Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 139 άτομα (6 μέλη και 133 επισκέπτες)

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Ή Βανέσσα από Χωμάτιανου,την έχει πάρει κάποιος?? Αν ξέρει κάποιος ας μας δώσει συστατική επιστολή.
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά,ότι γύρισα από φυλής.τα ίδια και τα ίδια και τα ιδια.ενα καρό μπάζα....τπτ αξιαγαμητο.μεταβλεω να περάσω από Βέργας 7 μπας και πετύχω Σαμπίνα και κάνω ένα μηχανικό γαμησι έτσι για να μην φύγω αχυστος από το κέντρο.Η Σαμπίνα μέσα στα νεύρα με 3 δωμάτια γεμάτα και 4 να περιμένουν να την γαμησουν και αυτή να παίζει με.το σκυλί της...έλεος ρε.σηκωθηκα και έφυγα....στα στούντιο πάλι μια από τα ίδια.οι ίδιες και οι ίδιες.Μηπως τελικά τα call girl είναι μονόδρομο?δεν ξέρω....άλλη καλτιλα έχει μπουρδέλοτσαρκα σίγουρα...αλλά πλέον μόνο μπάζα παντού.αναπωλω χρονιές από 2000 μέχρι 2012.καλα γαμήσια παιδιά με υγεία
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
Καλησπέρα παιδιά,ότι γύρισα από φυλής.τα ίδια και τα ίδια και τα ιδια.ενα καρό μπάζα....τπτ αξιαγαμητο.μεταβλεω να περάσω από Βέργας 7 μπας και πετύχω Σαμπίνα και κάνω ένα μηχανικό γαμησι έτσι για να μην φύγω αχυστος από το κέντρο.Η Σαμπίνα μέσα στα νεύρα με 3 δωμάτια γεμάτα και 4 να περιμένουν να την γαμησουν και αυτή να παίζει με.το σκυλί της...έλεος ρε.σηκωθηκα και έφυγα....στα στούντιο πάλι μια από τα ίδια.οι ίδιες και οι ίδιες.Μηπως τελικά τα call girl είναι μονόδρομο?δεν ξέρω....άλλη καλτιλα έχει μπουρδέλοτσαρκα σίγουρα...αλλά πλέον μόνο μπάζα παντού.αναπωλω χρονιές από 2000 μέχρι 2012.καλα γαμήσια παιδιά με υγεία
Με το σκυλί της?????
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Ερώτηση..μια Ελένη μέγα Αλέκου 28... Πάντα 3η βάρδια?
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Σάρα Φώκαιας 25..πήρα πίσω το 20αρικο.λεει ελεύθερο δεν κάνει..μου πήρε λίγο με Καποτά..69 όχι..της λέω έξω δεν κάνει τίποτα..θα σου φέρω πίσω τα λεφτά μου λέει.φολα
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.397
Πόντοι
3.506
Άλλη μια απογευματινή τσάρκα, χθες, εν αναμονή επερχόμενης κακοκαιρίας. Πήγα σε λίγα σπίτια, στην Φυλής και στα δύο της Φιλιππίδου. Κατέληξα στην Ιζαμπέλα, του Φ59, την οποία είχα σταμπάρει από την προηγούμενη βόλτα μου. Μουνάρα, milf, από την Κεντρική Αμερική. Δίμετρη αλόγα, με πορνόφατσα, δυνατό σώμα και πλαστικά βυζιά. Δεν γουστάρω τις γυναίκες, από εκείνες τις χώρες, αλλά πέρασα λόγω της εμφάνισης και επειδή δεν είχα όρεξη για πολλά πολλά. Προκαταρκτικά μηδέν, πίπα με προφυλακτικό και στήσιμο στα τέσσερα, για νορμάλ σεξ. Αν και μου ζήτησε να την πηδήξω σιγά, την έγραψα στα αρχίδια μου και την πιστώνιασα άγρια. Αυτό μας έλειπε, τώρα. Εδώ δεν σέβομαι τα μικρά κοριτσάκια, θα το έπαιζα κύριος στην δίμετρη γαμιόλα. Φεύγοντας, έκανα μια στάση στον Σκλαβενίτη, στο Σταθμό Λαρίσης, για να αγοράσω δύο πραγματάκια. Εγώ και μία χούφτα ήμασταν Έλληνες. Όλοι οι υπόλοιποι πελάτες ήταν από τα γυφτό-Βαλκάνια, την Ασία και την Μέση Ανατολή. Α, ρε Ελλαδίτσα μου, πως σε κατάντησαν έτσι, σκέφτηκα. Ανάμεσα σε όλα αυτά τα απολειφάδια, είδα την Καρολίνα, από το Φιλιππίδου. Ντυμένη casual, με φούτερ και τζιν, δεν σου έδινε την εντύπωση, ότι η συγκεκριμένη κοπέλα κάνει αυτή την δουλειά. Επέστρεψα σπίτι, τράβηξα μια μαλακία, ξυρίστηκα, έκανα ένα ζεστό μπάνιο, παρήγγειλα σουβλάκια και είδα, replay, Φως στο Τούνελ, με την Αγγελική Νικολούλη. Τις τελευταίες δύο εκπομπές ασχολείται με μία περίεργη αυτοκτονία, ενός φοιτητή, ο οποίος ασκούσε Μαύρη Μαγεία.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
Σε άλλα νέα τύπος σήμερα εισήλθε σε οίκο της Φυλής με σοκολάτες Lacta και σφολιατοειδή από τον φούρνο. Τα άφησε. Επειδή η αγαπητικιά είχε δωμάτια, περίμενε απ' έξω μετά.
Τιναπωρεπουστημου
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936

Labanero

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
19
Like
55
Πόντοι
0
Άλλη μια απογευματινή τσάρκα, χθες, εν αναμονή επερχόμενης κακοκαιρίας. Πήγα σε λίγα σπίτια, στην Φυλής και στα δύο της Φιλιππίδου. Κατέληξα στην Ιζαμπέλα, του Φ59, την οποία είχα σταμπάρει από την προηγούμενη βόλτα μου. Μουνάρα, milf, από την Κεντρική Αμερική. Δίμετρη αλόγα, με πορνόφατσα, δυνατό σώμα και πλαστικά βυζιά. Δεν γουστάρω τις γυναίκες, από εκείνες τις χώρες, αλλά πέρασα λόγω της εμφάνισης και επειδή δεν είχα όρεξη για πολλά πολλά. Προκαταρκτικά μηδέν, πίπα με προφυλακτικό και στήσιμο στα τέσσερα, για νορμάλ σεξ. Αν και μου ζήτησε να την πηδήξω σιγά, την έγραψα στα αρχίδια μου και την πιστώνιασα άγρια. Αυτό μας έλειπε, τώρα. Εδώ δεν σέβομαι τα μικρά κοριτσάκια, θα το έπαιζα κύριος στην δίμετρη γαμιόλα. Φεύγοντας, έκανα μια στάση στον Σκλαβενίτη, στο Σταθμό Λαρίσης, για να αγοράσω δύο πραγματάκια. Εγώ και μία χούφτα ήμασταν Έλληνες. Όλοι οι υπόλοιποι πελάτες ήταν από τα γυφτό-Βαλκάνια, την Ασία και την Μέση Ανατολή. Α, ρε Ελλαδίτσα μου, πως σε κατάντησαν έτσι, σκέφτηκα. Ανάμεσα σε όλα αυτά τα απολειφάδια, είδα την Καρολίνα, από το Φιλιππίδου. Ντυμένη casual, με φούτερ και τζιν, δεν σου έδινε την εντύπωση, ότι η συγκεκριμένη κοπέλα κάνει αυτή την δουλειά. Επέστρεψα σπίτι, τράβηξα μια μαλακία, ξυρίστηκα, έκανα ένα ζεστό μπάνιο, παρήγγειλα σουβλάκια και είδα, replay, Φως στο Τούνελ, με την Αγγελική Νικολούλη. Τις τελευταίες δύο εκπομπές ασχολείται με μία περίεργη αυτοκτονία, ενός φοιτητή, ο οποίος ασκούσε Μαύρη Μαγεία.
Μήπως ξέρεις ή είδες αν στο 59 στον όροφο είναι η κουβανα...η μαυρουλα??
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
τώρα live


Φυλής 54αρια , 56 & 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Μαίρη καστανή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα η Πολωνέζα ξανθιά παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω κλειστό.

Φυλής 59 όροφος Τζέσικα κοκκινομάλλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, λεπτή με 3.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ και Βέρα ξανθιά μιλφ με λεπτό κορμί 2άρι συν βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 Αντριαννα καστανή λατινα, σώμα με πιασίματα, κωλαρα , 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Βαλέρια ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. .

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι - 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Χριστίνα η Τσεχα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Ντιαννα ξανθιά με κανονικό ωραίο κορμί, 2-2.5αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 84β Σονια ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 86αρια κλειστά.

Φυλής 67 Άννα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι συν βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Άννα "Ταΐ" μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με κανονικό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό και Μαρία "Τσεχα" μελαχρινή κοντή πολύ λεπτό κορμί μικρό βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β & 71αρια κλειστά.
 

Melissa123

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
20
Like
140
Πόντοι
0
Στο Μαραθώνος 59 κάτω είναι 2 κοπέλες. Η ειρήνη και η σοφία. Ξέρει κανείς αν η σοφία δίνει κωλο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φυλής 136 κλειστό.

Φυλής 134β
IMG_20231126_114226_edit_3193335628156.jpg

ανοιχτό μετά από καιρό, ο τσάτσος καθάριζε αλλά δεν είχε πάει ακόμη κοπέλα.

Φυλής 134α & 134 κλειστα.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Αννια/Άννα (δηλαδή η πρώην Τανια) με πυροξανθο μαλλί , κανονικο σώμα 1.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 δεξιά Μεγκαν καστανή λατινα παχουλη με 3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 αριστερά Ελένη μελαχρινή ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αγκυρας 12α Ελένη ξανθιά ψηλή νταρντανοπαχουλη μιλφ με 3αρι συν βυζι με, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 9 Μαρία μιλφ με ξανθό κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι και Ρωξαννα καστανοξανθη χοντρή γκιλφ με 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
live update

Φυλής 69β Βίκυ ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα, μικρό βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε στήθος.

Φυλής 74 δεξιά έκλεισε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom