Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 386 άτομα (25 μέλη και 361 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Την πέτυχα Φυλής 84 στο πάνω. Αλλά νομίζω πως πέρασε κι από Φιλιππίδου πρόσφατα.
Αυτή,όπως και η Μίρα (όποτε της καυλώσει να δουλέψει ...) , έχουν νοικιάσει τη βάρδια και δουλεύουν χωρίς τσατσά, οπότε είναι ταυτόχρονα και αφεντικά των υπηρεσιών τους!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.630
Πόντοι
3.246
Αυτή,όπως και η Μίρα (όποτε της καυλώσει να δουλέψει ...) , έχουν νοικιάσει τη βάρδια και δουλεύουν χωρίς τσατσά, οπότε είναι ταυτόχρονα και αφεντικά των υπηρεσιών τους!
Ισχύει ότι δεν πέτυχα καμία τσα2 σήμερα! Εξ ου και η άνεση χρόνου! :hi:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
39
Like
6.911
Πόντοι
1.936
Η μαυρη μοιρα μου δεν με αφησε να απολαυσω το κοκαλιασμενο μουνακι της Μαριαννας στο Δ22 καθ'οτι το γαμουσανε διπλα και τριδιπλα συναγωνιστες με σκιννυ γουστα.
Οποτε κυλησα παρακατω στην Ιβανκα την τρελη του χωριου που οπως αποδειχτηκε για μια ακομη φορα ή θα περασεις χαρμα ή σκατα και αποσκατα.Η μοιρα μου η μαυρη μου επιφυλασε το δευτερο βεβαια αλλα της την ειχα φυλαγμενη στη γωνια της τρελης.Οποτε οταν αρχισε το μπουκιτσι και το σλοππυ τζομπ παντου στην περιοχη,και ατσαλωσα για τα καλα,την αφησα να λουσει και την καποτα με φρουηγλασσε που κουβαλουσε και την εστησα στα τεσσερα σαν κατσικι.Εκει την ξεμουνιασα.Βαραγε το πουτσοκεφαλο στον αφαλο της σχεδον λες και θα εβγαινε το αλιεν απο την κοιλιτσα της αλλης στην παλια εκεινη ταινια.Την ειχα βουτηξει και με τα χερακια μου που μοιαζουν με κουπια και οσο και να εσκουζε και να χτυπιοταν δεν ειχε να παει πουθενα.Τα κρυα αστεια για το μποϊ μου καλη μου πρεζου πληρωνονται ελεγα απο μεσα μου οσο την πιστονιαζα με εκεινη να χτυπιεται και να λεει μισολογα και καταρες λογικα.
Εεε οταν ηρθε πια το σωτηριο τελος τελειωσε και το βασανο της.Παρατησε ρουχα,γαμωμαντηλα,τακουνια στο δωματιο και πηγε να πλυθει να ηρεμησει...ιδεα δεν εχω.Νομιζα οτι ειχε σπασει η καποτα αλλα οχι.Στο φευγα η ευγενικη ξανθομπουρμπουλη τσατσα με κοιταξε περιεργα.Σκεφτομαι ακομα και τωρα να παω πισω να της κανω προταση και μου σηκωνεται...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
39
Like
6.911
Πόντοι
1.936
Καλησπέρα , θέλω τη βοήθεια σας ,
Αύριο τ πρωί θα πάω μπουρδελοτσαρκα φυλής θέλω συστάσεις , ψαχνω με τελειωτικό στόμα γλωσσόφιλα γενικά να είναι άνετη και προσιτή , ευχαριστώ
...αργησες κατι χρονια...αλλα καλυτερα να πας προς Φωκαιας 17 οροφος στην Ειρηνη.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Φωκ13 υπογειο τώρα ποια είναι?
 

lovelife

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Αυτή,όπως και η Μίρα (όποτε της καυλώσει να δουλέψει ...) , έχουν νοικιάσει τη βάρδια και δουλεύουν χωρίς τσατσά, οπότε είναι ταυτόχρονα και αφεντικά των υπηρεσιών τους!
Για ποιόν οίκο μιλάμε τυπε; φυλής 84?
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
77
Like
139
Πόντοι
0
Η Μαρία η αλβανεζα από δίδυμου που δίνει κωλο δουλεύει αυτό τον καιρό ;
 

Dst55

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Θέλω να περάσω σήμερα από Φ ή μετάξι με στόχο κάτι σε σκιννυ μοντελε πιτσιρίκι (ας είναι φόλα).
Τι θα προτείνατε για να αποφύγω το ψάξιμο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Η μαυρη μοιρα μου δεν με αφησε να απολαυσω το κοκαλιασμενο μουνακι της Μαριαννας στο Δ22 καθ'οτι το γαμουσανε διπλα και τριδιπλα συναγωνιστες με σκιννυ γουστα.
Οποτε κυλησα παρακατω στην Ιβανκα την τρελη του χωριου που οπως αποδειχτηκε για μια ακομη φορα ή θα περασεις χαρμα ή σκατα και αποσκατα.Η μοιρα μου η μαυρη μου επιφυλασε το δευτερο βεβαια αλλα της την ειχα φυλαγμενη στη γωνια της τρελης.Οποτε οταν αρχισε το μπουκιτσι και το σλοππυ τζομπ παντου στην περιοχη,και ατσαλωσα για τα καλα,την αφησα να λουσει και την καποτα με φρουηγλασσε που κουβαλουσε και την εστησα στα τεσσερα σαν κατσικι.Εκει την ξεμουνιασα.Βαραγε το πουτσοκεφαλο στον αφαλο της σχεδον λες και θα εβγαινε το αλιεν απο την κοιλιτσα της αλλης στην παλια εκεινη ταινια.Την ειχα βουτηξει και με τα χερακια μου που μοιαζουν με κουπια και οσο και να εσκουζε και να χτυπιοταν δεν ειχε να παει πουθενα.Τα κρυα αστεια για το μποϊ μου καλη μου πρεζου πληρωνονται ελεγα απο μεσα μου οσο την πιστονιαζα με εκεινη να χτυπιεται και να λεει μισολογα και καταρες λογικα.
Εεε οταν ηρθε πια το σωτηριο τελος τελειωσε και το βασανο της.Παρατησε ρουχα,γαμωμαντηλα,τακουνια στο δωματιο και πηγε να πλυθει να ηρεμησει...ιδεα δεν εχω.Νομιζα οτι ειχε σπασει η καποτα αλλα οχι.Στο φευγα η ευγενικη ξανθομπουρμπουλη τσατσα με κοιταξε περιεργα.Σκεφτομαι ακομα και τωρα να παω πισω να της κανω προταση και μου σηκωνεται...
Ότι να ναι τυπε, δεν συμφωνώ καθόλου με την λογική σου.

Αν θες να ξεσπάσεις τράβα σε ένα γυμναστήριο.
Το γεγονός πώς πρόκειται για σεξ σε μπουρδέλο δεν σημαίνει πως πρέπει να συμπεριφέρεσαι σαν ζώο.

Δυστυχώς τέτοιες συμπεριφορές γυρνάνε μπούμερανγκ και στους υπόλοιπους που σεβόμαστε τον συνάνθρωπο ανεξάρτητα με την δουλειά που κάνει..
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
104
Κριτικές
4
Like
845
Πόντοι
361
3η βαρδια που βρισκω κωλο πιτσιρικας/μιλφ στη Φυλης?
 

Kokos4194

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2019
Μηνύματα
55
Like
58
Πόντοι
0
Συναγωνιστές χαιρετώ. Το καλοκαίρι του 2022 επισκέφτηκα το τούμπανο Μιλένα, Διδυμου 27. Θα ξανακατεβώ Αθήνα την επόμενη εβδομάδα. Ξέρεις κάποιος αν είναι ακόμη εκεί; Ή αν είναι κάπου αλλού; Ευχαριστώ.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Με την συγκεκριμενη νομιζω 2 μερες πριν σταματησει για να παει στην πατριδα της μου ετυχε ενα περιεργο περιστατικο....περασα λοιπον δωματιο μαζι της και μολις εχυσα προσφερθηκε να μου βγαλει η ιδια την καποτα...πηρε ενα μωρομαντηλο και την αφαιρεσε προσεκτικα..δεν εδωσα σημασια μου αρεσε κιολας γιατι ενιωσα οτι με περιποιηται...αφου βγηκε απο το δωματιο εριξα μια ματια στο καλαθακι και ειδα μονο κατι χαρτια οποτε την καποτα μαλλον δεν την πεταξε εκει...μπα λεω θα την πεταξε μεσα στο κουζινακι...την αλλη μερα το ξανασκεφτικα και αναρωτηθηκα μηπως τελικα δεν την πεταξε την καποτα και κρατησε το σπερμα.....μηπως τελικα το εκανε και σε αλλους αυτο και τα πηρε ολα τα χυσια μαζι της στην πατριδα της? να τα κανει τι ομως? να τα πουλησει?....δεν ξερω ισως και να ηταν η ιδεα μου οτι πηρε την καποτα μαζι της εξω απο το δωματιο...εαν ετυχε και σε αλλον συναγωνιστη εδω μεσα παρομοιο περιστατικο με την Τατιανα ας γραψει εδω....
Λέτε να μας εκμεταλλεύονται και να πουλάνε τα πανάκριβα χυσια μας ....να γίνει τράπεζα σπέρματος των απανταχού μπουρδελιαριδων.
 

memmas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Καλημέρα συναγωνιστές. Γρήγορη βόλτα από Μετάξι σήμερα πρωί 08.00. Όλα κλειστά εκτός από Μεγαλεξανδρου 28 κουρτίνα και Ιάσωνος 44β το μεσαίο με την μιλφ Σοφία που τιμήθηκε. Σταθερή αξία στο χρόνο που έχει αρχίσει να μου γίνεται ρουτίνα
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Η Έλενα από Φυλής 67 σταμάτησε; έχει πολύ καιρό νά την δω έχει κανείς τό τηλ τής
 

sakis2345

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2022
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς η σόνια τι ωράριο έχει και που θα βρίσκεται σήμερα;
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.797
Πόντοι
11.971
Κάποτε έψαχνα μοντέλα στα μπουρδέλα τόρα βγάζω απλά τα Γιαλιά μου πριν μπω.
Κολονου 32 η Μπέλα το πρωί που δούλευε παλιά στο κολονου 27,τόρα στα 15 ευρώ.κορμαρα δε λέω.
Τελικά πέρασα στο κολονου 48 με την Πάολα.
Ανεβάζω κριτική
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom