Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (24 μέλη και 295 επισκέπτες)

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
117
Like
84
Πόντοι
1
Πέρασα και με Σαμπίνα βέργας 7..
Την πηδάω εδώ και δύο χρόνια και αυτό το κορμί δεν λέω να το βαρεθω.
Ξέρει ότι με το κορμί τής και μόνο γεμίζει δωμάτια και είναι και έμπειρη πια για να πάρεις κάτι παραπάνω από τής υπηρεσίες που προσφέρει..
Γαμας ένα πανέμορφο στενό μουνι, χωρίς κρέμες και μαλακίες, που στήνετε καλά και τον τρώει αδιαμαρτύρητα..
Έχω μετανιώσει για 20αρια και 40αρια...
Με την Σαμπίνα ποτέ.
Μόνο 3 βάρδια είναι ;
 

Pirkavlos1986

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
37
Like
112
Πόντοι
0
Αφου ήσουν πολύ καυλωμένος κ σε τελείωσε γρήγορα όπως είπες γιατι δεν έσκασες κ άλλο 20ρικο να συνεχίσεις?? Insert coin to continue.....δεν το ξέρεις??? (Χιούμορ)
Μόνο θετικά έχει η Ειρήνη. Πιστεύω ότι η κοπέλα ειναι επαγγελματίας με όλη τη σημασία της λέξης. Κάνει τέλεια κ ολοσωστα την πορνοδουλεια της. Εμένα δεν με απογοήτευσε ποτέ όσες φορές την συνάντησα. Αν ήταν όλες ή έστω οι μισές επαγγελματίες σαν την συγκεκριμένη κοπέλα δεν θα κλεγαμε τα πορνοποραβολα που έχουμε καψει σε αχρηστες φολοξεπετες!!!
Έχεις απόλυτο δίκιο.
Έχω πάει και εγώ με την Ειρήνη πολλές φορες και κάθε φορά είναι και καλύτερη.
Ένα μεγάλο μπράβο στην κοπέλα!!!!
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Πολύ δοτική η Ειρήνη. Δεν θα φύγεις με παράπονο.
Τις τελευταίες δύο φορές διέκρινα μυρωδιά ιδρώτα και έκτοτε δεν ξαναπάω. Δεν είναι κακό στα συνεχόμενα δωμάτια που έχει, να ξεπερνιέται λίγο μετά από έναν αριθμό τουλάχιστον πελατών.
Σαν υπηρεσίες είναι ψηλά, σαν σώμα κ.λπ, χάνει κατά την γνώμη μου. Στήθος δεν έχει, κώλο δεν έχει, αδύνατη παραπάνω από το κανονικό. Ειλικρινά οι υπηρεσίες της τη σώζουν.
Μην θεοποιούμε κι εδώ. Όταν δεν υπάρχουν γενικά αξιόλογες επιλογές, αυτό συμβάνει.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Σε άλλα νέα τύπος σήμερα εισήλθε σε οίκο της Φυλής με σοκολάτες Lacta και σφολιατοειδή από τον φούρνο. Τα άφησε. Επειδή η αγαπητικιά είχε δωμάτια, περίμενε απ' έξω μετά.

Τιναπωρεπουστημου
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Σε άλλα νέα τύπος σήμερα εισήλθε σε οίκο της Φυλής με σοκολάτες Lacta και σφολιατοειδή από τον φούρνο. Τα άφησε. Επειδή η αγαπητικιά είχε δωμάτια, περίμενε απ' έξω μετά.

Τιναπωρεπουστημου

Αυτά κανουν οι αγαπούληδες και τις παχαίνουν.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.512
Πόντοι
201
Σε άλλα νέα τύπος σήμερα εισήλθε σε οίκο της Φυλής με σοκολάτες Lacta και σφολιατοειδή από τον φούρνο. Τα άφησε. Επειδή η αγαπητικιά είχε δωμάτια, περίμενε απ' έξω μετά.

Τιναπωρεπουστημου
Ασε να μαντέψω.
Στο σπίτι της Τζέσικα ήταν...;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Φυλης 109 ισογα μονο Αννα σημερα πρωινη βαρδια.Ωραιο κορμακι,ωραιο προσωπακι,ωραιο κωλαρακι,εναμισαρι βυζι με ρωγα σταφυλενια χοντρη.Πρωκαταρκτικα ανεπαισθητα.Καθεται ετσι ωστε να μην εχεις χερι για ευκολα.Τσιμπουκι κανονικο μονοπρακτο.Σε ρωταει για καποτα παντως
αλλα νοου φινις στομα.Αιδοιλειχια μην μπουν στον κοπο οι γλειφουνακηδες,σε ενα λεπτο σε διωχνει και σκουπιζεται με μωρομαντιλο.Συνουσια κατα την ιεραποστολικη σταση αλλα δεν φευγεις αχυστος οταν αρχιζει και γκαριζει η σκατογρια τσατσα.Καθεται μεχρι να χυσεις.Σαφως και δεν περασα οπως ηθελα αλλα δεν την καταδικαζω γιατι ειναι πολυ συμπαθητικη.Οχι τοσο στο σοσιαλαηζινγκ αλλα την συμπαθεις με το που την βλεπεις.Ισως την ξαναεπισκεφτω....
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Φυλης 69Β Βίκυ..βαριεστημενη

Φυλης 65 ισόγειο Χριστίνα τσεχα

Φυλης 65 πανω λιλι

Φυλης 84α Άννα, ωραίο μουνακι

Φωκαιας 13 υπόγειο, Εμμυ

Φωκαιας 17 ισόγειο, Αλεξάνδρα, πολύ ύφος μέτρια παρουσία

Φωκαιας 17 όροφος, Ειρήνη πάντα κούκλα

Φωκαιας 19 Κλεοπάτρα, θηρίο λίγο

Φωκαιας 27 σκυλάκια, Ειρήνη Ρωσίδα, ωραίο μουνακι..μπαίνω
 

torosidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
266
Πόντοι
280
Το μηρμυγκι στο Ι27Α οπως πολυ σωστα την χαρακτηρισε μυστης παλιοτερα. Δεν θυμαμαι ονομα.
Ευχαριστώ για το τιπ.
Πέρασα χθες κατά τις πεντε και έδωσα πόνο. Πολύ δοτική, ο ορισμός του πετιτ σκινι, ίσως υπερβολικά σκινι για τα γούστα μου.
Με άφησε να τη γαμησω δυνατά αλλά σταμάτησε δύο τρεις φορές για να ξαναβάλει κρέμα. Αίσθηση πολύ στενή. Τελείωμα στα τέσσερα, μου είπε ότι ήταν στο τσακ να τελειώσει κ αυτή.
Ζήτησε να ερχόμαστε οι πιο μεγάλοι πιο αργά στη μέρα να έχει προλάβει να πάρει μπρος από άλλα δωμάτια.
Τίμια, αλλα πολύ μικροσκοπική, δεν ξέρω αν θα ξαναπάω.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Πολύ δοτική η Ειρήνη. Δεν θα φύγεις με παράπονο.
Τις τελευταίες δύο φορές διέκρινα μυρωδιά ιδρώτα και έκτοτε δεν ξαναπάω. Δεν είναι κακό στα συνεχόμενα δωμάτια που έχει, να ξεπερνιέται λίγο μετά από έναν αριθμό τουλάχιστον πελατών.
Σαν υπηρεσίες είναι ψηλά, σαν σώμα κ.λπ, χάνει κατά την γνώμη μου. Στήθος δεν έχει, κώλο δεν έχει, αδύνατη παραπάνω από το κανονικό. Ειλικρινά οι υπηρεσίες της τη σώζουν.
Μην θεοποιούμε κι εδώ. Όταν δεν υπάρχουν γενικά αξιόλογες επιλογές, αυτό συμβάνει.
Αδύνατη παραπάνω απ' το κανονικό;;;;
Η ειρήνη είναι γυναικάρα με τα όλα της
 

torosidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
266
Πόντοι
280
Ναταλία το όνομα νομίζω.
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Φωκαιας 27 σκαλακια ειρήνη, δεν είχα διαβάσει αλλά με τράβηξε το κωλαράκι της

Πιπα με προφυλακτικό, είχε πολύ καλή συμμετοχή, γαμηθηκε σε όλες τις στάσεις χωρίς να κλέψει σε καμία

Φιλάκια στο στόμα χωρίς γλώσσα, σίγουρα θα ξαναπερναγα

Είχε συνεχόμενα δωμάτια, θα είναι μέχρι τις 19:30
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
Αδύνατη παραπάνω απ' το κανονικό;;;;
Η ειρήνη είναι γυναικάρα με τα όλα της
Θα συμφωνήσω και μια χαρά κανονικό σώμα έχει, καμία σχέση με αδύνατη, επίσης όσες φορές την έχω παρει ποτέ δεν μύριζε
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Θα συμφωνήσω και μια χαρά κανονικό σώμα έχει, καμία σχέση με αδύνατη, επίσης όσες φορές την έχω παρει ποτέ δεν μύριζε
Ε σίγουρα δεν έχουμε όλοι τις ίδιες εμπειρίες, αλλιώς δεν θα υπήρχε λόγος κριτικών.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
13
Like
10.091
Πόντοι
2.046
Στην αλλαγή 1ης με 2ης βάρδιας τα παρακάτω:
Φωκαίας 27α Ιρίνα φοβερό μουνί , αν άκουσα καλά με απλό.
Φωκαίας 25 δεξια Σάρα γυφτοειδές στυλιάρι και Τζανίνα στο δωμάτιο. Κάνουν και παρτούζες μου είπε ο δροσερός Τρύφων Σαμαράς alike τσάτσος.
Φωκαίας 17αρια και τα 2 ανοικτά για όποιον θέλει. Δεν μπήκα όμως.
Φωκαίας 13 μια Μαρία , πολύ μπάνικο μουνί με γυαλιά μυώπιας και βυζάρες. Chubby με λίγα κιλά παραπάνω.
Φωκάιας 7αρια στο ένα ήταν μια ξανθιά που παρουσιάστηκε μόνη της και δεξιά η Κατερίνα με γυαλιά και το πλούσιο πρόγραμμα.
Φυλής 72 κλειστό.
Φυλής 59 αλλάζανέ και θα δούλευε μια παχουλή με κοντό καστανόξανθο μαλλί. Φάνηκε καυλιάρα αυτη αρκετά. Την πέτυχα στην αχαρνών , ανέβαινε με μια κοκκινομάλλα κοντή (δεν ξέρω αν δουλεύει αυτή-δεν την βρηκα σε σπίτι). Στην αχαρνών by the way ήταν κάτι ρούληδες , εακίτες και μοιράζαν σε γυναίκες φυλλάδια συμβολή με Χευδεν. Σε άντρες δεν δίναν. Μακάρι Συριζα.
Φυλής 61 ήταν 2 λατίνες. Πρόσεξα την Σολ που ηταν φοβερό μουνί με νορμάλ όμως. Τρομερή γκόμενα. Η άλλη ηταν λιγο σαν κεφτές αλλά εβγαινε από δωμάτιο.
Φυλής 65όροφος ασφυκτικό πρέσινγκ για να μπω με την Χριστίνα που ήταν αρκετά εμφανίσιμη αλλά δεν μου αρέσε η πίεση απο τσα2 ---> μύριζε φόλα.
Φυλής 65ισόγειο πρέπει να ήταν ανοικτό αλλά δεν μπήκα ή να έκλεισε για την β βάρδια. Σόρρυ παιδιά δεν θυμάμαι για το συγκεκριμένο σπιτι.
Φυλής 67 μια ξερακιανή Άννα, Ιταλιδα μου την είπε νομίζω. Τριβόταν στο στύλο, έβγαινε από δωμάτιο. Χρύσα Ρώπα alike τσατσά, περίεργη μου φάνηκε.
Φυλής 69όροφος μπήκα, μου είπαν Αννα Ται και την έκανα πριν βγει η καριόλα. Σε ερώτηση της τσα2ς γιατί δεν μπήκα. Της απάντησα ότι ξέρει αυτή....Ζητάνε και τα ρέστα.
Φυλής 69Β κλειστό - ίσως άνοιγε μετά.
Φυλής 71όροφος μια Ελένη νομίζω την είπε, με ένα ταττού στο στομάχι δεξιά. Καλό φάνηκε για next time. Μικρα βυζιά.
Φυλής 71ισόγειο Αρίνα. Θα έπρεπε να ντρέπεται ο οίκος που δίνει αυτό το ιστορικό όνομα σε αυτήν. Κεφτεδάκι με σχεδόν μπυροκοιλιά και κοντή. Οκ φάτσα πρόστυχη αλλά γιόκ. Που εισαι ρε Ροδικάρα να το τρέξεις το μαγαζάκι?...
Φυλής 74 ανοικτό δεν μπήκα.
Φυλής 84ισόγειο Ράνια, καταπληκτικο μουνί , σε απλό όμως. Με ελεύθερο θα πέρναγα για πλάκα. Βασικά τα δίνεις και για απλό μην κοροιδευόμαστε....
Φυλής 84όροφος η εξαιρετική step mom Σόνια, με τις βυζάρες ελεύθερες. Πέρασα μια χαρά, να δοκιμάσετε. Κάθεται μέχρι τις 17.30 - 18.00
Φυλής 86α ηταν η πορνοσταρικού στυλ Ροζαριο με διάφορα τατου, βυζάρες και ωραία κωλάρα για τρελά σκαμπίλια. Ο τσάτσος μου φάνηκε πολύ κομπλέ. Ένας μεγάλος σε ηλικία.
Χωματιανού 11β η Αντριάννα δεν ήταν το πρωί αλλά άνοιξε μετά με την Αλεξάνδρα.
η Ράνια δεν κάνει απλό
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η ρανια τι ειναι ρουμανα? αλβΑνεζα? Η τσεχα??
Αλβανέζα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Θα συμφωνήσω και μια χαρά κανονικό σώμα έχει, καμία σχέση με αδύνατη, επίσης όσες φορές την έχω παρει ποτέ δεν μύριζε
Την πήρα σήμερα μετά από καιρό και ήτανε σταθερά καλή,το μόνο μείον ότι η τσατσά χτύπησε γρήγορα την πόρτα... Δεν είπα τίποτα να μην αμαυρώσω το καλό mood , αλλά τα συμπέρασμα ότι δεν γαμάς το Σάββατο επιβεβαιώθηκε...
Στο Φωκαίας 27 σκαλάκια Ιρίνα και Ναταλία,στο υπόγειο η νεαρή μαυριδερή Μελίσα.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
482
Κριτικές
3
Like
1.348
Πόντοι
481
Ευχαριστώ για το τιπ.
Πέρασα χθες κατά τις πεντε και έδωσα πόνο. Πολύ δοτική, ο ορισμός του πετιτ σκινι, ίσως υπερβολικά σκινι για τα γούστα μου.
Με άφησε να τη γαμησω δυνατά αλλά σταμάτησε δύο τρεις φορές για να ξαναβάλει κρέμα. Αίσθηση πολύ στενή. Τελείωμα στα τέσσερα, μου είπε ότι ήταν στο τσακ να τελειώσει κ αυτή.
Ζήτησε να ερχόμαστε οι πιο μεγάλοι πιο αργά στη μέρα να έχει προλάβει να πάρει μπρος από άλλα δωμάτια.
Τίμια, αλλα πολύ μικροσκοπική, δεν ξέρω αν θα ξαναπάω.
Εγώ που είμαι μικρός, τι ώρα ξεκινάει, για να πάω τοτε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom