Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 210 άτομα (18 μέλη και 192 επισκέπτες)

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Πήγα στο φυλής 59 επάνω για Πατρίτσια αλλά όταν την ξαναείδα δεν μου κάνε κλικ.
Η τσατσά διαφήμιζε πος περνει και τέσσερις άντρες ταυτόχρονα παρτουζα.
Να αντί να παίζουν πρέφα μπορούν να γαμανε το ίδιο μουνι τέσσερις καλοί και αγαποιμενοι φυλοι.
Πηγα μετά Φωκαίας 17επανο και πήρα ειρήνη προτη φορά.
Θα ακολουθήσει κριτική
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
52
Like
319
Πόντοι
20
η Σόνια άξιζε όταν ξεκίνησε στο φυλής 92 στην υπόγα ως Εύα, τότε που δεν τσίναγε και γκρίνιαζε... είναι και καμιά 15 χρόνια + πριν, τότε ήταν πραγματικά γυναικάρα!

Το 2008 Χόρχε ήταν στο Φ92, αλλά και τότε ξυνή ήταν.Άσε που για να την γαμήσεις από κώλο έδινες +20 ευρώ... :(
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
ναι από τη Παρασκευή τα ξημερώματα, μάλιστα Σάββατο μεσημέρι και νωρίς το απόγευμα γινόταν χαμός στη περιοχή και όποιος τσαρκαρε το διαπίστωσε με αυτά που ήταν πεταμένα,δε μας είπες όμως οι αναρχοαπλυτοι τι φορούσαν?
τους είδα κι εγώ. Μαύρα τα πάντα όλα μαύρα πανώ μαυρα κράνη, η ντουντούκα ανακοίνωσε πρόγρσμμα αντι-αυταρχικό αλλά μια αντίπαλη ομάδα οι τσέοι με άσπρα κράνη κατέφθασε με αυταρχικό πρόγραμμα.
Αναποδογυρίστηκαν καδοι σκουπιδιών και αποκλείστηκαν απο διμοιρία το φ54 και 56 που παρέμειναν κλειστά τουλαχιστον μέχρι 8ης απογευματινής

Από χέυδεν και δώθε στα μπουρδέλα απόλυτη ηρεμία άλλο σύμπαν.

Σε αλλα νεα απογευματινή σε μερικά:

Βέργας 7 πανω κλειστό

Β7 κάτω δε μπήκα

Β6 πάνω ξανθιά λεπτή γκίλφ, η Φωτεινή

Β6 κάτω δε μου άνοιξαν

Β3 της στρουμπουλής το πανηγύρι
δεξί Κατερίνα Ντιάννα ή Γιάννα
αριστερά Αλίνα κ Σαμπρίνα η μόνη τσαχπίνα
την έκανα όμως γιατί κάπως στήθηκαν και κοιτούσαν κι οι 4
... ...... ..... ... ............
Λιοσίων 73 πάνω Μύρα Μισελ

73κάτω Σαμίρα καστανόξανθη λατίνα γεματούλα ωραία παρουσία ναί,γλυκιά χαμογελαατή.

Χωματιανού 11α Βανεσα σλαβόφωνη μελαχρινή πιτσιρίκα μαξ 25 με καλό θηλυκό σώμα λίγα πιασίματα στή μέση ωραία παρουσία.

Χωμ11β δε μπήκα

Φυλής σε μερικά

105 κλειστό μέρες το δεξί
στο αριστερό μάλλον Βερα

Φ71α κλειστο
Φ71 Βερόνικα Σανέλ

Φ69 Ελένη που δεν έχω ξαναδεί,μελαχρινή ,σωμα ψιλονορμαλ φορούσε μαύρο ολόσωμο και ύφος σοβαρό,ωραία χαρ/στικά.

Φ67 η ιταλιΑννα μαζί με μια Σαρα μελαχρινή μπαμπατσικη.

Φ61 Κρυστάλ με μαλλι κυρίας και Σολ ξανάμανά μελαχρινή με ίσιο μαλλί.

Φ59 Πατρίτσια σόλο

Φ74αρ. Γιάνα

Φ74δεξ. Αννα η πρωινή ξανθιά καβλιαρα αλβανίδα της διπλανής πόρτας ,ευδιάθετη

Τα υπόλοιπα σχεδόν όλα ανοιχτά.
Αυτά και καλά να περνάτε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Είμαι αραγμένος και πίνω το καφεδάκι μου μετά το άδειασμα στο φιλόξενο στοματάκι της Ελένης στο Διδύμου 8 ,για κανά μισάωρο θα είμαι διαθέσιμος για όποιον θέλει να τσεκάρω για κάποια συγκεκριμένα.
Καλησπέρα στην δυνατή ομάδα του Bou, μετά την ωραία περιγραφή του αγαπημένου Επιρρεπή, ήρθε η εικόνα του αδειάσματος στο στοματάκι της Ελένη στο Δ8 που ειναι και στανταράκι, τελικά η εγκεφαλική διαστροφή ειναι η καλύτερη και μπήκα στο δωμάτιο turbo για καλή μου τύχη μπήκε αμέσως και η Ελένη. Μετά από λίγο έχυνα βαθιά στο μουνάκι της ουρλιάζοντας.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.347
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι και Ειρήνη ξανθιά μιλφ με ξανθοπλατινε μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,η Παολα τέλος του μήνα πάλι, πήγε Ρουμανία.

Κολωνού 47 ισόγειο Βίκυ με ξανθοπλατινε πάρα πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ χοντρή με 4-4.5αρια πεσμένα βυζια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Τζέσικα μελαχρινη ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Καρίνα η μελαχρινή λατινα με το πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με πιασίματα, 3.5αρια βυζια, τατουάζ χειλάκια στο αριστερό κωλομερι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Βαλερία ξανθιά,με ψιλοκανονικο σώμα , με 2. 5αρι συν βυζι, τατουάζ δεξιά πολύ χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ.

Κολωνού 32γ κλειστό.

Κολωνού 32β Ήρα με κάστανο σκούρο μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στο δεξί κωλομερι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα μέ γυαλάκια, σώμα με πιασιματακια, 2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α 2 λατινες Τζίνα ψηλή με γυαλάκια, νταρντανα με 3.5αρι σχεδόν βυζι, τατουάζ ψηλά στο αριστερό κωλομερι, Αλοντρα καστανοξανθη πολύ λεπτή με μικρό βυζι και Μπέλα η Ρουμάνα, με κάστανο σκούρο πολύ μακρύ μαλλί, ωραίο κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ 2 λατινες, Ντανιελα μελαχρινή λατινα, νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, μεγάλο πεταχτώ κωλο και Μόνικα μελάχρινη , παχουλη με σφιχτό κορμί 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι.

Κολωνού 27β 3 λατινες, Μελίνα μελαχρινη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, Ιρμα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι συν βυζι και Στέλλα μελαχρινή κοντή παχουλη με 3.5αρι συν καλοφτιαγμενο σιλικονατο βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23αρια & 15αρια κλειστά.

Κολωνού 11β Αντζελινα με κάστανο σκούρο μαλλί, χοντρή με 3.5-4αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και Μαργαρίτα μελαχρινή μαυριδερή χοντρή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, 2.5αρι συν βυζι, αμφ σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Ζαννα/Γιάννα μελαχρινή ψηλή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.347
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος και στο δεξί μπράτσο, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο Μαριάννα μελαχρινή λατινα, κοντή με πολύ μακρύ μαλλί, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Με Αλεξάνδρου 22 όροφος Ελένη μελαχρινή κοπέλα μέ το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτό κορμί, 1-1.5αριβυζί, τατουάζ χαμηλά στο δεξί αστράγαλο, στο δεξί πήχη του χεριου της και ένα ακόμη,απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Λορίνα μελαχρινή ψηλή λατινα με ψιλοκανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, διάφορα μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος κλειστο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά κλειστο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά Χριστίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν πεσμένο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Μεγαλου 28α αριστερά Λίνα ξανθό γκρανι με κοντό μαλλί, παχουλο με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3α) Νατάσα μελαχρινή κατσαρομαλλα παχουλη με 2αρι βυζι απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Ρωξαννα ξανθιά χοντρουλα μιλφογκιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα 1 όροφος Κορινα ξανθιά κοντή με μαλλί μέχρι τους ώμους, χοντρουλα με 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Περδικκα 3α (που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) Νατάσα μελαχρινή κατσαρομαλλα παχουλη με 2αρι βυζι απλό πρόγραμμα.

Περδικκα 3β κλειστο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.347
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live και μια εσάνς από Ιάσωνος

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2. 5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Μαργαρίτα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, αυταρχικό και μασαζακι.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά Σοφία γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β αριστερά κλειστό.

Ιάσωνος 1γ Λάουρα ξανθό χοντρό γκρανι με κοντό μαλλί 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 105αρια & 16αρια κλειστά.

Ιάσωνος 19α Ντιαννα καστανοξανθη πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Ιάσωνος 19β κλειστό.

Ιάσωνος 20α Αλισια ξανθιά κοπέλα μέ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20β & 20γ κλειστά.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Θα κατηφορισω φυλης τι μεσημέρι παίζει τπτ καλό?
Για εως 5παρα

τσεκαρε για τζέσικα φ59

φωκ13υπόγειο
Σαμίρα και Αλίσια

Φωκ17 α και β για Αλεξάνδρα και Ειρήνη

Φωκ19 για Ριτα

κι σν δε σου κάνει κόπο ενημέρωσε και για τα 27άρια της Φωκαίας τι παίζει

Φ65α Ιζαμπέλα νεαρή ρωσοφωνη.

Εξαρτάται βεβαια και το τί ψαχνεις.
 

λιωστης

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
143
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα.
Θα κατέβω Αθήνα την επόμενη εβδομάδα καθότι πλέον επαρχιώτης.
Ποιες κάνουν καλό αρχιδογλειψιμο σε φυλής και Μεταξουργείο?
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
124
Πόντοι
0
Μετά από 1μιση μήνα αποχής αποφάσισα να περάσω από Μεταξουργείο να αδειάσω σε κανά στοματάκι. Είχα προορισμό σε μία κοπέλα που με ικανοποίησε και με φρόντισε την τελευταία φορά. Και σε μερικούς ακόμα οίκους που σημείωσα από θετικά σχόλια συναγωνιστών, να ρίξω μία ματιά μήπως δοκίμαζα.
Τελικά ήταν κλειστό.. και τα ονόματα που ανέφεραν οι συναγωνιστές έλειπαν τα κορίτσια απο'κεί + ότι η δεύτερη μου επιλογή δεν δουλεύει Τετάρτες ή πριν το απόγευμα. Αναγκαστικά ξεκίνησα την αναζήτηση ψάχνοντας για κάτι καινούριο αν και δεν μου αρέσει να ρισκάρω έτσι στο άγνωστο, πήγαινα για κάτι σίγουρο. Ούτε να γυρίσω πίσω ήθελα όμως, τόσο δρόμο έκανα.
Μου τράβηξε το ενδιαφέρον μία στην Κολωνού αλλά όταν γύρισα να ρωτήσω το πρόγραμμα ξανά με ξενέρωσε η τσατσά. Δύο-τρεις ερωτήσεις πρόλαβα να κάνω και την ενόχλησε, απαντώντας ότι για 10 ευρώ όλα τα θέλω. Λες και εμείς το 10ευρω το βγάζουμε σε 5-10 λεπτά.. Πιο το νόημα να μπω χωρίς να ξέρω τι με περιμένει. Θέλουμε να περάσουμε καλά με αυτά που μας αρέσουν να κάνουμε. Ούτε να συζητήσουν λίγα δευτερόλεπτα δεν θέλουν. Αφού βλέπεις ότι γύρισα, ενδιαφέρθηκα, γιατί να γκρινιάξεις αμέσως με το παραμικρό σε 2-3 ερωτήσεις σχετικά με το πρόγραμμα. Βαριούνται να εξυπηρετήσουν.
Στο θέμα μας τώρα. Κατέληξα στην Ιάσονος 31 δυστηχώς, συγκεκριμένα στην πρώτη πόρτα δεξιά 31Α. Περίμενα μερικά λεπτά. Βλέπω μία ψηλή να βγαίνει από ένα δωμάτιο, καλό σώμα είχε έκατσα να δω τι με περιμένει. Έρχεται δεύτερη κοπέλα με όρεξη, ανακοινώνει πρόγραμμα, μου δείχνει σώμα μπρος-πίσω. Πάω να σηκωθώ να φύγω αλλά στεκόταν μπροστά μου, δεν έκανε άκρη να περάσω. Μετά από μικρή συζήτηση μ'έπεισε τελικά. Φατσικά δεν ήταν του τύπου μου, σώμα όχι και άσχημο αλλά αυτό που με κέρδισε ήταν ότι ήρθε με όρεξη και για να επέμενε νόμιζα ίσως να της άρεσα που σκέφτηκα θα βοηθούσε αυτό στο να περάσω καλά. Μου έδειξε το δωμάτιο, πλήρωσα και περίμενα. Πρέπει να περίμενα πάνω από 10 λεπτά. 15? 20? Είχε δωμάτιο τελικά και δεν με ενημέρωσε για αυτό, που τουλάχιστον άλλες το κάνουν. Αν δεν είχα πληρώσει θά'χα φύγει. Στόχος της μόνο ήταν να με πείσει να μπω και να πληρώσω. Τέλος πάντων δεν πειράζει πολύ αυτό, σημασία είχε να περάσω καλά μετά. Όταν μπήκε επιτέλους, όλη η ορεξή της είχε εξαφανιστεί. Είχα βολευτεί μια χαρά στο κρεβάτι και μου λέει να σηκωθώ. Ήταν να με τσιμπουκώσει με εμένα όρθιο (δεν ξέρω γιατί έτσι) αλλά της είπα ας κάνουμε 69 μιάς και στο σαλόνι πρότεινε μουνάκι για γλείψιμο. Έτσι όπως πήρε στάση από πάνω ίσα την κωλοτρυπίδα της έφτανα... Το κατάλαβε αλλά δεν έκανε κάτι για αυτό. Και αργότερα που το ζήτησα άλλη μία, απάντησε μα έγλειψες... Συνεχίζω. Πίπα με χέρι προς γρήγορο ρυθμό. Παραλίγο να μου φύγουν ευτυχώς την σταμάτησα και χαλάρωσε λίγο. Όλοι οι ήχοι που έβγαζε σε όλη την διάρκεια της συνεδριασης μας ήταν ψεύτικα, αν και πιο πολύ ήσυχη ήταν, που και που τα πέταγε. Έκανε μπαμ ότι ήταν φεικ. Λίγο πριν μπω στο δωμάτιο που την είχα ρωτήσει για το 10λεπτο είπε ναι αλλά στο δωμάτιο ένιωσα να είναι βιαστική. Φιλιά δεν έδινε ενώ αν δεν κάνω λάθος στο σαλόνι τα είχε στο πρόγραμμα. Να την χύσω στο στόμα δεν μ'άφησε που ξέχασα να την ρωτήσω. Ήταν και απ'τα βασικά μου. Την έχυσα τελικά στα βυζιά, στην μέση τα πήρε μην πάνε παραπέρα και μετά γρήγορα τα καθάρισε. Δεν έδωσε χρόνο να στραγγαλίσω καλά, 5 λεπτά θα πέρασαν με το ζόρι τα λίγα που κάναμε και μετά απ'οτι κατάλαβα διάλλειμα ήτανε να κάνουνε μιας και όταν έφευγα απ'το οίκο τους ήταν κλειστή η πόρτα. Είδα και έναν ντελιβερά πριν μπω δωμάτιο.
Δεν υπήρχε χυμεία μεταξύ μας, είχα χάσει και εγώ την όρεξη μου να κάναμε κάτι ή να συνεχίζαμε με όλα αυτά. Τα καθάρισε, μού'δωσε και εμένα να σκουπιστώ, τα πέταξε κάτω δεν έκανε καν το κόπο να τα ρίξει στα σκουπίδια λίγο πιο πέρα και έφυγε ούτε γειά/αντίο ούτε τίποτα. Όνομα δεν ρώτησα, ξέρω μόνο ότι είναι από Ρουμανία όπως είπε. 30κάτι χρονών θά'ταν. Κώλο είχε βυζιά έτσι και έτσι. Έπεσα σε θόλα με την συμπεριφορά της. Και μερικά ψεματάκια. Τσάμπα λεφτά, τσάμπα χρόνος και κόπος. Τσάμπα προετοιμασίες. Μπάνιο, κολώνια, κρέμες για τα ταττου αλλά και για να μυρίζει ωραία το δέρμα μου τα έβαλα. Ουτέ ραντεβού να πήγαινα. Όλα αυτά άδικα για μερικά λεπτά αποτυχίας. Δεν άξιζε καθόλου έπεσα σε καραθόλα. Συνήθως είτε γράφω θετική κριτική είτε αρνητική (γιατί έχω ξαναπέσει σε 2 θόλες στο παρελθόν, μόνο δύο επειδή δεν πάω συχνά), πάντα λέω την δική μου προσωπική άποψη, την δικιά μου εμπειρία την τάδε στιγμή αλλά αυτήν την φορά θα πω απλά μην πατήσετε το πόδι σας εκεί. Δεν τα τίμησε καθόλου τα λεφτά και το χρόνο μου, βαριόταν και βιαζόταν να τελειώσουμε. Δεν ξέρω πως αντέχουν κάποιες άλλες και έχουν την υπομονή να με κάνουν να περάσω καλά χωρίς βιασύνες, με τόσους πελάτες που θά'χουν. Τέλος πάντων, μακρυά από Ιάσονος 31Α. Υπάρχουν και καλύτερες επιλογές ακόμα και στο Μεταξουργείο.
 

edge61090

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είναι η Μιρα πουθενά Φώκαιας 13 σήμερα, ξέρει κανείς;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Προς ενδιαφερόμενους καυλιάρηδες:
Φωκαίας 13 υπόγα η Σαμίρα, λευκόσαρκη λατίνα με ωραίο χαμόγελο, ξανθιά, χυμώδης. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom