα κυριως.Δεν μου βγαζε φρεσκαδα σε καθαριοτητα αν κ δεν υπηρχαν περιεργες μυρωδιες.
Respect φίλε που γάμησες αυτό το μεταλλαγμένο Ορκ.

Την είδα χθές και μετά το σαλοναρισμα κάθησα και σκέφτηκα, αναρωτηθηκα πραγματικά ποιός τα γαμαει αυτά..

Η τύπισσα ήταν λες και την είχαν συναρμολογήσει από την μέση και κάτω.. Ένας πελώριος κωλος όπου χωρίς μαλακίες πλησίαζε το 1 μέτρο σε πλάτος, ζαρωμενος με σπυριά και λακούβες με εμφανή σημεία αποτυχημένων επεμβάσεων.
Κρίμα η κοπέλα αλλά εντάξει εμετός.

Και πάλι συγχαρητήρια για τον κόπο σου αλήθεια.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Καλημέρα, αυτό το Στρατόπεδο Καποτά το έχετε σκίσει ρε.... καπότα, οχι Καποτά!
Όσο για την Τζανινα στη Φωκαιας που κάνει πλεον guest εμφανίσεις πρεπει κάποιος να της πει να μη φοράει 5 κιλά αρωμα για ευνόητους λόγους. Αμα δεν είσαι γάτος και παλιος στο κουρμπετι θα παρεις διαζύγιο με συνοπτικες διαδικασίες.
Αρε πουτανα τζανινα. Κάποια στιγμή θα σε πετύχω που θα μου πάει....
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Κάποια με πρωκτικό πρωινή βάρδια ?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Είναι η Νικόλ που δούλευε Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο ορεα κοπέλα αλλά ψυλοφολα.τορα είναι στο πορνομολ
Γύρισε η καύλα??
Για πες σε ποιο στο πορνομολ και τι βάρδια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom