Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 374 άτομα (26 μέλη και 348 επισκέπτες)

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
286
Πόντοι
21
Τσεκαρετς ποτκαστ απο κριτικές εδώ μέσα τρελό!!!
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Δεν μπορείς ακόμη να λάβεις πμ γιατί δεν έχεις συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό δημοσιεύσεων.

Τι εννοείς οτι θέλεις να καλέσεις για ραντεβου και δεν μπορείς... ανεξάρτητη ή γραφείο?
μέσω μηνύματος εννοείς?
Μέσω γραφείου με ενδιαφέρει φίλε
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.669
Πόντοι
2.036
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.973
Πόντοι
2.046
Έχω δεί υπέρμουνο ασιατικό τύπου miss Ταιλάνδη με ανύπαρκτο φόρεμα να εξέρχεται από εκεί και να μπαίνει σε υπερπολυτελές τζίπ, συνοδευόμενη από κουστουμάτο με μανικετόκουμπα και χρυσαφικά, χωρίς πλάκα μου σηκώθηκε μόνο από τα 10 δευτερόλεπτα που την είδα, σίγουρα κάτι παίζει στο χοτέλι.
ρε παιδιά έχουμε πει οτι εκεί κάνουν τα incall τους οι μισές κοπέλες του glamour! και μάλιστα
πάει για επέκταση δίπλα ακριβώς!
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Για πες μια εστω οριακά ωραία?
Τη Βικτώρια τον ντολμά από Μ.Αλεξανδρου 28?Την άλλη τη μονίμως μεθυσμένη στο υπόγειο?Την Εύα στο Κολωνού 48 που είναι πατημένα 70 η μήπως την Ατζελα δίπλα?Ιάσωνος στα μεγάλα νούμερα έχει κάτι γιαγιάδες ζόμπι μόνο η Σοφία κάτι λέει αλλά και εκεί σε παίρνει ο ύπνος.Αν πάμε στα μικρά νούμερα Ιάσωνος πρέπει να κουμπώσεις κανένα χάπι για το στομάχι μη σου έρθει αναγουλα από κάτι Μαργαρίτες,Ντασες κτλ.
Α,θέλεις και ωραία συναγωνιστή μου..Οι πουτάνες των 10€,20€ δε χρειάζεται να είναι ωραίες κλπ..
Τις νοικιάζεις για 10 λεπτά..Ξεχαρμανιάζεις και πας γι'άλλα..Έχεις 122€ για πουτάνα;
Μπράβο σου..Άρα είσαι του Κούλη..Εγώ δεν έχω-δεν τα δίνω..
Καληνύχτα και να γαμάμε ...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.669
Πόντοι
2.036
Εχθες μεταμεσονυχτια βαρδια στο Μεταξουργειο τιμηθηκε η μελαχρινη Ρουμανα BBW Χριστινα η οποια τα απογευματα ειναι ΜΑ 17 οροφος και παει σερι μετα νυχτερινη βαρδια στο Λεωνιδου 28 ισογειο οπου αντικαθιστα την Αλβανιδα Μπελλα η οποια πλεον εχει σταματησει..Σταθερη αξια για οσους γουσταρουν BBW...το καλοκαιρι ειχε δηλωσει οτι δεν θα ξαναγυρνουσε ποτε Ελλαδα καθως ειχε αγορασει σπιτι στη Ρουμανια και θα εβρισκε δουλεια εκει....Ελα ομως που να την παλι ξανα εδω στης επαλξεις χαχαχα... αυτη τη φορα δηλωνει οτι θα δουλεψει για κανα 7 μηνο ακομα μεχρι να τελειωσει το σχολειο η κορη της και μετα φευγει οριστικα...λογια λογια λογια...θα δειξει....
Χριστίνα - Λεωνιδου 28.jpg

Μετα την Χριστινα αφου εκανα και την καθιερωμενη πλακα με τον τσατσο τον Παναγιωτη με την τραγιασκα, ειδα μετα απο πολυ καιρο ανοιχτο μετα τα μεσανυχτα το Ιασωνος 19Α οροφος... ανεβηκα και τι βλεπω....μια μαυρουλα καπου στο 1,70 με σουπερ κορμαρα και τουμπανο κωλαρα και καστανοξανθο σπαστο μαλλι...Αννα την ελεγαν με καταγωγη απο την Νοτιο Αφρικη...δεν ξερω εαν δουλευει καιρο στην περιοχη εγω παντως πρωτη φορα την ειδα, λιγακι αξυριστες ηταν οι γαμπες αλλα τελοσπαντων...περασα δωματιο δεν λεω ομορφη κοπελα σχετικα καλα ηταν......αλλα... αλλα.... οταν ρε μαγκες τελειωσα και βγηκα απο μεσα της μου ηρθε μια εντονη μυρωδια ψαριλας η οποια απλωθηκε σε ολο το δωματιο....τεταρτη φορα που μου ξανασυμβαινει τετοιο πραμα σε μπουρδελο....οπα λεω να μαστε παλι τα ιδια....με το που βγαινει απο το δωματιο...κατεθειαν στο νιπτηρα χωρις να εχω βγαλει την καποτα, σαπουνισμα στη γυρω περιοχη και μετα αφαιρεση καποτας και ξανα παλι σαπουνισμα και κατουρημα στο νιπτηρα και ο θεος βοηθος.......
Αννα Ιασωνος 19α οροφος.jpg

Καληνυχτα και καλα γαμησια στην μπουρδελοπαρεα....
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
822
Κριτικές
66
Like
11.210
Πόντοι
3.506
Χθεσινή, βραδινή, επίσκεψη στο Φωκαίας 13, υπόγειο. Δούλευε η Μισέλ, ένα έκφυλο, νεαρό λατινάκι. Εγώ τις λατίνες δεν τις γουστάρω, γιατί είναι φόλες, κουτοπόνηρες και λαμόγια. Η συγκεκριμένη ήταν απλά ΟΚ, σε σύγκριση με τις υπόλοιπες. Πίπα ακάποτη, με γλείψιμο και στα αρχίδια. Ακολούθησαν δύο στάσεις. Πρώτα πισωκολλητό, όπου την πιστώνιασα άγρια, με αυτή να βάζει κόφτες, χρησιμοποιώντας το σώμα της. Ακολούθησε ιεραποστολικό, όπου και εκεί την γάμησα δυνατά, μέχρι που έχυσα. Σημειώνω, επίσης, ότι σε όλη την διάρκεια του σεξ απέφευγε τα φιλιά.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Την καλησπέρα μου σε όλους, έψαχνα την Σόνια και την βρήκα, 84a στον όροφο είναι 8 με 20.00 αρκετά ανανεωμένη, κάτι έκανε στο προσωπό της και στο μαλλί της. Μόνη της χωρίς τσατσά, καλές υπηρεσίες φούλ πρόγραμμα, πρωκτικό σεξ με τελείωμα στο στόμα το δωμάτιο normal καμία πίεση χρόνου πολύ φιλική η Σόνια. Κάτω ήταν η Χριστίνα η Τσέχα με το που άκουσαν το ονομά της 2 συναγωνιστές έφυγαν τρέχωντας...έφυγα και εγώ.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Ρε παιδιά η Μπάρμπορα δουλεύει; πέρασα χθες και δεν ήταν.
Εχει καποια θεματακια προσωπικα (οχι υγειας ) απο βδομαδα θα ειναι κανονικα ,γιατι τωρα εχει ακαταστατες ωρες που παει και που φευγει .
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Α,θέλεις και ωραία συναγωνιστή μου..Οι πουτάνες των 10€,20€ δε χρειάζεται να είναι ωραίες κλπ..
Τις νοικιάζεις για 10 λεπτά..Ξεχαρμανιάζεις και πας γι'άλλα..Έχεις 122€ για πουτάνα;
Μπράβο σου..Άρα είσαι του Κούλη..Εγώ δεν έχω-δεν τα δίνω..
Καληνύχτα και να γαμάμε ...
Ποιος σου ειπε ρε φιλε οτι επειδη εχω 122ευρω ειμαι του Κουλη ???
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
42
Like
253
Πόντοι
20
Εχθες μεταμεσονυχτια βαρδια στο Μεταξουργειο τιμηθηκε η μελαχρινη Ρουμανα BBW Χριστινα η οποια τα απογευματα ειναι ΜΑ 17 οροφος και παει σερι μετα νυχτερινη βαρδια στο Λεωνιδου 28 ισογειο οπου αντικαθιστα την Αλβανιδα Μπελλα η οποια πλεον εχει σταματησει..Σταθερη αξια για οσους γουσταρουν BBW...το καλοκαιρι ειχε δηλωσει οτι δεν θα ξαναγυρνουσε ποτε Ελλαδα καθως ειχε αγορασει σπιτι στη Ρουμανια και θα εβρισκε δουλεια εκει....Ελα ομως που να την παλι ξανα εδω στης επαλξεις χαχαχα... αυτη τη φορα δηλωνει οτι θα δουλεψει για κανα 7 μηνο ακομα μεχρι να τελειωσει το σχολειο η κορη της και μετα φευγει οριστικα...λογια λογια λογια...θα δειξει....
Χριστίνα - Λεωνιδου 28.jpg

Μετα την Χριστινα αφου εκανα και την καθιερωμενη πλακα με τον τσατσο τον Παναγιωτη με την τραγιασκα, ειδα μετα απο πολυ καιρο ανοιχτο μετα τα μεσανυχτα το Ιασωνος 19Α οροφος... ανεβηκα και τι βλεπω....μια μαυρουλα καπου στο 1,70 με σουπερ κορμαρα και τουμπανο κωλαρα και καστανοξανθο σπαστο μαλλι...Αννα την ελεγαν με καταγωγη απο την Νοτιο Αφρικη...δεν ξερω εαν δουλευει καιρο στην περιοχη εγω παντως πρωτη φορα την ειδα, λιγακι αξυριστες ηταν οι γαμπες αλλα τελοσπαντων...περασα δωματιο δεν λεω ομορφη κοπελα σχετικα καλα ηταν......αλλα... αλλα.... οταν ρε μαγκες τελειωσα και βγηκα απο μεσα της μου ηρθε μια εντονη μυρωδια ψαριλας η οποια απλωθηκε σε ολο το δωματιο....τεταρτη φορα που μου ξανασυμβαινει τετοιο πραμα σε μπουρδελο....οπα λεω να μαστε παλι τα ιδια....με το που βγαινει απο το δωματιο...κατεθειαν στο νιπτηρα χωρις να εχω βγαλει την καποτα, σαπουνισμα στη γυρω περιοχη και μετα αφαιρεση καποτας και ξανα παλι σαπουνισμα και κατουρημα στο νιπτηρα και ο θεος βοηθος.......
Αννα Ιασωνος 19α οροφος.jpg

Καληνυχτα και καλα γαμησια στην μπουρδελοπαρεα....
Φίλε καλησπερα από εμένα, πολύ καλά έκανες και με την σωστή σειρά, πρώτα να πλυθείς με το προφυλακτικό φορεμένο τοπικά, μετά το βγάζεις ξαναπλενεσε τοπικά πλένεις και χέρια κλπ, και τέλος ουρείς τα ούρα του έχουν οξύ που σκοτώνει τα μικρόβια. Είναι πολύ σημαντικό να ουρήσει κάποιος πιο σημαντικό για εμένα από το να κάνεις.και.μπανιο. Εγώ προσωπικά επειδή ουρω πριν έρθουν οι κοπέλες κρατάω λίγα ουρά έτσι ώστε να μπορώ να έχω ελάχιστα να μπορώ να ουρησω και μετά στο πλύσιμο. Επίσης σημαντικό όταν φοραμε την Καποτά εγώ προσωπικά την βάζω με τα δικά μου χέρια τα οποία είναι πλυμένα και δεν αφήνω την κοπέλα να την φορέσει. ΑΚΑ " φυσικά είναι απαγορευτικά κατά εμέ, αλλά αυτό είναι άλλο κεφάλαιο. Έτσι, Εάν κανεί καποιος αυτά τα απλά πράγματα είναι εξασφαλισμενος σε πολύ μεγάλο βαθμό και δεν έχει να φοβάται τίποτα, το ιδιο θα ισχύει και για την περίπτωσή σου οπότε δεν έχεις να φοβάσαι. Από τα πιο σωστά και χρισιμα ποστ που διάβασα σήμερα.
Καλησπέρα και καλή συνέχεια
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Ποιος σου ειπε ρε φιλε οτι επειδη εχω 122ευρω ειμαι του Κουλη ???
Φίλε συναγωνιστή, εννοούσα ότι όταν δίνεις σε πουτάνα 122€,δε δικαιούσαι να μιλάς για Κούλη..
Καλημέρα, καλά μας γαμήσια..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυα, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο 2 λατινες, Βαλεντινα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Λουνα ξανθιά χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 13 ισόγειο κάνουν εργασίες.

Φωκαιας 17α Αλεξάνδρα/Αγγέλα μελαχρινή μιλφ μέ ψιλοκανονικο σώμα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 17β Κλεοπάτρα/ Παολα καστανή νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι,σήμερα μετά από πάρα πολύ καιρό ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 24 & 25αρια κλειστά.

Φωκαιας 27α Σάρα μελαχρινή λατινα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, κωλαρα μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κλειστά.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
474
Κριτικές
13
Like
4.533
Πόντοι
731

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
συνέχεια live (πέτυχα και τον συναγωνιστή @Διανοούμενος )

Φυλής 54αρια , 56, 66α & 66δ κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα η Πολωνέζα ξανθιά παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος Τζέσικα κοκκινομάλλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, λεπτή με 3.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 Αντριαννα καστανή λατινα, σώμα με πιασίματα αλλά σφιχτό κορμί με κωλαρα , 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Ναταλί η ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ στον δεξί ώμο, πιρσινγκ στη μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Καρολίνα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι - 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Τανια ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Κάτια μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα, ωραίο κωλαράκι 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Χριστίνα η Τσεχα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Χριστίνα η Ρουμάνα ξανθιά με κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι πάρα πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 84α Ντιαννα ξανθιά με κανονικό ωραίο κορμί, 2αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84β Σονια ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 86β Συλβια, μελαχρινή αρκετά λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιζαμπελα νταρντανοπαχουλη με κάστανο σκούρο μαλλί, 2.5-3αρι, βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 67 Άννα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι συν βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Άννα "Ταΐ" μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με κανονικό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό και Μαρία "Τσεχα" μελαχρινή κοντή πολύ λεπτό κορμί μικρό βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β Λανα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στο αριστερό μπούτι και Βίκυ ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα, μικρό βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε στήθος.

Φυλής 71 Κάτια λατινα με διχρωμία στο μαλλί, ξανθο από πάνω μαύρο από κάτω, νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 71α κλειστό.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Την καλησπέρα μου σε όλους, έψαχνα την Σόνια και την βρήκα, 84a στον όροφο είναι 8 με 20.00 αρκετά ανανεωμένη, κάτι έκανε στο προσωπό της και στο μαλλί της. Μόνη της χωρίς τσατσά, καλές υπηρεσίες φούλ πρόγραμμα, πρωκτικό σεξ με τελείωμα στο στόμα το δωμάτιο normal καμία πίεση χρόνου πολύ φιλική η Σόνια. Κάτω ήταν η Χριστίνα η Τσέχα με το που άκουσαν το ονομά της 2 συναγωνιστές έφυγαν τρέχωντας...έφυγα και εγώ.
Απ'ό,τι έχω καταλάβει ,αυτή και η Μίρα το δουλεύουν εναλλάξ μόνες τους χωρίς τσατσά, γι'αυτό και αν περάσεις μπορεί να δεις ανοιχτή την εξώπορτα και κλειστό το φως' το κλείνουν όταν βάζουνε πελάτη .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Αγκυρας 9 Κατερίνα μελαχρινή χοντρουλα με 2.5-3αρι βυζι και Ρωξαννα καστανή μιλφογκιλφ παχουλη με 2 5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Αγκυρας 12α Νταρια μελαχρινή μιλφ με ωραία μάτια, λεπτό ωραίο κορμί 1.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live


Έλλης 3 Ειρήνη ξανθιά γκιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 7αρια & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα καστανή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα , κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16 κλειστο.

Διδύμου 18 υπόγειο Ελένη η Βουλγάρα, μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα, 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο κλειστό.

Διδύμου 20 Ντιαννα μελαχρινή κατσαρομαλλα μιλφ, χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στο αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Συλβια με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα, 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 2. 5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, μπήκε και η Ελένη με μαύρο κολάν και άσπρο μπλουζάκι αλλά δε ξέρω αν θα δουλέψει.

Αλκιβιάδου 16αρια όλα κλειστά.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Ρε την φόλα, την διώξανε ? Θα περάσω μια βόλτα να δώ.
Περιμένουμε ενημέρωση. Δώσε πράσινο φως να προχωρήσουμε και εμείς στα ενδότερα.
Δεν μπορεί κάτι θα έχει φτιάξει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom