Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 212 άτομα (16 μέλη και 196 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Ρε παίδες πριν κράξετε, ποιος μπορεί να με κατευθύνει? Σε πμ αν γίνεται.
Θέλω να καλέσω για ραντεβού σε ξενοδοχείο αλλά κάτι δεν κάνω καλά.
Πως παίζει το θέμα με αυτές τις ωραίες που γαματε?
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα στην δυνατή ομάδα, χθες, πέρασμα από κλασσικό Διδυμου 27, Τάνια κλασσικό στανταράκι, με συνεχόμενα δωμάτια και κουδούνια να χτυπάνε. Όμως δεν μπήκε αγχωμένη. Το πρωί σπίτι είχε γίνει πριν κούρα και καλό ξύρισμα στην περιοχή (τυχαία όχι για κάποιο λόγο). Οπότε με το που το αντιλήφθηκε, έπεσε καραμέλωμα φοβερό, όπως λένε οι νέοι με ενθουσιασμό, να είναι καλά η Τάνια μας τέτοιο γλύψιμο δεν μου έχει ξανατύχει ποτέ παγωτό σοκολάτα έγινε με σθένος, δύναμη και ένταση, πάνω κάτω συνέχεια, γελούσα και έσκουζα ταυτόχρονα σκεφτόμουν πορνοταινίες που βάζει ο πρωταγωνιστής κρέμες και φρούτα και άλλα πράγματα πάνω του πριν το γλύψιμο. Εννοείται στύση 150% μετά από κανένα 5λεπτό σεξ και κατάθεση στο φιλόξενο στοματάκι της Τάνιας μας (να είσαι καλά Επιρρεπή!!!). Για την ερώτηση του ανταγωνιστή για το Δ27, πρωινές είναι συνήθως η Ιβάνκα (μπρρρρ....) η Βικτώρια ή η Τάνια, και η Ελένη πότε πότε (δεν έχω βρει ποτέ πάνω από τρεις όμως οπότε αλλάζουν) προς το απόγευμα μένει νομίζω κάποιες φορές η Φωτεινή. Ξεκινάνε 12 το πρωί και 17.00 συνήθως καπνός. Καλή συνέχεια σε όλους...
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Απογευματινή βάρδια πέρασμα από Φ105 με λατίνες Σάρα και Μέγκαν, η Μέγκαν έχει μεγάλα βυζιά η Σαρα ψηλή λεπτή με ωραίο κορμί. Πήρα τη Σαρα, φαινομενικά ήταν επιπλο, αλλα στηθηκε στα 4 και μου εκανε ενα απιστευτο χορευτικο περιστροφικό πισωκωλλητό με το κωλαράκι της να γυρνάει σαν σβουρα. Στο τέλος σταμάτησα τις πιστονιές γιατι με εκανε να χυσω ετσι οπως γυρναγε τον κωλο της γυρω απο τον μπουτσο μου. Τρομερό.

Βραδινή βαρδια Βεργας η Σαμπίνα με απιστευτα σεξυ εσωρουχα και πορνοτακουνα τα οποια φορουσε καθολη τη διαρκεια της συνεδρείας και πολυ χαριτωμένα κοτσιδάκια λες κ εχει βγει απο anime. Να τη βγάζεις εξω, να την κοιτας κ να την παιζεις. Τη γάμησα με δύναμη, τον εφαγε μια χαρα αδιαμαρτήρητα.
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Ναι.

Ρε μύστη, κρίμα! Θα παιζόταν άνετα ΑΚΑ εξτραδάκι μετά από ρομαντικό καφέ/βόλτα! :rockon:
Εν τω μεταξύ μιλάμε για σχεδόν μια δεκαετία πίσω! Μετά από το κύκνειο πέρασμα από
Χωματιανού 11 (χωρίς κώλο στο μενού εκεί) εξαφανίστηκε κι έκτοτε χάθηκαν τα ίχνη της. :(
Πάντως, το μωρό μας έμεινε αλησμόν
Ναι.

Ρε μύστη, κρίμα! Θα παιζόταν άνετα ΑΚΑ εξτραδάκι μετά από ρομαντικό καφέ/βόλτα! :rockon:
Εν τω μεταξύ μιλάμε για σχεδόν μια δεκαετία πίσω! Μετά από το κύκνειο πέρασμα από
Χωματιανού 11 (χωρίς κώλο στο μενού εκεί) εξαφανίστηκε κι έκτοτε χάθηκαν τα ίχνη της. :(
Πάντως, το μωρό μας έμεινε αλησμόνητο! :rockon:
Οταν ήταν στην Αλκιβιάδου, ειχε γάλα που σημαινει οτι ειχε γενησει προσφατα
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
Αυτό που έχω ξαναπεί, πόσο πιο ξεκάθαρα θα ήταν τα πράγματα εάν υπήρχαν φωτό από τα κορίτσια, όπως είναι και στα γραφεία, χωρίς πρόσωπο ή κάτι χαρακτηριστικό εάν δεν θέλει η κοπέλα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Ανταπόκριση: Φυλής 109Β η Όλγα με το αγορέ μαλλί και η Λένια, ξανθιά χωρίς την αμφίεση που άναψε τον συναγωνιστή Οξαποδώ.

Φυλής 105 Σάρα και Μέγκαν φολατίνες
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Ρε παίδες πριν κράξετε, ποιος μπορεί να με κατευθύνει? Σε πμ αν γίνεται.
Θέλω να καλέσω για ραντεβού σε ξενοδοχείο αλλά κάτι δεν κάνω καλά.
Πως παίζει το θέμα με αυτές τις ωραίες που γαματε?

Δεν μπορείς ακόμη να λάβεις πμ γιατί δεν έχεις συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό δημοσιεύσεων.

Τι εννοείς οτι θέλεις να καλέσεις για ραντεβου και δεν μπορείς... ανεξάρτητη ή γραφείο?
μέσω μηνύματος εννοείς?
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
32
Like
62
Πόντοι
0
καλησπέρα μύστες, η Βαλέρια από Φωκαίας ξέρουμε που βρίσκεται και αν δουλεύει ακόμα;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
καλησπέρα μύστες, η Βαλέρια από Φωκαίας ξέρουμε που βρίσκεται και αν δουλεύει ακόμα;
Αν εννοείς τη milf με τα ασιατικά χαρακτηριστικά, ρώτησε στο Φιλιππίδου 11 ισόγειο τις πρωινές ώρες.
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
32
Like
62
Πόντοι
0
Πρέπει να πρόκειται για άλλη Βαλέρια. Αυτή στην Φωκαίας είναι μελαχρινή ενώ στον οίκο της Φιλιππίδου γράφουν για ξανθιά γύρω στα 35.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.347
Πόντοι
45.465
Πρέπει να πρόκειται για άλλη Βαλέρια. Αυτή στην Φωκαίας είναι μελαχρινή ενώ στον οίκο της Φιλιππίδου γράφουν για ξανθιά γύρω στα 35.
Η ίδια είναι, έχει πολύ καιρό που είχε αλλάξει μαλλί
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Ακολουθει ενα σεντονακι.:coffee:

Ενα μικρο οδοιπορικο απο μαζεμενες τις περατζαδες μεταξυ τελος οκτωβριου/ αρχες νοεμβριου.
Ενσωματωμενη μια σημερινη πρωινη περατζαδα (~9.00-10.00) απο καποιους οικους.
με καποια επιφυλλαξη γιατι η μνημη ειναι ασθενης, αντιθετα απτο πουλι μου που ητο ακμαιο. Εχουμε και λεμε.

Κ45 ισογειο, τσιμπουκι προ 2 εβδομαδων στην μανταμ Βικυ, νταρντανα μιλφογκιλφουσα με κοντο ξανθο μαλλι, τσαμπουκαλου αλλα τιμια στην πιπα, μην φοβαστε δεν δαγκανει, βυζαρες κωλαρα για πασπατεμα, ρουφηξε ολα τα φλοκια με παθος.

Κ27 ισογειο το οποιο ηταν κλειστο σημερα το πρωι (μαζι με τα διπλανα του), εγαμηθει δυνατα προ εβδομαδων η δεσποινις Μπελλα με τα απιστευτα βυζακια τα οποια γεμισα πιπιλιες απο το ρουφηγμα, δεκτικοτατη και ορεξατη παρα το απλο προγραμμα, το vfm στο δεκαευρω ειναι υψηλο. Πηγα και δευτερη φορα για την Τζινα, αλλα με πηρε απο τον πουτσο στο δωματιο με το ζορι η Μπελλα :confused: Δεν μετανιωνω τιποτα.

Οι αρχες της ιασονος θελουν παλαιστινιακη αντιμετωπιση πλεον για να καθαρισει το μερος:uzi: :zombie:, ευτυχως δεν υπαρχει κατι αξιολογο (περαν της απογευματινης Τατιανας, αν και οποτε).

Ι30 οροφος σημερα το πρωι ηταν μια χονδρουλα αδιαφορη.
Προ εβδομαδας εγαμηθει για πολλοστη φορα η Μαρια, παροτι ειναι γλαστρουλα μεσα στο δωματιο, το ζουμερο κορμι της μου βγαζει μια μεγαλη ανωμαλια να το μαγαρισω και δεν συγκρατουμαι, το μπουκωμα με τα βυζια της ειναι το καλυτερο πρωινο.(ξανα)Εγαμηθει και η αντζελα 2 μερες μετα (η οποια παρουσιαστηκε ως Χριστινα, ξανθια με σχετικα κοντο μαλλι, ελπιζω να ειναι η ιδια), παραδοξως καλη πιπα διαρκειας και πορνοσταρικο γαμησι με φωνες, να ξερετε οταν ειναι ο κασσελακικος μεσηλικας+ τσατσος θα βαρεσει πορτα νωρις, μαλλον επειδη ζηλευει, αποφυγετε τον.

Στις 9.30 ηταν κλειστα τα Ι37 (πανω κατω), Ι32, Ι31δεξια, Ι36

Ι39
πορνομολ σημερα το πρωι ανοιχτα ηταν μονο ο οικος στο ισογειο βαθος δεξια και το ακριβως απο πανω του, κατω μια μελαχρινη αδιαφορη στρουμπουλη αλβανιδα σε απλο+69, και πανω μια επισης αδιαφορη στρουμπουλη ξανθια. Θα γινει μεθυσμενη μεταμεσονυκτια εξορμηση συντομα εκει...

Ι43 σημερα, η (ξανθια;) Στελλα με λουκ τρελοκομειου (να της πουμε οτι τελειωσε το χαλογουιν), αν δεν την εβριζε διαρκως ο παντα αξιοπιστος Μητσος, ισως και να την τιμουσα μια φορα, φαινεται χαζεμενη παντως.

Ι44 (νομιζω ολα) κλειστα στις 9.20

Ι46 εγαμηθει προ εβδομαδας η Κατερινα με κλασσικα μετριες εντυπωσεις, πιο πολυ απο βαρεμαρα για ψαξιμο την γαμησα (και επειδη επανεφερε την ακα πιπα στο προγραμμα), η Καρινα μας εριξε πακετο σημερα για λιγες μερες ακομα λεει η τσατσα, κριμα και τον ακονιζα τουλαχιστον ενα 24ωρο για να της γαμησω τα πρεκια. Παλι η κατερινα λοιπον εμφανιστηκε σημερα :confused:

ΜΑ28 κουρτινα εξαναγαμηθει η Λανα προ ημερων, δεν κανει κατι το απιθανο μεσα αλλα ειναι γλυκο μιλφακι, ωραια παρουσια, ακα πιπα, στα τεσσερα ζοριζεται το σφιχτο μουνακι της και σφιγγει τα ποδια φωνασκουσα :rockon:, παραμενει vfm στο δεκαρικο κατ'εμε.

ΜΑ28Α το πρωι ανακοινωθηκε νομιζω η Βικτωρια, προ εβδομαδων εκανα δεκαπενταλεπτο mouthfuck το στομα της Βερονικας η οποια σχεδον ξερασε τα χυσια μου στο νεροχυτη. Δεν ειμαι περηφανος αλλα δεν ντρεπομαι κιολας. Σορρυ Βερονικα παρασυρθηκα δεν θα ξαναερθω :coffee:

ΜΑ25 οροφος δεξια (αυτο διπλα στο καφενειο τελος παντων), σημερα η Χριστινα, ξανθια νταρντανορωσιδα με βυζαρες, ετιμηθει λογω γενικοτερης απογοητευσης και αδυναμιας εξευρεσης αξιογαμητου αιδοιου, μετρια πιπα μεγαλης διαρκειας, βυζοχουφτωμα βυζορουφηγμα και συντομο γαμησι, ξανα μετρια πιπα και τελειωμα εντος πλαστικου, καθαρο δωματιο, η τσατσα ενοχλησε στα 8-9 λεπτα αλλα αγνοηθηκε. Οριακα πανω απτον μεσο ορο η εμπειρια, νοτ γκρειτ νοτ τεριμπλ.

Σταθερες αξιες ξεφορτωματος σε περιπτωση επιπλοκων καθολες τις τσαρκες μου, πρωι/απογευμα η μιλφογκιλφ Αννα στο Κ30 οροφος, απογευμα η γνωστη τσιμπουκλου φωτεινη στο Ι44οροφος (εργατριες του σεξ και οι 2, παντα προθυμες) και η ναταλια στο Ι37 τα απογευματα αν θελετε να νιωσετε και λιγο ψωλαραδες.

Ενα τελευταιο, μιλωντας γενικα (οχι απαιραιτητα σημερα/τωρα)
Μια παρακληση προς τους θαμωνες του νηματος (οι hit and run περαστικοι να πα να γαμηθειτε, παπαριες θα γραφετε παντα), ειδικα οι παλαιοτεροι ομως, μην του γαματε στο spam ρε μαγκες, το φορουμ αυτη τη στιγμη που γραφω εχει 1000+ νηματα μονο για οικους ανοχης, αλλα 10Κ (!) νηματα για γενικη συζητηση/ σεξ γενικα, και συνολο δεν ξερω και γω ποσες χιλιαδες νηματα για οτι μαλακια κατεβασει το κεφαλι σας. Κρατηστε το καθαρο μονο για ενημερωση αυτο, chit-chat και ΣΜΝ και ανουσια πληκτρολογοδιαρροια, απλα δημιουργουν μια αλυσιδωτη αντιδραση πολλαπλων παραθεσεων ανουσιας υπερμαλακιας.

Γαματε περισσοτερο, γραψτε λιγοτερο. cheers
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Καλητερα μηλφαρα με πίπα ζουμερη.
Παρά νέα λατίνα και φόλα ολική.
Με την φωτεινή σήμερα.
Ιάσωνος 44β
Ανεβάζω κριτική
Πρωινή ήταν σήμερα?
Τι ώρα την πήρες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ακολουθει ενα σεντονακι.:coffee:

Ενα μικρο οδοιπορικο απο μαζεμενες τις περατζαδες μεταξυ τελος οκτωβριου/ αρχες νοεμβριου.
Ενσωματωμενη μια σημερινη πρωινη περατζαδα (~9.00-10.00) απο καποιους οικους.
με καποια επιφυλλαξη γιατι η μνημη ειναι ασθενης, αντιθετα απτο πουλι μου που ητο ακμαιο. Εχουμε και λεμε.

Κ45 ισογειο, τσιμπουκι προ 2 εβδομαδων στην μανταμ Βικυ, νταρντανα μιλφογκιλφουσα με κοντο ξανθο μαλλι, τσαμπουκαλου αλλα τιμια στην πιπα, μην φοβαστε δεν δαγκανει, βυζαρες κωλαρα για πασπατεμα, ρουφηξε ολα τα φλοκια με παθος.

Κ27 ισογειο το οποιο ηταν κλειστο σημερα το πρωι (μαζι με τα διπλανα του), εγαμηθει δυνατα προ εβδομαδων η δεσποινις Μπελλα με τα απιστευτα βυζακια τα οποια γεμισα πιπιλιες απο το ρουφηγμα, δεκτικοτατη και ορεξατη παρα το απλο προγραμμα, το vfm στο δεκαευρω ειναι υψηλο. Πηγα και δευτερη φορα για την Τζινα, αλλα με πηρε απο τον πουτσο στο δωματιο με το ζορι η Μπελλα :confused: Δεν μετανιωνω τιποτα.

Οι αρχες της ιασονος θελουν παλαιστινιακη αντιμετωπιση πλεον για να καθαρισει το μερος:uzi: :zombie:, ευτυχως δεν υπαρχει κατι αξιολογο (περαν της απογευματινης Τατιανας, αν και οποτε).

Ι30 οροφος σημερα το πρωι ηταν μια χονδρουλα αδιαφορη.
Προ εβδομαδας εγαμηθει για πολλοστη φορα η Μαρια, παροτι ειναι γλαστρουλα μεσα στο δωματιο, το ζουμερο κορμι της μου βγαζει μια μεγαλη ανωμαλια να το μαγαρισω και δεν συγκρατουμαι, το μπουκωμα με τα βυζια της ειναι το καλυτερο πρωινο.(ξανα)Εγαμηθει και η αντζελα 2 μερες μετα (η οποια παρουσιαστηκε ως Χριστινα, ξανθια με σχετικα κοντο μαλλι, ελπιζω να ειναι η ιδια), παραδοξως καλη πιπα διαρκειας και πορνοσταρικο γαμησι με φωνες, να ξερετε οταν ειναι ο κασσελακικος μεσηλικας+ τσατσος θα βαρεσει πορτα νωρις, μαλλον επειδη ζηλευει, αποφυγετε τον.

Στις 9.30 ηταν κλειστα τα Ι37 (πανω κατω), Ι32, Ι31δεξια, Ι36

Ι39
πορνομολ σημερα το πρωι ανοιχτα ηταν μονο ο οικος στο ισογειο βαθος δεξια και το ακριβως απο πανω του, κατω μια μελαχρινη αδιαφορη στρουμπουλη αλβανιδα σε απλο+69, και πανω μια επισης αδιαφορη στρουμπουλη ξανθια. Θα γινει μεθυσμενη μεταμεσονυκτια εξορμηση συντομα εκει...

Ι43 σημερα, η (ξανθια;) Στελλα με λουκ τρελοκομειου (να της πουμε οτι τελειωσε το χαλογουιν), αν δεν την εβριζε διαρκως ο παντα αξιοπιστος Μητσος, ισως και να την τιμουσα μια φορα, φαινεται χαζεμενη παντως.

Ι44 (νομιζω ολα) κλειστα στις 9.20

Ι46 εγαμηθει προ εβδομαδας η Κατερινα με κλασσικα μετριες εντυπωσεις, πιο πολυ απο βαρεμαρα για ψαξιμο την γαμησα (και επειδη επανεφερε την ακα πιπα στο προγραμμα), η Καρινα μας εριξε πακετο σημερα για λιγες μερες ακομα λεει η τσατσα, κριμα και τον ακονιζα τουλαχιστον ενα 24ωρο για να της γαμησω τα πρεκια. Παλι η κατερινα λοιπον εμφανιστηκε σημερα :confused:

ΜΑ28 κουρτινα εξαναγαμηθει η Λανα προ ημερων, δεν κανει κατι το απιθανο μεσα αλλα ειναι γλυκο μιλφακι, ωραια παρουσια, ακα πιπα, στα τεσσερα ζοριζεται το σφιχτο μουνακι της και σφιγγει τα ποδια φωνασκουσα :rockon:, παραμενει vfm στο δεκαρικο κατ'εμε.

ΜΑ28Α το πρωι ανακοινωθηκε νομιζω η Βικτωρια, προ εβδομαδων εκανα δεκαπενταλεπτο mouthfuck το στομα της Βερονικας η οποια σχεδον ξερασε τα χυσια μου στο νεροχυτη. Δεν ειμαι περηφανος αλλα δεν ντρεπομαι κιολας. Σορρυ Βερονικα παρασυρθηκα δεν θα ξαναερθω :coffee:

ΜΑ25 οροφος δεξια (αυτο διπλα στο καφενειο τελος παντων), σημερα η Χριστινα, ξανθια νταρντανορωσιδα με βυζαρες, ετιμηθει λογω γενικοτερης απογοητευσης και αδυναμιας εξευρεσης αξιογαμητου αιδοιου, μετρια πιπα μεγαλης διαρκειας, βυζοχουφτωμα βυζορουφηγμα και συντομο γαμησι, ξανα μετρια πιπα και τελειωμα εντος πλαστικου, καθαρο δωματιο, η τσατσα ενοχλησε στα 8-9 λεπτα αλλα αγνοηθηκε. Οριακα πανω απτον μεσο ορο η εμπειρια, νοτ γκρειτ νοτ τεριμπλ.

Σταθερες αξιες ξεφορτωματος σε περιπτωση επιπλοκων καθολες τις τσαρκες μου, πρωι/απογευμα η μιλφογκιλφ Αννα στο Κ30 οροφος, απογευμα η γνωστη τσιμπουκλου φωτεινη στο Ι44οροφος (εργατριες του σεξ και οι 2, παντα προθυμες) και η ναταλια στο Ι37 τα απογευματα αν θελετε να νιωσετε και λιγο ψωλαραδες.

Ενα τελευταιο, μιλωντας γενικα (οχι απαιραιτητα σημερα/τωρα)
Μια παρακληση προς τους θαμωνες του νηματος (οι hit and run περαστικοι να πα να γαμηθειτε, παπαριες θα γραφετε παντα), ειδικα οι παλαιοτεροι ομως, μην του γαματε στο spam ρε μαγκες, το φορουμ αυτη τη στιγμη που γραφω εχει 1000+ νηματα μονο για οικους ανοχης, αλλα 10Κ (!) νηματα για γενικη συζητηση/ σεξ γενικα, και συνολο δεν ξερω και γω ποσες χιλιαδες νηματα για οτι μαλακια κατεβασει το κεφαλι σας. Κρατηστε το καθαρο μονο για ενημερωση αυτο, chit-chat και ΣΜΝ και ανουσια πληκτρολογοδιαρροια, απλα δημιουργουν μια αλυσιδωτη αντιδραση πολλαπλων παραθεσεων ανουσιας υπερμαλακιας.

Γαματε περισσοτερο, γραψτε λιγοτερο. cheers
Καρίνα 16 του μήνα,μου έστειλε μήνυμα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.262
Πόντοι
3.886
Έχει δοκιμάσει κανείς την κοκκινομαλλα από Φιλιππίδου όροφο;
 

Nikos78!

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
66
Like
137
Πόντοι
0
Θα το πω αντίστροφα, δεν έχει την τέλεια οδοντοστοιχία. Είναι σαν τα δεκαοκτάχρονα petite skinny που εμφανίζονται συνέχεια στα μπουρδέλα,με πρόσωπο σαραντάρας!

Πρωτη φορα ακουω τετοιο σκηνικο...γαμησε τα ... και φαντασου στη χωματιανου δινεις 20ρικο....τοσες φορες στο Μεταξουργειο που υποτιθεται ειναι πιο βρωμικα και δεν εχω ακουσει ή να μου εχει τυχει κατι παρομοιο....ειναι να μην σου κατσει τετοιο σκηνικο....

Κάπου είχε γραφτεί πως θα γυρίσει μέσα Νοεμβρίου.

Πολύ δυνατό μωρο
Ένα θα πω...το πετάω και τ αφήνω εδώ.... Μετά Εβελίνας(Περγάμου) εποχη η πίπα κι η καλοπέραση γίνανε αερικό....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
.....

Κ45 ισογειο, τσιμπουκι προ 2 εβδομαδων στην μανταμ Βικυ, νταρντανα μιλφογκιλφουσα με κοντο ξανθο μαλλι, τσαμπουκαλου αλλα τιμια στην πιπα, μην φοβαστε δεν δαγκανει, βυζαρες κωλαρα για πασπατεμα, ρουφηξε ολα τα φλοκια με παθος.

......

Γαματε περισσοτερο, γραψτε λιγοτερο. cheers
Συναγωνιστή μήπως μιλάς για Κ47 ισόγειο?

:coffee:
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Ρε παιδιά η Μπάρμπορα δουλεύει; πέρασα χθες και δεν ήταν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom