Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (16 μέλη και 247 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.835
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54α κλειστό.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 το σκοταδομετρο έδειξε 100... Μαρτα είπε... ξανθοκαστανη? με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Μόνικα , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα ,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άννα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος 2 καινούργιες λατινες που έμοιαζαν με Αφρικανός.. Λουνα μελαχρινή ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι και τεράστιο κωλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σοφία μελαχρινή με μακρύ κατσαρο μαλλί, σώμα ψι 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 2 λατινες Μισέλ, & Ντάνιελ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Ντιαννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, έχει κάνει και μπλε ανταύγειες στο μαλλί και Χριστίνα, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Έμμυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Λία, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Μπιουτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Έλλη κανονικό πρόγραμμα

Φυλής 65β Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λιλυ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 86α λατινα Ροζαριο, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β λατινα Αναστασία, μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ηλέκτρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο δεν ανακοινώθηκε.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό και Μαρία με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β Βίκυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Ιζαμπελα (από Φυλής 59 όροφος) από Πορτογαλία... καστανή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα, ωραία πόδια 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.835
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο, μπήκε η Άντζελα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας κλειστό.

Φωκαιας 13 υπόγειο Εύα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία γυαλάκια, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Φωκαιας 17α Μικαελα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Ρίτα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 κλειστό.

Φωκαιας 25α Μαρία λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, ρώτησα για Τζανινα την υπηρεσία και είπε έχει ρεπό... αύριο μεθαύριο θα έρθει.... βέβαια αυτό μου το έχει απαντήσει 5 ακόμη φορές τις τελευταίες δύο βδομάδες.

Φωκαιας 27α κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό.

Φωκαίας 27Β πάνω Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.835
Πόντοι
45.465
Έλλης 3 όπως είχα γράψει τη προηγούμενη εβδομάδα θα ερχόταν καινούργια κοπέλα στον οίκο, ο συναγωνιστής @Sterg1967 νομίζω είχε γράψει ότι είναι η Ελένη από Ιάσωνος 1γ ,πράγματι αυτή είναι, ξανθιά μιλφογκιλφ με καταπράσινα μάτια κανονικό (για την ηλικία της πάντα)σώμα και 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, τιμήθηκε και στο 20αρικο, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική, για μένα αξίζει μία δοκιμή
φωτογραφίες από το δωμάτιο
20230928_194144.jpg

20230928_194302.jpg

20230928_194243.jpg

20230928_194237.jpg

20230928_194214.jpg
20230928_194509.jpg
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
13
Like
10.314
Πόντοι
2.046
πού είναι η Εβελίνα της Περγάμου ρε γαμώτο... τολμώ να πω οτι μου λειπει! η μόνη που ευχαριστιόμουν γαμήσι πραγματικά και πίπα άριστη! υπάρχει έστω και μία ελάχιστη πιθανότητα να ξαναγυρίσει;;; η χοντρολέσβο τσατσά της δεν απαντάει στο viber :confused:
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Η πλοιοψηφια των κοριτσιών δεν κανει μπάνιο ανάμεσα από πελάτη σε πελάτη,ετσι είναι είτε μας αρέσει είτε όχι.
Παλια μόνο η καμελια Φώκαιας 27 εκανε,
η Άλινα-Μαρίνα με τα φτερά αγγέλου τατουάζ στην πλάτη.
Στο να κάνει μπάνιο ειναι κ πρακτικό το πρόβλημα,εξοδα νερά, αφρόλουτρα...θα έχανε κ χρόνο ανάμεσα από τον ένα πελάτη μέχρι να πάει στον άλλο.
Απο την στιγμή που πάμε σε μπουρδελα που τα περισσότερα ειναι βαμενα πετώντας το χρώμα με τον κουβά κατευθείαν στον τοίχο,
πρεπει να είμαστε έτοιμοι για την βρομιά που γενικά θα αντιμετωπίσουμε.

Τα κορίτσια του έρωτα αγαπούν πολύ τα λουλούδια.
ισχύει
Ιδίως του μπλοκ …
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.973
Κριτικές
31
Like
26.162
Πόντοι
7.046
πού είναι η Εβελίνα της Περγάμου ρε γαμώτο... τολμώ να πω οτι μου λειπει! η μόνη που ευχαριστιόμουν γαμήσι πραγματικά και πίπα άριστη! υπάρχει έστω και μία ελάχιστη πιθανότητα να ξαναγυρίσει;;; η χοντρολέσβο τσατσά της δεν απαντάει στο viber :confused:
Σταμάτα τις προσπαθειες. Εχω μιλήσει εγώ με την τσατσά της. Η ζωή της ιερόδουλης έχει κλησει ερμητικά. Τώρα κάνει άλλη δουλειά και δεν έχει ουτε θέλει να κρατήσει με κανέναν επαφές. Καλά κάνει. Η ζωή της πουτανας καλό είναι να κλείνει οριστικά και αμετάκλητα. Έκανε τη μπαζα της 10 χρόνια και τώρα η νέα της δουλειά είναι και το χόμπι της συνάμα. Όσοι είναι τυχεροί μπορεί να την πετυχουν έξω. Εγώ την έχω πετυχει μια φορά στη περιοχή που μένει. Πριν σταματήσει βέβαια. Είχαμε μιλήσει κιόλας και όλα καλά.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
676
Πόντοι
81
Ξέρει κανεις πού μπορώ να βρω την Τζούλια την πανυψηλη νταρντάνα από Διδύμου; Γιατί στην Διδυμου δεν είναι πλέον.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
465
Κριτικές
3
Like
2.573
Πόντοι
441
Υπόψην η Αναστασία λατίνα στο 86β μιλάει και Αγγλικά και λίγα Ελληνικά. Το κορίτσι εχει ταλέντο στη γλώσσα......φοραει κ σιδεράκια. Χαμογελαστή κ ωραίο γαμησάκι
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.374
Πόντοι
9.426
28/9/2023 Β ' βάρδια

Περγάμου 1 ισόγειο
Τζέσικα Ταυλανδεζα και
Εμμα Λατίνα
Σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69 και οι δύο.
Πέρασα πολύ καλά, ανεβάζω κριτική.
Ευτυχώς στο βάλτο όλο και κάτι βρίσκεται!!!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.994
Πόντοι
1.496
Σταμάτα τις προσπαθειες. Εχω μιλήσει εγώ με την τσατσά της. Η ζωή της ιερόδουλης έχει κλησει ερμητικά. Τώρα κάνει άλλη δουλειά και δεν έχει ουτε θέλει να κρατήσει με κανέναν επαφές. Καλά κάνει. Η ζωή της πουτανας καλό είναι να κλείνει οριστικά και αμετάκλητα. Έκανε τη μπαζα της 10 χρόνια και τώρα η νέα της δουλειά είναι και το χόμπι της συνάμα. Όσοι είναι τυχεροί μπορεί να την πετυχουν έξω. Εγώ την έχω πετυχει μια φορά στη περιοχή που μένει. Πριν σταματήσει βέβαια. Είχαμε μιλήσει κιόλας και όλα καλά.
Τα ιδια ισχυουν και για τη Μαιρη;
Να μην ελπιζουμε σε επανοδο καποια στιγμη;
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Σταμάτα τις προσπαθειες. Εχω μιλήσει εγώ με την τσατσά της. Η ζωή της ιερόδουλης έχει κλησει ερμητικά. Τώρα κάνει άλλη δουλειά και δεν έχει ουτε θέλει να κρατήσει με κανέναν επαφές. Καλά κάνει. Η ζωή της πουτανας καλό είναι να κλείνει οριστικά και αμετάκλητα. Έκανε τη μπαζα της 10 χρόνια και τώρα η νέα της δουλειά είναι και το χόμπι της συνάμα. Όσοι είναι τυχεροί μπορεί να την πετυχουν έξω. Εγώ την έχω πετυχει μια φορά στη περιοχή που μένει. Πριν σταματήσει βέβαια. Είχαμε μιλήσει κιόλας και όλα καλά.

Ποιό είναι το χόμπυ της Εβελίνας;
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
365
Πόντοι
20
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο, μπήκε η Άντζελα, απλό πρόγραμμα.
Αξιότιμε Σμύρνη. Μπορείς να μου διευκρινίσεις ποια Άντζελα είναι αυτή; είναι η όπως την αποκαλείς Άντζελα formet?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.374
Πόντοι
9.426
Αλκιβιάδου 16γ Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Της Εβελίνας το κάγκελο πάντως απόψε Πρόεδρε!!!

Μην πάει κανείς και ψάχνει την γνωστή βέβαια..
Ένα καλοδιατηρημένο granny είναι η κυρία!
:hi:
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
676
Πόντοι
81
Σταμάτα τις προσπαθειες. Εχω μιλήσει εγώ με την τσατσά της. Η ζωή της ιερόδουλης έχει κλησει ερμητικά. Τώρα κάνει άλλη δουλειά και δεν έχει ουτε θέλει να κρατήσει με κανέναν επαφές. Καλά κάνει. Η ζωή της πουτανας καλό είναι να κλείνει οριστικά και αμετάκλητα. Έκανε τη μπαζα της 10 χρόνια και τώρα η νέα της δουλειά είναι και το χόμπι της συνάμα. Όσοι είναι τυχεροί μπορεί να την πετυχουν έξω. Εγώ την έχω πετυχει μια φορά στη περιοχή που μένει. Πριν σταματήσει βέβαια. Είχαμε μιλήσει κιόλας και όλα καλά.
H ενσάρκωση της ταινίας μάτια ερμητικά κλειστά ξαναζωντανεύει!
Σταμάτα τις προσπάθειες αλλιώς θα υπάρχουν σοβαρές συνέπειες για σένα και την οικογένειά σου.
Ο Τομ Κρουζ συνέχισε τις προσπάθειες όμως όπου τελικά δικαιώθηκε!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.973
Κριτικές
31
Like
26.162
Πόντοι
7.046

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Φαΐ, επαγγελματικα.
Η Εβελίνα που επί 10 χρόνια ρούφαγε πούτσες τώρα ψήνει λουκάνικα ενώ το Χριστινάκι που επί 10 χρόνια ρούφαγε τρίχες τώρα τις χτενίζει! Αναμφίβολα, και οι δύο έκαναν το χόμπυ τους επάγγελμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom