Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 186 άτομα (14 μέλη και 172 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.060
Πόντοι
7.046
Η Εβελίνα που επί 10 χρόνια ρούφαγε πούτσες τώρα ψήνει λουκάνικα ενώ το Χριστινάκι που επί 10 χρόνια ρούφαγε τρίχες τώρα τις χτενίζει! Αναμφίβολα, και οι δύο έκαναν το χόμπυ τους επάγγελμα.
Και τις ρουφαγε καλά η καριόλα... γι αυτό έχει μείνει στην ιστορία η γλωσσοστρυφογυριστη πιπα της!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.704
Πόντοι
45.465
Αξιότιμε Σμύρνη. Μπορείς να μου διευκρινίσεις ποια Άντζελα είναι αυτή; είναι η όπως την αποκαλείς Άντζελα formet?
οχι άλλη ειναι, υπάρχει περιγραφή της σε ενημέρωση μου τη μέρα που εμφανίστηκε καθώς και κριτική
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.704
Πόντοι
45.465
Της Εβελίνας το κάγκελο πάντως απόψε Πρόεδρε!!!

Μην πάει κανείς και ψάχνει την γνωστή βέβαια..
Ένα καλοδιατηρημένο granny είναι η κυρία!
:hi:
Ναι ρε συ αυτή πού δουλεύει και Μαγνησίας 1
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Και τις ρουφαγε καλά η καριόλα... γι αυτό έχει μείνει στην ιστορία η γλωσσοστρυφογυριστη πιπα της!

Σύμφωνα με κάποιες φήμες, δασκάλα της Εβελίνας υπήρξε και η Εύα ή Σόνια, πτυχιούχος της Ανώτατης Σχολής Κωλών Τεχνών της Ρωσίας, που τώρα εργάζεται στο Φυλής 84 όροφος.

Με όποιον δάσκαλο καθίσεις, τέτοια γράμματα θα μάθεις !!!
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Το να κανει η γυναικα καλες πιπες, δε διδασκεται. Ειναι να το εχει , ειναι να το ζεί. Ειναι να καταλαβαινει , να πιανει τα βουβα μηνυματα που αναδυει ο ιδιοκτητης του πεους.
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Καλημέρα κυριοι,

Εχουμε αξιολογες μεταμεσονυχτιες προτασεις?? Κατα προτίμηση ΜΙΛΦ αλλα οτιδήποτε μη φολα ευπροσδεκτο.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Το να κανει η γυναικα καλες πιπες, δε διδασκεται. Ειναι να το εχει , ειναι να το ζεί. Ειναι να καταλαβαινει , να πιανει τα βουβα μηνυματα που αναδυει ο ιδιοκτητης του πεους.

Με άλλα λόγια, η γυναίκα να είναι στοματικός τύπος κατά τον πατέρα της Ψυχολογίας Φρόϋντ.

(Ελπίζω η επιμόρφωση των αναγνωστών σε βασικά θέματα sex να μην θεωρηθεί ως spam).
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.704
Πόντοι
45.465
Σύμφωνα με κάποιες φήμες, δασκάλα της Εβελίνας υπήρξε και η Εύα ή Σόνια, πτυχιούχος της Ανώτατης Σχολής Κωλών Τεχνών της Ρωσίας, που τώρα εργάζεται στο Φυλής 84 όροφος.

Με όποιον δάσκαλο καθίσεις, τέτοια γράμματα θα μάθεις !!!
Καμία σχέση φυσικά αυτό που γράφεις, για πές μάς όμως αν θέλεις , έτσι από περιέργεια που έχουν ακουστεί αυτές οι φήμες?
(ελπίζω η αναζήτηση περισσότερης πληροφόρησης και γνώσης σε θέματα πουτανοgossip να μη θεωρηθεί ως spam)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Τις προάλλες η Βανέσσα μου εκμυστηρεύτηκε τα επιτεύγματα και την προίκα που απέκτησε μέσω της εργασίας της...

Τι φάση ρε μλκες, λάθος δουλειά κάνουμε..
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Και τις ρουφαγε καλά η καριόλα... γι αυτό έχει μείνει στην ιστορία η γλωσσοστρυφογυριστη πιπα της!

Η Εβελινόπιπα..νομιζω θα μείνει στην ιστορία...είναι σίγουρα στις 3 κορυφαίες όλων των εποχών.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885
πήγα Μαρία Αλβανή Διδύμου 18 πάλι! 2 δωμάτια πριν από μένα! Περίμενα, πίπα μιλάμε πουτανέ αβέρτα, αυτή στα γόνατα εγώ όρθιος, ο καθρέφτης μάρτυρας του όλου σκηνικού! Κόντεψε να με τελειώσει! Μετά φουλ του κώλου, πλέον καλά δουλεμένος από τα τόσα δωμάτια, πολύ καλό γαμήσι, το μόνο που λυπάμαι είναι ότι τέλειωσα γρήγορα με την πίπα που μου έκανε πιο πριν! Πραγματικά πολύ καλή επιλογή, κάθε μέρα 11:00-16:00 εκτός Σ/Κ! Μακάρι να δούλευε απόγευμα, να μας έφτιαχνε τις βόλτες, η πιάτσα έχει ξεμείνει από καλές κωλάρες (που το δίνουν) β βάρδια!
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Επίσκεψη σε τζεσικα φυλής 59 , ωραία παρουσία , καλά πέρασα , αλλα δεν μ έκανε το κλικ να πω ότι θα περάσω σίγουρα την επόμενη φορά !!!
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
πήγα Μαρία Αλβανή Διδύμου 18 πάλι! 2 δωμάτια πριν από μένα! Περίμενα, πίπα μιλάμε πουτανέ αβέρτα, αυτή στα γόνατα εγώ όρθιος, ο καθρέφτης μάρτυρας του όλου σκηνικού! Κόντεψε να με τελειώσει! Μετά φουλ του κώλου, πλέον καλά δουλεμένος από τα τόσα δωμάτια, πολύ καλό γαμήσι, το μόνο που λυπάμαι είναι ότι τέλειωσα γρήγορα με την πίπα που μου έκανε πιο πριν! Πραγματικά πολύ καλή επιλογή, κάθε μέρα 11:00-16:00 εκτός Σ/Κ! Μακάρι να δούλευε απόγευμα, να μας έφτιαχνε τις βόλτες, η πιάτσα έχει ξεμείνει από καλές κωλάρες (που το δίνουν) β βάρδια!
Την πήρα αφού γύρισε,νταξ το όλο πακέτο είναι γ εθνική,κωλομπαρου σε σύνταξη,είχα καιρό να τη γαμησω για αυτό πέρασα,σε κάνα χρόνο πάλι.
Επίσης όποιος είναι σχετικά μεγάλος θα δεινοπαθησει να τη γαμησει από κωλο,τσιναει στα 16+
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Την πήρα αφού γύρισε,νταξ το όλο πακέτο είναι γ εθνική,κωλομπαρου σε σύνταξη,είχα καιρό να τη γαμησω για αυτό πέρασα,σε κάνα χρόνο πάλι.
Επίσης όποιος είναι σχετικά μεγάλος θα δεινοπαθησει να τη γαμησει από κωλο,τσιναει στα 16+
Ε ρε φίλε γιαυτό τους υπόλοιπους πόντους τους αφήνεις απέξω
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Χτες το βράδυ μικρή βόλτα στην Λιοσίων, κατά τις 23:00 μπήκα στο Λιοσιων 73α ισόγειο ήταν 2 κοπελες, η Κασσάνδρα και η Αριανα μου είπε η τσατσά. .
Είδα μόνο την Κασσάνδρα, φαίνεται για λατινα αλλά δεν μου γέμισε το μάτι.. Η άλλη κοπέλα ήταν στο δωμάτιο δεν έκατσα να την δω πως είναι..
Πήγα ύστερα στο Λιοσίων 73β μπας και δω Μαργκο ή Μυρα αλλά έλειπαν.. Στην θέση τους η Εμμυ , κοντοπουτανο ξανθο με σπαστο μαλλί, μέτρια στο υψος, γύρω στα 30, βυζακι ωραίο 2,5 περίπου και ωραία τσιμπουκοχειλα..
Όλοι την ξέρετε, ελεύθερο στοματικό, ελεύθερα πιασίματα, 69 είπε η τσατσά θα περάσεις ωραία είπε..
Συνεχόμενα δωμάτια είχε το κορίτσι μας, μπαίνω στο δωμάτιο σενιαριζομαι και έρχεται η κορασις..
Στην αρχή μου φάνηκε ξυνουλα, έρχεται καθόμαστε στο κρεβάτι και άρχισα να την χουφτώνω όπου βρω.. Ξεκινάει μια καλή πίπα, με φτιάχνει φουλ και της ζητάω 69 και ανταποκριθηκε η Εμμυ.. Πέρασε και από τα μπαλάκια τα οποία ρουφουσε.. Καυλαα!!!
Της λέω ελα να γαμηθουμε, μου λέει πως θες, της κάνω πισωκολλητο να βλέπω την κωλαρα σου..
Στήνεται στα 4 , τον βάζει μέσα και αρχίζω το πιστονιασμα..
Δίνω πόνο για κάνα 5λεπτο και χυνω στο μουνακι της..
Στα αρνητικά μόνο οτι δεν μίλαγε καθόλου και δεν έδινε γλωσσοφιλα από ότι κατάλαβα..
Καλό μουνακι γαμιεται καλά μπορεί να την ξαναδώ στο μέλλον.. Καλά να περνάτε
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885
Την πήρα αφού γύρισε,νταξ το όλο πακέτο είναι γ εθνική,κωλομπαρου σε σύνταξη,είχα καιρό να τη γαμησω για αυτό πέρασα,σε κάνα χρόνο πάλι.
Επίσης όποιος είναι σχετικά μεγάλος θα δεινοπαθησει να τη γαμησει από κωλο,τσιναει στα 16+
ναι από ένα σημείο και έπειτα τσινάει και λογικό είναι! όταν ο καθένας πάει και γαμάει λες και παίζει μποξ, όταν οι περισσότεροι Ελληνες πάνε για μουνί και όχι κώλο...Και σε μένα έχει τσινίσει! Εδώ την Ηλέκτρα την κάνανε να κόψει τον κώλο, την Τάνια να λέει ότι με τόσο άγριο κωλογαμήσι δεν άξιζε για 20 ευρώ πιο παλιά η Ιζαβέλλα έκανε αποχή 2 βδομάδες και μετά τον έδινε με κόπο! Τη χαλάνε πολύ την πιάτσα κάποια άτομα!... ο κόσμος μπερδεύει το να γαμάς με το να δέρνεις.
όπως και να χει εγώ είτε επειδή είμαι μικροτσούτσουνος είτε επειδή ξέρω να γαμάω περνάω καλά ή τουλάχιστον αυτό προσπαθώ!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.060
Πόντοι
7.046
Σύμφωνα με κάποιες φήμες, δασκάλα της Εβελίνας υπήρξε και η Εύα ή Σόνια, πτυχιούχος της Ανώτατης Σχολής Κωλών Τεχνών της Ρωσίας, που τώρα εργάζεται στο Φυλής 84 όροφος.

Με όποιον δάσκαλο καθίσεις, τέτοια γράμματα θα μάθεις !!!
Οχι ρε, η Σονια κάνει την πίπα δονητη! Άλλη τεχνική αυτή.
 

gavros722

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μου μακρια από την μύρα Λιοσίων και φωκ13. Κόλλησα χλαμυδια μόλις βγήκαν θετικές οι εξετάσεις και ειμαι σιγουρος πως ήταν αυτή γιατί όλο το καλοκαιρι έλειπα από Αθήνα και μόλις γυρισα ήταν η μονη κοπελα που επισκέφθηκα 3 φορες σε 3 βδομαδες και ούτε έχω βρεθεί με κοπελα εκτός του χώρου εδω και 6 μηνες. Μεγαλη προσοχη γιατί δεν αξίζει να περάσετε όλη αυτή τη ταλαιπωρία.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
672
Πόντοι
81
Σμύρνη έχεις καμιά ιδέα τί απέγινε ή Τζούλια η ψηλή νταρντάνα από Διδύμου;Δουλεύει άλλου ή αποχώρησε από τα δρώμενα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom