Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 318 άτομα (33 μέλη και 285 επισκέπτες)

Titser

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
3
Like
401
Πόντοι
20
Χαχα τη ροχαλα του σούπερ γκουφι εριξες ρε γίγαντα γιατί παιδιά αυτός είναι ο dmtrsxxx φτύνει και ξεριζώνει ολόκληρα κτήρια ούτε ο τυφώνας Κατρίνα να ήσουν ρε μπαγασα,πηγές ρε αθεοφοβε με κουκούλα και γάμησες πουτάνα?θα νόμιζε πως ήρθε τραπερ να τη γαμησει σκασμενος από βιντεοκλίπ Τραπ τραγουδιού που δε αντεξε από τις καύλες και παράτησε το βιντεοκλιπ στη μέση και πήγε να ρίξει έναν χαχα.
Η μουνοζουμίακη ροχαλα του μητσαρα περιέχει βαριά οξέα που λιώνουν κ τα μέταλλα .. φανταστειτε αντί για φτύσιμο να ψωλοχηνε το τηλεφωνο με την κοντοκανη του τι θα γινότανε ..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
* Έχει κάνει και φυλακή η Ποκαχόντας και σοκαρίστηκε από τους "τοξοβόλους" περιμετρικά των τσαρδιών λέει... :jerking2:
Πάλι καλά που ΔΕΝ τον πήδηξαν στην Ομόνοια τα "μεταλλαγμένα" να χει να θυμάται...
** Ζητώ συγγνώμη για το spam.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.543
Like
7.181
Πόντοι
1.056
* Έχει κάνει και φυλακή η Ποκαχόντας και σοκαρίστηκε από τους "τοξοβόλους" περιμετρικά των τσαρδιών λέει... :jerking2:
Πάλι καλά που ΔΕΝ τον πήδηξαν στην Ομόνοια τα "μεταλλαγμένα" να χει να θυμάται...
** Ζητώ συγγνώμη για το spam.
:woldman:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Η μουνοζουμίακη ροχαλα του μητσαρα περιέχει βαριά οξέα που λιώνουν κ τα μέταλλα .. φανταστειτε αντί για φτύσιμο να ψωλοχηνε το τηλεφωνο με την κοντοκανη του τι θα γινότανε ..
Αν ψωλοχυνε το τηλέφωνο θα έφτανε το τηλέφωνο κατευθείαν στη στρατόσφαιρα με ορμή 468 ιερόδουλων και κριτικών που έχει στο μπου,το σπέρμα του Τζίμη περιέχει εμπειρία και δύναμη ο μητσαρας με το σπέρμα χτυπάει όποιον τον δέρνει για μαγκιά στο δρόμο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Πέρασα με Ρόζα Φυλής 59 . Το πρώτο πράγμα που μου είπε μπαίνοντας στο δωμάτιο ήταν για το άρωμα μου και το πόσο καθαρός ήμουν. Πριν ακόμα με ακουμπήσει μου είπε μύρισε το δωμάτιο με το άρωμα σου .Τι ρώτησα γιατί το λέει και μου είπε ότι πάνε όλο βρωμιαρηδες. Πραγματικά είναι να τις λυπάσαι. Είναι κρίμα όμως να αντιμετωπίζουν τέτοιες καταστάσεις. Πως μετά περιμένουμε να είναι καλές στο δωμάτιο και να μας ευχαριστήσουν. Άνθρωποι είναι κι αυτές ρε πουστη μου όχι ζώα. Κάντε ένα μπάνιο πριν πάτε. Επειδή πληρώνετε και αυτές είναι πουτάνες πρέπει να πάτε απλυτοι;;; Έλεος πια. Δεν είναι η πρώτη φορά που το ακούω. Οι περισσότερες κοπέλες έχουν το ίδιο πρόβλημα. Το έχω ακούσει από πολλές και το έχω γράψει και παλιότερα.
Το να πηγαίνουν άπλητοι φίλε είναι το πιο συχνό και γίνεται σε όλες εδώ κάποιοι ψυχανωμαλοι μπορεί να τις χτυπήσουν είτε χαστούκι είτε τσιμπιες είτε οτιδήποτε που είναι και το χειρότερο αυτό κατά τη γνώμη μου πιο σπάνιο βέβαια γιατί χεζονται τους νταβατζηδες αλλά συγουρα έστω 2-3 φορές θα έχει συμβεί σε όλες τώρα η βρώμα των πελατών θα είναι καθημερινή.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Αν ψωλοχυνε το τηλέφωνο θα έφτανε το τηλέφωνο κατευθείαν στη στρατόσφαιρα με ορμή 467 ιερόδουλων και κριτικών που έχει στο μπου,το σπέρμα του Τζίμη περιέχει εμπειρία και δύναμη ο μητσαρας με το σπέρμα χτυπάει όποιον τον δέρνει για μαγκιά στο δρόμο.
Είσαι πολύ oreos βεβαίως-βεβαίως...
Για του παλιού το πέος βεβαίως -βεβαίως...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.755
Πόντοι
7.046
@Noname_GR , @n.smirni76 , @Pa Luki Luk και @Milfomaniac ευχαριστώ κύριοι για την βοήθεια. Θα την τσεκάρω μέχρι τέλος της εβδομάδας. Απλά είδα φωτογραφίες της στους δίπλα και με κέντρισε το ενδιαφέρον.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.313
Πόντοι
19.306
@Noname_GR , @n.smirni76 , @Pa Luki Luk και @Milfomaniac ευχαριστώ κύριοι για την βοήθεια. Θα την τσεκάρω μέχρι τέλος της εβδομάδας. Απλά είδα φωτογραφίες της στους δίπλα και με κέντρισε το ενδιαφέρον.
Κι εγώ είδα τις φωτογραφίες της και πήγα αλλά δεν έχουν καμιά σχέση με την πραγματικότητα δυστυχώς. Κρίμα γιατί θα την έπαιρνα ντουέτο με την τροχονόμο Βαρβάρα
 

Akisman85

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Κατά τις 3 πήγα Μεταξουργείο. Έψαχνα κάνα δύο γνωστές για ελεύθερο στοματικό αλλά έλειπαν. Τελικά κατέληξα σε άλλη με απλό πρόγραμμα, γνωστή κι αυτή. Μπαίνει με χαϊδεύει λίγο και ενώ περιμένω προφυλακτικό για πιπέτο με καβαλάει και αρχίζει να τριβεται στην πούτσα μου. Μου σηκώνεται κατευθείαν και κάνει μια κίνηση και την βάζει μέσα της και αρχίζει ένα χοροπηδημα άλλο πράγμα. Εγώ τα έχασα γιατί αιφνιδιάστηκα και δεν είπα τίποτα. Μέχρι γλωσσόφιλα μου έδωσε που προσωπικά δεν τα ζητάω από καμία. Αφού της τον έχωσα αρκετή ώρα με βογγητα από μέρους της που συνήθως δεν φέρεται ετσι, κολλάει πάνω μου και μου λέει χύνω, χύνω. Κακά τα ψέμματα δεν μπορώ να αρνηθώ ότι το όλο σκηνικό με έφτιαξε πολύ. Γυρνάει και στήνεται στα τέσσερα. Της τον χώνω στην μουνάρα και μέσα σε ένα λεπτό, τόσο μπόρεσα να κρατηθώ, τραβήχτηκα και την έχυσα στα κωλομέρια. Δεν μου ανέφερε τίποτα σχετικά για την όλη φάση. Φόρεσε την στριγκάρα της με χαιρέτησε και έφυγε. Κι εγώ έμεινα με την απορία . Έχει πέσει αναδουλειά και θέλει συχνότερες επισκέψεις ή έχει ξεκινήσει και το κάνει με διάφορους και έκανα μαλακία που το δέχθηκα. Δεν ζητάω πότε ακά γαμήσια ακόμα και σε αυτές που γνωρίζω λίγο παραπάνω. Δεν μπορώ να πω ποια είναι γιατί θα γίνει κοσμοπλυμμηρα από αυτούς που ψάχνουν τέτοιες φάσεις.
Ενδιαφέρον. Για πες σε πμ
 

Petros dixos telos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
30
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος τι βάρδιες δουλεύει η Ντιάνα - Διδύμου 20;
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
Ξέρει κάποιος τι βάρδιες δουλεύει η Ντιάνα - Διδύμου 20;
Όσες φορές περνουσα καθημερινή μετά τη μια το μεσημερι την πετύχαινα εκεί.Τωρα μέχρι τι ώρα κάθεται δεν ξέρω.Ουτε αν έχει το ίδιο ωράριο τα σκ.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
απογευμα κατα τισ 6
κολονου"45 στον διαδρομο μια φιλιπινεζα μαλλον...ασιατισα
στο ιδιο μια μπελα(μπαμπατσικη)

"ιασονος 46 κατερινα και μια ψηλη ξανθια
ιασονοσ 44 στο πρωτο απο δεξια οπωσ τα κοιτασ μια χοντρουλα πιτσιρικα
ιασονοσ 44 στα σκαλια φωτεινη
κολονου 48 παολα

μ,αλεκου 28 υπογα χριστινα πολινα
μ.αλεκου 28(κουρτινα) αλινα αναστασια
Ιάσωνος 46 ψηλή ξανθιά? Εμφάνιση στο περίπου? Κράτησες όνομα και πρόγραμμά?
 

memmas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Ιάσωνος 46 ψηλή ξανθιά? Εμφάνιση στο περίπου? Κράτησες όνομα και πρόγραμμά?
Αναστασία από Κολωνού 15 αν θυμάμαι καλά. Απλό πρόγραμμα με ακα τσιμπούκι. Νταρντανοφερνει δεν την λες χοντρή, με 2.5 βυζί που έχει ξεκινήσει την κατηφόρα, ωραίο κωλαράκι αλλά δεν το δίνει, ελληνικά ελάχιστα, ξέρει ονως ιταλικά αν σε βοηθάει
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Πέρασα με Ρόζα Φυλής 59 . Το πρώτο πράγμα που μου είπε μπαίνοντας στο δωμάτιο ήταν για το άρωμα μου και το πόσο καθαρός ήμουν. Πριν ακόμα με ακουμπήσει μου είπε μύρισε το δωμάτιο με το άρωμα σου .Τι ρώτησα γιατί το λέει και μου είπε ότι πάνε όλο βρωμιαρηδες. Πραγματικά είναι να τις λυπάσαι. Είναι κρίμα όμως να αντιμετωπίζουν τέτοιες καταστάσεις. Πως μετά περιμένουμε να είναι καλές στο δωμάτιο και να μας ευχαριστήσουν. Άνθρωποι είναι κι αυτές ρε πουστη μου όχι ζώα. Κάντε ένα μπάνιο πριν πάτε. Επειδή πληρώνετε και αυτές είναι πουτάνες......

Πάντως όσοι πηγαίνουν φρέσκοι, καθαροί, ξύρισμενοι, σενιοι και με σεβασμό στα κορίτσια να ξέρουν ότι θα απολαμβάνουν τα μέγιστα σε εξυπηρετήση.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Αναστασία από Κολωνού 15 αν θυμάμαι καλά. Απλό πρόγραμμα με ακα τσιμπούκι. Νταρντανοφερνει δεν την λες χοντρή, με 2.5 βυζί που έχει ξεκινήσει την κατηφόρα, ωραίο κωλαράκι αλλά δεν το δίνει, ελληνικά ελάχιστα, ξέρει ονως ιταλικά αν σε βοηθάει
Δεν την θυμάμαι, είναι τόσες πολλές, θα με θυμηθεί αυτή όμως άμα με δει.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.313
Πόντοι
19.306
Πάντως όσοι πηγαίνουν φρέσκοι, καθαροί, ξύρισμενοι, σενιοι και με σεβασμό στα κορίτσια να ξέρουν ότι θα απολαμβάνουν τα μέγιστα σε εξυπηρετήση.
Είναι το μόνο σίγουρο
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Αναστασία από Κολωνού 15 αν θυμάμαι καλά. Απλό πρόγραμμα με ακα τσιμπούκι. Νταρντανοφερνει δεν την λες χοντρή, με 2.5 βυζί που έχει ξεκινήσει την κατηφόρα, ωραίο κωλαράκι αλλά δεν το δίνει, ελληνικά ελάχιστα, ξέρει ονως ιταλικά αν σε βοηθάει
Δείχνει καλή περίπτωση!
Επειδή δεν την έχω δοκιμάσει, γνωρίζεις αν όντως κάνει άφιλτρο τσιμπούκι? Γιατί δεν το ανακοίνωσε.
 

memmas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Δείχνει καλή περίπτωση!
Επειδή δεν την έχω δοκιμάσει, γνωρίζεις αν όντως κάνει άφιλτρο τσιμπούκι? Γιατί δεν το ανακοίνωσε.
Σε αυτό τον οίκο δεν την έχω πάρει και δεν ξέρω, στο Κ15 που την πήρα το καλοκαίρι 2-3 φορές άνεση έκανε άφιλτρο αλλά όχι τελειωτικό
 

Labanero

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
19
Like
55
Πόντοι
0
Πέρασα με Ρόζα Φυλής 59 . Το πρώτο πράγμα που μου είπε μπαίνοντας στο δωμάτιο ήταν για το άρωμα μου και το πόσο καθαρός ήμουν. Πριν ακόμα με ακουμπήσει μου είπε μύρισε το δωμάτιο με το άρωμα σου .Τι ρώτησα γιατί το λέει και μου είπε ότι πάνε όλο βρωμιαρηδες. Πραγματικά είναι να τις λυπάσαι. Είναι κρίμα όμως να αντιμετωπίζουν τέτοιες καταστάσεις. Πως μετά περιμένουμε να είναι καλές στο δωμάτιο και να μας ευχαριστήσουν. Άνθρωποι είναι κι αυτές ρε πουστη μου όχι ζώα. Κάντε ένα μπάνιο πριν πάτε. Επειδή πληρώνετε και αυτές είναι πουτάνες πρέπει να πάτε απλυτοι;;; Έλεος πια. Δεν είναι η πρώτη φορά που το ακούω. Οι περισσότερες κοπέλες έχουν το ίδιο πρόβλημα. Το έχω ακούσει από πολλές και το έχω γράψει και παλιότερα.
Να μην δέχονται τους βρωμιάρηδες να μπαίνουν και ιδίως μετανάστες που βρωμάνε κρεμμυδιλα , για να μην έχουν τέτοια προβλήματα
Στο χέρι τους είναι,να έχουν μόνο σοβαρούς και καθαρούς πελάτες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.112
Πόντοι
45.465
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom