Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (33 μέλη και 286 επισκέπτες)

Charis90

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
47
Like
223
Πόντοι
20
Ναι όταν ήμουν 19 χρόνων.Μετα ποτέ ξανά
Με μεγάλη μου χαρά σε εχω ψηφίσει για MR.MALAKA 2023 κριμα που δεν θα βγεις επειδή δε σε ξέρουν πολλοί.
Να ξέρεις πάντως αν σε μάθουν θα είσαι μια κατηγορία μονος σου.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Δοκιμή με την Αμιρά έπειτα από την επιστροφή της στο Διδυμου 27.
Στα θετικά ότι έχει αδυνατίσει και είναι πολύ περιποιημένη,μαλλί από κομμωτήριο και νυχαχακι φτιαγμένο.Αυτη η γυναίκα πάντα με φτιάχνει.
Στα αρνητικά βιάζεται πολύ στο δωμάτιο,θέλει να έχει το πάνω χέρι και γενικά είναι ξεπετατζου.
Δυστυχώς έχει τον αέρα του Μεταξουργείου ακόμα,ξυνιλα και βιασύνη.
Ελπιζα να έχει βελτιωθεί αλλά ακόμα κάνει αγγαρεία.
Από εμένα είναι όχι και δεν θα ξανά πάρω.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Με μεγάλη μου χαρά σε εχω ψηφίσει για MR.MALAKA 2023 κριμα που δεν θα βγεις επειδή δε σε ξέρουν πολλοί.
Να ξέρεις πάντως αν σε μάθουν θα είσαι μια κατηγορία μονος σου.
:kneel::kneel::kneel:
 

scorpio16673

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
23
Like
90
Πόντοι
10
Καλημέρα
Διαβασα οτι στην Αχαρνων 86 εμφανίστηκε η Εβελίνα.
Μηπως ξέρει κανείς αν εχει επανακάμψει και η Μαίρη με το κοντό μαλλί και το τατουάζ;
Αυτες παλιά δούλευαν μαζί.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
824
Κριτικές
66
Like
11.266
Πόντοι
3.506
Καλημέρα
Διαβασα οτι στην Αχαρνων 86 εμφανίστηκε η Εβελίνα.
Μηπως ξέρει κανείς αν εχει επανακάμψει και η Μαίρη με το κοντό μαλλί και το τατουάζ;
Αυτες παλιά δούλευαν μαζί.
Καλημέρα, συναγωνιστή.
Αυτή η Μαίρη, που περιγράφεις, μήπως είναι η ίδια που δούλευε στο Κνίδου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TRR

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
498
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Καλημέρα
Διαβασα οτι στην Αχαρνων 86 εμφανίστηκε η Εβελίνα.
Μηπως ξέρει κανείς αν εχει επανακάμψει και η Μαίρη με το κοντό μαλλί και το τατουάζ;
Αυτες παλιά δούλευαν μαζί.
Καλημέρα, η Εβελίνα Αχαρνών 86 είσοδος κι από Φωκαίας 27 όροφος είναι αλβανίδα μίλφ απ το φυλής 59 παλιότερα,
και δεν έχει σχέση με την Εβελίνα τού Αχαρνών 85 και Περγάμου 1 πιο πρόσφατα η οποία σπ ό,τι λέγεται έχει αλλάξει επάγγελμα.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
862
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Καλημέρα
Διαβασα οτι στην Αχαρνων 86 εμφανίστηκε η Εβελίνα.
Μηπως ξέρει κανείς αν εχει επανακάμψει και η Μαίρη με το κοντό μαλλί και το τατουάζ;
Αυτες παλιά δούλευαν μαζί.
Αυτή δουλεύει σε μασαζ στ περιστέρι όπου αποτι έμαθα προσφέρει μόνο πιπα! Για Εβελίνα αν ξέρει κάποιος αν ήταν όντως αυτή ας μας πει! Γιατί είχε ακουστεί ότι σταμάτησε οριστικά λόγω γάμου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Αυτή δουλεύει σε μασαζ στ περιστέρι όπου αποτι έμαθα προσφέρει μόνο πιπα! Για Εβελίνα αν ξέρει κάποιος αν ήταν όντως αυτή ας μας πει! Γιατί είχε ακουστεί ότι σταμάτησε οριστικά λόγω γάμου!
Μήπως ξέρεις σε ποιο μασαζάδικο συναγωνιστή;
 

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
Αλήθεια, τι φάση η κατάσταση στο Μεταξουργείο; Χθες μετά τις 12 το βράδυ μόνο 2 ανοιχτά σε ολόκληρη την Κολωνού. :confused: Και δεν υπερβάλλω. Δεν υπάρχει πια μεταμεσονύχτια βάρδια;
Εχει γινει πολυ επικινδυνη η περιοχη, σε κοιτανε περιεργες φατσες παντου τριγυρω ακομη και την ημερα, πολλοι ναρκομανεις επισης παραδιπλα, ανοιγουν και αυτοκινητα ηξερα απο παλια και γιατι οχι και τωρα, δεν θελει και πολυ να χαθει η νορμαλ πελατεια, λογικο φαινεται να κλεινουν τα περισσοτερα μεταμεσονυκτια...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καλησπερα η Αντριαννα μια θρυλικη gilf που ηταν στο Μεταξουργειο πριν 4-5 χρονια με πλαστικα βυζια, μουρη και ενα τατουαζ στη μεση που εκανε την επικη πιπα ξερουμε που εχει παει;

Ίσως λες τη cyborg...νομίζω είναι αγκύρας 12.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ναι αυτη. Ποσο καιρο πριν την εχετε δει και τι χρεωνει; Επιπλεον ξερουμε μεχρι που πανε οι υπηρεσιες της και αν με εξτραδακια κανει αλλα πραγματα;
Άγκυρας 12
Κόστος 20€
Εάν επιθυμείς να σε "δουλέψει" πιστεύω ότι θα κάνει και χωρίς εξτρά... :smitten:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
39
Like
6.963
Πόντοι
1.936
Ναι αυτη. Ποσο καιρο πριν την εχετε δει και τι χρεωνει; Επιπλεον ξερουμε μεχρι που πανε οι υπηρεσιες της και αν με εξτραδακια κανει αλλα πραγματα;
20αρικο.Εξτραδακια θες???Πες της να βγαλει την περουκα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom