Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 261 άτομα (20 μέλη και 241 επισκέπτες)

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
658
Πόντοι
81
Η Ιωάννα η ψηλή βολευμπολιστρια σταμάτησε ή δουλεύει κάπου;Γνωρίζει κάποιος;
Καμιά πολύ ψηλή υπάρχει κάπου γενικά;
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλημέρα και χρόνια πολλά .Γνωρίζει κανείς αν η Σύλβια απο Διδύμου 22 αν είναι στο πόστο της?
 
Τελευταία τροποποίηση:

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Καλημέρα ,η Ντάρια από άγκυρας πως είναι τι ηλικια έχει κ τι πρόγραμμα κάνει?επίσης ,ρε παιδιά διαβάζω ότι για την Ιρίνα στο Φώκαιας ότι είχε 12 άτομα ουρά...καλά πως κάθεστε κ περιμένετε να γαμησετε ένα μουνι για 10 λεπτά τόσην ωρα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.083
Πόντοι
39.662
Καλημέρα ,η Ντάρια από άγκυρας πως είναι τι ηλικια έχει κ τι πρόγραμμα κάνει?επίσης ,ρε παιδιά διαβάζω ότι για την Ιρίνα στο Φώκαιας ότι είχε 12 άτομα ουρά...καλά πως κάθεστε κ περιμένετε να γαμησετε ένα μουνι για 10 λεπτά τόσην ωρα
Καλα δε γαμάνε ολοι 10 λεπτά. Μερικοί χυνουν στο 5λεπτο η και νωρίτερα, δεν μπορουν να κρατηθούν με τέτοιο μωρό. Εγω παιρνω μαζι μου ταμπλετ και βλέπω σειρά στο Netflix μεχρι να έρθει η σειρα μου να γαμησω.
 

pappous99

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2020
Μηνύματα
234
Like
194
Πόντοι
1
Ξέρεις κανείς αν παίζει τπτ αξιόλογο μαραθωνος 59 πρωινά αυτές τις μέρες?
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.625
Πόντοι
1.056
Πηγα στοχευμενη καταδρομικη να δοκιμασω την γλυκια μας Ιρινα στο φωκαιας 27 καθως μου αρεσει να δοκιμαζω νεες κοπελες για το παλμαρε, και βρηκα 2 ατομα, και σκεφτηκα ευκαιρια ειναι γιατι ποτε δεν περιμενω πολυ κοσμο..

Η αληθεια ειναι οτι για διαφορους λογους ειχα σχηματισει στο μυαλο μου υψηλες προσδοκιες που με εκαναν να δω την κοπελα (ειναι 30 χρονων) λιγο διαφορετικα αποτι φανταζομουν, αλλα σε καμια περιπτωση δεν προκειται για μετρια εμφανιση..

Ειναι περιπου 1,60 - 1,65 με γλυκο προσωπακι και ξανθο μαλλακι λιγο πιο μακρυ απο καρε για οσους καταλαβαινουν. Εχει προδιαγραφες πετιτ με βελουδινο σωμα σε στυλ ντιανας-φυλης για οσους ξερουν, μιλαμε για βελουδο.., επισης εχει ωραιο φυσικο με υπεροχη αισθηση 2αρι βυζακι με ωραια ροζουλι ρογιτσα..

Στα τεσσερα οταν στηνεται εχει υπεροχη εικονα γιατι στηνεται σωστα και σχηματιζεται ενα υπεροχο θεαμα με ωραιες αναλογιες, στυλ, και σχηματος γιατι εχει ωραια στενη μεσουλα και ωραια ροζουλι μουνοχειλα. (αν ηταν γκομενα μου σιγουρα θα τα εγλειφα) Επαναλαμβανω οτι ειναι κατηγορια πετιτ..

Στις υπηρεσιες δεν θα αναφερθω γιατι ηθελα να σας δωσω απλα μια εικονα για την εμφανιση της, και δεν θελω να μακρυγορησω αλλα σιγουρα κανει καλες υπηρεσιες με αποστειρομενο τσιμπουκι. (πραμα που προσωπικα προτιμω)
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.432
Κριτικές
39
Like
6.959
Πόντοι
1.936
Πρωινες καυλες με οδηγησαν στις Διδυμου τα μερη και συγκεκριμεμα στο Δ27 οπου η ευγενης υπηρεσια μου παρουσιασε την αλλοπροσαλη Ιβανα.Στις ομορφιες της ηταν,καυλωμενος ημουν ,βγηκε το πορνοπαραβολο απο τη τσεπη.Τσιμπουκι με ορεξη και αρκετη διαρκεια,περιπαιχτικα σχολια για το παρουσιαστικο μου με οδηγησαν να σκισω εγω τπ χαρτακι της καποτας και μετα το μουνι της μεχρι που βελαξε.Τραβαγα εγω,προσπαθουσε να τραβηχτει αυτη απο τις πουτσιες,ζωο με ανεβαζε,γοριλα με κατεβαζε.Εν τελει εχυσα και λυτρψθηκε!Παντως ειναι ομορφη.Και ψυχανωμαλη και ομορφη!
 

gt3000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά μάγκες. Είχα πάρει πριν 2 παρασκευές στην βραδινή βάρδια μια Ντιάνα από φυλής 59 πετιτ μωράκι και με τρέλανε αλλά ξαναπήγα 2 φορές και δεν την βρήκα. Ξέρει κανείς τίποτα;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Οι αναφορές συναδέλφων για τη Γιασμίν με οδήγησαν στη Φυλής 105. Όπως τα λέει ένας φίλος παραπάνω, δύο λάτιν μουναροπίπινοι σαν τα κρύα τα νερά, η Γιασμίν και η Λίζα. Σαν κάτι λατίνες που βλέπουμε στα βίντεο κλιπ να χορεύουν και ξεροχύνουμε σαν τα μουλάρια :confused:

Μοιάζουν ελαφρώς οι κοπέλες, είναι γύρω στα 22-24, περίπου 1,65, λεπτές με ωραία σωματάκια, η Λίζα ένα κλικ πιο σκουρόχρωμη. Η τσατσά παρουσίασε και τις δύο κοπέλες, λέγοντάς μας όμως ότι η Γιασμίν θα έπρεπε να φύγει για μια ώρα. Ήταν άλλοι τρεις συναγωνιστές, δύο αλλοδαποί, απροσδιορίστου εθνικότητας, κι ένας δικός μας. Και ο τρεις ήθελαν τη Γιασμίν και απογοητεύτηκαν, ο δικός μας μάλιστα, ένας τύπου χωριάτης, μόνο που δεν έβαλε τα κλάματα :2funny:

Κι εγώ για τη Γιασμίν είχα πάει, αλλά δεν μπορούσα να αντισταθώ σε ένα τέτοιο μούναρο, όπως η Λίζα :smiling-face-with-heart-eyes: Γενικώς είχε μια θετική αύρα, αλλά πλανιόταν και μια βιασύνη. Τη θώπευσα λίγο στα όρθια και στη συνέχεια μου έβαλε προφυλακτικό για μια μάλλον αδιάφορη πίπα. Μετά έγλυψα τα νεανινά της λατινοβυζάκια και στη συνέχεια, με μια αιφνιδιαστική κίνηση, της άρπαξα το ένα πατουσάκι και πρόλαβα και μπούκωσα το μεγάλο της δάχτυλο, αναλογιζόμενος αυτά τα πατουσάκια πόσα χιλιόμετρα θα έχουν περπατήσει ξυπόλητα στις φαβέλες της Κολομβίας.

Μία στάση με εμένα από πάνω να χαζεύω το όμορφο προσωπάκι της κι εδώ ήρθε το μεγάλο φάουλ. Όταν κατάλαβε ότι τελείωνα, πήγε αμέσως να με βγάλει :(, ίσα που πρόλαβα μια δυο κινήσεις πριν βγω, με εκείνη να με ρωτάει αν ήταν καλά κι εμένα να τον παίζω ακόμη για να στραγγίξω.

Αν δεν είχε συμβεί αυτό το περιστατικό, θα έβγαινα με χαμόγελο από τον οίκο, θα ατένιζα με μεγαλύτερη αισιοδοξία το νέο χρόνο, έστω και σε ένα απλό πρόγραμμα, μόλις είχα πηδήξει ένα πανέμορφο μουνάκι. Τώρα όμως η γεύση έμεινε μισή.

Δεν πειράζει στο πρόγραμμα είναι και αυτά, ποδαρικό θα επιδιώξω να κάνω είτε με Γιασμίν είτε με Ειρήνα. Καλή χρονιά σε όλους!
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Χθες πήγα στην Ιρίνα για μια δεύτερη κατάθεση.
Περίμενα άλλους 5 πριν από μένα.σταθερα πολύ καλές υπηρεσίες,για την εμφάνιση ξέρετε.μπραβο στο κορίτσι να τα οικονομισει να βλέπουν και οι άλλες τι χάνουν.οχι να λένε α οι Έλληνες δε γαμανε, απλά δεν είμαστε κορόιδα.
Σήμερα πήγα κολονου 30 εκεί που έχει πόρτα τράπεζας.γελασα κανονική κατάθεση.ηταν η Μπέλα η Ρουμάνα που δούλευε παλιά στο 27. μαζί με μια φίλη της .πριν κάνα μήνα ήταν στο 32 αλλά στα 15 ευρώ τόρα στα 10.ετσι είναι η αγορά αυτοριθμιζεται στον καπιταλισμό
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Καλα δε γαμάνε ολοι 10 λεπτά. Μερικοί χυνουν στο 5λεπτο η και νωρίτερα, δεν μπορουν να κρατηθούν με τέτοιο μωρό. Εγω παιρνω μαζι μου ταμπλετ και βλέπω σειρά στο Netflix μεχρι να έρθει η σειρα μου να γαμησω.
Ή το κάνεις όπως ο Διανοούμενος. 11 παρα εκεί, φρέσκα σεντόνια, απαστραπτων κορασις, πρωτος και καλυτερος. Αν δεν μπορώ στην έναρξη κάθε βάρδιας απλά δε γαμαω, μόνο τσάρκα.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Καλησπέρα, χτές είχα κατέβει κατά τις 7.30 το απόγευμα Φυλής για την Μπιούτη, αλλά δεν την πέτυχα. Ξέρουμε αν δουλεύει σήμερα ?
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
966
Κριτικές
129
Like
16.335
Πόντοι
19.306
Τελευταία κατάθεση για το 2023 στην Πάολα Κολωνού 48. Την είχα ενημερώσει από χθες ότι θέλω να φοράει το σκουφάκι Αϊ Βασιλίτσας που της είχα πάει πριν τα Χριστούγεννα και φυσικά το έκανε. Μπήκε ορεξάτη με το φωτιζόμενα σκουφάκι και μου έκανε μια σούπερ πιπαρα, πορνοσταρική που αν συνέχιζε θα την εχυνα εκεί. Μιλάμε για πίπα με διάφορες εναλλαγές, γλειψίματα, ρουφηγματα, κοιταγματα στα μάτια χτυπήματα στην γλώσσα, στα μάγουλα, τρίψιμο απαλό σε όλο το πρόσωπο. Μόνο που την έβλεπα με το κόκκινο σκουφάκι να κανει αντίθεση με τα μαύρα μακριά μαλλιά και τις ματαρες της να με κοιτάνε στα μάτια και την πούτσα μου να αναπαύεται πότε στο στόμα και πότε στο πρόσωπο της έφτανε να με κάνει τούρμπο. Στο τέλος την έστησα φάτσα στον καθρέφτη για να την βλέπω κι εγώ όρθιος στο πάτωμα και της τον έχωσα στο μουνάκι. Πήγα όσο πιο σιγά μπορούσα για να κρατηθω όσο το δυνατόν περισσότερο αλλά τελικά την έχυσα πανηγυρικά. Ήταν από τα πιο καβλωτικά γαμήσια που έχω ρίξει μέσα στο 2023.
Καλή χρονιά σε όλους.
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
Ένεκα δουλειάς στο κέντρο πέρασμα από το τσαρδί της Ιρίνας γύρω στις 12 να κόψω κίνηση. 3 δωμάτια γεμάτα και 6 άτομα στο σαλόνι. Την κοπέλα την είχα τιμήσει δυο φορές γύρω στις αρχές Σεπτεμβρίου οπότε έχω την εμπειρία μαζί της και δεν ασχολήθηκα παραπάνω να περιμένω κλπ. Και αφου είχα λίγο χρόνο διαθέσιμο για ένα τελευταίο πήδημα της χρονιάς, ξαλάφρωμα στην γνωστή Τζέσικα 65 κάτω.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!!
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Τελευταια κατεθεση της χρονιας στην Νταρια Αγκυρας 9 πρωινη βαρδια. Λαικο προσκυνημα και μεγαλη αναμονη μεχρι να ερθει. Ακαποτη πιπα και σεξ σε 2 στασεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom